User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message485785
quix

[Bulgarian Lions]



Status: Offline
(since 22-12-2014 22:01)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 239, Topics: 85
Location: mejdu krakata na maika ti :}

Reputation: 264.3
Votes: 7

 
Post Posted: 03-06-2014, 20:46:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vasil
2. Varsta: 24
3. Localitate: Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in fiecare zi dupa lectii mai preciz seara dupa 8
4. Clasa: S h a m a n
5. Main Spec/OFF spec: Elemental 400 3piece/Resto 402 4piece/Enh 398 4 piece
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&&cn=Shamanestiya
7. Screenshot cu Interfata**: http://i58.tinypic.com/2h6g6ti.jpg jos puteti vedea 2 screenshots de la interfata enh si ele cu dps !
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Elemental shaman nu prea se juca pe serveru din cauza ca nu mergea mastery ca lumea ! In timpul trecut am incercat sa ma joc fara sa fie fixat totu cu el si faceam dps 15k si ma speriam , de aia am ales resto/enh ca specs pe care sa ma joc .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ca main elemental , am ales specu pentru ca este un dintre cele mai buni specuri de dps fiinca ofera bun burst , aoe damage foarte rapid si benefit cu regenerarea manei din 2 surse ca de exemplu la yor cand apare mana void imi folosesc thunderstorm imi intorc mana si spamand + black oze @ chain light primesc mana inapoi foarte usor + ca talent ca totemic wrath ofera 10% spellpower tuturor jucatori e ca si demonic packt la demo lock Single rotatie keep lava burst @ cd + reflesh flame shock @ target @ 8 stacks earth shock si in restu folosesc ca filtru LB ==== AOE daca ai talentu de earthquake l dai jos si spamezi chain light + earth shock . Ca heal shamanul este un dintre cele mai bune care exista in game , eu nu cred ca este necesar sa va explic chiar cand e nevoie sa mi folosesc healer cds pentru ca atunci cand comunicam toti healeri sa ne intelegem cine cand baga anumit cd , ca de exemplu ca mana totem , spirit link ala bala ,pe spec heal am 5/6 hc progress .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat vanilla , un pic tbc , wotlk nu prea am jucat si din inceputul 2012 am inceput sa ma joc pe freakz 4.0.6 unde nu prea ma duceam la raiduri pentru ca nu gaseam playeri capabili , dar aveam progress bh , bot si bwd cu rogu si cu alt chars . Pe 4.3.4 cu warlocu meu am full 10n si 10h 6/6 , 25 nu ma joc pentru ca am probleme cu FPS uneori imi cade pana 1 si ramane asa mult timp , macar pe ts aud ce se intampla din pacate nu pot face nimic in 25`s !
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) In Genesis de mult n-am jucat nici nu le tin minte , momentan sunt pe Exodus unde am fost in C O R E , cu rogue meu defapt a fost alliance guild pentru care am facut race change , aveam 3/3h inainte sa apara zon , ultrax si big fat shieldly cow , dupa aia m-am transferat pe horde si am fost in Aeon Nox unde aveam progress 5/5 h , dar nu mi-au placut 2 persoane din guilda si din cauza asta am ramas afara din guilda ! Momentan sunt in Riders of the Storm unde copii incearca sa faca 6/6 dar momentan doar pe 24.04 am dat warmaster down , doar cu warlocku meu acolo am achiev 6/6 hc
12. Detalii PC***. 4gb ram 2 core 2.3ghz vga 256/32 .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca in guilda voastra exista progresul care mereu am cautat si vreau sa fiu pe langa oameni care isi stiu treaba si pot juca jocu , disciplinati cu raid spirit and good teamplay !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student anul 4 la UMFCV profil Farmacie
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). As dori sa fac realm transfer "only" if u accept that applycation format !
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://i58.tinypic.com/168dfux.jpg http://i58.tinypic.com/2qc4dqg.jpg
Mereu pe dummy asta nu prea aveam noroc , macar in raid este alta viata . Aici va dau si un screenshot la hagara ds 10n http://i61.tinypic.com/2nrhso3.jpg .So im waiting for response , thanks !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 04-06-2014, 21:13:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@quix/"Vasil" - Respins

Low Dps.




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lupinschi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-05-2015 16:47)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.7
Votes: 3

 
Post Posted: 04-06-2014, 21:40:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL: Razvan
2. Varsta : 17
3.Localitate: Barlad, Jud Vaslui
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : In timpul saptamanii , dimineata deoarece am scoala de la 13:00 iar seara fac pregatire cu niste copii. ( fac aplicatia acum ca am timp mult liber seara)
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy / Retri
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lupinschi
7. Screenshot cu Interfata**: vreau sa va dau un cont de dropbox pe care sunt absolute toate ss-urile cerute + inca ceva.( wisp pe Lupinschi)
8. De ce ai ales specul pe care joci acum: deoarece joc pala de cand ma stiu si mi-a placut oricare spec dar mi-am ales aceasta clasa deoarece imi place in general sa am healeri si cred ca am experienta necesara pentru orice guilda.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): In primul rand rotatia cu care fac foarte mult heal aoe este: holy radiance , holy shock , holy radiance si apoi cel mai imba spel de la pala light of dawn . Inainte ca un boss sad ea spelul cu care el da cel mai mult damage este important sa ai 3 holy power pt heal instant . Pot spune ca pala depinde de gear in mare masura mai ales holy deoarece ca sa dai destul heal ca restul healerilor trebuie sa bagi critic/haste sis a lasi spirit din iteme. De asemenea bonusul de 4 este important la paladin. Geamurile le iau cu intellect in principal si eventual cu intellect + spirit/critic. Eu prefer sa joc la critical deoarece imi da un heal mai puternic in detrimentul haste-ului.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Joc numai pe cata insa joc de mult timp si ma pricep oriunde cu orice spec. Mai am si alte off chare ( pentru pvp 2400 rating , pentru pve etc)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Am vrut sa fac pve gear rapid si m-am dus ca un copil in marea parte din guilde si din cauza gearului nu faceam fata la concurenta altor paladini cu ilvl mult mai mare. Astfel am fost in : Inl (am facut 10hc si nu am putut s ail dau pe zonn cu toti playerii lor cu gear dar fara cap astfel ca peste 1 luna cu accelasi ilvl 398 l-am dat pe zonn cu playeri de 396 si heal de 399  ) ; in The Betrayers( m-am certat cu Twiixx cel care m-a bagat in guild pe seama unui alt paladin) , Pride ( leaderul si offiterii faceau raid intre ei si isi bagau dkp din nimic); si alte guilde mai putin neimportante: The forget heroes ( am iesit demult deoarece pe atunci erau 1000 de playeri) , the Council of Eldrens (Am iesit demult deoarece fusese o perioada in care am fost plecat si am iesit cand am revenit)
12. Detalii PC***.: Nu prea stiu detalii despre pc ( sunt SN ) ) dar stiu ca e bun si ma tine la un 25.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre : Deoarece aveti reguli care stiu ca le-as putea respecta si deoarece nu sunteti la fel ca ceilalti leaderi si offiteri sa luati numai pe cine are 407 ilvl si restul sa nu faca raid.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt inca la liceu la stiinte naturale unde ultima medie de admitere a fost 9,42 la unul din cele mai bune licee din Moldova cu rezultate la concursuri internationale. Ador Football-ul . Am fost 2 ani la o echipa din orasul meu natal si altii 3 ani la FC Vaslui Junior mergand in cantonamente cu echipa mare adica actualul FC Vaslui. Sunt la echipa de volei a liceului . Timpul liber mi-l petrec oriunde este distractie ) , petreceri , concerte , gratare etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Stiu ca am ilvl doar 401 si n-am varsta de 18 ani dar ma pot adapta lejer la cerintele voastre.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.: heal:D

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
roreplay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2018 22:24)
Joined: 05 Jul 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 1

 
Post Posted: 04-06-2014, 23:36:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Sergiu
2. Varsta: 24
3. Localitate: Hunedoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore pe zii:-?? In orice caz sunt online cand aveti nevoie de mine.
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Main spec holy/off spec discipline.
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Roreplay
7. Screenshot cu Interfata**:http://tinypic.com/view.php?pic=fbkc1x&s=8#.U49zwPmwayQ
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales acest spec deoarece este cel mai bun pentru heal-ul AoE de pe acest patch(4.3.4-Cataclysm), fata de discipline care se bazeasa in mare parte pe absorb.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Primary stats:Intelec deoarce este cel mai bun stats pentry holy priest>>Spirit-ul ar cam fii de nelipsit la un holy priest deoarece regenereaza mana.Secondary stats:Mastery>>Haste.Ca heal nu am o rotatie bine stabilita , ma joc dupa nevoile raidului.Iar gemming, Intel .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am 6 ani de wow , m-am jucat pe TBC facand full progress cu o guilda de pe Molten care era foarte tare pe atunci , pe WOTLK nu prea m-am mai bazat pe pve ma jucam foarte mult timp pvp hard , Dupa un timp imi spuneau niste prieteni sa ma apuc cu ei pe freakz , Am apucat sa ma joc pe freakz doar pe patchul 4.0.6 de cata . Pe atunci intrasem intr-o guilda de la alianta numita Old gang , facand cu ei full progres bwd10/25h si bot 10h/25h . Pe 4.3.5 cand au mutat playeri de pe Evolution pe Genesis am intrat in guilda The Revengers , am facut cu ei full progres pe 10h si 25h inclusiv warmaster care a fost bagat recent.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Revengers.
12. Detalii PC***. Processor : Pemtium (R) Quad-core CPu E6600 @ 3.06GHz 3.07 GHz , 4 GB Ram.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca doresc sa nu mai stau 3 ore la un boss si sa nu-l pot face , + ca eu cred ca am destule de invatat din guilda HKP.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Pai sunt o persoana calma , anu trecut am terminat facultatea , iar acuma lucrez ca agent de vanzari la Aquafresh. Iar in timpul liber ma joc pe wow sau ies prin oras..-
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). In acest moment nu mai am nimic de spus.-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 05-06-2014, 01:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Lupinschi - Respins
Interesant cum stii tu multe lucruri despre guilda:).
Nu mai avem nevoie de holy pala.
Prea tanar pentru batranii de aici.

@Roreplay - Acceptat
Whisper in-game pentru invite. Daca nu sunt on, ai comanda /who HKP si rogi un alt officer sa iti dea invite.
__________________________________________________________________________________________________

Recrutarile sunt in continuare deschise pentru:

- Druid (Boomkin) -
- Hunter (Beast Mastery/Survival) -
- Warlock (Affliction/Demonology/Destruction) -
- Shaman (Elemental/Enhancement/Resto) -


Cerinte minime: 403 ilvl, experienta pve, 40 days char played.

Putem recruta si alte clase/spec-uri, insa doar cu un nivel al jocului foarte ridicat + gear BIS.




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 05-06-2014, 21:05:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Anonimatia/Fanheal - Acceptat



I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Seyrox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-11-2018 18:47)
Joined: 30 Dec 2011
Posts: 2714, Topics: 230
Location: Warlock's Den

Reputation: 471.7
Votes: 201

 
Post Posted: 06-06-2014, 21:32:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Claudiu
2. Varsta: 17
3. Localitate: Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in fiecare zi dupa 10 cand vin de pe afara
4. Clasa: Warlock
5. Main Spec/OFF spec: Demonology/Affliction
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=genesis&&cn=Seyrox
7. Screenshot cu Interfata**: http://i60.tinypic.com/2mk4k5.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Imi place demo pentru burst-ul lui imens plus ca este mult mai amuzant ca si celalalte doua iar damage-ul single target mi se pare cel mai mare.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pentru a juca demo cat mai bine este sa ai un mastery gear, asa ca metamorphosis switch gear-> immolate pentru a procui trinketele->felstorm(pet)->demon soul/racial->soulburn felhunter-> corruption hand of guil dan si bane of doom la sfarsit de tot deoarece din experienta mea e cel mai bine sa dai bane of doom la sfarsit pentru ca ai toate procurile si atunci cand tickuie sa dea cat mai mult dmg.In rest immolate refresh cu hand of gul dan corruption sa il tii tot timpul si bane of doom la fel, si incinerate ca si filler.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Wotlk full progress blizzard si pe inca 1 privat Spidernet mai putin LK 25 heroic si ruby sanctum ca nu mergeau, cataclysm 4.3 blizzard full progress heroic, pe server totul mai putin warmaster din cauza ca nu prea am mai avut timp sa joc si acum joc iara pe blizzard.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Old Gang->INL(s-a spart)->deathwish->inl iara dar nu prea fac nimic.
12. Detalii PC***. 4 gb ram procesor i5
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Mi se pare o guilda ok.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Clasa a XI a, in timpul liber ies pe afara cu prietenii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://i60.tinypic.com/zwcnxz.jpg 5 Mil am avut flask din pacate




Demonolgy Warlock Guide 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghosteyelol

[┌∩┐]



Status: Offline
(since 07-09-2015 08:34)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 433, Topics: 46
Location: Spain

Reputation: 196.2
Votes: 13

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-06-2014, 23:22:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Seyrox - /w me
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkfate25ro

[Warrior]



Status: Offline
(online 4 weeks ago)
Joined: 01 Jun 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Spania

Reputation: 64.6
Votes: 5

 
Post Posted: 07-06-2014, 07:41:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL:
Alex

2.Varsta:
19

3.Localitate:
Braila

4.Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Depinde de programul pe care-l am in ziua respectiva,dupa orele 19:00-20:00 sunt deobicei liber.

5.Clasa:
Warrior

6.Main Spec/OFF spec:Protection(Tin sa precizez ca am si gear de arms 405-ilvl,dar fiind main tankul guildei,nu am avut niciodata oportunitatea de a sta dps.Daca va fi nevoie o voi face)

7. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Alezx

8.Screenshot cu Interfata**:
http://tinypic.com/view.php?pic=x3imw&s=8

9.De ce ai ales specul pe care joci acum?
Deoarece imi place foarte mult sa coordonez si ca tank trebuie sa ai aceasta capacitate.(+ ca mi-am dorit sa am un rol important in componenta unui raid)

10.Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Eu intotdeauna,la BIS gear,am ales sa joc mai ofensiv.Bineinteles ca nu am uitat de healeri,drept urmare am incercat sa imbin anumite talente bazate pe Survivability,gen Field Dressing-primesc cu 6% mai mult heal si creste efectul de la self-healing cu 20%,Impending Victory-un talent care-mi procuie Victory Rush,cand bosul e sub 20% HP+ talente ofensive,gen Cruelty=10% crit pe Shield Slam si Deep Wounds=48% din melee weapon's damage,ceea ce inseamna spre ex. la zon'ozz ~600k dmg.(Am ales sa joc fara Blood Craze deoarece am Souldrinker si se compenseaza intr-o oarecare masura.)
Incep intotdeauna un fight cu Golemblood Potion+Recklessness/Retaliation(depinde de Boss),dupa care imi fac openu cu Heroic Leap+Heroic Throw,Shield Slam,x3 Devaste+Heroic Strike,Rend,Concussion Blow,Demoralizing Shout(Depinde si de Boss acum, daca folosesc ceva aoe sau nu.)
Dupa ce mi-am facut BIS gear,am ales sa joc la hit cap-8%,mastery in jur de 30%,65% block,iar parry si dodge le-am balansat intr-un anumit mod ,in functie de gameplay-ul meu.Soketele mele sunt cu mastery,pary+ mastery,hit+mastery(consider ca e o sursa buna de unde pot face rost de un procentaj considerabil de hit.)

11.Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Primul meu server pe care am inceput sa joc,acum 6-7 ani, a fost echonet(ghost-net),unde am avut full progress pe TBC,WOTLK cu warrior tank si hunter(cu hunteru faceam mai mult pvp).M-am mutat pe freakz cand s-a inchis acel server,la final de WOTLK,inceput de cataclysm si am full progres si pe 4.0.6 si in acest moment pe 4.3.4.

12.Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Opus Dei a fost prima si singura mea guilda de pe freakz.Am ales sa ies deoarece multe lucruri s-au schimbat si nu mai e guilda care era acum 2 ani.

13.Detalii PC***.
4GB ram,FM2-A55M-E33,placa video NVIDIA GeForce GT440 1GB

14.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am vazut o multime de first realm-uri la voi, eventuri la care a-ti participat si mi-am dat seama ca sunteti playeri cu o anumita experienta acumulata si bineinteles seriozitate.

15.Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Cel mai probabil o sa intru la Academia de politie,sunt pasionat de sporturi in general,imi place sa ies cu prietenii in oras,la un gratar.

16.Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Am punctat tot ce aveam de spus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mircoloco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2015 03:39)
Joined: 09 Mar 2013
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 8

 
Post Posted: 07-06-2014, 11:40:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Iulian

2. Varsta: 25

3. Localitate: Bucuresti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In prezent lucrez, iar din cate imi aduc aminte voi aveti raidurile seara (22:00+) ceea ce se potriveste perfect cu programul meu de munca.

4. Clasa: Shaman

5. Main Spec/OFF spec: Resto 406 / Enha 404

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bubbar

7. Screenshot cu Interfata**: sunt la munca si nu am posibilitatea sa pun ss.

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Este clasa/specul pe care o/il joc inca din vanilla si pe care il stapanesc cel mai bine.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Acesta fiind primul si singurul server privat pe care am jucat am la activ 5/6 ds 10/25hc (warmasterul nefacandul din cauza inactivitatii si nu am apucat) , fl 10/25hc , inainte sa ma apuc pe freakz , am jucat pe blizz inca de la inceputul expansion-ului vanilla unde am avut full progres pana la inceputul MoP-ului.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Officer / raid leader in Betrayers timp de 9-10 luni dupa care am iesit din cauza unor nenintelegeri , Hkp - am iesit in urma unei inactivitati care avea sa se intample , am zis ca nu are rost sa tin locul ocupat in g degeaba.

12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Maturitate si progres !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Am terminat facultatea Romano-Americana (Economia Turismului) in prezent lucrez ca si manager la un Outlet.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghosteyelol

[┌∩┐]



Status: Offline
(since 07-09-2015 08:34)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 433, Topics: 46
Location: Spain

Reputation: 196.2
Votes: 13

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-06-2014, 00:23:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ darkfate25ro - Respins
@ Mircoloco - Respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azet
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-11-2015 20:18)
Joined: 01 Dec 2013
Posts: 287, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: -154.2
Votes: 49

Post Posted: 09-06-2014, 21:01:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Intre ora 16:00 si 3:00 dimineata in cursul saptamanii iar in week-end pot sta cat are nevoie guilda
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: BM/Survival
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zeuu
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/vSnF4z0
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales Beast Mastery in pve ca main spec pentru ca la anumiti bossi da mai tare . In primul rand acest spec iti ofera avantajul unor anumiti peti care iti boosteaza DMG-ul de exemplu la Yor Sahj in faza de aoe . Survival l-am lasat pentru offspec pentru ca e mai putin folositor chiar daca la 1-2 bossi este esential.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talentele le am in asa fel incat sa dau dps bun . Rotatia nu este una exacta deoarece poti sa faci schimb de spelluri in functie de focus (uneori ai cd pe BW dar ai focus dar iti scade mai rapid pe cand daca ai dat BW poti sa ramai la 30-40 focus linistit pe durata spellului si sa spamezi linistit). Pe bm si survival prioritate are Critul apoi mastery si dupa haste pe cand la MM (pentru cei care joaca in pve specul asta ) prioritate are haste-ul in fata mastery-ului.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa fac raids pe wotlk cand cand s-a bagat Ulduarul dar am ajuns pana la Yogg Saron si dupa m-am lasat de wow dupa care m-am apucat pe 4.0.6 la sfarsitul patchului (pe freakz) unde nu faceam pve serios , dar am continuat cu pve pe 4.3.4 cand s-a bagat Ultraxion pe Freakz si de atunci incerc sa dau tot ce am mai bun la raids pentru guilda in care sunt.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) De unele guilde m-am despartit pur si simplu iar de unele prin cearta . O sa incep cu Pride (mergea totul bine imi facusem prieteni dar cineva nu ma inghitea si mi-a dat kick pentru ca am zis cuvantul pl pe gchat), The Betrayers (Si aici mergea treaba bine dar pur si simplu nu m-am simtit bine in guilda si am iesit ) , INL ( INL e o fosta guilda de top dar consider ca acum GM-ul a bagat multi oameni care nu au o treaba).
12. Detalii PC***. Procesor: i3 3000Ghz , Placa video: Nvidia GeForce 420 2gb , Rami: 6Gb ddr3 , HDD: 500GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? In primul rand vreau prieteni noi si in al doilea rand vreau performanta in PVE pe acest server si consider ca HKP e printre putinele guilde stabile care pot sa faca ceva indiferent de boss/raid deoarece au oameni capabili si vor oameni capabili
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Momentan sunt elev . Sunt respectos de fel si nu vorbesc aiurea de nimeni . Imi place sa joc fotbal in special si aproape in fiecare saptamana ma duc pe sintetic. Timpul liber mi-l petrec stand cu prietenii pe afara iar cand vin acasa joc wow/stau pe fb/joc lol etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Tot ce am scris consider important .
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i.imgur.com/yffW1qV.jpg just my own buffs ( puteam si mai bine )



Last edited by Azet on 09-06-2014, 21:29:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 09-06-2014, 21:09:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Azet/Zeuu - Acceptat



I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 15-06-2014, 13:40:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 20
3. Localitate: Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Nu sunt nici disperat de wow, dar nici nu lipsesc la raiduri atunci cand sunt programate...punctualitatea este o calitate.
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat/sub
6. Link Armory*: here
7. Screenshot cu Interfata**: here
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca - dps mare - (mai ales aoe, ceea ce te ajuta la majoritatea bossilor actuali) ... la morchock joc sub chiar daca unii au impresia ca specul nu merge prea bine am reusit sa scot un dps decent cu el.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). well... 17%spell hit>26/26 expertise>haste/mastery...snd la 3cp, rs la 4 cp urmat de eviscerate, tricks la cd, ks+blade la aoe, feint+cos pincipale deffensive.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe freakz de pe wotlk unde am reusit sa raidez cu una dintre cele mai bune guilde de pe serv (Divide and Conquer) cu care am si castigat cateva eventuri pve...am continuat o scurta perioada pe 4.0.6 dupa care m-am lasat...si am reinceput sa joc pe patchul actual unde am progres full la bossi pe hc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Doar sublime pe patchul actual unde am cunoscut oameni de incredere si prietenosi si am decis sa ies din motive personale..
12. Detalii PC***. i3-3110M, 8gb RAM, (i)NVidia geforce 730M
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru a-mi continua activitatea in pve asa cum stiu mai bine alaturi de oameni capabili.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student anul I la Automatica si Calculatoare, timpul liber il petrec alaturi de prieteni printr-un club ceva , arogante alea alea, plus alergat.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Transfer la hoarda in caz ca voi fi acceptat.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
here



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
arggalati12

[The Gatekeeper]



Status: Offline
(since 21-08-2019 07:59)
Joined: 20 Nov 2010
Posts: 1764, Topics: 181
Location: Cluj

Reputation: 296.9
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-06-2014, 13:31:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Sebastian
2. Varsta: 19
3. Localitate:Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)?: Cand este nevoie de mine o sa fiu online.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto/Boomkin
6. Link Armory*: Armory
7. Screenshot cu Interfata**: Interfata
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Cand m-am apucat de wow acum mult timp niste prieteni tot vorbeau ca le trebuie healer si am jucat healer de atunci.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). :Principalul spell de heal este Rejuvenation care il pun pe mai multe targeturi cand stiu ca trebuie sa urmeze o perioada in ecounter unde se ia mult dmg aoe . Wild Growth si Swiftmend le folosesc in perioada de heal aoe decent si am grija sa le dau mereu inainte sa dau Tranquility ca sa nu irosesc nici un pic de heal.Lifebloom il tin up mereu pe tanki, iar cand sunt in Tree Form pun pe cat mai multe targeturi cel putin 2 stackuri.Regrowth il folosesc cand un target este foarte low HP si nu pot da altceva pe el sa il salvez. Nature`s Swiftness il folosesc ori cu Healing Touch cand un tank este aproape mort ori cu Rebirth . Nu sunt genu de healer care sta si spameaza heal chiar daca nu este nevoie , si in acele momente prefer sa dau damage chiar daca este nesemnificativ.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :Am jucat de pe tbc pana pe MOP
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :I N L
12. Detalii PC***.Pc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Vreau sa ma reapuc de wow pe freakz si caut o guilda in care pot sa fac raiduri si sa ma si distrez in acelasi timp.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Elev , pot spune student ca dau bacu in cateva saptamani. Joc baschet in timpu liber , hockey iarna, in momentul de fata invat in principal
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 26-04-2024, 06:24:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x