User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message486550
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 14-05-2014, 14:06:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Sentime22 - Respins

Ti-am spus si in joc ca nu te recrutam ca dai slab, dar vad ca ai vrut sa faci o aplicatie pe forum in care sa ne ataci cu limba asta romana pe care ai inventat-o tu...
1. Programul tau nu te avantajeaza deloc...scrie 23:50, nu 11...sau poate lucrezi 20 ore intr-un schimb..
2. Un damage nu are cum "sa scoata sau sa cada" ... PRAF!
3. De ce te certi cu tine? "nu ai ce cauta in pve cu specu pvp ca sa dai silent , silent la ce la boss ? lol". Nu ne intereseaza frustrarile tale.
4. Dupa 8 ani de blizz spui ca vrei sa vii la noi sa inveti arta Wow-ului? Fii serios -. Asa tata, asa fiu!
5. Si eu cunosc cateva animatoare prin cluburi, dar de tine nu am auzit...
6. Chear?-... virgule terminate si lesinate... gerat?..schiptati? -). Nu stiu ce liceu ai terminat tu, dar nici scoala profesionala nu ar trebui sa scrie pe diploma ta.
7. Cont incorect din Wow legat cu cel de pe forum. Nu vad unde apare characterul cu care ai fi vrut sa intri in guilda..
8. Punctul 16 necompletat.




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nrultimate

[your master]



Status: Offline
(since 23-07-2023 17:07)
Joined: 02 Nov 2010
Posts: 1033, Topics: 162
Location: Where the sun shine only if you pay him

Reputation: 357.6
Votes: 23

   
Post Posted: 14-05-2014, 22:28:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Elvis
2. Varsta:
23
3. Localitate:
Targu Jiu / Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :
De la 1 la 15 ore depinde de zi
4. Clasa:
Warrior
5. Main Spec/OFF spec:
Arms / Protection
6. Link Armory*:
click here
7. Screenshot cu Interfata**:
Puteti vedea la link-ul de la dps
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:
Am ales sa joc arms pentru ca ofera un dps foarte bun in raid si single target cat si aoe, pe langa asta am sansa de a ma proteja in anumite situatii prin defensivele care le am.
Cat despre offspec, ce as putea sa spun ar fi ca, daca e nevoie de un offtank sau chiar si main nu ma supar, imi place foarte mult protection, ajut, insa nu am ales ca main pentru ca multe dintre guilde refuza sa foloseasca warrior tank.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
In primul rand pot juca talentele in 2 feluri si anume pt un aoe masiv sau single target. Specul care il am eu acum este single target in special. Eu nu joc la "Dancing Stance", stiu sa fac macro si tot ce imi trebuie si nu vreau sa dau detalii de ce nu o fac.
Rotatie: Charge > Rend (la fiecare change de target + cand trebuie sa incep sa dau dps) > CS (de fiecare data cand se activeaza, si daca nu am optiunea din set activata) > MS (la cd) > OP (de obicei il folosesc daca doresc sa activez vreo optiune pe mine deoarece este instant) > Slam (spam, are un dmg destul de mare si boosteaza dps-ul, rage cost mic) > HS (il folosesc cand am exces de rage)
Gems: In general respect "culorile" socketelor si aleg pe sockete str - crit - hit
Stats: Nu cred ca are rost sa vb de ele pt ca sunt stas hit > expertise > mastery = crit, de obicei eu egalez critul cu mastery pe caracter, insa in cazul de fata unde pierd stat mare la arma am preferat sa ridic mastery peste crit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow pe BC, full progres BT / SWP pe privat.
Wotlk - in mare parte pe freakz, si o perioada mare chiar in HKP
Cataclysm - La inceput am avut o perioada mare pauza de wow, cand nu am putut juca si am ramas in urma ca si player si am fost dat afara. Mi-am facut propriul guild ELGG, unde lucrurile nu au mers prea bine si s-a destramat. M-am retras in Specii unde am incercat sa refac guildul meu, dar nu a mers si am incercat sa merg in alte guilde.
4.3.4: Am reincercat propriul guild. Specii - s-a destramat, alte guilde nu comentez.
Prin toate guildele care am fost am ascultat diferiti oameni si am cautat o anumita atmosfera, care am gasit-o doar in Specii. Daca nu imi place atmosfera din guild incerc sa ma retrag in spatele grupei in care sunt, daca nu ma va multumii nici asta, nu stau sa suport orice player.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
No comment. Am scris cate ceva la punctul anterior.
12. Detalii PC***.
Intel i3 , 4 gb ram , video nvidia geforce 740m 2 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
As vrea sa intru in guild sa vad daca mai exista atmosfera pe care eu o stiu. Nu prea sunt interesat atat de mult de progres sau disperat dupa iteme, dar daca pot fi de folos in vreun fel, ajut cu mare drag.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student si cred ca voi mai fi --, in acelasi timp si lucrez in ture, deocamdata 12 cu 24, 12 cu 48, eventualele schimbari le anunt.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
In ultimul timp si nu numai nu prea pot sa dau dps la dummy, adica vad warriori care dau peste 50k la 3M si ma minunez ca eu de abia scot cat ve-ti observa in ss, dar va garantez ca in raiduri sunt cel mult cu 8k in urma lor, poate chiar ii egalez depinde de miscarea care o fac. In rest sunt cuminte -)-, ma adaptez foarte usor la orice tactica cu conditia sa o inteleg.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
click here
Si fara sa schimb trinkete sau ceva.


VEKU
Joker of Jokes. Ace of Games. Warrior of Chaos.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 15-05-2014, 00:08:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Veku - Respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
defallen

[Best hunter eu]



Status: Offline
(since 12-12-2017 19:28)
Joined: 29 Oct 2010
Posts: 201, Topics: 43
Location: Bucuresti

Reputation: 3.7
Votes: 24

Post Posted: 16-05-2014, 22:55:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

defallen wrote:
1. Nume IRL:
Cosmin
2. Varsta:
19
3. Localitate:
Botosani de loc, momentan in Cluj.
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW?
Dimineata de obicei merg la sala si in rest nu prea sunt ocupat.
4. Clasa:
Hunter
5. Main Spec/OFF spec:
Bm/Sv
6. Link Armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xenli
7. Screenshot cu Interfata:
Se vede in recount. E cam aceeasi desi ar mai trebui lucrat putin la ea.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am inceput sa joc cand s'a buguit Explosive Shot'ul de la sv si mi s'a parut interesant de jucat, si de atunci am ramas cu el desi joc si sv la alti bossi gen yor'sajh hc.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec.
Nu prea ai ce zice despre bm..kill shot'ul la cd si inainte de focus fire si grija cand sa iti dai burstul. Geming 50 agi clar si singurul ce il poti considera daca ai un socketbonus de agi ar fi 25agi+25hit. Talentele is cam common la toti.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum.
Am inceput sa joc pe tbc pe ultimate parca, in principal jucand pvp atunci ca asa mi'a fost introdus wow'ul de un amic. Dupa am dat de pve si parca pvp'ul a parut mai putin fun si de atunci m'am axat mai mult pve. Am jucat si lk pe freakz..the pretorians pe atunci(old gang ce a fost mai recent pe cata).
11. Foste Guilde:
Am fost la aly pana acum 1 ora ^^ am jucat mai mult in opus dei de unde am plecat dupa ce m'am certat cu un ofiter si dupa deatwish care s'a destramat si m'am lasat de wow.
12. Detalii PC.
AMD Radeon HD 8570M, (2gb) procesor: i3-3110M @2.40Ghz, 4Gb DDR3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Este o guilda in care oamenii se implica si nu joaca doar ca sa piarda vremea zic eu ci sa faca o treaba de top. Aveti un program de raiding perfect pentru mine pentru ca prefer sa joc seara mai mult. Si mai am un amic cu care ma inteleg bine in guild -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana.
Sunt stundent in cluj, sau am fost pentru ca recent mi'am retras dosarul de la facultate pentru ca vreau sa incep alta. Sambata si duminica lucrez dar nu ar fi o problema ca termin la 9jumatate seara sau 2jumatate ziua si asta pentru inca 2 luni maxim.
15. Alte mentiuni.
None of note...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done.
http://imgur.com/q70gKpu



http://imgur.com/WKoWjlq still low? :-s

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lauritis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2018 20:17)
Joined: 03 Mar 2014
Posts: 37, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 156.3
Votes: 11

 
Post Posted: 17-05-2014, 01:50:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Adrian
2. Varsta:
18 ani
3. Localitate:
Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
In jur de 4-5 ore pre zi L-J, V-D in jur de 5-6 ore.
4. Clasa:
Paladin
5. Main Spec/OFF spec:
Retribution/Protection
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lauritis
7. Screenshot cu Interfata**:
Folosesc interfata clasica plus Bartender, Skada.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Joc paladin retribution dupa TBC si am ramas la acelasi spec si pe woltk si pe cataclysm.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
STATS: hit 8.04%, expertise 21 (11+ glyph), crit 10.90%, mastery 23.34%, haste 6.31%.
TALENTE: Talentele sunt cele "clasice" pe care toata lumea le foloseste.
ROTATIE: In mare parte incep cu burst (mai putin hagara) (CR, JUD, CR, AW, Zealotry, Insuquition) dupa care urmez rotatia templar>crusader>exorcism>hammer>judgement. Insiquition este mereu up.
Importanta gear: Bonusul de 4p de la t13 este esential in burst. Paladinul Retribution este un dps pe care burstul il lanseaza foarte mult. Gemming: red 50 str, blue 25str+25 hit, yellow 25str+25mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow in TBC unde am si invatat in mare parte cu ce se mananca acest joc. Progrese am inceput sa fac pe WOLTK unde am jucat pe alt servar dar ma aflam in una dintre cele mai bune guilde fiind top dps.
Pe cataclysm cred ca cele mai bune progrese le-am facut in Deathwish.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
The Revengers; Deathwish; INL. Am inceput in revengers, unde am invatat cum trebuie scripturile. A urmat Deathwish unde am participat la raiduri cu un timer foarte bun si first try toti bossi. A urmat INL, dar aceasta guilda nu este momentan nici macar umbra la ce a fost candva.
12. Detalii PC***.
Intel Core i3 3.07 GHZ , 4 GB RAM, 1 GB placa video, Net RDS.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am foarte multe persoane dragi in aceasta guilda si bineinteles vreau progrese si consider ca aceasta guilda este cea mai potrivita pentru acest lucru.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt o persoana foarte punctuala, elev, timplu liber il petrec cu prietenii, iubita. Hobby-urile mele sunt legate de sport in general.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nu am nici-o alta mentiune.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. [b]
http://i.imgur.com/c9UAUC0.jpg

Multumesc anticipat pentru atentia oferita.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delialol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2016 14:51)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 99, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 124.3
Votes: 8

 
Post Posted: 17-05-2014, 06:23:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Paul
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in fiecare zi de la 3 pana la 11 seara,sambata si duminica mai mult , dar nu va ganditi ca asta fac tot timpul,daca nu am raid sau alte eventuri nu intru
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral DPS/Heal , Feral Tank/Heal , Feral Tank/Balance dar cel mai bine joc main Feral Dps si pt ala o sa aplic
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drdxd
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc druid feral de pe wotlk,cand balanceul era mai bun jucam balance,acum feralu da mult mai tare
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). http://forum.wow-freakz.com/RO-Druid-Feral-DPS-PvE-Guide-t276803.html - prioritati: hit 8 > agility > mastery > crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat mereu pe private,joc de multi ani , mai exact de pe TBC,momentul de glorie, pe TBC cum am inceput n-aveam eu treaba cu raidurile,dar tot am facut instanta cu Mount Hyjal,pe wotlk farmam ICC 25h,erau scripturi grele dar foarte interactive,iar pe cata acuma pana la momentul acesta am full progres
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The Forgotten Heroes
12. Detalii PC***. Placa video AMD Radeon HD de 1 GB,4GB rami,windows 8,nu imi sacadeaza nici daca joc cu 5 taburi in raid de 25 -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru progres si pentru lejeritate,prefer sa fac raidul intr-o ora cu experti decat sa mi se bage in raid saptamanal lume de 390 care se geareaza si pleaca si din cauza carora sa stau la raiduri 4-5 ore
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt elev la liceu, clasa a 11-a,viitor programator web,deja am gandirea aia cu "Cum ai facut?" si "Ce s-ar intampla daca...?" , si hmm sunt ok,i think..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i60.tinypic.com/24gkoat.jpg




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ladyyshik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2015 19:10)
Joined: 15 Dec 2010
Posts: 23, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 133.8
Votes: 5

 
Post Posted: 17-05-2014, 11:46:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Andreea
2. 20
3. Bucuresti
4. Deobicei dimineata sunt libera pana la 3 cand plec la facultate si seara dupa 7..dar acum fac practica la spital si dimineata nu sunt libera doar de la 3 4 dupa amiaza cand ajung acasa..
4. Priest
5. Holy 406 ilvl / Discipline Full Cata
6. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lumiina
7. stiu ca e ca un amalgam dar le stiu care cum unde sunt si cu ochii inchisi -
8. joc pe priest de pe burning crusade..am incercat si alte clase dar nu m-am inteles asa bine cu ele..plus ca mi se pare foarte bun la capitolul aoe heal
9. poti sa joci in multe feluri cu priestu..la mastery pentru holy word sau la crit pentru a da heal mai putin si mai puternic..eu personal joc la mastery socketata cu intelect..reforge tot in mastery..mi se pare cea mai buna varianta nu nmai pentru recount ci si pentru a tine raidu in viata cu heal over time
10. prima data am jucat pe spider net..am stat acolo sa zic un an aproape doi ( nu mai tin minte ) apoi mam dus pe xwow pe care am jucat pana s-a bagat lich king..apoi au ramas fara host si am cautat alt server..asa am ajuns pe freakz unde joc de la inceputu anului 2011..cand am venit aici inca era patchu cu lich king (am achievement la el - ) si tot aici am ramas..am facut o pauza pe 4.0.6 cand am fost plecata in strainatate motiv pentru care nu am achievementurile de la bwd..in rest am tot ds-u pe heroic mai putin warmaster pe care il am pe normal..
11. singura guilda care ar merita sa fie mentionata este Evo in care a stat jumatate de an..motivul pentru care am plecat este acela ca atunci cand le "dai nas" oamenilor nu se mai controleaza..respectul care ar fi trebuit sa fie s-a cam dus asa ca am decis sa plec decat sa ma mai enervez..
12. sper sa nu gresesc ca nu le am cu partea de hardware..ram 2 giga procesor 2 giga hard 500 si cam atata stiu..am mici probleme cu sunetul momentan dar le remediez ca am sa cumpar o placa noua de sunet..
13. vreau sa fac warmaster pe heroic..vreau sa ma echipez mai bine decat sunt acum ca stiu ca se poate mai bine..vreau sa nu mai ia wipe la zon ozz si sa stau 3 ore la el..vreau sa intru la voi in guilda mai ales pentru ca ora de raiduri se respecta si playerii de acolo se respecta intre ei (din cate am citit la voi pe forum si din cate am auzit)
14. sunt studenta la Carol Davila la asistenti medicali, cand sunt libera ies in parcul Herastrau pe role sau merg la cumparaturi (ca orice fata na) - nu lucrez momentan ca nu imi permite timpul si cam atat
15. caracter in wow Lumiina
16. sunt healer deci n-am recount decat la heal -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 17-05-2014, 12:47:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lauritis - respins @ nu recrutam paladin de nicio culoare.
Lumiina - Da-mi whisper cand ma vezi online sa stam de vorba.
Drdxd - respins
Delialol wrote:
in fiecare zi de la 3 pana la 11 seara,sambata si duminica mai mult
Cauta topicul cu " Ora de raid ", vei putea vedea ca noi incepem raidurile la ora 10:30 pm.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 17-05-2014, 14:59:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Defallen - Respins din nou. 3k in + nu inseamna ca nu mai ai dps low.
@Lauritis - Ti-am propus acum ceva timp sa faci un test la dummy pentru noi si nu ai vrut -.
@Drdxd - Imi place atitudinea ta
Quote:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in fiecare zi de la 3 pana la 11 seara,sambata si duminica mai mult , dar nu va ganditi ca asta fac tot timpul,daca nu am raid sau alte eventuri nu intru
La fel de mult stau si eu on...dar cu off-charul -
Plus de asta, ai dat 42k pe un target care e level 85 si nu are armura...Unde dai mult mai tare.




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delialol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2016 14:51)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 99, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 124.3
Votes: 8

 
Post Posted: 18-05-2014, 08:07:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am uitat sa specific , vineri/sambata/duminica stau si pana la 5 dimineata, in restul zilelor pot sta pana la 11 jum/12 maxim deoarece am liceul dimineata de la 7 jum.Deci nu v-as incurca.
Iar in ceea ce priveste dps-ul,nu am inca 4p am 3 , la 4p pe feral dpsul creste cu 5-6k




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 18-05-2014, 08:39:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Luni/Marti/Miercuri/Joi (Vineri/Sambata/Dumnica scoatem din ecuatie) avem raiduri la 22:30, iar tu nu poti sta prea mult pentru ca in ziua urmatoare te trezesti de dimineata pentru liceu...In schimb duminica poti sta chiar si pana a doua zi dimineata, luni adica, chiar daca in acea zi te duci la liceu la 7 jumate...

Avem 2 ferali deja.
Plus de asta, ai spus clar "dar nu va ganditi ca asta fac tot timpul,daca nu am raid sau alte eventuri nu intru". Ca stai tu pana la 5 dimineata sa te uiti la seriale sau ca nu ai somn, nu cred ca ne avantajeaza cu ceva -.

Daca mai ai ceva de adaugat sau comentat, vezi topicul nostru de discutii, aici se fac doar aplicatii pentru eventuale recrutari.




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lolex17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-09-2014 12:45)
Joined: 16 Feb 2013
Posts: 15, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 73.5
Votes: 4

 
Post Posted: 19-05-2014, 21:49:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 18
3. Localitate: TG-JIU
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4,5 ore pe zi/in fiecare zi
4. Clasa: dk
5. Main Spec/OFF spec: Tk/Mdps
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Andudk
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/20fu8ec/8
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: deoarece imi place Dk-u si in special blood dk.Il consider o clasa usoara,putin op -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : pai.. rotatia nu este una stabilita,adaptandu-ma dupa nevoile raidului si dupa bosi.Gearu are si el partea sa de importanta pentru stats.Eu unu joc la mastery/stamina,considerand ca peste 33 mastery este useless,restu intrand in stamina.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Cand am inceput raidurile sincer,imi era frica sa tankez de frica sa nu ma omoare bosu,neavand atatea cunostiinte despre tank:)) incet incet mi-am dezvoltat capacitatile astfel incat sa fac fata bosilor din ds incet incet si pe hc dificulty
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL,Pride
12. Detalii PC***. proc quad core AMD 2.70 ghz Placa video asus radeon 6670 1gb 4 gb ram windows 7 750 gb hard
FPS: 40
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Vreau sa fac raiduri,sa ma integrez in grupuri noi si sa imi fac noi prieteni.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Eh.... glumet,blond,frumusel,chill!. Sunt in clasa a 12-a la liceu economic si in timpul liber cand nu ma joc wow o ard aiurea prin Belfast,un pub in Tg -Jiu cu prietenii:)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: Respecta si vei fi respectat! Cred si vreau.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 19-05-2014, 23:22:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam

- Mage (Fire) -
- Druid (Boomkin) -
- Hunter (Beast Mastery/Survival) -
- Warlock (Affliction/Demonology/Destruction) -
- Shaman (Elemental/Enhancement/Resto) -
- Death Knight (Blood/Frost/Unholy) -
- Priest (Disci/Holy) -
- Paladin (Holy) -


Cerinte minime: 400 ilvl, experienta pve, 40 days char played




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
runecore

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2019 13:45)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 215, Topics: 9
Location: Germany

Reputation: 208.2
Votes: 11

 
Post Posted: 20-05-2014, 13:05:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@lolex17 - Respins




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cezarsava

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2014 12:11)
Joined: 28 May 2014
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55.1
Votes: 2

Post Posted: 29-05-2014, 17:16:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Cezar
2. Varsta:15
3. Localitate:galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?De dupa-amiaza pana seara pana la 11-12
4. Clasa:Shaman
5. Main Spec/OFF spec:Resto/enha
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Spawnkrag&gn=Krispy%20Raiders
7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.com/a/img841/4140/s8com.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Am ales resto shamy pentru ca joc de pe official r shamy si pot spune ca imi stiu clasa .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Pe shamy e foarte important sa ti mereu heal rain pe jos si sa joci cu totemu de haste. Mastery-ul este foarte important de asemenea pentru a da heal cat mai mare si gemming ar trebuii Full epice . Rotatia pentru unii pare simpla dar nu e . Ei dau un riptide si 2 grater... ei bine nu e chiar asa . Trebuie un riptide si imediat chain heal (daca putem da aoe) pentru ca da un buff numit Powerless heal ... Dupa facem ce vrem 2 grater sau 2 healing wave.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Sincer eu joc de pe Vanilla de acum vreo 2 ani dar am avut o pauza de cam vreo 6 luni dupa m-am reapucat cu niste prieteni de hoarda pe freakz... cam prin 4.0.6.. eram PVP . pana au bagat majoritatea bosiilor in DS . Atunci am facut primul DS sincer. Nu stiam scriptu. Dar l-am invatat dintr-un try si am reusit. am facut destul de multe . Am 5/6 pe heroic dar Warmaster nu l-am facut pt ca Undele guilde nu au oameni chiar asa de capabili.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Am fost in Realness . M-au dat cam vreo 2 luni. M-au dat afara pentru ca am iesit din raid pentru ca am avut pana de curent ... si cand am intrat cam pe la 12 noaptea nu mai eram in realness.
12. Detalii PC***.4 gb RAM 2 gb placa video Geforce 8400 GT procesor celeron... o sa-l schimb cat de curand sper
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: La inceput ma jucam WOW doar de distractie ca un hobby dar pe la 14 ani a devenit mai mult . Parca eram sedentar.Si am ales sa aplic pentru guilda voastra pentru un singur motiv. Este singura guilda care nu are playeri INSETATI DE ITEME.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt inca Student pe profil Mate-Info intenziv Matematica .Imi place sa stau cu prietena sa merg prin oras . Hobbyul meu este de a juca wow ... mai mult ca un hobby . Ascult multa muzica.. in special rock cum ar fi Metallica sau AC/DC sau Three days grace si mai multe dar nu e relevant sa le insir pe toate.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Am locuit cam vreo 2 ani in America mai exact in Chile dupa la fratele meu in Canada dar am revenit Romania.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 07-05-2024, 09:46:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x