User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message500423
rmr92

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2013 12:27)
Joined: 12 Aug 2011
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 74.1
Votes: 2

 
Post Posted: 30-10-2011, 22:47:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Razvan
2. Varsta:
19
3. Localitate:
Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Cel putin 4-5 ore
4. Clasa:
Druid
5. Main Spec/OFF spec:
Feral dps / Feral tank
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Papabear
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru fun. Pana la urma este un joc.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Statusul principal pt feral este agility, stie toata lumea. Eu am ales sa joc la mastery. Gemming :Agility si mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc WoW de aproximativ 3 ani. Am inceput pe Tbc pe Alphawow, Apoi Wotlk pe Rowow. Atunci am jucat prima oara pe druid. Am ceva experienta in ceea ce priveste Pve, incepand cu ssc, bt, icc, pana la Raidurile din Cataclysm : bot 10N/hc 25 N/hc si Bh 10/25
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Gravity pe vremea cand eram pe rowow.
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Sper sa gasesc o comunitate unita, sociabila si de asemenea capabila de raiding la cel mai inalt nivel.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student. Timpul liber il petrec cu prietenii si de asemenea jucand wow. Ca hobby: sportul-fotbal, volei
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 30-10-2011, 23:04:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Papabear - Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deadhero

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2013 12:40)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 41, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 68.2
Votes: 3

 
Post Posted: 02-11-2011, 10:39:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dfas

 
Staff message (In2ition):
 
1 warn, offtopic




Last edited by Deadhero on 02-11-2011, 10:55:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 02-11-2011, 10:52:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Sunlight respins
Ai completat aplicatia in bataie de joc, ai un trinket de pvp nefolositor in pve, inelele sunt deasemenea slabe iar din cate vad in aplicatia la punctul 9 ai dat un raspuns de nivelul clasei a 3a.
Ai spus ca te-ai apucat acum de priest datorita noului expansion ceea ce imi da de gandit ca nu prea ai cinstie ce cunostinte asupra clasei tale si poate nu iti cunosti nici toate talentele.
Deasemenea nu pot sa nu observ ca mai ai alte 6 charuri in guilde diferite predominand characterele din ETERNAL, deci drept concluzie acest char e doar un alt offchar.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deadhero

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2013 12:40)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 41, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 68.2
Votes: 3

 
Post Posted: 02-11-2011, 11:03:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tulpan wrote:
@Sunlight respins
Ai completat aplicatia in bataie de joc, ai un trinket de pvp nefolositor in pve, inelele sunt deasemenea slabe iar din cate vad in aplicatia la punctul 9 ai dat un raspuns de nivelul clasei a 3a.
Ai spus ca te-ai apucat acum de priest datorita noului expansion ceea ce imi da de gandit ca nu prea ai cinstie ce cunostinte asupra clasei tale si poate nu iti cunosti nici toate talentele.
Deasemenea nu pot sa nu observ ca mai ai alte 6 charuri in guilde diferite predominand characterele din ETERNAL, deci drept concluzie acest char e doar un alt offchar.


Sa mori tu? Te astept la un DUel in durotar sa vad eu care este incepatorul

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 02-11-2011, 11:11:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deadhero wrote:
tulpan wrote:
@Sunlight respins
Ai completat aplicatia in bataie de joc, ai un trinket de pvp nefolositor in pve, inelele sunt deasemenea slabe iar din cate vad in aplicatia la punctul 9 ai dat un raspuns de nivelul clasei a 3a.
Ai spus ca te-ai apucat acum de priest datorita noului expansion ceea ce imi da de gandit ca nu prea ai cinstie ce cunostinte asupra clasei tale si poate nu iti cunosti nici toate talentele.
Deasemenea nu pot sa nu observ ca mai ai alte 6 charuri in guilde diferite predominand characterele din ETERNAL, deci drept concluzie acest char e doar un alt offchar.


Sa mori tu? Te astept la un DUel in durotar sa vad eu care este incepatorul


Putin imi pasa mie de tickurile tale de devouring plague sau alte alea - guilda e pve dar pentru tine e mult prea greu sa iti dai seama...
nu mai posta in acest topic pentru ca te poti alege cu un warn, multumesc




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xMescu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2020 15:28)
Joined: 23 Oct 2011
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 59.9
Votes: 2

Post Posted: 05-11-2011, 16:07:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Fabian
2. Varsta: 17 ani
3. Localitate: Lugoj jud. Timis
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Pe zi am la dispozie aproximativ 5 ore iar saptamanal 30 de ore uneori si 35 depinde de zile.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec:
Retribution Dps / Holy Healer
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bloodlk
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/36/wowscrnshot110511152400.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Deoarece acest spec imi ofera multa placere in raiduri deoarece nu-mi place sa stau degeaba adica sa nu fac nimica, imi place sa concurez in rank-ul dps's din raid si sa fiu printre primi dece nu chiar primul. Imi place pt ca defiecare data imi depasesc recordul la dps si simt ca imi imbunatatesc abilitatiile .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Ar trebui sa joci cu multa atentie pt a-ti putea imbunatatii abilitatiile.Talentele le poti face si singur fara nici un fel de ajutor deoarece sunt destul de simplu de pus.Rotatia poate fi pusa dupa cum doreste fiecare jucator nu dar in majoritatea cazuriilor este CS>DS>>Judgement>>Exorcism iar dupa aceea poate varia dupa preferintele fiecaruia.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Nu prea faceam raiduri pentru ca nu aveam cu cine deoarece nu jucam pe FREAKZ. Frecventam alte servere private unde se faceau doar cu globalu si ca oriunde existau acei "intrusi" a.k.a ninja doar pe un server Goot Root unde am facut pe TBC, ZA si BT full run.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Pai nu am fost deoarece nu am cautat una in care sa raman nu eram axat pe cautarea guildei ideale , faceam de obicei cu globalu dar acum cred eu ca am nevoie de o guilda care sa ma sustina sa ma ajute cu problemele InGame dece nu si in realitate.
12. Detalii PC***.
Intel Celeron CPU 2.53GHz . HDD:80Gb. Placa Video: nVidia GForce Fx 5500 (256mb) 1.5gb Ram DDR
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca dupa cum am precizat si mai sus cred ca este momentul in care am gasit guilda "ideala" pt ca doresc sa fac cat mai multe raiduri deoarece pe versiuniile anterioare nu am avut ocazia. Pt ca vreau sa devin din ce in ce mai experimentat in domeniul PvE dar si in domeniul jocului pe care toti il jucam si anume World of Warcraft.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Ma numesc Minescu Fabian si sunt inca student in cls. XI-a la Colegiul National Coriolan Brediceanu din Lugoj. Sunt o fire sociabila si am foarte multi prieteni din diferite orase pe care i-am cunoscut prin intermediul jocului. Hobby's : Imi place sa ascult muzica in special sa mixez muzica . Am cateva mixuri le care le puteti asculta si descarca pe[url] http://www.soundcloud.com/mescudj [/url]
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nu prea mai am de mentionat nimica pt ca ce cred eu ca trebuia spus si mentionat am zis mai sus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prozacel

[Consigliere]



Status: Offline
(since 02-09-2016 19:04)
Joined: 16 Nov 2010
Posts: 383, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 90.9
Votes: 7

 
Post Posted: 05-11-2011, 16:23:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca este inutil sa spun ca de OS nu o sa te folosesti niciodata in acest caz. Te sfatuiesc sa faci de tank pentru ca o sa fii mult mai folositor intr-un raid. Cat despre recrutare vei primi un raspuns de la o persoana "autorizata"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xMescu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2020 15:28)
Joined: 23 Oct 2011
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 59.9
Votes: 2

Post Posted: 05-11-2011, 16:25:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OK.Multumesc.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killars

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2015 08:17)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 120, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 231.5
Votes: 11

 
Post Posted: 05-11-2011, 16:41:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bloodlk - Respins, gear inadecvat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xMescu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2020 15:28)
Joined: 23 Oct 2011
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 59.9
Votes: 2

Post Posted: 05-11-2011, 19:33:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O intrebare: daca voi face gear-ul de DPS voi putea fi acceptat?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 05-11-2011, 21:05:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Postezi atunci cand o sa ai gearul -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kingage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2011 15:38)
Joined: 24 Nov 2010
Posts: 44, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 53.8
Votes: 2

 
Post Posted: 12-11-2011, 14:56:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Albu
2. Varsta:
17
3. Localitate:
Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :
5-6 ore in special seara
4. Clasa:
Mage
5. Main Spec/OFF spec:
Frost/Arcane
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mageix (poate ma prindeti cu pvp pe mn ca momentan nu fak pve ca nu am guilda)
7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/content_round.php?page=done&&l=img804/1474/wowscrnshot111211144423.jpg&&via=mupload&&newlp=1
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
deoarece frostu a fost primu meu spec si il cunosc destul de bine iar pe arcane scot dps si dmg mult
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
talenle la arcane inka mai lucrez la ele si incerk sa gasesc cel mai bun iar la frost e (7/0/25)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
prima data am jukat pe WOTLK pe freakz cand sa deschis si pe cataclysm jok de cand la bagat da lam inteles destul de bn
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Eternal aici la hoarda pe wotlk am fost in foarte multe Mad Dogs/Gravity.... am fost in in guilda aceasta HKP da am fost cu druidu (peacefull)dar lam mutat la aly
12. Detalii PC***.
procestr intel(R) pentium(R) dual cpu 32160 @ 1.80GHz 3.00GB ram sistem type 32-bit operating system .. placa video vreau sa o shimb cat de curatnd
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
deoarece cu voi pot face pve calumea si ca sa cunosc diferiti oameni...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
sunt clasa a-11-a in timpul liber mai merg la fotbal fac hambal la liceu
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nmk
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
momentan nu am dps metter ca nu am gasit unu bun

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 12-11-2011, 16:42:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Mageix - respins, doar pala retri mai vrem 1.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
minima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2018 17:44)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 86, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 162.7
Votes: 4

 
Post Posted: 13-11-2011, 21:28:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Razvan Oprea

2. Varsta: 23

3. Localitate:
aproape de Bucuresti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? :
3-4 ore

4. Clasa:
shaman

5. Main Spec/OFF spec:
resto/elemental

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zagarel

7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/849/wowscrnshot111311210447.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Imi place la nebunie shamanu am incercat sa joc pe el de la inceputul 2.4.3 si nu am reusit dupa care am jucat pe blizz 4 luni numai sa il invat cat de cat si am ajuns sa joc de 2 ani pe shaman -

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pai in primul rand shamanu nu trebuie sa lipseasca dintr-un raid decat in unlele excepti (adica niciodata). Imi place mult sa ajut in raid mai ales ca healer. O rotatie pentru shamanul resto e destul de diferita de LK, healing rain pe raid GHW pe tank si folosesc HW pe dps in cazul in care si eu sunt in pericol cu hp, in rest healing rain si chain heal astfel incat sa nu raman OOM. Gearul mai important acum la shaman este MAIL deoarece da un bonus de 5% la primary attribute. Ca gemms folosesc spirit pentru mana regen care este foarte importanta si intelect pt spell power apoi mastery, este frumos cand dai crituri mari de heal -, si haste daca este cazul sau daca sunt softcap cu celelalte, din cate am auzit, pe blizz merge bine cam 13% haste pe shaman, ceea ce si ating in raid, si cu asta am cuprins si importanta statusurilor.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow inca de la inceputul TBC 2.4.3 pana in prezent prin diferite servere fun sau mai putin fun. Pe acest server am prins foarte mult din ICC inclusiv LK, restul mai vechi gen BT, SWP ar merge farming pt achiev si iteme pt transmogrification

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Foste guilde...putin de spus chiar dezamagitor, Specii, am plecat de acolo pentru ca tot intru doar 3-4 ore pe zi vreau sa am activitate nu neaparat in fiecare zi dar sa se vada ca sunt in guilda. EthernalGathering, buni baieti cu exceptia unuia care cica nu i-am spus ca stau afk, iar pe forum-ul lor scrie ca daca esti afk si nu ai anuntat sa iti lasi status, ceea ce am si facut, si spre uimirea mea mia dat kick. Asta e, un sut in fund un pas inainte -

12. Detalii PC***. 2G ram, placa video 1G ram 256 biti, intel core 2 duo

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Cum am si spus pot sa stau 3-4 ore pe zi, chiar mai mult in unele cazuri, dar cele 3-4 ore sunt exact in programul vostru de raiding

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Lucrez la o firma de farmaceutice, timpul liber il petrec mai mult in wow pentru ca seara vin o saptamana la ora 20:30 acasa si o saptamana la 18:00 si ascult muzica dubstep de cate ori am ocazia

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 21-08-2024, 12:36:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x