User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message504606
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 18-03-2014, 09:13:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Lucika - Respins

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
buruiana

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-03-2014 00:04)
Joined: 30 Sep 2012
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 2

 
Post Posted: 24-03-2014, 01:55:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 20
3. Localitate: Focsani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: tot timpu de care am nevoie
4. Clasa: hunter
5. Main Spec/OFF spec: mm/bm
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Esilo
7. Screenshot cu Interfata**:
8. imi place sa joc toate specurile, fiecare avand avantaje dezavantaje, in plus asta e teoria mea despre un player care sa`si cunoasca clasa.
9 Specu meu se joaca la full crit, talentele fixate numai spre dps, gearul meu este adecvat si profit si de avantajul bonusului de 2 piese.
10. Am inceput wow din 2004, insa m`am apucat serios acum 2 ani.
11.Deathwish pana s`a mutat la h, apoi Sublime pana m`am mutat eu la h xD
12. Detalii PC***. pentium 4 procesor dual-core 3Ghz, 4GB RAM placa vido Nvidia 1GB DDR 3
13. Caut o guilda respectabila de top, cu un anturaj sociabil si serios.
14.Despre mine: locuiesc singur in casa mea, si na fac si eu ce pot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Erudax

[Spear of the Church]



Status: Offline
(since 08-09-2022 17:57)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 1663, Topics: 202
Location: Ringed City

Reputation: 8276.7
Votes: 211

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-03-2014, 13:19:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ioan
2. Varsta: 19
3. Localitate: Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 2-6 Ore, se poate si mai mult.
4. Clasa: Death Knight.
5. Main Spec/OFF spec: Blood MS, Unholy OS.
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tichondrius
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/MA03VOZ
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Inca din WOTLK m-a atras acest specc, avand sustain si damage PVP-wise si era bun pentru offtank (PVE-wise).
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Mastery pana la 190-200% Blood Shield (aprox. 31-32 Mastery), dupa aia statusuri defensive (Parry > Dodge), si la sfarsit statusuri ofensive (Haste > Crit).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). M-am apucat de WoW din patch-ul 2.4.3, dar pana am invatat sa joc, deja s-a pus WOTLK. Am facut progress pe Retail @ Naxxramas, Ulduar si ICC, pe Cataclysm am facut full 4.0.6 Progress, Firelands full progress, si DS full N progress, HC doar prima parte (Morchok, Zon'ozz, Hagara si Yor'shaj).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL (inactiva).
12. Detalii PC***. Procesor AMD Phenom II X4 960T Processor 3.00 GHz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Una din cele mai bune guilde Horde-side.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev in clasa a XII-a, pasionat de jocuri MOBA (DotA + LoL), metalist si gamer inrait.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 29-03-2014, 01:07:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam Fire/Arcane Mage




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 29-03-2014, 01:38:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Erudax (Tichondrius) - Respins.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-03-2014, 17:50:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Esilo (buruiana) - Respins


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Lordemperor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2015 12:42)
Joined: 29 Mar 2012
Posts: 29, Topics: 10
Location: Bucuresti

Reputation: 22
Votes: 5

 
Post Posted: 30-03-2014, 01:32:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 19
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4 ore/zi
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Survival/Bm
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bogye
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=vffvi1&&s=5#.UmJfNHA2aIU
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales acest spec deoarece are un dmg sustinut atat single target cat si aoe si este mult mai potrivit pentru un fight gen zonoz unde trebuie sa te misti destul de mult
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Acest speck are foarte multe variante de a-l juca...poti juca la mastery sau haste dar eu am ales sa joc la crit(am facut multe teste si am observat diferente foarte mari de dps intre crit si mastery) haste am adaugat atat cat imi permite sa trag cobra shot la 1.4 sec(2460/37%) in rest m-am axat mai mult pe crit unde in raid cu full buff flask+mancare ajung undeva la 48% iar mastery l-am lasat la urma...am undeva la 13.40. Rotatia mea este urmatoarea SS-ES-BA-1XCS-1XAS-(dupa care vine procul L&L unde folosesc ES-AS-ES).Profesiile mele sunt Enginering si Tailoring(mi se par cele mai viabile pentru hunter survival). Gems am ales pentru toate sloturile 50 agil pentru crit si atack power.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). De wow m-am apucat pe WOTLK insa atunci am jucat foarte mult DK(am avut full progres +LK first realm down cu guilda "ARE 3 SCLAVI IN AFRICA" jucam pe Evolution btw),Hunterul nu m-a atras asa de mult atunci deoarece folosea mana.Pe Cataclysm insa am incetat sa joc DK si m-am axat pe Hunter unde am facut tot progresul pe care mi l-a oferit Freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Betrayers/The Revengers :"The Betrayers" am decis sa o parasesc din cauza unor probleme cu dkp si altele pe care nu vreau sa le comentez iar "The Revengers" guilda moarta fara activitate pve.
12. Detalii PC***. Procesor I3 2.4Gh 4gb, Ram DDR3 iar placa video nvidia geforce 512mb 9400gt
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa socializez bine cu grupul unei guilde si de ce nu sa fac progres la urmatori bosi .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt stundent in anul I,in ce-a mai mare parte a timpului meu liber joc WOW/LOL,hobby-urile mele sunt:tenis de masa,fotbalul si gatitul .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scroll. http://tinypic.com/view.php?pic=207xezq&&s=8#.UzdYPqiSwxw

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-03-2014, 02:47:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Bogye (Lordemperor) - /w Tzz/Ofiter in game.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Precision_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2014 20:59)
Joined: 16 Feb 2011
Posts: 12, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 101.8
Votes: 2

Post Posted: 30-03-2014, 11:34:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Robert

2. Varsta: 26

3. Localitate: Bucuresti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) Pot fi online zilnic dupa ora 20:00 pana la terminarea raidului

4. Clasa: Orc Warrior

5. Main Spec/OFF spec: Arms / Protection

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Precision

7. Screenshot cu Interfata**:

http://i59.tinypic.com/2i06ghs.jpg


8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales specul pe care joc acum deoarece mi se pare specul cel mai potrivit pentru serverul freakz, am testat mai multe specuri dar asta mi se pare unul din cele mai bune in momentul de fata.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Charge>Rend>Colossus Smash>Mortal>Op>Deadly Calm>Raciala>Colossus Smash>MS>OP>HS>Slam si in rest in functie de cum am rage in momentul acela

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

Aici ar fi foarte multe de zis , am inceput sa joc wow pe evolva parca se numea servarul vreo 3 luni de zile dupa care m-am mutat pe blizzard timp de vreo 3 ani ca si protection warrior si MT in guilda si am curatat cam tot ce tine de la MC/BWL/AQ20/AQ40/ZG/ZA/NAXX/Grull/Kara/TK/SSC pana la ICC si tot ce era pe vremea aia dupa care m-am lasat de sporturi extreme sa zic asa din cauza timpului si am inceput sa joc pe freakz, aici am fost MT guildei Gravity si cel care explica scripturile. Cam asta ar fi de zis in mare parte.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Nu am avut foarte multe guilde, nu sunt genul de jucator care schimba guildele , dupa ce m-am lasat de joc pe LK am intrat in The Forgotten Heroes si dupa am venit la voi deoarece programul de raid nu era tocmai ok pentru mine din cauza serviciului si al timpului pe care il am liber si am decis sa ma alatur guildei HKP care o stiam ca si guilda concurenta inca de pe WOTLK cand incercam sa il dam jos pe LK.

12. Detalii PC***. Hmm Ce sa zic am un pc decent in momentul de fata zic eu , Dual Core 7750, 4 Giga DDR , 400 GB hard , Geforce GTS 250, internet am de la RDS nu am probleme de lag sau ceva; se mentine mereu la 15-20 ms-uri.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

Imi doresc sa ma alatur guildei voastre deoarece va stiu inca de pe WOTLK cum am mentionat si mai sus si deoarece imi caut o guilda de top cu care pot face progrese rapide.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

Sunt o persoana vesela, cu spirit competitiv, pregatita mereu pentru noi provocari. Lucrez la o companie importanta din domeniul vanzarilor, timpul liber mi-l petrec cu prietena si cu colegii de munca. Imi place foarte mult sa vizitez locuri noi si sa ascult muzica.


15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Cam asta ar fi de zis despre mine. Sper sa ne auzim in cel mai scurt timp pe teamspeak.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Visan15

[Ambassador]



Status: Offline
(since 09-12-2019 20:20)
Joined: 18 Mar 2012
Posts: 988, Topics: 111
Location: United Kingdom

Reputation: -167.4
Votes: 67

Post Posted: 30-03-2014, 13:45:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 21
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? am program variat , insa suficient de mult.
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire / Arcaine ( uneori )
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xeleron
7. Screenshot cu Interfata**: http://i57.tinypic.com/34q60t0.png
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Este un spec complex ce nu are o rotatie fixa iar pe freakz merge mai bine decat arcaine
9. Spune-mi cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Prioritati : Living Bomb pe target , reaplicare dupa ce explodeaza . Pyroblast la proc , fireball , flame orb la cd , mirrors la cd , combustion la cd cand sunt toate doturile pe target ( ignite , pyro dot , living bomb , critical mass ) . Flamestrike si blast wave aoe , spread de doturi prin impact procuit , mana gem la cd si self buff .
Stats : Full intelect , 17 hit , full crit , haste si mastery .
Gemuri : 50 intelect , 25 intelect + 25 critical strike etc.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe mage de pe 4.0.6 insa de wow m-am apucat de pe WOTLK insa nu am fost activ nestiind jocul prea bine .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Blue World s-a destramat si Pride .
12. Detalii PC***. se misca bine la 25hc la ultra .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Sunt prieten bun cu Magge si vreau o guilda de progress .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Lucrez , fac sport ( rugby ) , iar in timpul liber ies cu prietenii .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Programul serviciului meu este o staptamana de noapte si una de zi .
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : http://i57.tinypic.com/34q60t0.png



Last edited by Visan15 on 30-03-2014, 22:08:02; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 30-03-2014, 15:20:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat ! -



I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cucuricucutu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-05-2018 17:56)
Joined: 30 Mar 2014
Posts: 14, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 3

 
Post Posted: 30-03-2014, 20:51:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 17
3. Localitate: Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW: zilnic 4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: enha/resto
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vlladutz 7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/217/wowscrnshot092511033249.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place si pentru ca imi cunosc bine clasa,in special pentu ca are dmg mare
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Stats Principal Pe shamany Enh este'' Agility...(pt AP Si Crit Chance), Ca stats Secundar... Mastery Pt Increase la Fire ,Frost,Nature Dmg ..... Haste Pt a scapa de viteza ''mare'' pe care o au Fist Weapond'urile Mele(2.6) SI in final Crit Chance..evident. Pentru a marii sansa de crit. In principiu De pe Shaman NU trebuie sa lipseasca WindFury Weapon SI Flametongue Weapon si ravnitul Lightning Shield. Toteme... EU folosesc Strenght of Earth Totem,(Pt Agy si Str),Searing Totem( pt stack de 5x(max) care e incredibil de util , Mana Spring (1.. Pt raid sa aiva mana si 2 pt mine in caz ca s-au dus si mana si cd'uri) Si in final Windfury totem.... ( Pentru Attack spead Evident)
Rotatie: Toteme>Feral spirit> StormStrike(Increase Earth Dmg)> Earth Shock( dupa acest moment clar ai 4-5x Stack de searing totem pe target > Lava Lash>Apoi Maelstrom Weapon 5x=Un LIghtning Bolt Instant >Se activeaza UNleash Flame Dau FIre SHock>Si dupa in cazul in care am Timp Skiluri au Cd...dau si un Lava Burst...( ca dupa toata rotatia am Haste Foarte mare ) SI prind si un crit bun > DUPA REPET tot ce'am facut pana akm> CU cd'urile de rigoare (feral Spirit)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum (Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc WOW pe la inceputul lui 2009, primele mele raiduri au fost BOT si BWD eram foarte entuziasmat pentru ca nu mai facusem raiduri pana atunci si am avut norocul sa imi explic niste prieteni cum sta treaba.Acum am ceva experienta si pe normal si pe heroic.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) HKP Cea mai buna guilda in care am fost este Pride,am decis sa ies pentru ca m-a pasionat Pvp...in final mi-am facut un paladin retri full Cataclysm si am revenit pe shaman.

12. Detalii PC***.Intel(R) Core(TM) Duo CPU E 8500 3.16Ghz...3.17Ghz 4.00Gb RAM 64 bit-operating system.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca m-am saturat sa tot iau 'wipe' din cauza unor noobi si pentru ca vreau sa trec de la raiduri normale la mai multe heroice...si in general pentru ca este cea mai buna guilda PVE de pe server.14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa 11 la Liceul cu Program Sportiv Cluj.... practic boxul de performanta de 6 ani si am rezultate nationale...-

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nu am alte mentiuni.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nitanita

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2014 12:41)
Joined: 24 Mar 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 30-03-2014, 22:54:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: George
2. Varsta: 18
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? nu am scoala...nu am munca...stau toata ziua la pc
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: BM
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Baco
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=x10mdh&s=8#.UziAd_l_tww
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : BM-ul mi se pare mult mai usor, + ca scoate cel mai mare DPS
9. Spune-mi cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Prioritati :serpen sting pe target, burst Bestial Wrath, kill commando, spam de arcane pana se duce cd la kill commando, (asta in burst) dupa dau kill commando la cd, de 2 ori arcane, si spamez arcane de cateva ori...asta ar fi in mare
Stats : agillity full, hit cap, mastery, crit, haste
Gemuri : 16 gem 50 agil, 1 25agil 25 hit, 1 25 agil 25 crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc wow de pe sv WOTLK, am fost si in HKP pe atunci, nu stiam foarte bine wow, nici clasa...dupa ce s-a facut update de la WOTLK nu m-am mai jucat...si acu' am inceput sa joc wow iar din decembrie...avand foarte mult timp sa invat mult mai bine ceea ce am de facut...am primit cateva donatii de mi-am luat 4 iteme din setu' hc, 1 [Kiril, Fury of Beasts] 1 [Vishanka, Jaws of the Earth] si am fost motivat sa ma joc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in guilde mici...nu le mai stiu numele
12. Detalii PC***. 8gb ram, video nVidia 610m 1Gb, processor dual core de 2.4Ghz(cam slab stiu) - da'pot sa ma joc linistit pe 25h fara probleme de lag
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Vreau o guilda cu progres...sa ajut...si sa pot invata ceva...unde am ce vorbii cu membrii ceilalti...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : sunt liber profesionist sa zic asa...nu am scoala...nu am servici...toata ziua stau la pc...pasionandu-ma asta avand un stadiu destul de dezvoltat in pc-uri...ma joc wow/lol/metin2 foarte mult...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -



Last edited by nitanita on 01-04-2014, 18:11:38; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UlquiorraSchiffer

[Flügel]



Status: Offline
(since 24-04-2024 23:10)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 586, Topics: 5
Location: Avant Heim

Reputation: 290.2
Votes: 34

   
Post Posted: 31-03-2014, 13:09:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

precizez ca nu i-a picat curentu...incidentul a fost aseara in timpul raidului cand el a zis frumos pe TS dupa ce a murit la ultraxion si in timp ce fight-ul decurgea:"bai vedeti ca ies nu mai stau"


I'm a legend, you're a trend, you ain't got half the skills I got
I'll beat your *** with one eye closed: Boba Fetty Wap!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
threaperro2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2015 09:40)
Joined: 17 Jul 2013
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 55.3
Votes: 2

 
Post Posted: 01-04-2014, 13:27:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta: 28
3. Localitate: PH
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5 ore pe zi
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enha/ Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Rhastaro
7. Screenshot cu Interfata**: Normala
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca mi-a placut pe LK Blizz
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
talentele care le am puse logic... mastery > crit , geming agil > mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
LK cel mai mult Blizz si Freakz de 6 ani. DS full HC script stiut
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Red Dragonflight. e ok acolo nu am de reprosat nimik dar consider ca locul meu nu e acolo.
12. Detalii PC***. i5 GTS 360M, 4gb ddr3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau performante...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Unenployed
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://tinypic.com/r/2wd12kw/8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 25-09-2024, 10:36:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x