User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message486299
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 11-07-2015, 15:56:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mackro -> Acceptat




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 11-07-2015, 16:10:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutãrile sunt în continuare deschise pentru:

- Shaman (Elemental) -
- Druid (Feral/Balance) -
- Death Knight (Blood) -
- Mage (Frost/Fire/Arcane) -
- Warrior (Protection/Fury/Arms) -


Cerinþe minime: 490 ilvl, experienþã pve, 40 days char played.

Putem recruta ºi alte clase/spec-uri, insã doar cu un nivel al jocului foarte ridicat.

Legaþi cont-ul cu cel din joc.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ce85b

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-04-2022 00:49)
Joined: 05 Aug 2011
Posts: 133, Topics: 25
Location: United Kingdom

Reputation: 139.2
Votes: 9

 
Post Posted: 13-07-2015, 04:41:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Paul
2. Varsta: 20
3. Localitate: Sunt din Galati, dar locuiesc in Glasgow - Scotia .
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cat e nevoie .
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Sub/Combat ( ambele sunt MS ,reforges le am pentru Sub dar aleg in functie de encounter. La sub mentionez ca mai am de jucat pana-l perfectionez, avand in vedere ca mereu am jucat Combat /Assassination.
6. Link Armory*: Link
7. Screenshot cu Interfata**: Link

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? la majoritatea bosilor bagati pana acum , nu ai unde sa dai aoe.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Agility > Expertise / hit (7.5) , haste>crit>mastery
Mereu incepi din stealth ( premeditation sa ai SND la inceput )cu un ambush, hemorrhage , BS - 5cp si rupture . SND si rupture mereu UP .
Burstu ( shadow dance - shadow blades dat cand procuie trinketa de pereferat si cand e hero activ )
Vanish - la cd cu ambush ( pentru weakness ) si prep + Vanish la fel .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow de aproape 8 ani, am jucat numai pe private si am jucat numai Rogue , altceva nu m-a interesat . De o luna joc si pe retail ( Armory )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Cand am incput sa joc pe freakz ( De pe wotlk ) am stat pana la inceput de 4.0.6 in WPN ( We Play Naked ) apoi m-am dus in INL unde am ramas pana in prezent . Am iesit pentru ca nu se mai gasesc oameni sa faci un raid.
12. Detalii PC***. Oh, well . Joc de pe 2 laptopuri ( Unu este al meu, celalalt al fratelui si joc de pe el cand e la munca, in general seara dupa ora 9 ). Laptopu meu : 2gbrami , video 128 , proc intel duo de 2.0 . E slab laptopul , dar joc si pe retail ( la cerinte, wod >cata ) , am facut si raid e 40 si nu au fost mari probleme, e playable . Si laptopul fratelui , MacBook Pro , core I7 , 8GB rams .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? lDeoarece este unua din putinile guilde de pe freakz capabile de raiduri serioase.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) . M-am mutat in Scotia sa dau drumu bine la vorbit ( mentionez ca am examen pe 25 ) si sa intru la facultate , profil Computing ( daca iau examenul cu cat trebuie lol ). In rest, sunt o persoana serioasa , glumeata cand trebuie si cu cine si-mi place sa socializez mult - .
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
EDIT : Link


INL e BAZA.
Bizbizz-Logs
Armory
RIP Scarce
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghosteyelol

[┌∩┐]



Status: Offline
(since 07-09-2015 08:34)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 433, Topics: 46
Location: Spain

Reputation: 196.2
Votes: 13

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-07-2015, 21:27:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ ce85b /w Toyz ingame
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalinacx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-11-2016 05:31)
Joined: 31 Jan 2015
Posts: 88, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: -39.3
Votes: 10

 
Post Posted: 19-07-2015, 00:11:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Gabi
Varsta: 17 ani
Localitate: Bucuresti
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW?: Vara/Weekend 6-7 ore, in timpul liceului ,2-3.
Clasa: Priest
Main Spec/OFF spec: Holy-main / Shadow-off
Link Armory: Click
Screenshot cu Interfata**: Click
De ce ai ales specul pe care joci acum?: Acest spec il joc de cand m-am apucat de WOW, consider ca ma reprezinta, este usor de jucat si folositor in activitazile de echipa!
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec: Detalii mai jos
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum: Initial eu am avut profil PVP, de PVE m-am apucat la sfarsitul patchu-ului Cataclysm, iar acest patch, initial tot PVP am vrut sa fac, dar cand am vazut cum decurge acesta, bug-uri etc, am decis sa fac PVE, si consider ca e mult mai interesant.
Foste Guilde: Pe Cataclysm: Old Renegates (am parasit guilda datorita anturajului fostei guilde PVP), Opus Dei (am parasit guilda datorita schimbarii patch-ului). Pe MOP: The Divinity (am parasit guilda datorita lipsei de punctualitate al raidurilor, nu se conformeau cu note-ul pe care il puneau)
Detalii PC: 
Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU G540 @ 2.50GHz (2 CPUs), ~2.5GHz
Memory: 4048MB RAM
Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit

De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Doresc sa imi dezvolt pasiunea pentru PVE intr-un mediu prielnic.
Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana: Student, fac Karate, centura neagra, imi plac iesirile cu prietenii, petrecerile.
Alte mentiuni: Doresc sa mentionez ca pe Armory am 488 ilvl, dar acolo nu arata si upgreade-urile, .ilvl Xyeis pentru convingere.
 

 
 
Talents:

 
Level 15:
Spoiler:

 
Prefer sa joc cu Void Tendrils (wowhead link) deoarece celelate nu ma avantajeaza cu aboslut nimic in pve, iar acesta ma poate ajuta la bossi precum Heroic Feng of Accursed.
 
Level 30:
Spoiler:

 
Prefer sa joc cu Angelic Feather (wowhead link) pentru o deplasare mai rapida la bossi precum Tsulong/ The Spirit Kings.
 
Level 45:
Spoiler:

 
Prefer sa joc cu From Darkness, Comes Light (wowhead link) datorita procurilor ce mi le ofera la Flash Heal (wowhead link).
 
Level 60:
Spoiler:

 
Prefer sa joc cu Angelic Bulwark (wowhead link) deoarece imi ofera un shield ce absoarbe dmg atunci cand sunt low Hp, motiv pentru care ma pot concentra mai mult la heal-ul pe care il ofer asupra altora.
 
Level 75:
Spoiler:

 
Prefer sa joc cu Power Infusion (wowhead link), deoarece il folosesc in combinatie cu Divine Hymm (wowhead link), oferindu-mi astfel mai multe tick-uri.
 
Level 90:
Spoiler:

 
Prefer sa joc cu Halo (wowhead link) deoarece pot oferii un heal masiv intregului raid intr-un timp foarte scurt.
 
Stats:
Intellect > Spirit > Mastery > Haste > Crit
 
Prefer aceste status-uri deoarece:
Spirit - Regenereaza mult mai repede mana
Mastery - Imi creste heal-ul AOE pe care il ofer.
Haste - Nu am nevoie in asa mare masura de acest stats deoarece am foarte multe proc-uri pentru Flash Heal.
Crit - Consider ca nu ma ajuta intr-o masura foarte mare.
 
Gems:
 
Red: 160 Inntelect
Orange: Spirit + Mastery (green socket)
Blue: Spirit + Mastery (green socket)
Meta: Intellect + 3%mana
 
Enchants:
 
Shoulders: 200 Intellect + 100 Crit
Back: Lightweave Embroidery (tailoring)
Chest: 80 stats
Bracers: 180 Intellect
Hands: 170 Mastery , 1920 Intellect - use (engineering)
Belt: +1 Socket
Legs: 170 Intellect + 100 Crit
Boots: 140 Mastery

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 19-07-2015, 10:58:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xyeis -> Acceptat




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wozy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2018 18:07)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 93, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 74
Votes: 5

 
Post Posted: 20-07-2015, 05:26:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Alin
Varsta: 25 ani
Localitate: Bucuresti
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW?: Mult.
Clasa: Shaman
Main Spec/OFF spec: Elemental/Enha
Link Armory: https://armory.freakz.ro/character/genesis/shaezlol
Screenshot cu Interfata**: -
De ce ai ales specul pe care joci acum?: pentru ca-mi place.
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec: ca ranged dps.
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum: Joc de 7 ani, cred.. Am inceput cu 2.4.0 BT patch, am continuat cu lk, cata, iar pe freakz joc de minim 3 ani.
Foste Guilde: Evolution, Heaven, Lux Aeterna
Detalii PC:
Processor: AMD Turion II P540 CPU Dual-core 2.4 GHZ
Memory: 3GB RAM
Operating System: Windows 8.1 64-bit
De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: De ce nu? Toti vrem ceva mai bun.
Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana: Imi plac diverse lucruri.
Alte mentiuni: -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 20-07-2015, 12:02:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shaezlol, scrie'mi ingame.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deaglez

[Of The Freakz]



Status: Offline
(since 10-03-2018 07:57)
Joined: 24 Apr 2015
Posts: 179, Topics: 13
Location: Around Here

Reputation: 94.7
Votes: 13

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-07-2015, 12:37:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Flavius
2. Varsta: 22
3. Localitate: Oradea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Aproximativ 5 ore/zi
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Furry/Arms
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/Drdeagle
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/kRhEqBk.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales sa joc furry deoarece este un spec care da damage masiv atat single target cat si AoE
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Referitor la furry warrior ca stats este important STR si Crit(Critical deoarece ca furry warrior jucam cu ragging blow care procuie din criticale), Talentele se fac dupa bunul plac, nu putem obliga o persoana sa joace cu un anumit build de talente daca i se pare mai ok altfel, ca rotatie eu incep mereu cu battle shout-> charge-> collosus smash-> burst si de aici continuu cu bloodthirst-> whirlwind-> ragging blow la proc-> berserker rage la cd pentru a mai putea folosi odata ragging blow si mentin aceasta rotatie
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc pe pe cataclysm avand full progress in 4.3.4 si continuand pe mop cu progres mv hc, ca membru la raiduri am fost in special dps si tank, heal nu am fost deoarece nu ma pricep in a apasa 3 4 butoane pentru a da heal!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Old Renegades alianta am stat cam tot pach-ul de cata si acum au luat o pauza(Inactiva) hotarand sa ma mut! Apoi in The Forgotten Heroes unde problema a fost plecarea membrilor in alt guild!
12. Detalii PC***. 16gb ram, procesor i3, video card NVidia grforce gt 610
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa ma alatur pentru a putea continua progresul in wow alaturi de o comunitate de playeri!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Muncesc. timpul liber m-il petrec ca orice om normal. daca e sa fie de un gratar ceva, o bere sau alte chestii gen
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). In caz de nevoie pot fi contanctat la telefon si putem rezolva problemele!
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: Fac test INGAME! Prefer sa fiu testat in raiduri



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 20-07-2015, 21:33:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Deaglez (Drdeagle) - Acceptat.

Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FuNKyZz

[The Light of Dawn]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:14)
Joined: 06 Feb 2011
Posts: 1243, Topics: 17
Location: Pe Marte

Reputation: 75.5
Votes: 65

 
Post Posted: 24-07-2015, 11:44:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Stefan
2. Varsta: 21
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Mult, mai ales ca intervalele in care joc sunt 22:00-3:00 aproximativ in functie de stuff problems etc.
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Surival/Survival (Momentan pana se repara Beast Mastery)
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/flashzor
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/TzoZmfx
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca e cel mai viabil pe freakz momentan. In alte conditii as juca beastmastery e mult mai dinamic ca si miscare intr-un encounter si ceva suport din partea petului (dmg constant indiferent daca stapanu se misca, iar pets exotics dau si heal). Survival este foarte util cand trebuie sa te misti, are si ceva CC-uri utile (Exemplu Feng (MSV) la faza cu mobii entrampent este best)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele cu care joc sunt facute de asa natura incat sa ma misc indiferent de sarcinile pe care trebuie sa le indeplinesc (un cc, un intrerupt, un "purge" aka tranquilizing shot), astfel spus, folosesc posthaste pt movement speed in primul tier de talente, al2lea tier binding shot un cc aoe chiar foarte util, al3lea tier Ironhawk sau spirit bond (folosesc ironhawk pentru ca mai mor pets uneori), al4lea tier Fervor deoarece dire beast nu functioneaza cum trebuie desi ar fi fost mai bun, iar trill of the hunt in faze unde este necesar aoe, al5lea tier ca si Survival folosesc murder crowds, un dps booster foarte important, aliniat pe cd-uri urca dpsu foarte tare, al6lea tier Glave Toss sau barrage pt aoe
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat de pe 3.3.5, full progres 3.3.5, 4.0.6, 4.3.4 unde am facut orice boss pe orice dificultate
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): The Revengers, Allstar Randoms, GMs & Donors, The life is PVE, Twinkiez, Dispersia, HKP (mai de mult), The Divinity, Bad Example
12. Detalii PC***. Dual core 2.3 ghz 4 gb rami (la low pot juca decent pe 25, la 10 merge chiar ok)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Fata de fosta mea guilda Allstar Randoms, aici primeaza ideea de main char si raidurile se indreapta totodata spre main chare, acolo treaba era ca erau foarte multe raiduri si foarte multe din ele un total fail pentru ca lumea venea pe clase care habar n-aveau ce fac, drept urmare rezulta o prostie.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : sportiv de performanta, caterinca cand e cazu, student anu 3 (licenta vietii anu asta), ajut pe oricine cu conditia sa nu fiu calcat pe coada
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Pe langa pve ma implic destul de tare in momentele cand joc in PVP (high rate chestii de genu)
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Mentionez, dpsu este dat in conditiile in care survival nu are ca si marksmanship acelasi beneficiu din Careful AIM (permanent 90% crit chance deoarece dummy nu scade in hp) deci cam asta a iesit ca survival self:
PS: era un 120 da pana am gasit eu butonu de printscreen



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 24-07-2015, 13:15:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@FuNKyZz (Flashzor) - Acceptat.

Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tzopa1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2015 12:07)
Joined: 29 Oct 2012
Posts: 46, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 2.6
Votes: 4

 
Post Posted: 27-07-2015, 01:26:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 23
3. Localitate: Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cat e nevoie
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Resto/enha
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/ridick
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/g6b7z4avv/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? joc resto shaman de pe cataclysm si imi place acest spec
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele difera de la boss la boss, ca healer nu am o rotatie anute(rain heal tot timpu sa fie jos), iteme cu spirit dupa haste si mastery,
gemuri in principiu cu intelec si intelect mastery sau haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). in wotlk jucat pe alt svr am avut full icc pe hc
si pe cata la fel ds hc toti bosi
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) in cata am jucat in the forgoten si cand sa bagat patchu nou am iesit nu aveam loc la raid,
in pandaria am fost in inl( au iesit multi si nu se mai faceau raiduri) am mers in allstar care sau unit cu aeon nox am iesit ca ofiteri facea regulile cum vroiau ei
12. Detalii PC***. Intel(R) Dual Cpu e2200 2.20ghz(2 procesoare) 4gb ram, Nvidia Geforce gts250 2gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt ca imi place pve`ul si sunteti o guilda buna in care pot sa progresez cat mai mult
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) liber profesionist - ma ocup cu pariurile sportive,
hoby sporturile de orice fel, timpu liber il petrec cu gagicile -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 27-07-2015, 09:39:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tzopa. Scrie-mi ingame.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iulyart

[Gospodar Consumator]



Status: Offline
(since 31-12-2021 22:30)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 1115, Topics: 92
Location: Romania

Reputation: 151.7
Votes: 25

   
Post Posted: 27-07-2015, 20:59:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Iulian
2. Varsta:
24
3. Localitate:
Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)
Am tot timpul din lume.
4. Clasa:
Death Knight
5. Main Spec/OFF spec:
Blood/Frost
6. Link Armory*:
Necomercial
7. Screenshot cu Interfata**:
Blood, Frost
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca e cel mai viabil, nu-mi place sa ma vad pe la mijlocul clasamentului la dps.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Full mastery, si eventual dual wield cand e nevoie de mai mult heal.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
117 zile jucate, am progres full .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Pentru aceste detalii vorbim pe TS.
12. Detalii PC***.
Intel Core i7-4700 MQ Procesor 3.40 GHZ, 1TB HDD + 120 GB SSD, 16GB DDR3, Windows 7, Nvidia GeForce GTX 770M (3GB DDR5)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca am fost chemat inapoi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt absolvent, momentan lucrez ca si freelancer.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Imi place sa beau . . .


"The world has come to a point where nobody is an asshole. Because everyone is."

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132  Next    


The time now is 03-05-2024, 17:34:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x