User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message504923
ChryoS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2012 16:32)
Joined: 22 Feb 2012
Posts: 61, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 7.5
Votes: 4

 
Post Posted: 25-02-2012, 17:48:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spriest need?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 26-02-2012, 01:59:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ChryoS wrote:
Spriest need?


Nu stii sa citesti? Check 1st post.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-02-2012, 08:49:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-)) Interesante aplicatii, dar ->

Soferii de cursa lunga n-au loc la raizi. (chiar daca ne plac moldovenii)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fishernab

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-04-2012 17:34)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 7, Topics: None
Location: United States

Reputation: 49.2
Votes: 2

Post Posted: 01-03-2012, 10:56:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Fisherman
2. Varsta: 14
3. Localitate: Los Angeles
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cam cat vreau
4. Clasa: warrior
5. Main Spec/OFF spec: tank/dps
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fisherman
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=n4gn76&s=5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? k stiu sa joc..
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). pai tre sa tin aggro si si am grija km tankez si dau cd..
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pai vanilla stiu cat de cat.. tbc stiu cat de cat.. woltk stiu cam tot... cata stiu cat sa joc pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) wanted assasins
12. Detalii PC***. intel i5 procesr 8gb rami 2.5 placa video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? e buna...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) is copil din america kre merge la scoala.. cls 9... joc fotball american
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nimic..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killars

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2015 08:17)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 120, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 231.5
Votes: 11

 
Post Posted: 01-03-2012, 11:58:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ fishernab - Respins, nu recrutam clasa ta momentan.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fishernab

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-04-2012 17:34)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 7, Topics: None
Location: United States

Reputation: 49.2
Votes: 2

Post Posted: 02-03-2012, 01:24:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

killars... scrie tank aia inseamna toate clasele nu neaparat 1 clasa speciala... asa k dc zici k nu recrutam clasa ta?...-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Enitro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-06-2012 12:29)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 59, Topics: 16
Location: Botosani

Reputation: 46.7
Votes: 9

   
Post Posted: 02-03-2012, 20:11:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Alexandru

2. Varsta:
22

3. Localitate:
Botosani

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
6 ore pe zi pana la sfarsitul lui aprilie..apoi munca si 4 ore pe zi care alea seara

4. Clasa:
DK
5. Main Spec/OFF spec:
MS : Frost
OS : Blood

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lariss

7. Screenshot cu Interfata**:


8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
am jucat pe Wotk ca Frost Tank si pe serverul de Cata joc frost in continuarie ca Dps pentru ca stiu clasa Frost Dk destul de bine
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Mi'am facut un macrou cu : ( Blood tap , Pillar of Frost si Outbreak) cu asta incep .. Dupa care Horn of witer.. 1 Howling Blast 2 Obliterate 3 Frost Strike din cand in cand mai dau Blood Strike pentru a face runic power..incerc sa nu raman fara runic power pentru a putea mentine dps'ul.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc de pe WOTLK unde am tancat toti bosii in afara de LK experienta pe Cata in afara de Maloriak Valiona Omnotron hc 10/25 nu am facut deoarece nu am avut guilda capabila si guildele care fac progresull sunt intre ei .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
1: Specii -Nu m'a luat la nici un raid..sunt foarte multi playeri
2: I need a life: Raidurile de 10 aveau playeri asigurati
3: Darkfall : Nu aveau si nici nu puteau sa faca o instata de 10 hc ( macar halfus sau chimaeron)

[b]12. Detalii PC***.

2 G rami , 512 ddr 2 placa video , 2500 dual intel
Net: 22 mega


13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Este o guilda capabila , full progres, raiduri organizate

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Lucrez..momentan pauza.imi place sa piescuiesc ..am terminat liceul .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Scriu toate scripturile dar nu am avut cu cine sa le fac

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://img.rebelnetwork.ro/?pm=013307125789

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
atika20000

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2012 17:07)
Joined: 04 Sep 2011
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 67
Votes: 2

 
Post Posted: 03-03-2012, 04:41:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Attila

2. Varsta: 18

3. Localitate: Tirgu Mures

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? ~5 ore / zi , iar in timpul weekendului cu o mare probabilitate numai in timpul raidului o sa fiu on.

4. Clasa: Paladin

5. Main Spec/OFF spec: Retribution / Protection, PvE amandoi

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Retradine

7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/441/wowscrnshot030312035055.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece imi place sa dau dps, dar de asemenea imi plac si provocarile fiind ca Retri pe cataclysm nu-i cea mai usoara clasa cu care sa dai un dps bunicel pentru o guilda ca HKP.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Talente : 7/3/31 .

Rotatie : Nu este o rotatie anume din cauza procurilor, dar insa este o prioritate intre skilluri :

TV(3hp)>HoW>CS>Exorcism(Procuit)>Judgement>Holy Wrath>Exorcism.Si desigur partea cea mai importanta : CDurile, pe care le-am dovedit lui Emanuelle si Killars ca le pot folosi corsepunzator(E greu sa le explic).

Stats : Inainte eram pe Hitcap>Crit>Mastery>Haste dar mi-a dat o lectie Emanuelle cu Killars si de acuma m-am facut Mastery>Crit.

Cat despre sockete : 40 str in toate sloturile + 2 x 20 str,20 hit ca sa-mi iasa hitcapul, dar si sa primesc 10 str bonus pt. socket.


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

Am jucat un pic pe TBC mai demult, dar m-am lasat ca jucam singur si ma plictiseam.Apoi am inceput din nou pe WoTLK unde faceam dungeonuri cu prieteni,PvP etc. ,dar apoi iar m-am lasat.Iar acum in vara trecuta am reinceput jocul cu niste colegi si cu Niorage pe WoTLK.Am facut un guild de amici din oras si faceam HCurile zilnic, iar apoi ICC cativa bosi.Din pacate guilda aceea s-a desfiintat fiindca s-au lasat niste jucatori si am ajuns sa facem ICC cu globalul.Cand s-a bagat Cataclysm am facut toti aplicatie in ELGG(Eternal Gathering), unde norocosi am intrat cu toti(5).Probleme erau intotdeauna cu guilda aceea, dar nu regret in nici un fel ca am fost in ea.Cea mai mare problema era atitudinea oamenilor la raiduri, care distrugea raidurile...Cat despre experienta mea in raidurile de Cataclysm : BoT full 10/25N,full 10HC,Halfus 25HC, BWD 10N,25N Chimaeron,Maloriak / 10HC,25HC Chimaeron si BH in ambele diff.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)

-Guilda cu prietenii IRL(Am zis la 10.)
-Eternal (Gasca de playeri randomi)
-Eternal Gathering(Am zis la 10.)


12. Detalii PC***. Processor Intel Core i5,3.00GHz , 4.00GB RAM,Placa video de 1GB,128 bit

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece aici sigur gasesc seriozitate si atitudine pozitiva in privinta raidurilor, am sansa sa omor bossi pe care nu le am putut pana acum, pot sa fac rost de gear desigur si HKP e BAZA ! -

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

Sunt elev de clasa XI,doresc sa ajung in facultatea de medicina dentara, dar nu invat -,daca ma asez in fata PCului greu ma scoate cineva de acolo.
Am o prietena ,imi plac sporturile(mai ales cele extreme), sa ma distrez, sa beau...pai cine nu?N-am probleme cu acum in viata din fericire si imi place sa-mi petrec timpul cu prietenii/prietena, dar si sa pierd timpul pe 9GAG/FB -.


15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Lafel ca Niorage "Limba mea materna nu este Romana, este maghiara. Poate am scris cateva lucruri incorrect, sry :\ ." - Si eu stiu foarte bine in Engleza, iar cand e delay pe server simt cum mi se distrug neuronii in timpul raidului.

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Am fost deja testat de catre Killars si Emanuelle, deci nu simt nevoia sa postez inca un dps test.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
titileasca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-06-2014 08:16)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 50, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 4.5
Votes: 5

 
Post Posted: 03-03-2012, 10:10:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alex
2. Varsta:16 ani
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: 5-6ore pe zi si pe saptaman vro 40
4. Clasa:Mage
5. Main Spec/OFF spec:Fire/Frost
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ironforgemen
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Deoarece dau mai mult dmg decat pe arcan
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta geaer, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).:Pai eu joc ca ceilalti mage fire nu am secrete sau altele.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLKe, Cataclysm).: PAi joc de pe wart si sunt experimentat
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum altu fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)pai joc de pe wart si am experienta in orice raid de pe cataclysm Mortis,Wanted Asasin Sans
12. Detalii PC***.Am un pc performant nu se blokeaza sau alte probleme
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Deoarece am auzit va ajuti nu am fost impresionant de alte guilde
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc)SUnt elev in clasa a 7
15.Alte mentiuni :Nu am nimik
16.16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:Nu am recont

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 03-03-2012, 12:23:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Vanillaboy - Nu recrutam shaman atm.

@Lariss & Retradine - o sa va raspunda Killars, o sa vorbesc si eu cu el azi. De DK nu stiu daca mai este nevoie.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
botika

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2013 21:45)
Joined: 07 Oct 2011
Posts: 4, Topics: 2
Location: Tirgu-Mures

Reputation: 64.3
Votes: 2

 
Post Posted: 04-03-2012, 18:43:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Botond
2. Varsta: 17
3. Localitate: Tirgu-Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-6 ore in timpul saptamanii, iar in weekend depinde de program(La raiduri ma duc sigur).
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Protection / Fury
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kakasba
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/V0Qeg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales specul de tank fiindca fara tank nici un raid nu poate fi facut.Am experienta de melee inca din tbc si wotlk,cand am jucat cu rouge - encha shaman.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talent: 8/2/31
Folosesc doua rotatii:
-Single Target: Shield Slam -> Revenge -> Rend -> Devastate -> Heroic Strike
-Multi Target: Thunder Clap -> Shockwave -> Cleave -> Revenge
Stats: Mastery > Dodge > Parry
Gemming: Folosesc gemuri cu mastery.


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Despre experienta mea in raiduri numai atatea zic ca sunt in guild Ethernal Gathering, cu care am reusit sa doboram o mare parte a bossilor din Cataclysm(in afara de Maloriak si Omnotrom pe HC).Iar in WoTLK eram mai mult pe Shaman Resto cu care faceam ICC si HCurile zilnic.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Pe wotlk in guild facut de prieteni din RL,nu prea am facut nimic,deobicei cu globalul am facut raidurile si cu prieteni HC-urile zilnic.
Eternal- o guilda neorganizata,plina de oameni cu ilvl intre 340-355 .
Eternal Gathering- Guilda bine organizata, dar nu mi-a placut punctul de vedere a oamenilor referitor la "sa dam tryuri la acest boss".Sa dam tryuri la un boss (guild progress) presupunea sa respectam ziua in care trebuia sa face, raidul anumit, iar dadeam vre-o 6-7 tryuri , apoi hop ne ducem la un alt boss si lasam dreq pe alalalt.Omnotron si Maloriak mi se par pe HC invincibili cu aceasta guilda.


12. Detalii PC***. Processor: Intel core duo 2ghz, 2gb ram, placa video 512mb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Principalul scop este ca sa fac progress si gear cu oameni de treaba,intelegatori si hotarati.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Am 17 ani,sunt in clasa XI-a. In timpul meu liber(dupa scoala-weekend) stau in fata calculatorului sau ma duc afara cu prietenii. Cand nu este scoala imi place sa plec 2-3 zile la o cabana cu prieteni ca sa bem un pic si sa ne distram -.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Ca main spec eu sunt DPS dar stiu scripturile,am stat tank la fiecare boss si stiu ce am de facut.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imgur.com/pIEOb

L.E.: Am prieteni in guilda : Retradine,Niotex si Andreyutzuu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killars

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2015 08:17)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 120, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 231.5
Votes: 11

 
Post Posted: 05-03-2012, 21:21:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Lariss - imi pare rau momentan nu mai recrutam frost dk.

@Ironforgemen - Din pacate nu corespunzi cerintelor, also nu cred ca mai e nevoie de mage.

@ Kakasba - Discutam in joc cand pot.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
drogy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2012 11:44)
Joined: 06 Mar 2012
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 2

Post Posted: 06-03-2012, 10:10:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
ovidiu

2. Varsta:
15

3. Localitate:
bacau

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :
in jur de 4-5 ore in timpul scolii iar sambata si duminica nu am limita
4. Clasa:
Warrior

5. Main Spec/OFF spec:
fury/tank
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drogy

7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/651/wowscrnshot030612001551.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:
imi place sa joc tare si rapid acest lucru ma face sa rup si sa dau cu arma in ei !

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Avand in vedere ca warrior inca nu este fixat 100%...nu stiu daca exista un spec perfect momentan....cat despre rotatie...cam principala idee de dps din cataclysm...folosestete de toate spelurile in conditii optime tinand cont de rage usage si de prioritati....cat despre gemming...

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am experienta numa din WOTLK in coace ...am mai jucat pe freakz...am facut cam toate instantele/raidurile posibile ... inclusiv Lk 25hc

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
-mad dogs ( sau certat 2 offiteri si sa distrus toata guilda )
-awaken ( am iesit deoarece sa trecut la cata )

12. Detalii PC***.
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Ram: 2.0 GB
Placa video: GeForce 8600 GT
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds fiberlink ....pana acu nu prea am avut mari probleme cu netu
am microfon si posibilitatea de a sta pe ts3

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc din nou instante..si pe viitor raiding de calitate

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt elev profilul la mate-info , neangajat , timpu liber mi-l petrec in mai multe feluri , fie la pc fie afara cu niste amici , deobicei sunt punctual...daca intarzii vreodata...motivul este unul intemeiat si nu a depins de mine... cat despre hobby-uri...imi place programarea , sportul precum fotbalul sau tenis de masa...si deasemenea mai practic si culturism de 3-4 ori pe saptamana.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
imi place sa imi petrec mult timp in wow sau sa joc fotbal



Last edited by drogy on 06-03-2012, 19:08:55; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 06-03-2012, 15:52:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drogy wrote:

2. Varsta: 15
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la Informatica


Interesant.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boty_boy06

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2013 13:13)
Joined: 10 Aug 2011
Posts: 40, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 90.7
Votes: 6

 
Post Posted: 06-03-2012, 18:01:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL:
Botond
2. Varsta:
17
3. Localitate:
Targu-Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
zilnic 4-5 h in weekend deobicei mai mult
4. Clasa:
Hunter
5. Main Spec/OFF spec:
Marksmanship / Survival
6. Link Armory*:
Armory
7. Screenshot cu Interfata**:
Interfata
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am incercat toate cele trei specuri si m-am uitat pe forumuri , prin diferite guide-uri si am citit ca in 4.0.6 hunterul marksmanship da cel mai mult dmg + eram marksmanship si in Wotlk
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talent : (7/31/3)
Rotatie :
---Cand bossul este peste 80% HP
------Sub effectul hasteului : Aimed shot>>Serpent sting>>2xSteady shot>>macro cu cdurile>>miss direction pe tank>>2xAimedshot>>2xSteadyshot>>2Aimed shot>>
-------->>2x Steady>>Aimed shot>>Readiness>>Rapid Fire>>2xSteady shot>>2Aimed shot>>2Steady Shot>>2xAimed shot>>2Steady shot>>Aimed shot
------Fara effectul hastului : Aimed shot>>2xSteady shot>>Aimed shot>>2xSteady shot si tot asa
---Cand bossul este sub 80% HP
-------Chimera shot>>Steady shot(Serpent sting numai odata)>>Aimed shot>>2xSteady shot si tot asa
Stats : Hit>>Agility>>Crit>>Haste>>Mastery
Gem's : socket rosu : 3 Delicate Chimera's Eye , restu Delicate Inferno Ruby
socket portocaliu : Deadly Ember Topaz
socket albastru : Glinting Demonseye

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc pe Wotlk pe freakz unde am facut raiduri cu prieteni sau cu globalu iar apoi au pus Cataclysm si de atunci joc in guilda Eternal Gathering
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Eternal (am iesit deoarece nu era o guilda buna eram acolo numai pentru a lua iteme din trash etc)
Eternal Gathering (La inceput era o guilda buna dar au facut niste schimburi astfel au iesit multi , la regurile guildei a fost scris ceva iar oameni faceau altceva )

12. Detalii PC***.
Procesor intel q9400 , 4gb ram , placa video Geforce GT220 , RDS fiberlink , Microfon am
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vrea sa intru in HKP deoarece este o guilda organizata , oameni invata repede , raidurile sunt echilibrate , vrea sa fac ceva in pve si vreau sa
fac bosii actuali

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Am 17 ani si sunt elev la un liceu de informatica , in timpul liber joc wow ,fac ceva in photoshop , ma duc afara cu prieteni la o bere sau la un fotbal.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Sunt fratele lui Niorage , deci stiti ca limba mea materna nu este romana,daca am facut greseli de ortografie sau de exprimare imi cer scuze.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
DPS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 30-09-2024, 01:45:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x