User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message485286
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 10-10-2014, 20:55:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 11-10-2014, 01:49:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutarile sunt in continuare deschise pentru:

- Rogue (Combat) -
- Mage (Fire/Arcane) -
- Druid (Balance/Feral) -
- Death Knight (Blood) -
- Hunter (Beast Mastery/Survival) -
- Shaman (Elemental/Enhancement) -
- Paladin (Holy/Retribution/Protection) -
- Warlock (Affliction/Demonology/Destruction) -



Cerinte minime: 400 ilvl, experienta pve, 40 days char played.

Putem recruta si alte clase/spec-uri, insa doar cu un nivel al jocului foarte ridicat + gear BIS.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tyberik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2015 11:49)
Joined: 29 Sep 2011
Posts: 29, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 56.2
Votes: 5

 
Post Posted: 11-10-2014, 19:10:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Emi, Emil
2. 20
3. Sunt din Buzau dar odata cu facultatea m-am mutat in Bucuresti si m-am stabilit aici
4. Nu pot sa spun un numar de ore... in general joc seara undeva de pe la 20:00 20:30 pana ma plictisesc sau nu mai am ce face...
4. Druid
5. Feral/ Resto dar stiu sa joc si tank si boomkin cat de cat
6. https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Emilianzor
7. Screenshot cu Interfata**: deocamdata sunt la munca ...joc si de aici seara ...e o interfata default ...nu e nimic schimbat o sa postez screenshot cand ajung acasa
http://img.plici.ro/image/AVQ screenshot cu interfata de acasa
8. Obisnuiam sa joc boomkin...dar datorita anumitor cereri am ajuns sa joc feral si sincer imi place mult mai mult
9. hmmm...feral druid este din punctul meu de vedere o clasa mobila si complexa care necesita multa atentie...pe langa doturile si debuffele care le aplici pe boss trebuie sa fii atent sa-ti calculezi combo points pentru savage roar si sa stii cand sa iti folosesti combo points pentru ferocious bite sau alt finisher.Exista si cazuri (cel putin eu am patit) in care trebuie sa fii pe faza si sa devii offtank in mijlocul encounterului pentru a putea salva un wipe.Am incercat sa joc druidul feral stackand haste...a mers ceva dar haste inca nu merge calumea pe freakz asa ca am renuntat si acum joc la crit...momentan am 8 hit 25 expertise 21 mastery 50% crit in cat form without any buffs si 5,40% haste bineinteles se vor schimba putin stats cand voi fi bis ...Sunt foarte multe de zis despre aceasta clasa...nu as vrea sa fac din aceasta aplicatie un ghid despre cum se joaca feral druid...
10. Experienta mea in raiduri pot sa spun ca este vasta...am inceput sa joc wow aici...inca de cand era 3.3.3 am participat si la raiduri proaste..si foarte proaste..dar si la raiduri pro unde lumea stia ce sa faca si atunci m-am simtit cel mai bine pentru ca parea ca toti vorbim aceiasi limba
11. Am fost prin mai multe guilde...de pe wotlk pot sa zic Airwalk, QQ Guivers, pe cataclysm Twinkiez momentan sunt in The Council of Elders si sincer nu prea ma trage inima sa plec...dar totusi imi doresc progres si momentan se pare ca nu se poate aici, pot spune fara lipsa de modestie ca sunt cel mai bun druid feral din council
12. Momentan folosesc un laptop un amd athlon dual core 2.1 GHz 4GB RAM placa video Ati Radeon HD 5750 de 512MB dar in noiembrie planuiesc sa-l schimb cu unul mai bun...intai astept sa fac rost de niste bani...cand sunt la munca joc de pe un calculator ...cam slabut ce-i drept dar isi face treaba...singura problema este ca nu este conectat la o boxa ceva si nu pot utiliza Teamspeak ..nu pot baga nici casti la el pentru ca este incuiat intr-o cutie mare unde sunt toate unitatile
13. Doresc sa ma alatur HKP deoarece imi doresc progres...imi doresc o guilda buna cu oameni care stiu sa joace wow
14. Sunt student la Conservator anul II cant la vioara si lucrez la o firma de paza in functia de dispecer...la munca de obicei stau degeaba...de aceea am timp sa ma joc...cam singurele chestii care le fac aici sunt sa dau telefoane si sa notez cateva numere pe registre... de obicei in timpul liber daca stau acasa ascult muzica ma uit la tv joc wow stau pe fb, iar daca am cu cine sa ies si am bani nu stau in casa:)))
15. In cazul in care sunt la munca deoarece nu am Teamspeak pot folosi skype de pe telefon sau functia de call de la Facebook dar aceasta nu prea merge in unele cazuri...skype stiu ca isi face treaba
16. Nu consider ca dps de la dummy este relevant pentru un druid feral...deoarece beneficiaza de talent + bonus 2 piese tier 13 care sub 60% la boss nu mai este nevoit sa aplice rip ci foloseste ferocious bite pentru a da refresh la rip ceea ce ii creste dps foarte mult totusi am facut un screen de la munca
http://uploadimage.ro/viewer.php?file=5527_wowscrnshot_101114_202714_a0pl.jpg

1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 14-10-2014, 13:17:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Roberto
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): incerc sa fac timp sa fiu on cand este nevoie
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retribution (408 ilvl). Protection (405 ilvl)
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kreyzefx
7. Screenshot cu Interfata**: Classic Blizzard
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Paladinul retribution m-a atras de la sfarsitul WOTLK-ului si am inceput sa il invat cat mai mult mai ales pe cataclysm unde cel putin pe freakz da destul de mult dmg (e broken dar imi place - )
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): nu cred ca are rost sa povestesc tot, cel mai simplu de zis ar fi: Strenght > Mastery > Crit > haste-ul din gear este irelevant, iar rotatia: toata lumea o stie, nu cred ca fac ceva deosebit fata de alti paladini inafara(probabil) de a fi ceva mai atent la holy power
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): am inceput pe un server anonim de WOTLK, nu am facut foarte multe pe acolo (naxxramas si ulduar), apoi am inceput pe freakz (cataclysm) unde am invatat cat de bine am putut paladinul si am avut full prgresss 4.0.6 si acum 4.3.4
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): nu are rost sa le numar pe toate, cea mai importanta in care am pus suflet a fost "The Betrayers"
12. Detalii PC***: pot duce decent raidul de 25(fara recount) iar la 10 cu recount nu am nici o problema
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: pentru ca am prieten care s-au alaturat voua recent, sunteti o guilda buna si pot face raiduri fara stres prea mare
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): sunt student la Comunicare si Relatii Publice (anul 2), sunt un tip destul de sociabil, imi fac prieteni relativ repede, lucrez din cand in cand in photoshop, imi place baschetul si sunt jucator de League of Legends (lame stiu)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Jokedy e un exploiter !
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:
cel mai bine daca doriti fac un test in-game si o sa scot probabil 45 - 50+ in functie de procurile prostalakului



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 14-10-2014, 13:25:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

acceptat /w un office in game @ kreyzeFX
tyberik @ respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
keoff

[Wannabe]



Status: Offline
(since 01-03-2022 08:44)
Joined: 27 Apr 2014
Posts: 162, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 45

Post Posted: 14-10-2014, 13:53:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Tudor
2. Varsta: 17
3. Localitate: Dej, jud. Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Fara restrictii, daca intervine ceva anunt.
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Combat / Subtlety
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zeeko
8. Screenshot cu Interfata*: http://i.imgur.com/4vWh4yy.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Rogue mi s-a parut cel mai interesant si inca mi se pare.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). N-am jucat mult wow, doar pe cata.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Forgotten Heroes, Evolution, Betrayers.
12. Detalii PC*. : Procesor: Intel(R) Core(TM) i7-2670QM CPU @ 2.20GHz 2.20 GHz
Installed memory (RAM) : 4,00 GB
System type: 64-bit Operating System
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Sunteti o guilda respectata pe server si mi-ar placea sa ma alatur voua.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Elev in clasa a XI-a . Timpul liber mi-l petrec la calculator sau afara la un fotbal cu amicii, depinde cum e vremea.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 14-10-2014, 13:56:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zeeko - respins, inainte sa injuri pe cineva mai gandeste-te inca o data.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drum

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2018 11:49)
Joined: 13 Oct 2013
Posts: 40, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 20.2
Votes: 10

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-10-2014, 15:41:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 18
3. Localitate: Tulcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? weekenduri + in cursul saptamanii in caz ca este necesar dupa ora 3-4
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Resto (404)/Enha(397)
6. Link Armory*: Spam*
7. Screenshot cu Interfata**: Spam
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Best utility, super crituri , nu iti da ocazia sa te plictisesti
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). int>mastery>haste>spirit. , prefer specul cu telluric currents in defavoarea celui specializat pe spirit. Aoe: healing rain( daca ai lejeritatea unui cast fara sa iti moare cei din raid, spam chain heal in special pe targetul cu riptide sau earthshield. Single target : riptide pe tank, urmat de great heal sau heal wave cu bufful de tidal waves obtinut in urma riptideului sau al chain healului)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : joc de pe cataclysm, in patchul 4.0.6 doar la nivel de cateva try-uri de normale , continuat serios pe 4.3.4 cu progres relativ complet exceptand ultimii doi bosi adaugati recent. (spine/madness hc)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Luxx(destramat), Revengers(nu ma integram) , Minahonda ( s-a destramat)
12. Detalii PC***. Procesor dual core de 2,8, 2 gb ram DDR2 , placa video 1 gb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Seriozitate si progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi bate bacul la usa, vreau sa continui mai departe in bucuresti la psihologie, usor timid la inceput pana ma obisnuiesc cu cei din jur.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). /played time modest , din cauza faptului ca am inceput pe un priest, am luat o pauza si am luato de la inceput cu shamanul. Nu am problema cu "stii, nu pot ajunge azi la raid", in general cand spun ca pot veni, vin.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ShootingStar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2015 20:25)
Joined: 06 Sep 2014
Posts: 172, Topics: 11
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 76.7
Votes: 8

 
Post Posted: 16-10-2014, 16:00:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Paul
2. Varsta: 22
3. Localitate: Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): Dupa ora 8 pana la cat e nevoie
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy 402 / Retry 400
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Brokenkilla
7. Screenshot cu Interfata**:http://imgur.com/AlJjrZq
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Joc paladin holy de pe TBC si tin pasul cu toate schimbarile pe care pe face jocul in privire la clasa.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): Paladin Holy( Haste > Crit > Mastery) . incep bossul punand beacon pe tank. Single target heal : Holy Shock ( La cooldown deoarece primesc 1 Holy Power), Divine Light cand se primeste damage mare, Flask Heal cand e panica si trebuie dat heal rapid, Holy Light este healul care da 100% trasfer la beacon (Tank). Word of Glory care cosuma Holy Power => 3 Holy Power,Heal mare . Aoe Heal : Holy Radiance ( primesti Holy Power de la el ) , Light of Dawn care folosete Holy Power .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Am inceput raidurile de pe TBC si dupa ce s-a deschis serverul SpiderNet am continuat acolo pe WOTLK facand full run la toate raidurile pe toate dificultatile. Am continuat Cataclysm pe Freakz pana in prezen avand full run pe normal si Warmaster pe heroic mode
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Omg Donors, totul e bine pana ce incepe raidurile si nu se stie pe cine sa ia in raid . multa lume injura ca de ce nu se ii luat
12. Detalii PC***: Intel core i5, palaca video nvidia 1GB ... merge foarte bine si pe 25 si pe 10.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: pentru ca intotdeuna am incerc sa vad pana unde imi pot forta limitele. si stiu ca voi faceti asta ...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): sunt student la Politehnica din Cluj-Napica, timpul liber il petrec cel mai mult pe afara cu prietenii, iar cand vin in casa la calculator mai joc WoW, Dota 2.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Jokedy e un exploiter !
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: sunt holy - joc retry doar cand aveti nevoie .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mnr2311

[ISANE-MAN]



Status: Offline
(since 22-12-2016 17:18)
Joined: 13 May 2011
Posts: 1268, Topics: 69
Location: Bucuresti

Reputation: 141.9
Votes: 49

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-10-2014, 22:06:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drum wrote:
1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 18
3. Localitate: Tulcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? weekenduri + in cursul saptamanii in caz ca este necesar dupa ora 3-4
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Resto (404)/Enha(397)
6. Link Armory*: Spam*
7. Screenshot cu Interfata**: Spam
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Best utility, super crituri , nu iti da ocazia sa te plictisesti
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). int>mastery>haste>spirit. , prefer specul cu telluric currents in defavoarea celui specializat pe spirit. Aoe: healing rain( daca ai lejeritatea unui cast fara sa iti moare cei din raid, spam chain heal in special pe targetul cu riptide sau earthshield. Single target : riptide pe tank, urmat de great heal sau heal wave cu bufful de tidal waves obtinut in urma riptideului sau al chain healului)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : joc de pe cataclysm, in patchul 4.0.6 doar la nivel de cateva try-uri de normale , continuat serios pe 4.3.4 cu progres relativ complet exceptand ultimii doi bosi adaugati recent. (spine/madness hc)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Luxx(destramat), Revengers(nu ma integram) , Minahonda ( s-a destramat)
12. Detalii PC***. Procesor dual core de 2,8, 2 gb ram DDR2 , placa video 1 gb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Seriozitate si progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi bate bacul la usa, vreau sa continui mai departe in bucuresti la psihologie, usor timid la inceput pana ma obisnuiesc cu cei din jur.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). /played time modest , din cauza faptului ca am inceput pe un priest, am luat o pauza si am luato de la inceput cu shamanul. Nu am problema cu "stii, nu pot ajunge azi la raid", in general cand spun ca pot veni, vin.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 17-10-2014, 11:03:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ShootingStar wrote:
1. Nume IRL: Paul
2. Varsta: 22
3. Localitate: Cluj


Respins





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pertin67

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-12-2014 13:36)
Joined: 29 Dec 2012
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 80.1
Votes: 3

 
Post Posted: 17-10-2014, 16:43:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Liviu
2. Varsta: 19 ani
3. Localitate: Onesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? dupa ora 14 am timp sa joc nu am o ora fixa
4. Clasa: Combat Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Vakkas
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca am invatat sa joc pe el
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput sa joc wow acum 1 an
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Poi am fost in 2-3 guilde dar nu se facea nimik adik cand sa incercam sa facem wm pe hc de fiecare data trebuia sa plece careva.
12. Detalii PC***. placa video 2gb / rami 2gb / procesor 1.8 dualcore
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru progress si sa mai invat cate ceva despre clasa mea
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt sudent in clasa a 12-a, nu lucrez momentan, timpul liber il cu prieteni la fotbal
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rahsky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2015 19:18)
Joined: 08 Apr 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 73.1
Votes: 2

Post Posted: 17-10-2014, 22:09:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Hololulu
2. Varsta: 20
3. Localitate: Slanic prahova (in brasov in timpul saptamanii-facultate)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW: 4-5 ore zi
4. Clasa:Shaman
5. Main Spec/OFF spec:Main enchant
6. Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hololulu
7. Screenshot cu Interfata**:http://postimg.org/image/dm56vqa71/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Mi-a pacut de Thrall din W3 (nu imi place caster, d-asta am ales enchant)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Agi>Hit>Expertise>Haste>Mastery>Crit
Talente in functie de ce prioritez: mobilitate sau rezistenta
Gemming: Agiliti sau/si haste
Flame shock all time>Lava Lash (cu 5 stackuri de searing)>Stormstrike (debuff up mereu)>Unlesh
(Intre ele bolt la instant cast, earth shock -de obicei flame shock-4 earth shock-flame shock- si fire nova cand toate sunt pe CD)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm)
Am inceput cu WOTLK (am facut doar 2-3 10n ICC - dupa a aparut cata) Cata- TB si FL
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
In alte guilde intrat la fel de repede pe cat am intrat (ori nu aveau organizare iar in raid toata lumea se cearta )
12. Detalii PC***.
HP pavilion G6, placa video integrata 4GB, 6GB RAM,1.5 quad core (laptop-microfon inclus, in curand sper sa iau si niste casti decente)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau sa fac parte dintr-un grup organizat si sa castig cat mai multa experienta si sa ajut pe cat pot guilda
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)\
Facultatea imi ocupa cam tot timpul, in timpul liber pe care il mai am ori ies cu prietenii ori incerc sa ma relaxez cu un joc dragut (un motiv pt care nu am avut o guilda stabila este faptul ca nu-mi fac nervi pentru un joc, iar in marea majoritate a guildelor se gaseste cate unul sa comenteze sau sa inceapa cate o cearta)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Accept critici de orice fel, iau ordine fara sa comentez, ma multumesc cu putin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 18-10-2014, 01:28:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

raspinsi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xenn

[Old school Veteran ]



Status: Offline
(since 06-06-2022 11:52)
Joined: 17 Nov 2010
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 17.7
Votes: 14

Post Posted: 20-10-2014, 14:40:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Tomi
2. Varsta: 23
3. Localitate: Tg mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): cand e nevoie de mine/ cand se fac raidurile is on adica seara in timpu saptamanii
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy (408 ilvl). Retry (407 ilvl) , protection (406)
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xenu
7. Screenshot cu Interfata**: Classic Blizzard
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: am jucat mult pe un dk intre timp am jucat palacu holy si imi place mai mult, am jucat holy pala si protection de pe Wotlk iar retry de pe cata dar mam prins bine de toate smecheriile
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): rotatie nu prea exist pe heal, se da la nevoie ce consider in acea secunda, gearu e aprope bis - iar nah eu joc la crit si haste( 1800) mai mult, geaming full intelect,
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Inceput pe TBC pe NRGia, apoi Ultimate ---> Xwow-->Hysteria--> Ultimate--->Freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Momentan is in Sublime si urmeaza un transfer, e ok guilda dar nu reuseste sa faca progres la maddness, am fost in opus dei si nah imi era deja normal sa trecem cu usurinta de anumiti bossi:)
12. Detalii PC***: Procesor Q8300 ( quad2duo) ATi radeon 6570 , 4 Gb DDR 2, 1.5 TB HDD, internet de 1000 Mbps
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: am cunostinte si vreau sa dobor maddnessu, si sa imi iau ultimele 3 iteme sa am biss gear
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Is masterand la Cantemir, lucrez. fac sala de forta
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Ragelez nab care moare la ultraxion - ( eh il respect foate mult la nevoie mo ajutat )
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 19-04-2024, 11:14:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x