User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message490314
Grati11

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2019 15:33)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 30, Topics: 6
Location: Belgium

Reputation: 55.8
Votes: 5

   
Post Posted: 15-10-2013, 09:43:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Gorrax
2. Varsta: 20
3. Localitate:Mouscron BELGIA
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):in fiecare zi dupa ora 6 jumate
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec:Arms/TANK
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gorrax
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&&id=4tHcm6CjlaOslKiSnOvd1qfO5co
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :pt ca pe acesta il cunosc cel mai bine
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Rotatie:Rend,Colosus,Mortal Strike,Overpower,Slam si Heroic strike daca ai peste 60+rage sau daca ai inner rage activat si 2 piese de TIER 13 peste 50
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC am jucat pe ultimate full progress.WOTLK full progress si Cataclysm in momentu de fata full progress pe toate dificultatiile
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Forgoten Heroes,nu se facea progress pe 25h
12. Detalii PC***. 6BG rami,Placa video Radeon HD 7670 1GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece este o guilda capabila de toate dificultatiile,si playerii amabili
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Muncesc in Belgia,hobby:Fotbal
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu,nu am

Screen cu 3 mil la dumy: http://imgur.com/ePjntyJ

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Jackiebane

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2015 10:07)
Joined: 16 Mar 2013
Posts: 37, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 83.7
Votes: 4

   
Post Posted: 17-10-2013, 14:44:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)


1.Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Joc deja de ceva timp astfel nemaifiind nevoie zic eu de asa de multe ore pe zii astfel in zilele cu raid joc pe durata raidului + o ora inainte pentru a ma pregatii, iar in rest depinde ce program am.
5. Clasa: Priest
6. Main Spec/OFF spec: holy / disci (momentan shadow pentru ca am vrut sa testez anumite speluri)
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Jackiebane
8. Screenshot cu Interfata**:
a) http://img194.imageshack.us/img194/5057/x6q6.jpg
b)http://img18.imageshack.us/img18/5663/m8pa.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?:
Il consider un spec viabil pentru raid atat aoe cat si single target , raid cd's eficiente ( cd mai mic la hymn de viata + Si un cd ce poate salva un player de la moarte (guardian spirit),si o mobilitate sporita datorita bufului"Body and Soul")
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
In rotatia de heal nu e nimic special , acolo adaptez insa cand am in jur de 70% mana dau primul shadowfiend , dupa care in functie de ceilalti healeri dau hymn de mana , si pastrez conc potion ca un backup daca nu am mana , arcane torrent cand consider ca e nevoie.Talentele sunt basic , prefer veiled shadows x2 in loc de darkness x3 , fiindca main stat-ul meu este mastery si chiar daca as pune puncte in "darkness" nu ma va ajuta.Gemurile rosii +50 int , Orange 25 int + 25 mastery.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

Am inceput pe finalul TBC-ului cu un orc care inca a ramas 69( nu am prins BT ,atunci invatam cat de cat cum merg lucrurile). Pe LK am jucat pe rogue (12/12 hc pe 10 /25 man + RS pe 10 / 25 hc).Pe 4.0.6 m-am reorientat si am jucat pe druid care a fost mainul pana acum in 5.4 ( pe 4.0.6 am avut bot 4/5 hc , bwd 6/6 hc , totfw 2/2 hc pe 10 man , iar pe freakz , bot 2/4 hc (am luat o pauza cand au dat release la AC si nu am prins ) , bwd 5/6 hc pe magul meu Peedyweedy.In 4.2 am progress full heroic inclusiv Ragnaros , toti pe 10 hc.Pe priest joc de prin ultimele luni ale patchului 4.0.6(insa am si pe el hc progress full cu guilda "evo".(Pe caracterul de pe serverele oficiale la ds am 8/8 hc pe 10 man)
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Opus Dei (s-a spart guilda , raiderii au plecat) , Brootherhood , eVo.
13. Detalii PC***.
4gb ram, placa video 1gb , procesor dual core 2.8 Ghz,constant 50 - 60 fps , iar daca inregistrez in jur de 40.
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru seriozitatea si disciplina pe care o impuneti in raiduri + buna colaborare intre jucatori.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student , clasa a-12-a , jocuri pe calculator , sala , kickbox , petreceri, fete , (distractie constructiva).
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Daca aveti intrebari va ascult.Pot juca pe langa acest char la aceeasi valoare (daca conteaza ) , Rogue , Mage fire , Dudu Balance sau Feral , Dk Frost

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nimrod19

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-01-2015 15:25)
Joined: 24 Oct 2011
Posts: 36, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 59.1
Votes: 3

 
Post Posted: 17-10-2013, 18:35:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jackiebane wrote:

1.Nume IRL: Catalin


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jackiebane

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2015 10:07)
Joined: 16 Mar 2013
Posts: 37, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 83.7
Votes: 4

   
Post Posted: 17-10-2013, 20:45:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un motiv ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 18-10-2013, 00:19:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jackiebane wrote:
Un motiv ?


Poti intreba pe discutii sau pm aici doar aplici si astepti un raspuns




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 18-10-2013, 11:35:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Gorrax - 2 saptamani de proba.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lordemperor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2015 12:42)
Joined: 29 Mar 2012
Posts: 29, Topics: 10
Location: Bucuresti

Reputation: 22
Votes: 5

 
Post Posted: 19-10-2013, 13:28:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 19
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4 ore/zi
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Survival
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bogye
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=vffvi1&&s=5#.UmJfNHA2aIU
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales acest spec deoarece are un dmg sustinut atat single target cat si aoe si este mult mai potrivit pentru un fight gen zonoz unde trebuie sa te misti destul de mult
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Acest speck are foarte multe variante de a-l juca...poti juca la mastery sau haste dar eu am ales sa joc la crit(am facut multe teste si am observat diferente foarte mari de dps intre crit si mastery) haste am adaugat atat cat imi permite sa trag cobra shot la 1.4 sec(2460/37%) in rest m-am axat mai mult pe crit unde in raid cu full buff flask+mancare ajung undeva la 48% iar mastery l-am lasat la urma...am undeva la 13.40. Rotatia mea este urmatoarea SS-ES-BA-1XCS-1XAS-(dupa care vine procul L&L unde folosesc ES-AS-ES).Profesiile mele sunt Enginering si Tailoring(mi se par cele mai viabile pentru hunter survival). Gems am ales pentru toate sloturile 50 agil pentru crit si atack power.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). De wow m-am apucat pe WOTLK insa atunci am jucat foarte mult DK(am avut full progres +LK first realm down cu guilda "ARE 3 SCLAVI IN AFRICA" jucam pe Evolution btw),Hunterul nu m-a atras asa de mult atunci deoarece folosea mana.Pe Cataclysm insa am incetat sa joc DK si m-am axat pe Hunter unde am facut tot progresul pe care mi l-a oferit Freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Inspiration/We Play Naked/The Betrayers (primele 2 au fost pe 4.0.6 unde ambele s-au destramat) iar ultima "The Betrayers" am decis sa o parasesc din cauza unor probleme cu dkp si altele pe care nu vreau sa le comentez
12. Detalii PC***. Procesor I3 2.4Gh 4gb Ram DDR3 iar placa video nvidia geforce 512mb 9400gt(in scrut timp imi achizitionez un pc mai bun)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa socializez bine cu grupul unei guilde si de ce nu sa fac progres la urmatori bosi
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt stundent in anul I,in ce-a mai mare parte a timpului meu liber joc WOW/LOL,hobby-urile mele sunt:tenis de masa,fotbalul si gatitul
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scroll. http://tinypic.com/view.php?pic=ndjwj9&&s=5#.UmJseHA2aIU

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Solodyc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2013 13:54)
Joined: 25 Aug 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 37.1
Votes: 1

 
Post Posted: 20-10-2013, 11:33:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Eduard
2. Varsta: 19
3. Localitate: Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Momentan doar in weekend pana se rezolva problemele de internet de la camin.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto / Balance
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Somnusor
7. Screenshot cu Interfata**: http://i42.tinypic.com/28wgoz4.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc de mult timp resto, si chiar imi place.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Spun doar ca momentan joc la haste, deoarece mastery nu merge cum trebuie.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow pe 4.0.6 unde am avut full progres, si momentan full progres pe acest patch.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The revengers - program nepotrivit pentru raiduri.
12. Detalii PC***. Dual core 2.5 ghz, 2 gb ddr2, placa video de 512 mb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece sunteti o guilda care face tot timpul performanta la event-uri si foarte capabila de progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt stundent in anul 1 la politehnica din timisoara.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 20-10-2013, 12:20:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Somnusor Respins



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TCM

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2013 16:48)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32
Votes: 1

 
Post Posted: 20-10-2013, 19:41:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alexandru
2. Varsta: 16
3. Localitate: Giurgiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in fiecare zi de la 20:00 pana la 3:00-4:00
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto 400 / Balance
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sodapappin
7. Screenshot cu Interfata**: http://img853.imageshack.us/img853/4839/p1m6.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place sa joc heal.Am jucat heal de pe 3.3.5 dar intre timp am ales sa raman cu druid.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Rotatia pe care am eu am ales-o nu este unu foarte complicata si ma bazem mai mult pe Dot's.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc Pve de pe 4.0.6 am avut o guilda care era cat de cat Ok,Pe 4.3.4 Am facut toti bosii pe Heroic inafara de Woarlod Zon'ozz pt ca nu am avut oameni capabili in guilda.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Hall of Legends
12. Detalii PC***. procesor intel dual core Video GIGABYTE Radeon HD 6570 1GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Eu doresc sa ma alarur guildei voastre deoarece este o guilda de nota 10 si este foare bine organizata.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt la liceu, nu lucrez,o parte din timpul meu liber il petrec pe afara cu prieteni si in resta la Pc.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ioss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-05-2015 06:25)
Joined: 15 Apr 2012
Posts: 182, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 150.3
Votes: 5

 
Post Posted: 21-10-2013, 22:43:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: bigfizz
2. Varsta: 26
3. Localitate: aiud,alba
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? seara,in fiecare zi
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: resto/balance
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bigfizz
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? asta e specul kre imi place cel mai mult si ma descurc mai bn
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). joc la intel/haste/mastery...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe wotlk,tot pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in lightofdawn,mi-am luat kick in urma unor contraziceri
12. Detalii PC***. procesor de 2.93ghz,placa video 1g,2 g ddr2
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? ptr performanta si seriozitate
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt somer deocamdata
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nici o alta mentiune

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 22-10-2013, 00:51:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Somnusor - Respins
@ Bigfizz - Respins


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
buzzy88

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-03-2014 08:28)
Joined: 23 Oct 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34
Votes: 1

Post Posted: 23-10-2013, 18:36:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Claudiu sau prieteni imi spun Buzzy ( in game : ClasicHunter )
2. Varsta:24
3. Localitate:Lugoj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in fiecare zi dupa ora 6 si duminica toata ziua
4. Clasa:Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Main : Survival si Off Spec : Beast Mastery
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Clasichunter
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/yqyk366hf/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pt. ca este primadaca cand joc cu hunterul si imi place rotatia
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest : spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). nu am jucat mult ca hunter pe cata asa ca am urmat mai mult giduri pe youtobe despre cel mai bun spec talente rotatie etc. asteas talentele care le folosesc :http://postimg.org/image/by15zy23v/ si poti vedea si rotatia din stanga spre dreapta + ce se mai activeaza (nu ma pricep sa explic asa bine in scris rotatia )
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). eram pe alt servar TBC druid resto in gilda beatrayers proaspat recrutat si am fost prima guilda care la dat jos pe Illidan si eu aveam dublu healul dat decat restu de healerii , dar mam cam saturat de druid si vreau sa fac pve cu alta clasa gen hunter
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) cele mai mari gilda in care am fost sunt : in tbc The Betrayers pe alt servar si dupaia pe freakz la incaput cam mutat toata gilda de pe 1 servar pe freakz , badcompany pe alt servar , bad example pe freakz cata
12. Detalii PC***. proc: amd 8 core 4.0ghz , 16 G ram , video 512 Mb 256 Bit's ( trebe sami vina placa video cea noua 3 ghz la 394 bit's)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt. Progres PVE si Comunitatea
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez la o 1 provider de net gen RDS sunt personal technic
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : vreau Progres si Respect si Distractie.

daca nu mai recrutati Hunter mai am si alte Caractere ( toate clasele ) imi dai 1 mesaj cu ce Clasa vrei sati dau post siti voi trimite .
(inafara de Druid mis cam plictisit de druid resto si balance )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
seby1998

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-05-2014 19:20)
Joined: 26 May 2013
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 3

 
Post Posted: 26-10-2013, 12:45:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Sebi
2. Varsta: 16
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :5-6 ore/zi mai mult in weekend
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec:Main:combat..off subtlety
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dafaquwant
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=30c8sxs&s=5#.UmubY_lzkew
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :este cel mai bun pentru PVE momentan..
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Rotetie: 3 sinister SnD burst 4 sinister 1 revealing envenim si tot asa..la gear nu pot sa zic,ca stau rai..am ilvl 408
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput pe TBC unde am facut majoritatea raidurilor populare pe atunci..WoWltk am jucat unde aveam icc 10 si 25 full si cam de 6-7 luni am inceput sa joc pe 4.3.4
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) KVT s-a spart..Light of down prea tacuta guilda...
12. Detalii PC***. 2,53ghz windos 7 64 bit ...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:pentru progresul PVE...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev a 10-a....hobby fotbal,wow...am simtul umorului ...bun simt..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu mai am alte mentiuni.-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://tinypic.com/view.php?pic=ff5kkl&s=5#.UmqSVPlzmNY:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 26-10-2013, 15:05:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Clasichunter - respins
Dafaquwant - respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 03-06-2024, 13:11:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password