User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message485891
Awayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2015 09:00)
Joined: 06 Jul 2013
Posts: 82, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 78.7
Votes: 18

 
Post Posted: 16-11-2013, 09:42:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Hoinar -Acceptat


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 17-11-2013, 14:30:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iinstinktt - respins @ Momentan suntem full la priest.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sMok3iT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-11-2014 11:02)
Joined: 03 Aug 2011
Posts: 17, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 42
Votes: 2

 
Post Posted: 19-11-2013, 22:36:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Sirna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : cam in fiecare seara cateva ore(2-3) + sambata/duminica
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto / Feral
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Restokind
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pur si simplu e cel mai fun spec care l-am putut gasi pentru druid, imo .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Lb x3 pe tank , Rejuvenation pe targeturile care primesc / vor primi , damage , iar spam Regrowth cand situatia se impute. Tranquility / Tree , dupa nevoie.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc WoW de pe Wotlk , am inceput cu mage dar intre timp am renuntat si am inceput sa lucrez la druid.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) True Story,Inl
12. Detalii PC***. Intel i3 [sec gen] , gt 525m 1 gb , 4 gb ram , 500 hdd
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este una dintre guildele cele mai bune ale momentului.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi place sa imi fac in general prieteni si sa imi petrec timpul cu ei .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Niciuna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
seradi96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2017 16:20)
Joined: 25 Jan 2010
Posts: 29, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 41.1
Votes: 5

 
Post Posted: 20-11-2013, 13:51:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Serban Andrei
2. Varsta: 17(aproape18)
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Pai pe zi pot juca 2 ore , asta in timpul sapt , iar Vineri pot sta pana tarziu de tot . Luni-Vineri am antrenament la kickbox , de la ora 21:00 pot intra in WoW. Sambata nu cred ca pot intra , Duminica sunt on pana la 21:30 .
4. Clasa: Toll-Druid
5. Main Spec/OFF spec: Main : Resto , iar Off balance dar nu am gear bun si as putea sa fac tank daca voi face raid cu voi , sau ce este nevoie , asta depinde si de loot .
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zauk
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/YEKxthV.jpg?1
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece joc din TBC Dudu Resto , imi place foarte mult clasa mea ,iar dupa parerea mea , fara un healer bun nu poti face nimica in raiduri , pvp .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Rotatie: 3x Lifebloom pe tank , Nourish / Regrowth ca sã resetez Lifebloomul. Wild Growth(il mai folosesc cand se reseteaza cd-u) ºi Swiftmend cand raidul ia damage AoE . Rejuvenation pe cei care iau damage, in special sã fie activat pe minim 3 persoane din raid pentru a benificia de bonusul din Nature's Bounty pentru a casta mai rapid Nourish ca sa pot reseta Lifebloom pe tank si pe off-tank daca exista. Când se activeazã Clearcasting folosesc Healing Touch deoarece consuma prea multa mana ca sa spamez. Stats:Intelect>Mastery>Crit>Haste>Spirit , Haste 2011 , SP 10,3k , Crit 18% , Mastery 1216 .

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) : Eu am venit de pe Blizz - Bronzebeard cand s`a lansat MOP , aici pe freakz , deoarece am prieteni aici , am facut tot ce se putea face in TBC si aproximativ totul pe WOTLK tot pe blizz . Iar pe Freakz joc de 2 ani dar am jucat 1 an numai pvp , pe cand era 3.3.5 , iar dupa aceea a inceput sa imi placa pve mai mult .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : BadCompany s`a destramat si s`a facut BadExample , iar dupa si guilda asta s`a destramat.

12. Detalii PC***: Procesor AMD Atholm(tm) II x2 240 procesor 2.80GHz . Ram 4gb(si vreu sa fac un upgrade) , Placa Video : NVIDIA GeForce GTC 430 2,2 GB (2258 MB), Internet de la RDS.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Guilda este serioasa si de mult caut o guilda serioasa si cu respect. Si vreau sa fac progrese in pve si nu numai , vreau intr`un fel sa stie lumea de mine . Toti playeri stiu ca HKP este cea mai tare guilda.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Sunt calm , nu dau rage , sunt sociabil , destul de activ , matur , tin la gluma , joc wow de cand a aparut TBC , am jucat pe Blizz cu unchiul meu pana cand a aparut MoP , iar de atunci m`am mutat pe freakz. Sunt clasa a XI-a , nu prea am timp liber fiindca merg la kickbox toata sapt. Iar cand am timp liber intru pe wow .

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am prea mult played pe acest char , gearul fiind facut de un prieten bun , eu am venit de pe Blizz jucand Dudu Resto , si DK Tank/Dps. Iar "mainul" meu este pe Blizz , dar acuma m`am lasat de Blizz si joc numai pe freakz.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 20-11-2013, 21:57:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ sMok3iT - Acceptat, 2 saptamani de proba.
@ seradi96 - Respins.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shalins

[Nightfall]



Status: Offline
(since 02-06-2014 19:21)
Joined: 23 Sep 2013
Posts: 30, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 0.5
Votes: 15

 
Post Posted: 24-11-2013, 17:55:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL: Vali
2. Varsta: 17
3. Localitate: Calarasi/oltenita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? dupa ora 3 "15", am timp toata ziua
4. Clasa: Dk
5. Main Spec/OFF spec: Blood/unholy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shalinsn
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=14v41mw&&s=5#.UpIVs8TxpUo
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? M-a pasionat foarte tare tanku', am inceput pe 4.0.6 pe retail.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Stats: Tank:mastery>stamina>parry>dodge Dps: hit 8%-haste>crit>mastery
Rotatia @ Blood: taunt-outbreack 2x death strike (in caze ca e nevoie dancing rune weapon cu glyph @threat increase),rune strike si heart strike la aoe death and decay +blood boil depinde de situatii...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc pe spidernet de pe 3.0.9 nu stiam nici cum se creste 1 char ... omoram mobi sa fac lvl dar cu ajutorul unor prieteni am inceput sa invat cum se joaca
raidurile au fost un lucru important in aprofundarea cunostintelor in materie de clasa spec rotatie
pe wotlk stiu toate dungeons/raids posibile cu scipturile de rigoare iar pe cataclysm suntem cu totii la inceput .. tu totii inca invatam dat fiind ca esti un expansion nou , lucruri noi de la un patch la altul , nici nu se pune problema de scripturi (numai din curiozitate te uiti macar pe youtube/wowhead sa vezi care e scriptul la raidurile noi si iti faci o idee ceea ce ar trebui sa faci)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Aeon nox, motiv, m-am transferat, inspiratioN, motiv s-a spart si multe altele
12. Detalii PC***. 4 gb ram ddr3, processor : amd athlon 2x2 250, 3.5 Ghz, placa video de 2 gb, hdd x2 de 640, ts, microfon
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am vazut ca este o guilda foarte bine organizata cu putini playeri care stiu ce trebuie facut! Si demult caut o guilda ca asta
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student, clasa a 12'a, timpul liber mi-l petrec cu prietenii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am alte mentiuni
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 24-11-2013, 23:45:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shalins wrote:
1.Nume IRL: Vali
2. Varsta: 17
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am vazut ca este o guilda foarte bine organizata cu putini playeri care stiu ce trebuie facut! Si demult caut o guilda ca asta.


Respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
klindawins

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2014 21:36)
Joined: 05 Sep 2012
Posts: 10, Topics: None
Location: Germany

Reputation: 60.3
Votes: 6

 
Post Posted: 28-11-2013, 00:48:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 18
3. Localitate: Petrosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms PvE/Arms PvP
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Klinda
7. Screenshot cu Interfata**: ------
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca este un spec care ma avantajeaza pe acest patch ...
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). ----
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow cam de 5 ani si am o experienta foarte buna si in PvP cat si in PvE
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Realness / AllStar randoms / Acscension / Reckoning / unele guilda s-au destramat iar motivu din care am plecat din alte guilde este ca nu era seriozitate la raiduri si nu era progres ...
12. Detalii PC***. AMD Sempron(tm) 140 Processor 2.70 GHz 2GB Ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am nevoie de o guilda cu progres si cu playeri seriosi !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Poi sunt elev la liceu ... Joc Rugby de 5 ani ... fac sala de aproape 2 ani
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ---
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. ----

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 28-11-2013, 07:53:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Klinda respins, nu te luam in guilda doar sa mai bagi una bucata guilda sub lunga lista de guilde incercate.

Cei care nu aveti stabilitate in guilde (ati colindat toata alianta de exemplu iar dupa aceea ati incercat si hoarda) nu mai postati.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
onutalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2022 11:59)
Joined: 09 May 2012
Posts: 87, Topics: 35
Location: Suceava

Reputation: 376.6
Votes: 8

       
Post Posted: 02-12-2013, 01:49:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Oraa

2. Varsta: 1.feb.1988

3. Localitate: Suceava

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? am zile cand stau de dimineata pana a doua zi cu pauze de o tigara sau jumate de ora mancare si altele

4. Clasa: Feral

5. Main Spec/OFF spec: Feral

6. Link Armory*: Oraa

7. Screenshot cu Interfata**: http://i40.tinypic.com/1w5uc.jpg

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? mi se pare un DPS bun si greu de invatat adica cat de cat greu..

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). stateam si ma gandeam zilele astea ca eu
daca as sta sa ma gandesc si sa spun rotatia nu prea o stiu eu o am in instinct o fac fara sa gandesc este ceva ce m-am obisnuit si o am in reflex cat despre stats am incercat sa joc la haste de cateva zile si merge foarte bine iar la Gemming eu cred ca tre sa ne orientam mai mult spre agility cu haste.


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe cataclysm din Mai 2012 iar feralu il joc exact de c and sa bagat Cataclysmic 4.3.4, m-am plictisit de multe ori de feral si am inceput alte clase dar am realizat ca e cel mai bun.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) imi amintesc ca am fost in Drunken Badgers si am plecat de acolo ca m-am certat cu Cronox GM'u acelei Guilde dupa ce am terminato cu acea guilda mi-am creat eu propria guilda si de vreo jumate de am am stat in ea, ea fiind PVP si eu ne mai vazand ceva frumos in PVP am decis sa ma duc spre PVE bine inteles ca am si cunostinte PVE.

12. Detalii PC***. 2GB RAM, 500Sata, 1gb video si Procesor E5300.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa intru in HKP pentru activitati in PVE am ajuns la concluzia ca PVE'u e mai frumos decat PVP'u.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) momentan nu lucrez de cateva luni am lucrat la un atelier de mobila din pal acum mai castig bani din repararea calculatoarelor la unu altu sunt sunat intruna. Timpul liber il petrec pe la Cluburi sau mai merg si ii tin de urat prietenei mele la servici ca lucreaza la un restaurant Non-Stop baga 24 cu 48.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). eu fiind mai asa realist vreau sa va zic ca sunteti tari si imi place progresu vostru in PVE, cam atat.

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
[img]http://tinypic.com/r/htw8sw/5[/img]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 02-12-2013, 07:17:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Oraa respins.

Ai invatat sa dai aoe dps si sa arati un recount cu 3 mil dmg done no dps?




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
onutalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2022 11:59)
Joined: 09 May 2012
Posts: 87, Topics: 35
Location: Suceava

Reputation: 376.6
Votes: 8

       
Post Posted: 02-12-2013, 12:29:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tulpan wrote:
@Oraa respins.

Ai invatat sa dai aoe dps si sa arati un recount cu 3 mil dmg done no dps?


Nu te-ai facut inteles ca Dps si nu Damage!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RhyhorN^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2021 15:34)
Joined: 06 Dec 2012
Posts: 25, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 128.1
Votes: 5

 
Post Posted: 04-12-2013, 12:17:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Marius
2. Varsta : 21
3. Localitate : Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WoW ( pe zi, pe saptamana, aproximativ ) ? : 2-3 ore pe zi.
4. Clasa : Warrior
5. Main Spec / OFF Spec : Arms ( Single Target ) / Arms ( AoE )
6. Link Armory* : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rhyhorn
7. Screenshot cu Interfata** : http://tinypic.com/view.php?pic=208v585&&s=5#.Up794MQW32g
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am invatat acest spec facand PvP. Astfel, cand am trecut la PvE am continuat cu acesta intrucat il cunosteam cel mai bine.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec ( talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora ) :
Stats : 8%( 961 ) Hit, 26( 781 ) Expertise urmate de Strenght > Mastery > Crit.
DPS Single Target : Rend pe target in permanenta, Mortal Strike la cooldown, Colossus Smash ( + Sunder armor intrucat am glyph-ul asociat ) ori de cate ori procuie / e available, intre doua Mortal Strike dau ori 2 x Slam ori un 1 x Slam si 1 x Overpower ( depinde de rage ), Heroic Strike numai in Deadly Calm sau in exces de rage.
DPS AoE : Sweeping Strikes + Thunder Clap ( Rend spread ) + Bladestorm
Bursts : Deadly Calm, Colossus Smash, Mortal Strike, Slam, Slam + Heroic Strike la cooldown pana se duce Deadly Calm
: Trinket, Potiune, Recklessness, Colossus Smash ( daca nu e available nu dau acest burst ) Mortal Strike, Slam, Slam si de la capat + Heroic Strike in exces de rage ( 70+ ).
Alte Spell-uri : Inner Rage intrucat incerc sa profit cat mai mult de Bonusul 2 oferit de T13.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WoW si pana acum ( Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm ) : Am inceput sa joc WoW in WOTLK, asa cum am mentionat mai sus, eram orientat spre PvP. De cand a fost introdus 4.3.4 pe Freakz, am trecut la PvE, iar in momentul de fata am full progres.
11. Foste Guilde ( prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti ) : INL
12. Detalii PC*** : Procesor : AMD FX 4100 3.6 GHz, Placa Video : Gigabyte ATI Radeon HD 6850, 4Gb RAM DDR3 1.8 GHz ;
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre : Doresc sa continui sa fac raid-uri, alaturi de o guilda serioasa, cu progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana ( daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc. ) : Sunt o persoana sociabila, cu simt dezvoltat al umorului si capacitate de a ma adapta rapid la diverse situatii. Ocupatie : Student.
15. Alte mentiuni ( pe care le consideri importante ) : -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done - Normal Training Dummy din Orgrimmar own buffs, no food, no flasks, no scrolls : http://tinypic.com/view.php?pic=2ns3nv5&&s=5#.Up8BNMQW32g



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dj_fear99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-04-2021 10:52)
Joined: 28 Mar 2013
Posts: 69, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 271.4
Votes: 17

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-12-2013, 17:31:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Nicu
2. Varsta: 16(fac 17 luna asta)
3. Localitate: Buftea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Luni-Vineri : 16:00 - 0:00/1:00 ; Sambata si Duminica : Sunt toata ziua on.
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Resto / Enha
6. Link Armory*: Click!
7. Screenshot cu Interfata**: Click!
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Mi-a placut clasa healer inca dupa 3.3.5
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Nu este o rotatie logica la shaman .. depinde de hp-ul fiecaruia.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow dupa 3.3.5 pana in prezent ( am jucat si pe oficial dar am luat ban permanent )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : I.N.L. : inactivitate .. s-au dus pe bliz
12. Detalii PC***. Pentium(R) Dual-Core CPU ; AMD Radeon HD 7990
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut o guilda cu progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) imi place fotbalul..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-12-2013, 17:49:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@dj_fear99 - Respins, din pãcate suntem full de shamani, poate altã datã. Sãrbãtori fericite ^^ !


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 28-04-2024, 22:04:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x