User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message485937
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 04-08-2013, 14:13:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Livey Acceptat. Intra in joc



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
popedestept

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2014 22:33)
Joined: 28 Oct 2012
Posts: 51, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 42.9
Votes: 2

 
Post Posted: 04-08-2013, 17:12:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mircea
2. Varsta: 24
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4 ore pe zi
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mantuitorul
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/Il7wJfA
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? am ales sa joc fire deoare din punctul meu de vedere este best spec pt pve
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Ca mage nu ai o rotatie anume, lb up tot timpu pe target, spam fireball, si la momentul oportun combustion. in rest clone si orb si blast la cd.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Full progres inafara de worlord zon'ozz, care de cand s-a spart guilda nu am avu cu cine sa il facem.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Momentan sunt in <Blue World> iar foarte multi membri de baza a guildei au plecat(multi in HKP) si nu prea se mai face nimic.
12. Detalii PC***. Suficient cat sa imi tina raidurile de 25 fara probleme
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Intotdeauna mi-am dorit sa excelez in ceea ce fac, si nupoti face lucru asta daca nu ii ai pe cei mai buni langa tine.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student la ASE iar timpul liber il petrec ori jucandu-ma ori beat prin vre-un bar
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Sunt f punctual
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only)
http://imgur.com/0AIsqR1

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 04-08-2013, 17:41:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Ihuntnoobs - 2 saptamani de proba.
@ Holycharm - Respins.
@ Mantuitorul - Respins.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stefanyuppo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2015 19:56)
Joined: 14 Mar 2013
Posts: 8, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 62.7
Votes: 2

Post Posted: 04-08-2013, 21:19:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Stefan
2. Varsta: 23
3. Localitate: Prahova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 5-6-7 ore pe zi
5. Clasa: Mage Fire 397
6. Main Spec/OFF spec: Fire PVE / Frost PVP
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tinkerbell
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/f/706/ffy4.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc fire deoarece joc PVE
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc de pe WOTLK pana in prezent fara pauza.Joc mage de cand s-a bagat 4.3.4 pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Bad Example...Mi s-a parut ca ma luau la misto chiar daca ma zbateam sa fie bine.
12. Detalii PC*. Laptop Asus Intel Core i7 la 2,4Gh, 8Gb RAM, 2Gb video.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa ma alatur guildei deoarece stie ce vrea.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Am terminat facultatea de curand si deocamdata sunt player WOW.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. http://img856.imageshack.us/img856/591/4gc6.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Omgxenon

[Starcaller]



Status: Offline
(since 02-02-2016 20:15)
Joined: 05 Aug 2013
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 16.2
Votes: 1

   
Post Posted: 05-08-2013, 19:06:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NUME IRL
Adrian

Localitate
Targu Mures

Varsta
18
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Acum ca e vacanta am si toata ziua,inclusiv in weekend pana cand e nevoie.Cand incep scoala in timpul saptamanii 2-3 poate 4 ore,de preferat seara cand trebuie sa vin la raids si in weekend cand e nevoie.

Clasa:
Mage

Main Spec/OFF spec:
Fire-PVE

Frost -PVP
Link Armory*:

http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kaloss
Screenshot cu Interfata**:
IMG: http://i40.tinypic.com/3150655.jpg
De ce ai ales specul pe care joci acum?[/img][/url]

Consider ca specul de FIRE are un burst foarte bun , constant si puternic in acelasi timp.Este si foarte usor de jucat. Atat PVE cat si PVP(am incercat doar de 4 ori ).In PVE imi ofera avantajul la aoe.
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

La single target incep cu un Pyroblast urmat de un Living Bomb ( in caz ca nu mi se activeaza Critical Mass dau Scorch dupa care spammez Fireball pana la Proc(Pyroblast.La aoe e cam aceasi rotatie doar ca incerc sa folosesc cat mai des Fireblast la proc pentru a imprastia DoT-urile.Combustion il dau dupa 2-3 procuri la Pyroblast cu toate DoT-urile pe Target ori la 30k+ Ignite pe Combustion Helper.La partea cu Gear consider ca in marea majoritate din cazuri Skill>Gear , acum nici diferenta de gear sa nu fie prea mare.Main stat pe un Mage e bineinteles Intelect , care ii ofera mana pool mai mare,Critical Strike Rating mai mare si nu il ultimul rand Spell Power,pe urma e Hit Cap de 17% urmat de Critical Strike Rating(un cazul meu joc mai mult la crit , pe urma e Haste.
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc prima data WoW in 2009 , mi-am cumparat primul WoW cel din 2004 din magazin,credeam ca se poate juca gratis doar aveai nevoie de joc.Am jucat Retail free o luna dupa care m-am lasat.Pe urma am dat de un server WOTLK,unde am inceput sa joc Paladin Holy.Atunci mi-am inceput asa zisa "carierea"in WoW.Acol am facut ICC pe toate dificultatiile eram Bis.Pe urma serverul a cazut in momentul in care a venit Freakz la putere si odata cu el m-am lasat si eu. Pe urma in 2011 am inceput un Mage Fire pe Cataclysm , cel pe care si joc acum.Pe 4.0.6 am donat BiS,am facut majoritatea raidurilor,BoT,BwD etc.Cand a iesit patchul 4.3.4 am facut o pauza de 2 luni si acum de 2 saptamani am revenit din nou.

Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Specii chiar la inceput cand nu aveam experienta deloc si pe urma Divinity unde am stat pana s-a destramat.Din Specii am iesit deoarece nu vroiam sa ma care in spate,dar inainte le-am spus ca abea azi am facut magul sa aiba rabdare,si cam atat.Am fost si in The Betrayers acol dupa 3 luni de mage am devenit tot mai bun si la un BwD Maloriak am luat un dudu troll la dps(balance)Si a pus vorba urata de mine ,ca la un raid am scos sub 10k (evident fara dovata) si am luat kick.Cam atat e experienta mea cu guidele.Dar in specii am crescut efectiv.


Detalii PC***.
Placa Video : ASUS EAH 5700CuCore
Placa de baza: ASUS P5GC-1333

2GB RAM 800MhZ
Procesor : Intel Core 2 Duo E7200 2.53 GHZ

Boxe :Genius si Microfon tot Genius (Gaming)




De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Mereu mi-a placut colectivul care este organizat si punctual.Am vazut ca guilda voastra le are pe toate.Nu doresc sa vin la voi un guilda doar pentru a fi si eu in HKP,nu vreau sa ma domine orgoliul.Vreau sa fac o echipa buna cu toti si ce e cel mai important sa ma simt bine chiar si atunci cand joc WoW.


Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

Acum in Septembrie trec pe clasa 12a.Timpul liber mi-l petrec in mare parte vara afar/pe wow si iarna mai mult pe calculator.Sunt un tip serios , punctual , ambitios si cu simtul umorului.Imi place sa ma distrez , am jucat si fotbal profesionist , sunt fascinat de arta(muzica si desen)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tycy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2019 11:03)
Joined: 05 Jan 2012
Posts: 76, Topics: 3
Location: Onesti

Reputation: 261.6
Votes: 9

 
Post Posted: 05-08-2013, 21:46:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Kaloss Respins !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ringo95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2013 10:59)
Joined: 16 Feb 2011
Posts: 79, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 38.9
Votes: 4

 
Post Posted: 06-08-2013, 20:05:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristian
2. Varsta: 18
3. Localitate: Alba
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-4 ore
5. Clasa: Warrior Arms
6. Main Spec/OFF spec: Arms AOE/Arms single
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ymperator
8. Screenshot cu Interfata*: http://s24.postimg.org/kcgf3zn9h/123.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Cel mai bun spec pt DPS PvE
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Pe freakz joc de pe Woltk pana in prezent, mai cu pauze... asta e, am jucat pe blizz 2 ani.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Revengers (Acuzat pe nedrept pentru unele fapte)
12. Detalii PC*. E5700 OC to 3,5ghz, GTS250, Mainboard P43, 4gb Ram, WDC 1 tb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progres+seriozitate spun tot.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Termin liceul, sper sa iau bacul, lucrez la un service, unde tatal meu e director .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. http://s24.postimg.org/kcgf3zn9h/123.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 06-08-2013, 21:22:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ymperator respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fta

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2015 22:20)
Joined: 17 Dec 2010
Posts: 43, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 78
Votes: 2

 
Post Posted: 06-08-2013, 23:00:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta:26
3. Localitate: Micul Paris
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) dificil de zis , o saptamana 11pm -1 am + weekend . o saptamana 8pm - 11pm (fara weekend)
work comes first , playtime comes second , din pacate -
4.1 Clasa: hunt
5. Main Spec/OFF spec: SV , MM
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fta
7. Screenshot cu Interfata**:



8. De ce ai ales specul pe care joci acum? best/easiest dps momentan
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Stack agil , hit , crit , haste . Cine ma cunoaste stie ca majoritatea timpului petrecut in-game e petrecut la dummy -
10.11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Aproape 3 ani , WOTLK , Mad Dogs first guild , restul guildelor irelevante , am facut progres unde am fost -> top DPS , every time. Peste 400 days played numai pe hunter, din care 230 numai pe Fta ( mai am 3 hunts 395+ )



12. Detalii PC***. Xeon 8 Core @ 2.8 , 4 Gb RAMM , ATI HD 2600 XT 2Gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Intrat ora programata raid , facut bosses cat mai repede, toata lumea stie ce sa faca , no funny bussiness. Glume dupa cat cuprinde.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student ID , 2 Jobs (unul part time proiectant arhitect) , nu am timpul liber pe care l'as vrea -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).




GL & HF ! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fellaz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-05-2014 20:31)
Joined: 14 Feb 2013
Posts: 6, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 71.3
Votes: 2

Post Posted: 07-08-2013, 03:14:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai doresc sa ma alatur voua ms de invite si imi cer scuze!


Last edited by Fellaz on 09-08-2013, 03:23:28; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sexiTzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2016 08:34)
Joined: 03 May 2011
Posts: 61, Topics: 8
Location: HKP

Reputation: 210
Votes: 10

 
Post Posted: 07-08-2013, 10:14:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FTA wisp un ofiter (acceptat)


Faima existenþei umane nu constã în a trãi, ci în a ºti pentru ce trãieºti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gitana

[MILF]



Status: Offline
(since 28-08-2013 13:17)
Joined: 17 Dec 2010
Posts: 71, Topics: 10
Location: Sibiu

Reputation: 46.4
Votes: 5

   
Post Posted: 07-08-2013, 18:04:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 24
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5 ore in cursul saptamani mai mult in weekend
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Survival/ Marksmanship
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Torchwood
7. Screenshot cu Interfata**: http://i40.tinypic.com/s5z6vr.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: momentan pe freakz e cel mai bun de obicei joc marksmanship
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
punctele bagate in talente sunt basic la un hunter pve survival ca rotatie se vede si in screenshot: se pune serpent sting pe targhet black arrow->cobra shot->2x explosiv shot ca se procuie de la black arrow dupa spam de arcane shoot pentru a se activa bonusul de set de 4 piese t13 spam de arcane shot din nou si de la capat. ca gem joc 25agi+25haste , haste este foarte important pe survival.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow de pe Wotlk 3.0.3 am jucat si pe blizz 1 an iar in rest pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Specii, Noctis Eternum, Argent Crusader, Hardcore, lipsa activitate si fara progres, din aceasta cauza nu am stat in ele, tin sa mentionez ca primele 2 au fost pe Wotlk
12. Detalii PC***. Celeron 2.8 placa video ATI HD 5680 1Gb 2Gb DDRAM 2
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? aveti full progres si sunteti mai uniti.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt muncitor lucrez 8 ore pe zi + sambetele, imi impart timpul liber intre iubita si wow, momentan ma descurc bine.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). sunt mai glumet imi place caterinca si nu trebuie sa va suparati daca mai exagerez sau aberez cateodata
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i42.tinypic.com/1z4g8z6.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alex96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2020 15:11)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 84, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 148.1
Votes: 6

 
Post Posted: 08-08-2013, 11:05:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 18
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? mai mult intru seara ca ziua mai ies la un suc etc
4. Clasa: dk
5. Main Spec/OFF spec: unholy/blood
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Aaxu
7. Screenshot cu Interfata**: este cea clasica http://tinypic.com/view.php?pic=jkkk81&&s=5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pt mn unholy pe freakz am fost una dintre cele mai bune alegeri am incercat sa joc frost timp de 2 saptamani cand sa bagat 434 dar vazand ca unholy da dmg mai mare am ales sa raman pe unholy
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Momentan joc str>hit>Haster>crit>mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). expeerienta este inceputa din tbc pana in prezen
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) old gang actuala execution disban
12. Detalii PC***. sincer nu prea stiu cu clc astea dar e leptop sony vaio procesor i5 placa nvidia gf si cam atat stiu din el 60 fps constant
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca este o guilda cu renume + vechime si este cea mai buna guilda de la hoarda( freaks ) si vreau sa fac parte din voi si samii dau tot ce este mai bun sa fiu unul dintre oameni de baza de a voi .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt la facultate primu an numi stiu programu dar sigur aung la orice raid asta fiind seara
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://tinypic.com/view.php?pic=24e9vfb&&s=5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 08-08-2013, 11:11:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aaxu , Respins low dps




Last edited by neffy on 09-08-2013, 00:16:52; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gitana

[MILF]



Status: Offline
(since 28-08-2013 13:17)
Joined: 17 Dec 2010
Posts: 71, Topics: 10
Location: Sibiu

Reputation: 46.4
Votes: 5

   
Post Posted: 08-08-2013, 17:02:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ah am editat care alex? -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-04-2024, 01:38:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x