User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 130, 131, 132    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message486105
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 02-01-2016, 01:12:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neme wrote:
Name IRL: Nima
-> Rejected

Chrometal wrote:
Nume IRL: Cristian
-> Accepted Contact Jokedy, Anca, Marss, Toyz ingame.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bracke

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-09-2017 19:18)
Joined: 25 Apr 2014
Posts: 111, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 36.8
Votes: 24

 
Post Posted: 04-01-2016, 10:29:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?- In fiecare zi 5+ (mai explicit de la 20:00 pana dimineata(sunt si in timpul zilei on))
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Disc/Holy

6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/jhazrun

7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/m4L3Nx2

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Deoarece imi place foarte mult healingul,joc heal de pe 4.0.6 ,clasa curenta 4.3.4,imi plac fighturile ce necesita heal mult si ador sa fiu pus la orice fel de incercare.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Solace:Acest spell se da la CD,te ajuta foarte mult si cu mana+dmg (Altii prefera sa joace la Fire)
Smite: Acest spell se da mereu pe targetul care il ai pt heal/dmg (atonement)
Power Word Shield: Acest spell se da pe toti membrii raidului pentru a scade dmg ul ce sa ia in fight
Penance: Acest spell se da la cd,(Player/Boss)Cast pe un membru din raid care este low HP
Power Word: Barrier : Acest spell este un cd foarte mare care ajuta raidul atunci cand se ia dmg mare.
Pain Suppression: Acest spell se pune mereu pe tank atunci cand isi ia dmg mare.
Halo: Acest spell este un cd de raid care ajuta foarte mult atunci cand raidul isi ia dmg mare sau este low

(Raspund la orice fel de intrebare ingame!)

Cat despre Glyphs,Rotatie,Gear,Gemming-Cand alegi sa joci o clasa ar trebuii ca fiecare sa cunoasca astfel de cerinte,bineinteles,joci o clasa de healer-fiecare are raspunderea in raid sa ajute cat mai mult raidul,sa se implice in ceea ce face.
(Daca este nevoie spun ingame (gear,gemming,stats,glyph)


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum:(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP). WOTLK(Am jucat spre sfarsitul patchului)-(Cata 4.0.6,4.3.4 Full HC 10/25)(M.O.P Full hc 10/25 (MV,TOES,HOF).)---(tot-nu am apucat sa fac ca nu am mai avut guilda.)


11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)-Unleashed-M au dat afara pe motiv ca:era ceva raid de 10 sau 25 h parca,nu mai stiu exact..si nu prea erau playeri on,si eu eram on dar afk,aveam treaba prin casa,nu puteam sta la pc in mom respectiv..si m au dat afara ca nu am fost la acel raid ,fiind nevoie de playeri..si eu eram on dar afk.


12. Detalii PC***. PC Lenovo IdeaCentre H50-50----Procesor Intel® Core i7-4790 3.6GHz, Haswell, 8GB, 1TB, nVidia GeForce GT730 2GB.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? -Am vrut de mult sa ma alatur acestei guilda,sa aplic aici..dar de fiecare data cand am vrut..nu se mai recruta.Vreau sa ma alatur acestei guilde pentru ca mi se pare o guilda foarte de incredere,cu playeri bazati,seriosi.Playeri care se implica,si isi fac treaba in raiduri,Guilda cu progress full,Guilda bazata!.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt elev (cl 11)-viata de liceu..
Hobby-uri : Pai..la pc ma joc:Wow-Fifa (si orice fel de joc actiune,sport online)-afara cu prietenii ,la fotbal,la o vorba -..imi plac mult masinile,am pasiunea de a umbla si a mi baga nasul in motoare ,ajut,imi place sa lucrez in echipa dar ma descurc bine si pe cont propriu
imi plac filmele,unumite seriale,imi place sa ma uit impreuna cu prietenii la filme ,sa ne distram.
Sunt o pers sociabila,cand e de glumit ,glumesc,cand e treaba serioasa,aplic seriozitate.Cand este vorba de raid,nu vorbesc,doar atunci cand mi se cere,imi fac treaba..si imi joc clasa asa cum trebuie,am un vocabular bun,nu injur nu jignesc.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu

16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 04-01-2016, 14:18:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Accepted

/w Jokedy, Anca, Marss, Toyz ingame




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Grubstep

[/ Dreadful /]



Status: Offline
(since 06-08-2020 18:25)
Joined: 31 Mar 2014
Posts: 549, Topics: 1
Location: i skogen, aleine

Reputation: 126.4
Votes: 27

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  decrepitwarrior 
Post Posted: 16-01-2016, 17:23:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta: 17
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :Deobicei sunt online seara dar nu garantez ca pot fii in fiecare zi.Si pot sta pana tarziu in zilele respective.
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms PVE/PVP
6. Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character/genesis/rollingblade nu am cine stie ce gear am doar arma donata ,dar tine de skill aici nu?
7. Screenshot cu Interfata**:Se poate vedea la SS-u cu DPS
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece joc de cand ma stiu si e fun pt mine niciodata nu m-am plictisit de cand m-am apucat pe TBC.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). O rotatie anume nu are .... totul depinde de situatia in care se afla toti membri grupului .Rotatia e simpla charge Colossus ori de cate ori ai proc la Sudden Death si mortal strike si slam slam slam cat ai cu rage si folosesti overpower cand ai mai putin rage(aici se implica si faza cu consumarea te timp de cd fara sa pierzi dps prea mult folosind Bladestorm sau dragon roar aici depinde de cum ai vrea sa -ti mentii dps-u) execute cand esti in faza de <20% si ce nu-ti trebuie rage folosesti colossus din nou mai intai de toate si apoi restul.Importanta la stats este mai jos la fel ca gemming si talente.Despre glifuri din nou aici e tricky.Poti folosi gliful de extra rage pt mai multe lovituri sau poti alege glifu ala de rude interruption stiu ca multi folosesc ala cu interrupt dar eu folosesc pe aman2 si m-am obisnuit cu ala de rage pt ca eu nu prea ma intalnesc cu encounturi unde sa fol interr prea des poate la council si la protectors dar in rest nu prea am de ce sa il folosesc in rest folosesc Glyph of Colossus Smash si Sweeping strikes ca sa generez rage cand dau aoe cu acela.

Statsurile : Crit>Mastery>Hit cap 7,5%>Expertise cap 15%

GEMS:
Red:Gem de str unde ai ocazia sa pui unde beneficiezi de un bonus de str sau mai mult str.
Blue:Nu prea. Poate doar daca faci pvp desi e cam trasa de par faza cu PvP power in pvp.
Purple:Oriunde e posibil si ai putea beneficia de un bonus care ti-ar folosi.
Yellow:De asemenea unde ai liber si nu iti ofera un bonus cine stie ce poti pune acest gem.

Talentele : Aici e cum i se pare jucatorului ca joaca mai bine, poti juca si cu BS poti juca si cu Dragon roar(repet aceasta situatie depinde de jucator!) asta e singura alegere ca arms. Restul mi se pare ok :)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput sa joc pe TBC mai mult mi-am dedicat timpul jucat prin PvP am intrat in top 5 teamuri de 2's 2 sezoane pe AT tournament realm cand era tbc pe atunci.Pe wotlk am mai inceput sa fac si pve avand progres pe toate normalele dar nu eram asa de pasionat mai mult ma jucam de fun.Progres pe pe hc am avut pe cata complet pe freakz si pe mists of pandaria pe phase-ul trecut acuma n-am mai apucat sa fac progres deoarece n-am mai apucat ca n-am mai jucat o perioada calumea dar acuma sper sa pot. :)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Betrayes/The Revengers , Aeon Nox.
12. Cat despre detaliile de PC ce conteaza daca imi merge blana pt orice raid posibil.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa fac progres si m-as putea intelege cu voi. Atata timp cat imi fac treaba si nu intru la cearta cu nimeni sau nu sunt provocat sau altfel de trigger atunci e grozav :)(nu suport sa fiu jignit sau ceva de genu pur si simplu este o chestie de disrespect total)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Nu prea am ce zice mai ales ca nu s-ar lega de joc prea mult :)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Fac si pvp daca am cu cine la arene sau orice incaz ca nu se face progres la raid :)
16. SS cu Recount (skada) @20m dmg (fara nici un buff doar personale).(as vrea sa mentionez aici ca e irelevant sa testezi un war pe dummy dar marog fie ca voi).http://imgur.com/AyR6OYR



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 16-01-2016, 20:00:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Grubstep wrote:
1. Nume IRL: Mihai


Respins. ( Prea multe pretentii )





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kraygor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2023 18:30)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 1

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-01-2016, 22:56:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 17
3. Localitate: Buzau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? destul de mult dupa parerea mea, dimineata, dupa amiaza si seara
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Main Arms, off-fury(nu folosesc)
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/drokhtar
7. Screenshot cu Interfata**: am dominos,xperl,omnicc, dbm,tidy plates
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca asa joc de cand ma stiu warr, pe arms, imi place cel mai mult,are damage mare
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Imi place sa joc la crit si haste,pentru ca mi se pare mai folositor haste decat mastery pe arms pe phase'ul asta,rotatia charge,colossus smash,mortal strike,slam(cat cuprinde) (si depinde de situatie, burst, alte magii),
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am jucat putin tbc, si wotkl , cataclysm mai mult
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in ZAFT nu ma intelegeam cu lideru , playerii nu stiau script luam 20 de wipe-uri si tot nu il faceam, si in betrayers de cateva zile, dar am vazut ca sunt aplicatiile deschise aici si cred ca ma voi acomoda mai bine
12. Detalii PC***. 1 gb ram placa video, 4gbram, procesor quad core 2.6 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deoarece consider ca este o guilda unita, care organizeaza raid-uri cu playerii care cunosc script si au skill.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev inca, in timul liber prefer sa ies la un fotbal cu prietenii sau sa ma joc wow, imi plac serialele si filmele si imi plac foarte mult masinile
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zumago15

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2017 16:19)
Joined: 19 Jul 2015
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -31.1
Votes: 1

Post Posted: 17-01-2016, 02:05:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Seara dupa ora 22:30 ( la ora aceea ajung de la munca) weekend .
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy->Shadow->Disc
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/zumagoo
7. Screenshot cu Interfata**: Clasica , folosesc doar recount si DBM
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Fiindca holy si fiindca mai mult heal aoe si fiindca mai mult mobilty . kappa
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Mastery , FULL MASTERY ! Joc Priest de cand m-am apucat de WoW , o rotatie pentru priest ? Depinde cum vrei sa joci pe el , daca vrei sa joci mai mult pentru single sau aoe . Pnm stiu sa joc clasa - Imi e greu de explicat cum joc eu in special .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). M-am apucat de wow pe TBC pe blizz , m-am lasat inainte sa bage ToT pe blizz si acu' joc aicea -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***. i3-4150 3.50 ghz , 8 gb ram , nvidia geforce gtx760
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece caut o guilda buna de raiduri - , nu o guilda random
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez 8 ore pe saptamana , 5/7 .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 17-01-2016, 16:33:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drokhtar -> Acceptat

zumagoo -> Acceptat ( joci disci / shadow )





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
babarditoru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2016 03:11)
Joined: 17 Jan 2016
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 1

Post Posted: 17-01-2016, 16:47:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Monceanu Vlad
2. Varsta: 21
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Minim 5 ore pe zi in fiecare zi
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Resto/Ench
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/babarditoruu
7. Screenshot cu Interfata**: https://imgur.com/6UTMMfr
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece m-am plictisit sa joc dps si vreau sa joc healer in expensionul asta
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Main statul este desigur Intelect urmat de mastery/spirit. Rotatia consta in Healing Rain sustinut de talentul Conductivity si ca single target Greater healing wave pentru healuri mari sau Healing Surge pentru healuri rapide si toteme la nevoie(link, Healing tide etc.)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat pe Freakz pe 4.3.4 unde am facut totul pe heroic in Dragon Soul si pe WoD pe oficial.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Betrayers , The Revengers . Motivul a fost pentru ca m-am lasat la timpul respectiv de WoW
12. Detalii PC***. I5 6gb RAM placa video de 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece caut o guilda cu care pot face progres in ciuda gearului slab de acum
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez la o companie de bursa. Si ca hobby sunt evident jocurile
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Gearul meu este slab dar eu consider mai important skillul fata de gear deoarece de gear faci rost de skill mai greu. Am facut multe raiduri heroice am 2700 rating 2v2 si 2500 3v3 pe Arena-Tournament stiu cu ce se mananca jocul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Erudax

[Spear of the Church]



Status: Offline
(since 08-09-2022 17:57)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 1663, Topics: 202
Location: Ringed City

Reputation: 8276.7
Votes: 211

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-01-2016, 16:50:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@babarditoru - Accepted, whisper Mitocanu ingame.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 08-02-2016, 14:38:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutãrile sunt deschise pentru: Tanci / Healeri

- Death Knight (Blood) -
- Druid (Guardian) -
- Paladin (Holy/tank) -
- Shaman (Restoration / Enhancement) -
- Warrior (Protection / Arms / Fury) -

Cerinþe minime: 525 ilvl, experienþã pve.

Putem recruta ºi alte clase/spec-uri, insã doar cu un nivel al jocului foarte ridicat.

Legaþi cont-ul cu cel din joc.







Last edited by Jokedy on 09-03-2016, 12:59:38; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maxwell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2022 22:45)
Joined: 29 Apr 2011
Posts: 73, Topics: 30
Location: Uk

Reputation: 87.9
Votes: 17

   
Post Posted: 27-02-2016, 18:51:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cata
2. Varsta: 28
3. Localitate: Swindon
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Multicel
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Frost, o sa testez fire cat de curand.
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/maximage
7. Screenshot cu Interfata**: http://s1077.photobucket.com/user/MaxwellCata/media/1_zpst8ms9x7d.jpg.html?o=0
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Fire nu mergea cum trebuie
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). In momentul de fara am 49% haste 43% mastery 15% hit Gemms se pot vedea cred pe armory iar rotatia este cea din video https://youtube.com/watch?v=Eq6rnB1xzd8:


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe Wotlk in 2010 si pot spune ca mereu mi-a placut mai mult partea Pve a jocului.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Recent Ubiquity , a fost ok pana in momentul in care am obs. ca lumea este mai mult interesata de gear, ignorand Ms sau orice alt fel de logica, respectul lasa de dorit si am decis sa parasesc guilda.
12. Detalii PC***. 6700k la 4.6 Ghrz placa video Nvidia 980ti 16Gb Ram. (Pot filma la 4k rezolutie si pot si juca lejer cu 60fps)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este ceea mai buna guilda Pve de pe server.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez, Brman-Ospatar, in timpul liber mai fac o sala iar ca si hobby Paintball, am luat locul 2 pe tara in urma cu cativa ani la un concurs organizat de PPZ Army.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). In eventualitatea in care voi fi acceptat as vrea sa stiti ca accept orice fel de critica constructiva insa nu accept suferintele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Orga

[Ataraxia]



Status: Offline
(since 30-10-2023 02:42)
Joined: 23 Jul 2014
Posts: 2607, Topics: 186
Location: Heart of Azeroth

Reputation: 158.1
Votes: 872

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  https://battlelog.battlefield.com/bf3/user/ItsOrga/ 
Post Posted: 27-02-2016, 19:02:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Maxwell : Accepted ( Contact me or any other officer ingame. )


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ISREAL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2017 19:33)
Joined: 29 May 2013
Posts: 47, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 139.6
Votes: 4

 
Post Posted: 07-03-2016, 16:23:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ionel
2. Varsta: 18
3. Localitate: Covasna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in orce zi intru,intro zi cam 5-6 ore
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Prot
6. Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character/genesis/greenway
7. Screenshot cu Interfata**: http://i1026.photobucket.com/albums/y328/zoltan_bede1/WoWScrnShot_030716_160625_zpscqognqlh.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece ca specul Holy pe heal e foarte bazat , daca personajul stiu sa foloseasca clasa
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu pe paladin pe patchul 5.4.8 joc pe Int>Spirit>Haste>Crit , ca joc la Eternal Flame nu la Selfless Healer ca daca as juca pe Selfless Healer ar trebui sa joc la Mastery pentru absorb dar am observat ca cu haste cap si Crit pot sa tin raidu mult mai lejer
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc WOW la lich king dar aveam un druid , pe paladin la 4.0.6 am jucat pana aici si am avut toate progressuri pe normal cat si la heroic,la patchu 5.4.8 Phase 1 am avut full progress normal progres hc mv ca nam jucat prea mult si nici nu aveam guild, la Phase 2 am full progress pana acum pe normal pe hc stiu scripturi si deaia vreau sa intru in aceasta guild ca sa fac si eu progress , sa stau si eu la raiduri hc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Evolution,INL
12. Detalii PC***. Nvidia Geforce 1024 Mb, Intel Core i3 3,2 Ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Ca am auzit ca sunteti oameni de treaba, + aveti full progress si vreau sa intru ca sa am si eu progress hc si sa fim o grupa buna -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt chitarist de 7 ani, la timp liber joc wow, cant la chitara si ies cu prieteni la o bere sau la o petrecere.In eventualitatea in care voi fi acceptat as vrea sa stiti ca accept orice fel de critica constructiva insa nu accept suferintele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 07-03-2016, 17:16:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Greenway -> Acceptat




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 130, 131, 132    


The time now is 30-04-2024, 14:35:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x