User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message504543
zarzar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2014 12:38)
Joined: 26 Jan 2013
Posts: 21, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.7
Votes: 2

 
Post Posted: 06-01-2014, 21:07:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Raresh
2. Varsta: 22
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :am timp toata ziua ( sunt la facultate ) in special noaptea cand au loc raidurile
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Or
7. Screenshot cu Interfata**:ClicK!
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : E specul pve
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). :Incep cu ambush la 3 pcte dau silence and dice dupa dau killing spree dupa 4 sinister strike, burst dupa 4 sinister strike 1 reaveling strike si tot asa ... )cand silence and dice ajunge la 10 la 3 pcte il activez din nou
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :
joc wow de la 14-15 ani si acum am 22 de ani din care primi ani i-am jucat pe oficial(3 ani pe oficial) , 1 an de cand joc Cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : InspiratioN
12. Detalii PC***. : procesor iltel(r) core(tm)2 duo cpu 2.20 GHz 2 gsistem de operare pe 64 de biti 2 giga rami (laptop)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :pentru ca e una dintre cele mai bune guilde pve de pe freakz
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :. Student anu 3
15. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only): ClicK



Last edited by zarzar on 06-01-2014, 22:48:35; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghosteyelol

[┌∩┐]



Status: Offline
(since 07-09-2015 08:34)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 433, Topics: 46
Location: Spain

Reputation: 196.2
Votes: 13

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-01-2014, 21:31:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ zarzar - Accepted , probe 2weeks
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Welldone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2014 10:08)
Joined: 03 Dec 2013
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 38.2
Votes: 2

 
Post Posted: 11-01-2014, 11:54:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="drodu"]@ Welldone - Nu ai account legat de forum, nu ai meseriile complete, etc. +

Quote:
Persoane avizate pentru a raspunde pe aceasta sectiune:
..., Drodu, ...


Nu stiu daca mai e valabil..
Am legat account de forum...screenshot cu dps e acolo unde e si interfata. (pagina 99)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CretzuuHord
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-05-2015 19:46)
Joined: 18 May 2013
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 31.9
Votes: 3

 
Post Posted: 22-01-2014, 11:09:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Cristi
2. Varsta: 21
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Exact nu stiu cat am , pt ca am si treaba ( invatat) seara sunt mai des -
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Elemental/resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shankar
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/5srrt07f3/7351a0be/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pt ca imi plac casteri , si pt ca mi se pare interesant si provocator -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Flame Shock trebuie mentinut mereu pe target, Lava Burst il dau la cd, Lightning Bolt se spameaza si Fulmination intre 7-9 stack (Lightning Shield) . Shamanul Elemntal se joaca cel mai mult la HASTE>MASTERY ,Gearul pe shaman elemental mi se pare foarte important - .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). La raiduri ma descurc foarte bine , stiu toate scripturile de la bosii din ds , joc wow de la 16 ani , am jucat pe WOTLK si dupa mam mutat pe 4.3.4 si am inceput sa joc shaman -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Light of Dawn ( nu am iesit din ea ,dar sau mutat pe official si sa desfintat guilda ) The Betrayers ( am iesit din ea pt ca nu am fost actic o vreme am fost cu bacu si restu , am avut o problema la pc si nu am mai intrat pe wow ,)
12. Detalii PC***. Procesor -i7 2.5 , ram 4gb DD3 , Placa video 2gb (Laptop)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pt ca sunteti o guilda foarte buna si va pricepeti sa faceti raiduri , si vreau sa cunosc oameni capabili de raid , si cu , care poti comunica.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Ma acomodez repede cu oamenii, si majoritatea timpului o petrec cu prieteni -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am alte mentiuni.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. :http://postimg.org/image/c3h50r679/9af50a00/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skytzzy1234

[PreaNebunPeShaman]



Status: Offline
(since 12-11-2022 16:56)
Joined: 28 Jul 2013
Posts: 78, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 88.9
Votes: 18

       
Post Posted: 23-01-2014, 14:43:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Robert
2. Varsta: 15 si 10 luni
3. Localitate: Slobozia , judet Ialomita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in general , cateva ore in cursul saptamanii , iar in week-end , daca am timp , stau mai mult. 4-5 ore ..
4. Clasa: Saman
5. Main Spec/OFF spec: Enha - main spec , Resto - off spec ->inca lucrez la gear
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Skynoby
7. Screenshot cu Interfata**: http://i39.tinypic.com/2nv43t4.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales acest spec deoarece imi place sa joc ca dps , mai ales melee si , pentru ca , la inceput cand m-am apucat , un prieten de-al meu ( cel care m-a adus pe wow ) era saman enha si mi-a placut de la inceput -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu , personal , joc la statsul MASTERY , deoarece consider ca e cel mai important , si nu e doar parerea mea. Dupa ce am facut cap-ul de hit si expertise , am dat reforge doar in mastery. Rotatia , ei bine , dupa ce pun totemele, incep cu Stormstrike, apoi unleash elements , pentru a nu pierde dps , un lava lash , apoi flame shock si fire nova , iar apoi de la capat , dar dau lava lash doar la 5 stackuri de searing flames . Lightning bolt la 5 maelstrom weapon , la single target , iar la aoe lightning bolt si Firenova , enchanturi pe arma , pe main tin windfury , iar pe off flametongue si ca shield , Lightning Shield. Eu , personal , pun gemurile la culoare , adica nu pun pe slotul de gem albastru un gem rosu , sau etc.. .Gemurile le folosesc in felul urmator: Red - 40 / 50 agility , purple - 25 agility , 25 hit , yellow - 40 mastery , si meta 54 agility , 3% critical.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Eu am inceput sa joc wow de pe Cataclysm , dar am jucat putin si pe WOTLK , dar nu am facut raiduri. Pe cataclysm am facut bossi din DS pana la hagara , deoarece nu am avut cu cine , guilda cu care am facut progres destramandu-se , deoarece liderul suferea prea mult de el... Initial , am jucat la alianta , dar acum joc la alianta , main-ul meu fiind acest saman -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in The Iron Summit ( Cu aceasta am facut progres) , The Council of Elders , The Betrayers ( m-au dat afara pe motiv "ai caracter la alianta" , chiar daca nu mai joc pe el .. ) si Dark Nightwish ( in care sunt acum , dar voi iesi deoarece nu imi convine cum se organizeaza raidurile )
12. Detalii PC***. 2GB Ram , 1 GB Placa video , 2.60 GHz procesorul , dual core , HDD de 500 GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Vreau sa ma alatur guildei deoarece vreau sa fac progres adevarat la raiduri si vreau sa ma distrez -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Eu in general sunt o persoana linistita , nu creez probleme , ajut cand sunt solicitat si acord o atentie destul de mare jocului , scripturilor , etc .. In timpul liber ies cu prietenii , ca hobby am baschetul si fotbalul , uneori invat pentru scoala , lucruri normale de adolescent -. Sunt in clasa a 9-a.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). In timpul saptamanii , cat timp este scoala , pot sta pe WoW pana in jur de ora 11:30 - 12:00 , deoarece merg la liceu de dimineata si .. trebuie sa ma trezesc - , in week-end pot sta oricat este nevoie .
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i43.tinypic.com/2u8h20z.jpg Am incercat de mai multe ori sa dau dps , lupii nu ataca cum ar trebui , dupa cum stiti. Uneori ataca doar unul , uneori niciunul ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghosteyelol

[┌∩┐]



Status: Offline
(since 07-09-2015 08:34)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 433, Topics: 46
Location: Spain

Reputation: 196.2
Votes: 13

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-01-2014, 15:31:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ CretzuuHord - Respins
@ skytzzy1234 - Respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tomblerone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2019 16:29)
Joined: 26 Jan 2014
Posts: 30, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 197.1
Votes: 6

Post Posted: 26-01-2014, 16:56:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 19
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :dupa facultate sunt liber aproximativ toata ziua
5. Main Spec/OFF spec: Elemental/Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Djhex
7. Screenshot cu Interfata**: http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/853/m9re.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Imi place shamanul in general,este foarte distractiv si ofera bufuri necesare in raid.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : hit(spirit)>haste>=mastery, un mic balans intre haste si mastery.Flame shock pe target Lava burst la cd,lighting bolt spam,fulmination 8-9 stacks.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :
Joc wow de de pe LK 3.0.3 pana in momentul de fata (cu pauzele pe care leam avut).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :In toate guildele in care am fost datorita progresului incet si lipsa de organizare nu am stat perioade lungi.
12. Detalii PC***. : Intel dual core 3.00GHz,nvidia gtx650, gddr5, 4gb ram.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Sunteti o guilda foarte buna,serioasa si care sties a se organizeze.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Stundent anu I, I like gym and party!
15. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only): http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/853/m9re.jpg
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):gearul nu este finalizat deoarece am fost resto si am decis sa trec elemental.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 26-01-2014, 19:14:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari la "Death Knight Unholy" deschise.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hesgaroth22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 22:22)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 40, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.3
Votes: 11

Post Posted: 27-01-2014, 00:18:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Flavius
2. Varsta:22
3. Localitate:Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?Joc destul de mult.
4. Clasa:Warrior
5. Main Spec/OFF spec:Protection/Arms
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Osgiliath
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/pp9hhr1rd/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Fiindca imi place foarte mult sa "conduc" lucrurile.Sa coordonez treburi.Si ca tank esti obligat de imprejurari sa fii atent la tot ce se intampla in jurul tau.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Eu joc un Spec Survivability+Threat Generation.Dar mai mult bazat pe Survivability.Asta fiindca stim toti ca Warriorul Protection nu ajunge la nivelul unui Blood DK.Dar cu toate astea,sunt capabil de orice dificultate.Astea fiind spuse:Joc si la Impending Victory care te face sa poti sa folosesti Victory Rush atata timp cat Boss-ul,mobul are 20% Hp sau mai putin.Foarte bun in encounteruri gen Yor'sajh(in cazul in care prin absurd niciun Cd Defensiv nu e UP).Heavy Repercussions(un talent exclusiv pentru threat Generation asta fiindca face ca Shield Slam-ul,sub efectul Shield Block-ului sa loveasca cu 100% mai tare).Ceea ce face Shield Slam destul de prioritar in rotatia mea.Blood Craze=Must Have Talent.Procuie foarte des si se conteaza HP-ul dat de acest proc.Blood Craze regenereaza 4% din HP-ul tau intr-un Interval de 5 Secunde.Cruelty care e de asemenea un talent de threat generation.Mai mult Crit=mai mult DMG=mai multe sanse sa nu o tireze boss-ul pe alti oameni.Cruelty mareste sansa Shield Slam-ului de crit cu 10%.Field Dressing e un talent strict de heal=Survivability.Mareste heal-ul primit cu 6% si Heal-ul dat pe tine de catre tine cu 20%.EU cred ca e un must Have.Toate aceste talente pot fi omise in functie de play-style.Eu zic ca nu se poate juca fara ele.De aceea am ales sa le explic.Rotatia mea este nu chiar obisnuita.In primul rand ca warrior,rotatia ta trebuie sa se bazeze strict pe Burst.Urmand ordinea de idei,rotatia mea e in fellul urmator:Pre-pot Golemblood Potion + Recklessness,Heroic Throw,Shield Block sau Rend inainte.e un sutim practic.Rend,Shield Block,Shield Slam(Heave Repercussions),Concussion Blow(cel mai important talent pe Tank cand vine vorba de Aggro Pull).De ce?Fiindca este influentat de AP.Asa ca daca eu am pre-pot dinainte care imi da 2400 AP+Recklessness...e cel mai probabil sa fac o tona de Threat.Apoi Revenge,Devastate 3x,Thunder Clap,Shockwave la 3x Thunderstruck(mareste DMG-ul Shockwave-ului cu 30% daca Thunder Clap e stackat de 3 ori).Si apoi cam repet aceeasi chestie.Cu diferenta ca mai folosesc Retaliation daca chiar DPS-ul e urias.Care de obicei e.Daca Gearul e important?Pai ca Warrior Tank DA.Nu esti Blood DK sa te duci FULL Cataclysm si sa tankezi Deathwing Solo.Stats-urile sunt in functie de ce prefera fiecare.Eu personal nu joc in niciun caz la Expertise Cap sau la Hit Cap.Stats-urile astea nu mai sunt importante fiindca nu mai exista parry hasting plus ca eu tin aggro ignorand total aceste stats-uri.Asa ca stats-urile mele sunt pe mitigation.Mastery,Dodge,Parry.Niciuna dintre ele fiind de neglijat.Ele trebuie balansate intre ele.Acum,daca te crezi atat de Bashtan incat sa nu joci ca fiind Unhitable,go ahead.Dar te vor injura healerii.Eu nu o fac.N-am chef sa am un healer care sa dea numai si numai pe mine,facandu-i Drain in ultimul hal.Tre sa avem grija si de ei,ca doar sunt de-ai nostri.Eu folosesc in general Gemmuri de Mastery.Mastery si Parry,Mastery si Stamina.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc WoW de aproape 8 ani.Joc doar Warrior.Am avut full progres pe fiecare Expansion.Cu exceptia expansion-ului Vanilla(nu am jucat).Am experienta ca Warrior Tank,DPS.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ultima guilda in care am fost a fost Opus Dei.Guilda foarte ok cu oameni minunati.S-a intamplat acum cateva zile un lucru care mi s-a parut "Nedrept" asa ca am ales sa nu mai fac parte din acea comunitate.Motiv pentru care vreau sa revin la Hoarda,definitiv.La Hoarda am inceput sa joc WoW(pe WoW Beez),aici probabil o sa si inchei.M-am tot mutat de colo colo incercand sa-mi gasesc locul.Finally settling Down.
12. Detalii PC:4gb of Ram,Procesor Dual-Core Intel Pentrium G-620,Placa Video Nvidia Geforce GTx 440,HDD 500 GB.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?HKP
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Lucrez-8 ore pe zi de dimineata de la ora 06:00 pana la ora 15:00.Actualmente nu sunt student.Pe viitor,asta dupa ce-mi voi termina scoala.Timpul liber mi-l petrec citind,momentan combinand o tipa care e buna de moare lumea,jucand WoW.Hobby-uri:Sah,lectura,muieri(am sunat ca un cocalar infect aici).
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Multumesc anticipat !
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alpharzr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2017 06:07)
Joined: 17 Dec 2010
Posts: 23, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 86
Votes: 4

 
Post Posted: 27-01-2014, 23:36:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Sebi
2. Varsta:18
3. Localitate:Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :3-4 H
5. Clasa:DK
6. Main Spec/OFF spec: Unholy/Blood
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fnatiq
8. Screenshot cu Interfata*: http://imgur.com/Fs9cUWF
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece consider ca ma descurc cel mai bine si pentru ca automobile
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai vanilla full tbc full wotlk full Freakz si blizz cataclysm full Freakz pana in prezent
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Aproximativ toate cele existente cele serioase si mai putin serioase
12. Detalii PC*. 8gb ram placa video 1gb ddr5 hd nvidia geforce intel i5 3.0 romtelecom
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca este o guilda serioasa care face progress (cunosc si foarte multi playeri)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev, imi petrec timpu liber cu prietenii prin cafenele cluburi pe maidan:)) etc..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/560/5bjq.jpg (imba DPS)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 27-01-2014, 23:42:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alpharzr wrote:
1. Nume IRL:Sebi
2. Varsta:18
3. Localitate:Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :3-4 H
5. Clasa:DK
6. Main Spec/OFF spec: Unholy/Blood
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fnatiq
8. Screenshot cu Interfata*: http://imgur.com/Fs9cUWF
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece consider ca ma descurc cel mai bine si pentru ca automobile
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai vanilla full tbc full wotlk full Freakz si blizz cataclysm full Freakz pana in prezent
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Aproximativ toate cele existente cele serioase si mai putin serioase
12. Detalii PC*. 8gb ram placa video 1gb ddr5 hd nvidia geforce intel i5 3.0 romtelecom
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca este o guilda serioasa care face progress (cunosc si foarte multi playeri)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev, imi petrec timpu liber cu prietenii prin cafenele cluburi pe maidan:)) etc..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/560/5bjq.jpg (imba DPS)



RESPINS!


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills



Last edited by Cosmin050895 on 01-02-2014, 00:37:55; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cholo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2022 08:32)
Joined: 22 Jan 2012
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 292.4
Votes: 6

 
Post Posted: 29-01-2014, 13:53:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@tomblerone - Respins.

Quote:
Recrutari "Shaman Resto" deschise.


Cerinte:

- full achivs DS Hc

- 400+ ilvl

- min 40 days played

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarkOfLight

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2014 14:58)
Joined: 29 Jan 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 31
Votes: 1

 
Post Posted: 29-01-2014, 18:23:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Costin
2. Varsta: 17
3. Localitate: Italia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cand e raidu am tot timpu , dar in restul zilelor cand nu se face nici un raid nimic 1-2 ore sa farmez....
4. Clasa: Rouge
5. Main Spec/OFF spec: Combat / Subtlety
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Darkzed
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/1LzAEWp.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales acest spec din cauza ca e cel care merge bine pe freakz , mi-ar fi placut subtlety pve
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Incep cu 1revealing strike - 1 sinister strike - slice and dice - Burst(potiune,trinkete,racial,triks) - dupa continui cu sinister strike pana la 5 combo points(sa fie mereu revealing strike pe target) si dau eviscerate.
Daca ai arme donate si full gear se merita sa joci la mai mult haste > mastery > crit , daca ai arme ne donate joci tot la haste > mastery > crit dar cu putin mai mult mastery 17 hit spell 26 exp
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). M-am apucat de pve pe Cataclysm , iar in rest pe TBC , WOTLK am facut pvp.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Reckoning desfinat( nu se mai face nimic) , Evo nu-mi prea placea acolo.
12. Detalii PC***. Processor : Dual core CPU B815 @ 3.20GHz 3.20GHz , 4 GB , System type 64-bit
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student , nu lucrez , imi petrec timpul cu prietena prin oras , citesc carti horror sunt pasionat de ele si joc fotbal cand ma cheama baieti etc....
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nimic nou
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://i.imgur.com/qMolpH5.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 29-01-2014, 18:53:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Darkzed respins



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tulfuz

[20 CM RECORDS]



Status: Offline
(since 01-02-2014 08:31)
Joined: 25 Apr 2012
Posts: 82, Topics: 1
Location: Unde vreau ca e o tara libera

Reputation: 70.8
Votes: 6

 
Post Posted: 01-02-2014, 03:25:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Angel
2. Varsta: 18
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In general dupa ora 18-19 pana tarziu chiar si pana dimineata daca e nevoie...gen cand se baga un boss nou
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: unholy 405/ blood 403
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tulfuxd
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/52ndcy/8
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pe patchu asta e mai bun unholy zic eu ...si pe 4.0.6 mai jucam unholy dar mai rar
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Rotatia outbreak-death and decay-2x fastering strike si apoi spam scourge strike, la o runa blood si una frost folosesc mereu fastering strike iar la death rune si unholy rune scourge strike; la aoe outbreak dupa spread cu pestilence-death and decay si blood boil. e nevoie de 8%hit sa nu dau miss...joc la 2200 haste si restu mastery-acum am 2540 mastery- nu joc la crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow de pe LK pe alt server am avut tot full progres apoi am inceput pe freakz chiar la sfarsit de LK am avut full progres pe 4.0.6 si acum pe 4.3 la fel toti bossi din DS...care sunt bagati
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) i n l s-au mutat pe blizz si apoi am fost inactiv o perioada buna dupa am intrat in awaken dar din lipsa progresului au iesit multi playeri si am iesit si eu
12. Detalii PC***. 2gb plac video 6gb ram si procesor 2200 dual core
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Guilda serioasa si cu progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev in clasa a 12a la filologie timpul liber mi-l petrec cu prietenii si in fata la PC
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Aveam ami multe printuri din raiduri cu recount da mi-am instalat wow recent si nu mi le-am salvat -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://tinypic.com/r/2hcf0h1/8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 25-09-2024, 06:21:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x