User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message504540
Welldone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2014 10:08)
Joined: 03 Dec 2013
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 38.2
Votes: 2

 
Post Posted: 24-12-2013, 18:48:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: : z P.
2. Varsta: : x
3. Localitate : Coloseumus
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
-1d played/pe saptamana
5. Clasa : Y
6.Main Spec/Off Spec : Survival/Marksmanship
7.Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=
8.Link DMG/Interfata :
9.De ce ai ales specul pe care il joci acum ?
Pentru ca imi place acest spec de pe timpul cand jucam pe TBC, desigur e diferit dar este cel mai util in raiduri deoarece pe s ma stiu juca cel mai bine.
10.x2,3 depinde de boss !
11.Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Ma joc wow de pe TBC ,in raiduri intotdeauana a fost la fel cu globalu..ninja! Imi place sa fiu leader ca sa nu foi ninjat(Cand fac cu globalu).Asta nu mai era o optiune dupa ce intram intr-un guild si se facea guild run.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
InspiratioN->sau certat membrii,au eisit aproape toti/am iesit si eu
MinaHonda->am luat o pauza 2,3 luni cand am revenit era desfintata guilda.
iar,InspiratioN->majoritatea membrilor au mers pe official si nu se mai prezinta la raiduri
de alte guilde nu imi amintesc...desii au fost
13.Detalii PC : Dual Core 4400 2GHz, 2GB RAM DDR2, Placa Video 512/256 Win7-64
14.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca mi-am propus asta de cand aveam gear verde si vroiam sa intru in guilda, evident am fost respins...mi sa spus sa fac gear si mai vorbim:)
15.Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt un om calm ,sunt student,am lucrat la un bar cu aparate dar a dat firma faliment, deatunci nu am decat timp liber..hobby ?-->navighez pe internet, ascult muzica...



Last edited by Welldone on 02-04-2014, 02:43:19; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 25-12-2013, 01:36:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Welldone - Respins

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nerfd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2014 02:18)
Joined: 28 Apr 2013
Posts: 3, Topics: 2
Location: United States

Reputation: 51.1
Votes: 2

Post Posted: 25-12-2013, 04:26:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. IRL Name: Leo
2. Age: 17
3. Location: US
4. How long have available for WOW (per day, per week, approximately.)? 6+ hours a day
4. Grade: Senior - high school
5. Main Spec / Off spec: PvE Arms / PvP Arms
6. Armory Link *: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&cn=Chompy (Armory should update soon with PvE gear)
7. Screenshot of Interface **: http://i.imgur.com/QjGrZoN.jpg - (I keep my addons to a minimum, I use obvious things like DBM, Extracd, OmniCC, etc. but most of the time I like it to be clean, if I have to get a real UI I will.)
8. Why did you choose species that play now? [color=orange]If this is a question asking about why I chose my race, I chose Orc because Blood Fury is obviously the best talent for my class.

9. Tell us how you think you have to play this spec (talent, rotation, important gear, gemming, the importance of stats in front of others, etc.).
I try to get the most benefit out of my talents, I used [Blood and Thunder] for when I killed Yor'Sahj to get the addons down faster and what not.) - The only thing wrong with my talents is [Tactical Mastery] I do not stance-dance because I am US and if I did stance-dance, I would actually be losing DMG rather than increasing my damage by 5%
I've perfected my rotation that benefits me most: Charge > Mortal Strike (get [Slaughter] stacks going) > Rend > Colossus Smash > Mortal Strike > Overpower > Slam > Mortal Strike - (Heroic Strike with excess rage)
Gemming is pretty standard, I use 50 Strength gems in Red sockets, 25 Strength 25 Critical Strike in Yellow sockets, and 25 Strength 25 Hit in Blue sockets. (Although, some times a socket bonus isn't very good so I put 50 Strength Gems to benefit me the most)
The stat priority as a Warrior is: Strength > (961 Hit Rating) > Critical Strike > Expertise (781) - Usually my expertise is already capped therefore, I go into Crit > Mastery > Haste

10. Tell us about your experience in raids when you started to play WOW and so far (Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). I only started raiding seriously in Cataclysm. I enjoyed Dragon Soul the most and I know every fight.
11. Former Guild (what guilds have been, as they were, why you decided to leave, etc..) Well, I got a group of friends to come play with me on Freakz to be the best PvE/PvP Guild on the server, but, we all quit after being bored with no boss releases. I'm back now, though.
12. Details PC ***. i7-3770K / GTX 680 (100+ fps @ all times)
13. Why you wish to join our guild? The best guilds deserve the best players.
14. Tell us something about you as a person (if you are a student, you work, how you spend your free time, hobbies, etc..) I'm a student and I play WoW in my free time.
15. Other comments (which you consider important). If it means anything, I'm a 2400 Warrior from retail and a 2500 R1 Warrior on molten-wow in 3s. PvE has different characteristics but I can assure you, I'm not retarded.
16. Recount Screenshot 3 Mil. DMG Done (for dps only) - Normal Training Dummy in Orgrimmar (not the heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://i.imgur.com/ZgsHcz6.jpg


Questions you might have for me:
Why are you on Exodus? - This is where my friends and I started playing at. I can server switch. Thing is though, I'd rather have a new Warrior that I make on Genesis. It depends though, if you guys are a guild who recruits people with gear or people with skill... :/
Your computer is pretty decent, can you steam or Fraps our raid encounters? - I will be happy to stream or fraps raid encounters if recruited.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kashuu

[Creep]



Status: Offline
(since 18-09-2022 06:48)
Joined: 08 Aug 2012
Posts: 1143, Topics: 73
Location: Alba Iulia

Reputation: 426.5
Votes: 37

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Kashulol 
Post Posted: 25-12-2013, 14:30:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ciprian
2. Varsta: 22
3. Localitate: Alba Iulia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 7-10 ore
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Survival/MM
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kashu
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/rabSJFw.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca mi se pare cel mai bun spec de dps!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). explic in game!!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai eu am incept sa joc wow de pe WOTLK, si mam tot lasat si mam tot apucat!, Experienta la raiduri stiu tot ce este pana acuma si ma descurc foare bine in encounter!!!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Heaven - S-au mutat pe BLIZZ!
12. Detalii PC***. Intel Dual de 2.2, 4 gb ddr 2, Nvidia g-force 220 de 1 gb!
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Timpul liber mil consum in WOW... imi place footbalul etc...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nimic.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Il dau ingame!



Zambește , maine poate fi mai rau !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Welldone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2014 10:08)
Joined: 03 Dec 2013
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 38.2
Votes: 2

 
Post Posted: 25-12-2013, 17:32:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drodu wrote:
@Welldone - Respins

nici o problema..din cate stiu esti druid ...si as vrea sa stiu si de ce am fost respins daca asta nu te deranjeaza
mersi..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 25-12-2013, 21:17:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Welldone wrote:
drodu wrote:
@Welldone - Respins

nici o problema..din cate stiu esti druid ...si as vrea sa stiu si de ce am fost respins daca asta nu te deranjeaza
mersi..


Nu ai contul de wow legat de cel de pe forum de exemplu..si se pot gasi N motive, dar totusi... nu scrie nicaieri ca trebe sa dam si un motiv... pur si simplu Respins .. nu ajunge ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 25-12-2013, 22:07:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Welldone - Nu ai account legat de forum, nu ai meseriile complete, etc. +

Quote:
Persoane avizate pentru a raspunde pe aceasta sectiune:
..., Drodu, ...


@ Nerfd - Rejected
@ kashuu - Respins


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NePsteR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2015 10:17)
Joined: 03 Nov 2011
Posts: 15, Topics: 1
Location: United States

Reputation: 38.5
Votes: 4

 
Post Posted: 26-12-2013, 15:43:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dean Dumitru; Nick IG: Lucika
2. Varsta: 19
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ)?: De regula intru in fiecare seara si ma joc cam 3-4 ore. Uneori intru si la pranz(de obicei dupa 2PM) si stau maxim 2 ore.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy(399ilvl PVE) si Retry(400ilvl PVP)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lucika
7. Screenshot cu Interfata**: http://s23.postimg.org/9xbpyjyaz/Interfata_SS.jpg . Am optat pentru AddOns precum X-Perl(pentru player, target, party si raid frames), DBM(pentru fiecare zona, inclusiv CD-uri utile cum ar fi la Ultrax), OmniCC, Power auras, HealBot(fara auto target, dupa mine este un must pentru orice healer) si Atlas(pentru harta, zone, etc).
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Consider ca HolyPala este unul dintre cei mai buni healeri. Initial, am ales retry pentru PVP/PVE(aceasta clasa este super OP), iar dupa vreo 6-7 luni am renuntat si am schimbat pe holy. De atunci main specul meu a ramas pe holy, pentru ca mi se potriveste cel mai mult in PVE si imi place destul de mult, aceasta este si motivul pentru care am si donat, pentru a avea unele dintre cele mai bune iteme.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc):
-Gems:
Meta: Ember Shadowspirit Diamond
Red: Brilliant Inferno Ruby ===> urmeaza sa imi iau toate Brilliant Queen's Garnet
Blue: Purified Demonseye ===> idem cu Purified Shadow Spinel
Yellow: Reckless Lava Coral

-Gear:
5/5 Piese Heroic 410
Arma: Maw of the Dragonlord(pentru acel boost de AOE si spell power)
Off: Dragonfire Orb(deocamdata) ===> mi-as dori Timepiece of the Bronze Flight
Non-tire: 3 piese de 378(neck, back, trinket) si restul de 397

-Enchants:
Back: Enchant Cloak - Greater Intellect
Chest: Enchant Chest - Peerless Stats
Feet: Enchant Boots - Lavawalker
Hands: Enchant Gloves - Greater Mastery
Wrist: Enchant Bracer - Mighty Intellect
Legs: Powerful Ghostly Spellthread
Weapon: Power Torrent

-Stats: Intellect > Spirit > Haste > M/C

-Rotation:
Single Target: BOL(pe tank) > Holy Shock(la CD) > DL(pentru HolyPower)/FoL(depinde de situatie) > WoG(la 3 HolyPower) + alte spell-uri, in functie de situatie
AOE: Holy Shock > Holy Radiance(pentru HolyPower) > Light of Down + alte spell-uri, in funcite de situatie

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Am inceput sa joc pe acest server doar de la patch-ul WOTLK. Am facut in mare parte majoritatea raidurilor de pe WOTLK, iar din Cata stiu toate scripturile si am toate achievements-urile(BH 10/25, FL 10/25n/h, DS 10/25n + Ultrax ->nu am reusit sa fac cu globalul pe H<-)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Am fost officer in DrunkeBadgers(aka JUST GANKED YOU), din care am iesit dupa 4 luni pentru ca m-am mutat la alianta(aveam niste colegi de calsa care jucau la alianta), iar acum sunt officer in Watchers(de vreo 3 luni), dar doresc sa ma mut in guilda voastra pentru ca m-am saturat sa fac PvE doar cu globalul(dureaza mult/wipe-uri cu gramada...etc)
12. Detalii PC: Am un laptop foarte bun, de ultima generatie, imi merge totul la ultra: I7, placa video Nvidia GeForce GTX 560M 2gb, 8GM ram DDR3.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? In primul rand, asa dori sa ma alatur guildei voastre pentru renumele pe care il are pe server si pentru seriozitatea si devotamentul pe care il arata de fiecare data cand este nevoie. Mi se pare o guilda foarte unita, cu oameni maturi si de calitate. In al doilea rand, guilda este cea mai buna de pe server la PvE, acesta fiind un aspect foarte important pentru mine, deoarece vreau sa scap de raid-urile cu globalul si sa fac progress.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt elev in ultimul an la unul dintre cele mai bune licee din orasul meu, pe profilul mate-info, unde am castigat numeroase premii la concursurile de programare. Totodata, practic si tennis-ul de performanta de 8 ani, unde timp de doi ani suntem campioni nationali pe echipe. Imi petrec timpul liber cu prietenii, deoarece sunt o persoana sociabila si prietenoasa, iar principalul meu hobby, dupa tennis, este WoW-ul. In orice caz, daca voi fi acceptat iti veti da seama mai bine ingame si pe TS.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Deocamdata caracterul meu este la alinata, dar daca voi fi acceptat il voi muta imediat.

Multumesc si astept raspunsul vostru!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Welldone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2014 10:08)
Joined: 03 Dec 2013
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 38.2
Votes: 2

 
Post Posted: 26-12-2013, 19:10:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drodu wrote:
@ Welldone - Nu ai account legat de forum, nu ai meseriile complete, etc. +

Quote:
Persoane avizate pentru a raspunde pe aceasta sectiune:
..., Drodu, ...


@ Nerfd - Rejected
@ kashuu - Respins


ok.. mersi de raspuns ..o sa incerc sa fac si meseriile -



Last edited by Welldone on 27-12-2013, 17:41:24; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AHTu6uoTuK
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-08-2014 10:45)
Joined: 09 Feb 2013
Posts: 32, Topics: 13
Location: Chisinau

Reputation: 120.1
Votes: 4

   
Post Posted: 27-12-2013, 17:00:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Nicu
2. Varsta: 15
3. Localitate: Chisinau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 6 ore + pe zi
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enha
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zidun
7. Screenshot cu Interfata**: http://rghost.ru/51242967.view
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Consider Enha cea mai buna clasa pentru shaman PVP/PVE + imi place tare enha.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Tre sa joci only mastery -> crit, desigur dupa ce faci cap hit si expertise. Mastery e cea mai mare prioritate a shamanului enha. Enha nu are o rotatie anumita. Toate soketurile treb sa fie cu agi si mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Joc wow de pe 4.0.6, dar am inceput de pe alt sv, un sv rus, de acum 1 an si ceva. Aici am undeva jumate de an. Pe sv ala jucam only enha si resto druid, ca si aici.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Nu am fost in nici o guilda pe acest char.
12. Detalii PC***. : PC e bun, nu am probleme din cauza lui la raiduri.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Am auzit ca e o guilda buna, cu oameni prietenosi si seriosi )).
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Invat, practic basket.
15. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : http://rghost.ru/51243345.view. La zon 10N scot 45k+.





Last edited by AHTu6uoTuK on 29-12-2013, 12:38:19; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyttles

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2014 20:57)
Joined: 28 Dec 2013
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

Post Posted: 28-12-2013, 22:06:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Supi
2. Varsta:21
3. Localitate:Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Cam 2h pe zi
4. Clasa:Druid
5. Main Spec/OFF spec:Resto/Balance
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Supi
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Imi place la nebunuie druidul resto si ca joc din WOLTK ca resto
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Spells:Wild Growth - Its Healing is reduced by 20% - Its a big nerf to our main spell but its 2 op atm so we cant complane about it doing something like 14 15k per target
Lifebloom -The Bloom effect is reduced by 20% - not that important nerf since u generaly use that spell on the tank and u dont ever wanna drop it especially if u are troll and do the trick i will expain below.
Our Mastery SYMBIOSIS is replaced with HARMONY that will increase the healing of your direct heals by 10% and 1.25% per point of mastery and casting direct heal will increase the healing of your hots by the same ammount for 10 seconds.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Pai in WOLTK am facut tot ce este possibil inclusiv ICC 25 hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
The revengers am fost dat afara pe motivul ca nam fost on 5 zile , dar nam putut deoarece eram plecat din localitate etc, apoi in rage quit
12. Detalii PC***.I3 2,4 gz, RAM: 4 GB, placa video 128 bit cu 2 GB mem
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Imi doresc sa vin la voi pe motivul ca vreau sa devin mai bun , si sa mai invat de la altii mai buni ca mine
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student an1, timpul liber il petrec cu prietenii mei si mai mai joc wow -, hobby-uri : asc muzica si fumez:)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 02-01-2014, 22:25:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ AHTu6uoTuK - Respins
@ skyttles - Respins


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-01-2014, 22:40:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@NePsteR - Probie 2 saptamani ^^. Sorry 4 w8ing, sa dai /w la un ofiter.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
lotzydiego

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-01-2022 19:50)
Joined: 02 Mar 2012
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 60.3
Votes: 3

 
Post Posted: 05-01-2014, 23:24:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Diego
2. Varsta: 23
3. Localitate: Petrosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 5h pe zi cel putin
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Holy
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Phaze
7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.us/photo/my-images/690/9wla.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Holy the best:D
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). joc de pe tbc atat pe official cat si pe freakz si alte server deci crede-ma ca stiu rotatia si restu ...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe tbc atat pe official cat si pe freakz si alte server TOC,NAxx,ICC,RB,ZA BWD,DS si restu all Boss down
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Betrayers,The Ravengers ...
12. Detalii PC***. dual core , 2gb rami netu mere f bine
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca mie dor de un pve placut si de oameni seriosi cu care poti face pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-01-2014, 23:47:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@lotzydiego - Accepted /w un ofiter in joc ^^.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 25-09-2024, 06:19:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x