User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message494051
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-02-2012, 22:10:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Totusi sa incerc:).

1. Nume IRL: Andrei-Gabriel

2. Varsta:16

3. Localitate: Valcea

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Aproximativ 5-6 ore

4. Clasa: Paladin

5. Main Spec/OFF spec: Holly/ Retri/Prot ( Prot si retri low gear)

6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Andreyutzuu

7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/713/wowscrnshot012712182446.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pai.. era Wrath of the lich king.. se bagase LK la inceput si ca pe alte servere stiam ca healleri sunt cautati... mi-am facut pala pt ca nu avusesem nici o data si imi placea mult macrosu "Bubble + hs" s-a dovedit a fi fair play si am ramas cu el

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pai... La pala holly nu exista o rotatie batuta in cuie... trebuie sa fi flexibil.
Talentele sunt 32/5/4.
Ca la ori ce clasa pt o performanta ridicata ai nevoie si de ceva gear.. la paladin holly in principal ar fi foarte folositor sa ai Plate spec ( 5%Intel) care este printre cele mai importante.
dupa cum stiti pe cata intelu da crit Spell power si mana. La unele iteme bonusul te avantajeaza iar la altele nu... soketele ar fi Red: http://www.wowhead.com/item=52207
Blue: http://www.wowhead.com/item=52236
Yellow:http://www.wowhead.com/item=52208
Importanta statsurilor: Intelect>Spirit>Haste ( Avand in vedere ca nu prea functioneaza haste per trick ) iar intelectul da si critical ceea ce ajuta la procuirea unor talente.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput cu Wrath of the lich king... 3.3.3 parca si am jucat constant pana acuma.
Am experienta in majoritatea raidurilor chiar daca nu am jucat TBC si Vanilla stiu toate instantele/ raidurile de pe vremea aia

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Pe cata pana am facut 85 am fost in The Life is PvE dar guilda s-a dus foarte repede deoarece multi s-au lasat... am iesit si am ajuns in Ethernal Gathering. Acolo am avut divergente cu un Oficer si am primit kick. a venit la randul lui The Betrayers(actuala guilda) care vreau sa o parasesc din cauza "respectului de il primesc" nu zic ca eu ofer mai mult... dar ma deranjeaza si "playerii vechi" cara chiar daca nu sunt capabili de ceva... sau poate sunt au avantaje in fata celor noi veniti (Indiferent de rank).

12. Detalii PC***. Ahh... aici imi e mai greu am Procesor Intel Dual Core 1800 iar placa video Gforce 8400 ... rami 1GB se misca destul de ok fara freezuri sau altele. rareori se mai intampla un Low fps dar ma redresez repede.. fiind paladin mi-se intapla rar sa mor

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Deoarece doresc o performata mare in timpul raidurilor... si ar mai fi cateva motive dar nu imi vin acum totusi incerc de mult sa intru.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Pai.. avand in vedere ca am 16 ani sunt student.. timpul liber il petrec pe afara / in fata pc`ului.. hobbyuri speciale nu prea am .

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Stiu toate scripturile super bine am facut toti bossi avaible pe freakz exceptie Maloriak 10h/25h . ( La valiona majoritatea timpului <de cate ori am facuto> Am fost in twilight realm.. ma descurc ok acolo afara mai greu deoarece AOE heal la paladin e mai limitat. ( btw..) nu am probleme cu parintii... ceva gen la ora 10 sa imi impuna parintii sa ma culc... )





Last edited by LoRd_DaRK on 03-06-2012, 12:07:41; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SharpShooterPRO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2013 15:34)
Joined: 14 May 2011
Posts: 22, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 49.5
Votes: 3

 
Post Posted: 03-02-2012, 11:31:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Bildescu Valentin
2. Varsta:16
3. Localitate:Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4 ore pe zii ,seara in special dupa ora 20:00
4. Clasa:Druid
5. Main Spec/OFF spec:Resto/balance
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sharpwarrior
7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.us/photo/my-images/831/wowscrnshot020312113426.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Druidul resto este unul dintre cei mai buni healeri
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Pai joc wow de pe 3.1.3 , experienta lk pe 25hc(nu pe freakz),Rotatia :Wild growth si swiftmend la cd,lifebloom in permanenta pe tank...cat despre stats mai nou important pentru druid este haste-ul
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Eternal Gathering,The Betrayers
12. Detalii PC***.AMD Phenom II X4 3.4 GHZ,Placa video AMD Radeon 6770 1 GB 4 GB ram DDR3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este cea mai buna guilda de pe server
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sahul,fotbalul,wow-ul...
Timpul liber mi-l petrec cel mai des cu prietenii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Pai am experienta,toti bosii de pe cataclysm facuti pe 25hc(stiu script),sunt o persoana sociabila si cred ca daca va fi o colaborare intre noi o sa ne intelegem bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 03-02-2012, 11:38:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Sharpwarrior - respins. Ti-am zis aseara ce e ok si ce nu, nu trebuia sa postezi aplicatie.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarafan1988

[-The SS General-]



Status: Offline
(since 16-07-2015 23:01)
Joined: 20 Jan 2012
Posts: 86, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 65.8
Votes: 5

 
Post Posted: 03-02-2012, 16:06:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vladimir Andrei
2. Varsta: 24 anu' asta
3. Localitate: Brasov momentan.
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) Avand in vedere programul de munca incarcat as putea zice cam dupa ora 5-6 asa,pana noaptea tarziu.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retri/Holy
6. Link Armory*: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sarafan
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&&l=img406/7268/wowscrnshot020312075002.jpg&&via=mupload&&newlp=1
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca joc retri paladin de pe 2.4.3 si mi-ar fi fost greu sa ma despart de el,avand in vedere ca 4 ani am jucat doar retri pala.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talente 7/2/32,nu exista o rotatie propriu zisa,insa ar fi ceva gen Crusader strike->Judgement->Holy wrath(cu inquisition mereu sus)+ Exorcism la proc,iar in burst,Crusader strike->Templar's verdict->Hammer of wrath->Crusader Strike si tot asa...Gearul a fost si va fi mereu important,insa degeaba ai gear daca nu stii sa joci pe spec. Gemuri cu +40 str la cele rosii si la fel si la celelalte daca statusul bonus pe care ti-l da este mai slab decat +20 strength,iar pe acele iteme,pun galben +20 str +20 mastery,iar pe cele albastre +20 str +20 hit,iar meta +54 str si +3% crit effect. Statusurile au o ordine a importantei,care este urmatoarea: Str>Hit(pana la 7,80-8%)>expertise(pana la 26)>mastery(pana pe la 18-20)>crit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput de pe 2.4.3,pe blizz,iar raidurile pe care le faceam frecvent erau Kara(am dat Malchezar-ul jos de multe ori),swp(kil'jaeden de vreo 3 ori),bt(illidan de vreo 4-5 ori) si ssc(lady de 4 - 5 ori).Tin minte si acum fight-ul ala nenorocit de la moroes,al doilea boss din kara,ce isi dadea vanish,din swp il tin minte pe nenorocitul de brutallus,iar in BT cine il poate uita pe illidan?Pe wotlk am fost indragostit de instanta ulduar si de fight-ul de la algalon,iar cu ajutorul guildei Divide and Conquer am reusit sa dau jos toti bossi pe toate dificultatile.Pe cataclysm am experienta de 4 luni,in care am reusit sa dam aproape tot jos,tot cu guilda Divide and Conquer,in afara de Maloriak (10hc si 25hc)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.). Am mai fost doar in Divide and Conquer,de pe WotLK pana acum,cand s-a destramat,iar pe blizz am fost in guilda The Old Method.
12. Detalii PC***. http://imageshack.us/photo/my-images/341/52564215.jpg/
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Daca Divide and Conquer s-a destramat vreau sa merg intr-o guilda unde se fac progrese,unde sunt oameni cu capul pe umeri si unde poti sa ai parte de intelegere,exact cum a fost Divide.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Am in spate un liceu si o facultate de mate info,iar momentan lucrez ca programator C++,timpul liber il petrec pe WoW si afara,cu prieteni,la un fotbal,o bere,o iesire.Ca hobby mi-am ales muzica,fac Hip-Hop in timpul liber,pentru ca de mic mergeam la concursuri si luam premii la Limba si Literatura romana,olimpiade,chestii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ---
Edit: Am uitat sa spun,stiu ca sunt la ally,insa astept sa vad raspunsul vostru,iar daca voi fi acceptat,fac transfer la H.
ss cu dmg done: http://imageshack.us/f/843/wowscrnshot020312121456.jpg/


Your fear drives me.
Your suffering strengthens me.
Your agony sustains me.
I had a dream,I was Rank 1.I woke up...still Rank 1!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catalinov

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2012 15:44)
Joined: 26 Oct 2011
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.2
Votes: 2

Post Posted: 07-02-2012, 10:11:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume


Last edited by catalinov on 07-02-2012, 11:41:02; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 07-02-2012, 11:22:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bogdan wrote:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deoarece am avut multi prieteni in ea si ati facut toate instantele pe toate dificultatile sunteti cea mai buna guilda de pe server la capitolul pve,sunteti primii care au facut malorik pe 25 hc ,sunteti primii care afla scripturile si primii care fac bosii abea aparuti


Respins. Stim scripts pe care le stie toata lumea - alea de pe retail. Nu e nimic de aflat.



@Vladimir Andrei - Nu mai recrutam clasa ta momentan.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Barnie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-04-2020 01:36)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 1822, Topics: 68
Location: Erebor

Reputation: 250.4
Votes: 32

 
Post Posted: 10-02-2012, 15:19:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:

2. Varsta: 18

3. Localitate:

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: De cand vin de la scoala(14:00-15:00) pana cand imi vine somn, +-mancat/teme/iesit pe afara ocazional/etc...

4. Clasa: Druid

5. Main Spec/OFF spec: Resto/Balance (pot schimba/invata feral tank/dps, in functioe de cerere)

6. Link Armory*:Link

7. Screenshot cu Interfata**:Link

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Obisnuiam sa ''bleach, nu imi place healer''(din motiv ca nu stiam pe atunci de adoane, si cand am auzit la colegul meu''pai de shift+click am holy bla bla, am zis ''lasa, raman la 1234 al meu), apoi dupa ce am luat o pauza de la ''dps'' am zis sa incerc sa joc healer, am auzit ca druidul era foarte cautat si am ales sa incep cu el apoi am vazut cat de usor e cu healbot si tot asa am incepu sa iubesc vaca aia+ ca imi placea foarte mult sa aud de la oameni cat de mult apreciau cum jucam si munca care o depuneam (pe wotlk)

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).:
Eu consider ca fiind un druid, eu sunt tipul cu hots'urile, trebuie sa tin hots-urile pe cat mai multi membri posibil din raid, daca ar fi sa joc la nourish si healig touch, atunci alegeam un pala sau ceva, anyways... fiind cata acuma, au facut ca sa ne folosim cat mai mult de lifebloom, sau cel putin sa il folosim, depinde de encounter acuma... lifebloom pe tank sau cel care ia damage cel mai mult atm, reju pe cati mai multi si WG la cd, desigur sa folosim mana cu cap si s a nu facem spam de dragul recounterului...

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Am inceput sa joc wow( nu stiu sidur dar cred ca ) din 3.3.5a. Prima data am fost pe un server de 200 de oameni(peak hours), pe serverul acela juca colegul meu si atunci vrusesem sa incep si io sa joc wow, acolo am stat cam o lunca cam asa cred, am reusit sa invat chestiile de baza: curency/lfm/raiduri/bg... de baza PS:aveam mag, apoi ne-am mutat pe un server in care ratiile de pvp erau mari iar in icc nu era bufful de 30%+ XYZ, acolo am invatat bine clasa paladin am invatat cum sta treaba cu keybinds, am inteles mai bn spelurile staturile ce trebuie si ce nu trebui sa faci pe x y z, apoi se zvonea ca se inchide si am decis sa cautam alt server si ne-am propus sa ne alegem mai din ''varf'' si acolo am ales Eternal-WoW, unde am petrecut cel mai mult si am invatat cel mai mult, acolo am perfectionat bine de tot mage de arcane si resto druid in pve eram cel mai bun de la hoarda, eram in cea mai buna guilda de pve, am reusit impreuna cu ei sa facem toate raidurile posibile/scriptate am facut toc complet naxx de fun jumatate, icc complet inafara de LK si sindra pe modurile heroice( beacon de la sindra dadea 500k dmg pe hc) si tot asa cu timpul am invatat mai toate clsele inafara de hunter si warr, faceam cate 1-2 icc zilnic (un 25 hc si un LK rush), cat despre cataclysm, eu vin de pe Monster-wow , am petrecut acolo ceva ceva, am facut toate raidurile, dar nu era mai niciun script, asa ca m-am plictisit si am cautat altul cu amicul meu si am sugerat freakz( motivul pt care am ales sa nu vin aici de prin wotlk e ca ceilalti amici nu le convenea un sv de romani), sa nu o mai lungesc si mai mult, stiu scripturile bine, am pot documenta oricand, sunt pe sv asta de cateva saptamani, m-am acomodat deja cu scripturile cu ce merge si ce nu si cum trebuie sa abordezi.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): ca orice om nou p-e server am acceptat invitatii in guilde random, am iesit ca am vazut pe global ''facem raiduri si instante zilnice''' dar s-a dovedit a fi decat guilde cu oameni putini care se stiau irl si nu prea faceau multe si guilde in care farma numai trashuri ca sa ''arate gv frumos'' si care lua wipe in dungeonuri.


12. Detalii PC***.procesor 2.7, rami 2gb, video 512mb

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: deoarece doresc sa duc toate encounter-urile pana ala capat si sa am cu cine socializa, am fost intr-o guilda serioasa pe wotlk si stiu cums a ma comport sa ascult si sunt disciplinat.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Clasa 11, deobicei in fata pc-ului, cand nu am ce face pe afara, am facut multe inainte: handball, football, teatru ( si ma refer la hobby nu ce faceam sa ma amuz) dar m-a captat wow-ul (stiu ca suna cam no-life, dar am intalnit o gramada de prieteni si oameni de treaba cu care am impartasit multe, nu sunt un cyber-freak nu sunt un robot, tin mai mult la prieteni mai presus de orice si sunt foarte social mai ales cand am o stare de spirit cool)

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu pe moment.
PS: scuze in avansa daca am facut cateva typoo.



Last edited by Barnie on 10-02-2012, 20:43:27; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nicoletasicutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2012 09:47)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 48, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 57.5
Votes: 3

 
Post Posted: 10-02-2012, 18:07:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-




Last edited by nicoletasicutza on 11-05-2012, 10:05:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LightPaladin

[.: -Light Inside- :.]



Status: Offline
(since 25-01-2022 20:01)
Joined: 11 Jun 2011
Posts: 1162, Topics: 116
Location: Bucureºti - Ferentari

Reputation: 322.1
Votes: 17

           
Post Posted: 10-02-2012, 19:21:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-

"Oh, you think darkness is your ally. But you merely adopted the dark;
I was born in it, molded by it." - Bane (The Dark Knight Rises)



Last edited by LightPaladin on 07-07-2012, 18:02:50; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 10-02-2012, 20:05:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Ghessoo Respins, momentan nu mai recrutam magi



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 11-02-2012, 00:19:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@nicoleta - nu mai recrutam warloci.

@Menon - respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[ro]Cinic

[Fuzzy Wuzzy]



Status: Offline
(since 24-08-2013 04:28)
Joined: 29 May 2011
Posts: 114, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 64.1
Votes: 2

 
Post Posted: 11-02-2012, 07:16:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

can I join your guild? - - -

http://eu.battle.net/wow/en/character/lightnings-blade/cynical/simple
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dintisor93

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2012 07:54)
Joined: 08 Dec 2011
Posts: 5, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 2

Post Posted: 12-02-2012, 12:40:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alex
2. Varsta:18ani si 6luni
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?De la 15 pana cand este nevoie
4. Clasa:Druid
5. Main Spec/OFF spec:Ms Restoration/Off Restoration
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Milli
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Deoarece pe acest spec joc cel mai bine si am cea mai mare experienta
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Cu foarte mult skill si cu un gear considerabil de bun
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am jucat WOTLK full raid inafara de Lich King iar in Cataclysm Bot/Bwd orice dificultate down
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Wanted Assassin.Specii.Pride.nu se tineau de treaba raiduri foarte rare
12. Detalii PC***.8 gb ram 3.1 ghz i3 Intel dual core
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Deoarece am auzit ca este o guilda care se tine de treaba si cu experienta in raiduri
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Student la Ase>Finante Banci>In timpul liber joc wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 12-02-2012, 13:14:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Milli - respins.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GigiSpartu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2024 19:33)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.4
Votes: 2

 
Post Posted: 13-02-2012, 01:04:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)




Last edited by GigiSpartu on 14-02-2012, 18:14:03; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-06-2024, 23:55:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x