User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message42091
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-07-2014, 19:09:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

quix wrote:
Numele IRL : Vasil
Varsta : 24
Cateva lucruri despre tine : Student
Nume caracter : Spindermaan
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Spindermaan
Clasa : Druid
Rasa : Troll
Main spec : Balance
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Resto
Screenshot cu interfata : (no flask no food self buff only !!!) http://i61.tinypic.com/347h095.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : Nu folosesc recount , Folosesc skada dar cand am facut dps testu am uitat sa dau click pt prioritati .
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Ca clasa balance druid ofera 2 important buffs ca Mark of the Wild si Moonkin aura 5 % spellhaste increase for all , Moonfury 10% arcane and nature damage increase , combat ress si este un dintre cele mai rapizi casteri din joc + ca intoarce cantitate medie de mana la fiecare eclipse - .
Ca rotatie 3x mushrooms si la eclipse le dau detonate > dau dot moonfire (sun fire) > insect swarm > Starfall > Starsurge @ cd si in rest ca sa ajung pana eclipse solar dau starfall pana 100 % sun energy si incep de atunci cu wrath pana 100% eclipse lunar unde ca filter folosesc starfall si se repeta tot . Trebuie pastrate dots insect swarm si moonfire (respectiv sunfire) pe target + se poate folosi si Faerie Fire ca un extra dot care reduce armoru targetului si se poate stacka 3x (12%) in caz ca in raid nu avem lock , rogue sau hunter cu raptor care reduce armoru dar din pacate daca se pune la inceput reduce foarte mult damage done . Burst - > Force of nature - > trink -> Volcanic potion -> Berserking .
Ca prioritati Spell hit cap 17 % > Haste > Mastery > Crit . Talents aici http://freecode.hu/wowtal/eng/?DU#3323022112321211100102.20-220301.15-!21,31,29,39,34,40,2,6,15
Aoe - 3x Mushrooms > Detonate > Starfall > incerc sa dau la cati mai mult pot insect swarm si moonfire (respectiv sunfire) si dau hurricane .
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Am fost intr-o guilda cu prieteni cu care faceam un progress ds 10n dar nu prea ma jucam cu druidu la ds 10h , cu el am 4/6 hc ca offchar , cu warlock am 6/6 hc . Azi am intrat in ELGG unde cred ca n-o sa gasesc cea ce caut .
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : TS 3 da , mic da
Laptop cq-56 4gb ram , vga 256@32 , 2 core @ 2.3 cpu .


Foarte frumoasa aplicatia, mi-a placut. Respins.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
quix

[Bulgarian Lions]



Status: Offline
(since 22-12-2014 22:01)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 239, Topics: 85
Location: mejdu krakata na maika ti :}

Reputation: 264.3
Votes: 7

 
Post Posted: 27-07-2014, 19:57:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma bucur ca ti-a placut fostata -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulian7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2015 20:07)
Joined: 28 Jul 2014
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 43.3
Votes: 1

 
Post Posted: 29-07-2014, 21:17:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Iulian (Lifegood)
Varsta : 17
Cateva lucruri despre tine : Imi place sa fiu cel mai bun
Nume caracter : Lifegood
Clasa : Druid
Rasa : Trol
Main spec : Resto
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Feral incepator
Screenshot cu interfata : http://speedy.sh/XqRua/WoWScrnShot-072914-220226.jpg
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : O rotatie e multydoting pe care apuc sa pun Rejuvenation , wild groth la cd , si 3 stak de lifebloom
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da ma incadrez
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Nu prea am fost in guilde renumite ...
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : 6gb ram placa de 2...

Posturi unite automat, 29-07-2014, 22:17:26

Numele IRL : Iulian (Lifegood)
Varsta : 17
Cateva lucruri despre tine : Imi place sa fiu cel mai bun
Nume caracter : Lifegood
Clasa : Druid
Rasa : Trol
Main spec : Resto
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Feral incepator
Screenshot cu interfata : http://speedy.sh/XqRua/WoWScrnShot-072914-220226.jpg
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : O rotatie e multydoting pe care apuc sa pun Rejuvenation , wild groth la cd , si 3 stak de lifebloom
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da ma incadrez
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Nu prea am fost in guilde renumite ...
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : 6gb ram placa de 2...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andre01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2015 11:11)
Joined: 18 Apr 2014
Posts: 29, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.9
Votes: 4

Post Posted: 30-07-2014, 12:01:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Andrei
Varsta : 13
Cateva lucruri despre tine : elev, imi place sa joc fotbal
Nume caracter : Redstrikers
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Redstrikers
Clasa : warr
Rasa : Blood Elf
Main spec : arms
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) nu am os, am niste iteme protection, o sa imi fac si specul in curand -
Screenshot cu interfata : http://i.imgur.com/JdLO0Tt.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :
Te incadrezi programului nostru de raids? : pentru ca stiu sa dau dps calumea pe ea , charge,colossus smash, rend, mortal, spam slam, heroic strike si cam astea sunt spells
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Watchers , ca sa fac pve
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : activ,microfon , PC este foarte bun -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-07-2014, 16:04:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respinsi amandoi. Nu aveti fete de rozatoare.


*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Killahin

[Cariño]



Status: Offline
(since 07-12-2017 17:52)
Joined: 29 Dec 2012
Posts: 87, Topics: 7
Location: Piemonte

Reputation: 74.9
Votes: 11

       
Post Posted: 30-07-2014, 23:36:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Andi
Varsta : 16
Cateva lucruri despre tine : Nimic interesant. Sunt un simplu pusti care vrea sa se distreza si sa se simta bine.
Nume caracter : Killahin
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Killahin
Clasa : Mage
Rasa : Human (daca am sa fiu acceptat. mutarea mea la hoarda nu va fi o problema)
Main spec : Fire
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Frost deoarece mai joc si PvP. Eu ma bazez pe PvE dar inainte de 4.3.4, eram pe PvP. Nu cred ca este important sa explic un spec care nici macar nu are legatura cu PvE-ul.
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Mereu m-a apasionat Magia, ca sa zic asa iar Mage-ul a fost primul pe care l-am jucat si pentru ca DPS-ul se bazeaza de multe ori si pe noroc, daca pot sa zic asa.(ignite)
Rotatia:
Single Target:
Castez Pyroblast,un Fireball daca este nevoie ,Living Bomb, Flame Orb si clonele ( Mirror Image). Dupa care astept un Ignite care se respecta si castez Combustion. Dupa care, se repune Living Bomb-ul cand expira. Folosim Fireball. La cooldown-uri cand castam iar Flame Orb sau Mirror Image putem folosi un Scorch pentru a da damage cat mai repede.Scorch-ul il castam si daca trebuie sa ne miscam.Iar in principiu idea principala a rotatiei pe single target este aceasta.
Multiple Targets:
Incepem tot cu Pyroblast, Living Bomb, Flame orb, Clone si castam de data asta si Flamestrike pentru a imprastia DOT-urile impreuna cu Blast Wave. Asteptand iar un Ignite frumos, dam Combustion iar dupa dam Flamestike si Blast Wave ca sa imprastiem DOT-ul. Acesta dandune un bun damage.
Stats: Intellect, Hit (17%), Crit (pe asta se bazeaza Mage-ul pe Fire), Haste (Rapiditatea cu care castam un spell), Mastery (deoarece mi se pare cel cu un grand important mic)
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : TDM, The Legendaries. Deoarece ori era o guilda unde veneau luati in considerare doar persoanele care se cunosteau si in Real Life si era mai multa o guilda de prieteni sau nu se facea progress si nu se anuntau raidurile.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Calculator-ul merge bine. Nu am lag la 25. TS3 => Da. Microfon => Da.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Redstrikers

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-08-2014 18:21)
Joined: 04 Aug 2014
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.2
Votes: 1

Post Posted: 06-08-2014, 18:42:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Andrei
Varsta : 13
Cateva lucruri despre tine : elev, imi place sa joc fotbal
Nume caracter : Redstrikers
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Redstrikers dar am pve 404 ilvl + warmaster hc achiev .
Clasa : warr
Rasa : Blood Elf
Main spec : arms
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) nu am os, am niste iteme protection, o sa imi fac si specul in curand -
Screenshot cu interfata : http://i.imgur.com/5CK5yvm.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :
Te incadrezi programului nostru de raids? : pentru ca stiu sa dau dps calumea pe ea , charge,colossus smash, rend, mortal, spam slam, heroic strike si cam astea sunt spells
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Watchers , ca sa fac pve
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : activ,microfon , PC este foarte bun - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 09-08-2014, 14:14:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Alin
Varsta : 22
Cateva lucruri despre tine : Nu am ce spune in privinta asta.
Nume caracter : Zekrow
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zekrow
Clasa : Priest
Rasa : Goblin
Main spec : Shadow
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Holy chiar foarte bine
Screenshot cu interfata : http://i57.tinypic.com/1zqsy86.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : Asa demontrez in raid daca nu sunt atat de bun nu se pune nici o problema pentru gkick
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Because i like Spriest
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : the divinity motivul...gm obosit
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Da PC bun no lag -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lenrock

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-03-2016 12:19)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 59, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 7.3
Votes: 11

 
Post Posted: 09-08-2014, 17:50:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL: Cornel
Varsta: 23
Cateva lucruri despre tine : amuzant
Nume caracter : Lenroc
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lenroc
Clasa:Druid
Rasa: Trol
Main spec: Feral
Offspec: Resto
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? :Deathwish...ca Tamaie(gm-ul)e plecat cu curca la raza
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Da PC bun no lag

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tudor1297

[shefu' la luptatori]



Status: Offline
(since 01-02-2020 14:06)
Joined: 11 Sep 2012
Posts: 2565, Topics: 193
Location: Bucuresti

Reputation: 363.9
Votes: 250

         
Post Posted: 09-08-2014, 18:02:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

no @ toti de mai sus



[RO]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

[EN]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cataoanapitica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2014 06:51)
Joined: 10 Aug 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 37.2
Votes: 2

 
Post Posted: 10-08-2014, 16:35:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Costin
Varsta : 21
Cateva lucruri despre tine : Handball
Nume caracter : Ufang
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ulfang
Clasa : Warrior
Rasa : Orc
Main spec : Arms
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Nu am off spec
Screenshot cu interfata : WoWScrnShot_081014_164457.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : WoWScrnShot_081014_172417.jpg
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Hemmorhage , La Cosa Nostra. Nu veneau la raiduri
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : TS 3 am Calculatorul il am cam slabut prcesor de 1.7 Ram 1G placa video 512. Mi se misca putin mai greu in raiduri de 25

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tudor1297

[shefu' la luptatori]



Status: Offline
(since 01-02-2020 14:06)
Joined: 11 Sep 2012
Posts: 2565, Topics: 193
Location: Bucuresti

Reputation: 363.9
Votes: 250

         
Post Posted: 10-08-2014, 17:33:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cataoanapitica wrote:
Numele IRL : Costin
Varsta : 21
Nume caracter : Ufang

uhmmm no.




[RO]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

[EN]Warrior Fury PvE Guide 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Damnur

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-11-2015 23:32)
Joined: 22 May 2013
Posts: 31, Topics: 12
Location: Croatia

Reputation: 100.1
Votes: 10

 
Post Posted: 10-08-2014, 21:23:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)






Last edited by Damnur on 12-08-2014, 18:02:28; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kadijah

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2014 11:58)
Joined: 02 Aug 2014
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 1

 
Post Posted: 10-08-2014, 22:42:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Florin

Varsta : 23

Cateva lucruri despre tine : Sunt proaspat absolvent de facultate, lucrez in domeniul IT program 9:00-17:00

Nume caracter : Dektra

Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dektra

Clasa : Shaman

Rasa : Troll

Main spec : Enhancement

Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Resto, insa gearul lipseste

Screenshot cu interfata : IMG: http://i1198.photobucket.com/albums/aa443/dektra1/WoWScrnShot_081014_232245.jpg erm DPS este de cam 30k nu mi-am dat seama sa dau ui'ul mai mic

Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
http://i1198.photobucket.com/albums/aa443/dektra1/WoWScrnShot_081014_232245.jpg

Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :
Shamanul a fost mereu una dintre cele mai utile clase de cand a aparut wow'ul si mereu m-a atras ceva la ea. O rotatie precisa pe enhancement nu exista poate doar prioritati... acestea ar fi stormstrike mereu pe target, Lightning bolt la 5x maelstrom, flame shock dupa unleashed elements, lava lash la cooldown, fire nova in aoe cu unleashed elements, si fiindca folosesc un spec mai defensiv decat mobil shamanistic rage la un encouter care cere cooldownuri defensive. Tin sa mentionez ca nu am decat 386 ilvl dar tocmai de asta si aplic la voi, pentru ca va tineti de treaba -

Te incadrezi programului nostru de raids? : Programul meu personal ar fi pana in ora 18:00 deci pot oricand sa vin la evenimentele cu guilda dupa 18:00.

Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Am facut o pauza de aproximativ 1 an din cauza facultatii dar inainte tot pe freakz am fost in Requiem si sincer nu mai tin minte decat de acum foarte multi ani cand jucam pe serverul "celalalt"

Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : ts3, mic,

i5 4th gen
hd 7950 oc vapor x 3gb
8gb RAM
Per total un sistem gaming mai vechi dar care imi duce wow'ul la ultra in orice fight.

Aici am poate nu m-am exprimat pe intelesul vostru, dar pot oricand sa vorbesc cu un ofiter si sa discutam despre experienta mea s.a.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zmith

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2015 16:47)
Joined: 25 Aug 2013
Posts: 8, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 36.7
Votes: 2

 
Post Posted: 12-08-2014, 02:06:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cine vrea invite in guilda /w zzmith ingame 40$ pregatiti , 10$ rank,5$ raid in care beneficiezi de intent/unh frenzy la cd/tricks etc,5$ stat pe boss
Fiind cam singura guilda pve capabila de pe freakz (realm 1st 25h la ultimi 2 bosi si cei mai dificili neparticipand la teste) preturile sunt acceptabile.
Spine pe 25 s au strans 3 guilde (alea de au fost la teste) sa l dea jos asta dupa o zi de la 1st 25h .
Detalii pc , skill, varsta,clasa,rasa ,spec ,gear nu conteaza o sa fi carat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    


The time now is 23-05-2024, 12:42:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x