User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message482699
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 21-06-2015, 17:10:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

katalyna wrote:
1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 23
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Dupa-masa si seara sunt online tot timpul.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Restoration / Feral Tank
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/shnitzi



Ai uitat jegule?

@respins -




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SalamSasesc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2019 12:08)
Joined: 04 Feb 2015
Posts: 54, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 69.3
Votes: 13

 
Post Posted: 21-06-2015, 21:52:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 16
3. Localitate: Baia Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde, sunt on si in timpul zilei, dar mai mult spre seara, nu am ora de culcare
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: balance/resto
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/aquadon
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/K4cTzJx.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place foarte mult, si merge destul de ok, si ma descurc foarte bine
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). stats:crit-haste, echivalate dar totusi putin mai mult crit, pentru ca imi procuie mai des Starsuge; rotatie:75 lunar spre lunar, dau starfall + burst(fara celestial aligment), fac 100 energie(lunar) dau starfall, fac 0 energy castand starfire sau starsuge, dau celestial aligment starfall castez stafire si in caz ca-mi procuie starsurge il dau, pana am celestial aligment, merg spre lunar dau starfall, si dupa rotatie obisnuita
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am jucat pe wotlk, full progres cu ENS pe 25h(nu de pe druid, de pe rogue-ul care e pe acelasi cont), cata full progres cu opus dei, si in legatura cu MOP-ul am jucat si pe blizz, si sunt destul de familiarizat cu acest patch
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) opus dei(inca sunt), in ultima vreme unii au inceput sa se creada mai destepti decat altii, la raiduri e dezastru total
12. Detalii PC***. procesor i(5) quad-core 3.2 GHz, 4 gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? vreau o guilda mai seriosa/buna cu progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) imi place sa joc fifa, sa fac orice fel de sport in special fotbalul si inotul
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i.imgur.com/K4cTzJx.jpg


 
Staff message (Rageless):
 
+2 warns, rep sharing + multi account, am banat contu ala


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-06-2015, 22:26:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@SalamSasesc / @Aquadon - Accepted, dai /w la un ofiter in joc.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 22-06-2015, 01:06:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutãrile sunt în continuare deschise pentru:

- Shaman (Elemental) -
- Death Knight (Blood) -
- Mage (Frost/Fire/Arcane) -
- Warrior (Protection/Fury/Arms) -
- Monk (Brewmaster/Windwalker) -
- Druid (Feral/Restoration/Balance) -


Cerinþe minime: 490 ilvl, experienþã pve, 40 days char played.

Putem recruta ºi alte clase/spec-uri, insã doar cu un nivel al jocului foarte ridicat.

Legaþi cont-ul cu cel din joc.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RavenCrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2017 14:33)
Joined: 08 Aug 2014
Posts: 4, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 89.1
Votes: 3

 
Post Posted: 22-06-2015, 10:08:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Pacurar Radu
2. Varsta: 16 ani
3. Localitate: Baia Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Avanda in vedere ca este vacanta acum timpul nu este o problema. Dar sa spunem aproximativ 5-6 ore pe zi.Pe saptamana in fiecare zi.
4. Clasa: Orc - Warlock Destruction
5. Main Spec/OFF spec: Destruction/Affliction
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/graspias (Unele iteme nu sunt complet upgradate/enchantate/gemed - lucrez la asta)
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.com/a/img909/9834/37FKzj.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales specul curent deoarece am studiat mult specul Destruction - Talente - Rotatie - Crits etc si deoarece fata de patchul trecut(Cataclysm) este o diferenta majora in Criturile fiecarei abilitati cu toate acestea ....rotatia aproximativ ramanand aceeasi ca si pe Cataclysm. Iubesc specul deoarece acum este practic si foarte folositor nu doar in PVE cat si in PVP.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Acestea sunt talentele mele: http://imageshack.com/a/img633/2448/hvWhYt.jpg -- dar la talentele de nivel 75 variez intre Grimoire of Supremacy si Sacrifice. Uneori gasesc folositoare metoda de a sacrifica Imp-ul dupa cele 2 CD-uri de Dark Soul pentru a primi Increase DMG la Incinerate si Tiking damage de la Chaos Bolt. Cu toate astea....aceste 2 talente le schimb tot timpul intre ele pana voi vedea care este cea mai buna alegere.---- Rotatia: Ca deschidere incep: Incinerate - Imolate - Curse of Elements - Dark Soul CD - Orc RACIAL(Blodd Fury) - Doomguard - 2x Conflagrate (pentru backdraft) - Incinerate x4 - Chaos Bolt (depinde cu cate burning embers am inceptu fight-ul) - Imolate - Incinerate si iar cele 2x Conflagrate si rotatia repetandu-se cu al 2-lea CD de Dark Soul. Geming: Intelect si Mastery (mai am nevoie)--- Stats: Mastery( principal) - Hase-Crit- si la urma Hit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc WOW de pe Cataclysm.....Experientele petrecute la raiduri....grozave mai ales cand esti cu Guilda....evident favoritul meu era Dragon Soul.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Cu Warlock-ul nu am fost in mult guilde...deoarece pe Cata era off-char. Dar pe acest patch am renuntat la celelalte caractere.....si Warlockul este main. Dar daca tot e sa spun pe unde am fost la alianta....Warcry , Methods , Old Renegates.
12. Detalii PC***. Placa video: Saphire Radeon R7-250X , 4GB Memorie RAM , Procesor Quad Core Q-8400 , Windows 7.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece doresc o experienta noua....alaturi de jucatori buni , cu bun simt, un loc unde regulile se respecta , unde se organizeaza raiduri periodic.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 11-a acum...( am terminat a 10-a)....elev la Arhitectura la Liceul de Arte . Timpul liber mi-l petrec facand sala , cu prietenii in oras...cu prietena , la Skate. Hobby-uri .... Desenul....Skate....Sala....si evident PC .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am alte mentiuni.
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.: http://imageshack.com/a/img911/4403/KosFlK.jpg - DPS-ul variaza....de exemplu la Dummy am folosit Grimoire Supremacy. -- Am facut pana la 37 mil.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghosteyelol

[┌∩┐]



Status: Offline
(since 07-09-2015 08:34)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 433, Topics: 46
Location: Spain

Reputation: 196.2
Votes: 13

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-06-2015, 10:16:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@RavenCrow - Respins.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ChRoNo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-04-2016 20:58)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 38, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 141.7
Votes: 6

Post Posted: 24-06-2015, 00:12:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Marian
2. Varsta: 23 ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Clasa: Priest
5. Main Spec / Off Spec : Holy/Disci sau Disci/holy (depinde de ce este cerut in encounter)
6. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character/genesis/melynde
7. Screenshot cu interfata: http://postimg.org/image/wzqq6kcbd/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? --> Pentru ca rolul de heal m-a reprezentat intotdeauna.
9. OK! Talente :
Void Tendrils --> Best cc pe care il are priestul (util la Feng cat si la Tsulong)
Angelic Feather - holy; Body and Soul - disci
From Darkness, Comes Light - In Chakra: Sanctuary procurile de flash heal ploua. La propriu. De asemenea si pe disci destul de des din Penance.
Angelic Bulwark - Imi place ca e pasiv si ca este acolo cand ai nevoie de el.
Power Infusion - Ce pot sa zic. Inca un cd de heal pentru priest.
Halo - La momentul actual cel mai puternic heal aoe pe care il are priestul.

Rotatie --> pe heal nu exista asa ceva.

Importanta gear --> Better gear = More int = Bigger heals. Cam atat. Restul tine de mana si cd management.

Gemming --> Intellect (dar sa iei si bonusurile de la sokete)

Stats --> Pentru priest statsurile sunt in general egale. Tin foarte mult de encounter / grup. In grupe de 10 man de exemplu crit > mastery pe cand in 25 man mastery / crit.

Note: Pe priest multi tind sa soketeze si sa "stoarca" cat mai mult spirit, insa priestul tine foarte mult de mana management. Daca stii cum sa faci asta, te poti axa mai mult pe intelect si pe celelalte statsuri care iti maresc healul.

10. Experienta in raiduri. Hmm, In tbc am fost pvpist nu prea am ce sa povestesc din perioada aia. WOTLK a adus pentru mine primul raid, incepand cu NAXX si terminand cu ICC. In Cataclysm, 4.0.6 am luat o pauza de la wow (facultate / work) , 4.3.4 In firelands nu are rost sa zic, pt ca nu a fost decat un boss deschis pentru lume, iar DS-ul a fost dragut. Sa zicem.

11. Foste Guilde: pentru mine sunt de la ally, am jucat majoritatea timpului acolo. LK si inceputul Cataclysmului am fost in Opus Dei. Am iesit din cauza unor neintelegeri cu anumite persoane. (nu are rost sa detaliez). De atunci si pana in prezent, tot la ally Urban Elite. Comunitate super ok, progresul putin mai lent din cauza lipsei de motivatie.

12. Detalii PC : Procesor i7, Ram 8 GB, Video 2GB, Casti + mic functional. ( nu sunt razer, dar sunt ok)

13. Sincer, pana nu am vazut macro-ul dat de TZZ, nici nu m-am gandit la asta. Totusi, mi-ar placea sa fac parte din comunitatea voastra, sa fiu alaturi si sa progresez alaturi de voi.

14. Student la Informatica (Universitate Bucurest) la ID totusi, mai tre sa si muncim. Seara dupa ora 8 sunt disponibil de raiduri pana tarziu. (cat este nevoie)

15. Cred ca asta ar fi tot.


Love is rated +18 while violence is rated 0+
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 24-06-2015, 01:43:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ChRoNo - Acceptat

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xmousegx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-01-2019 11:50)
Joined: 23 Mar 2013
Posts: 5, Topics: 2
Location: France

Reputation: 55.2
Votes: 2

 
Post Posted: 28-06-2015, 16:29:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Deaconu Radu-Cosmin
2. Varsta: 19 ani si 10 luni
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): De cand am inceput facultatea am timp berechet de WoW (sa spunem 4-5 ore pe zi + raiduri seara),plus ca am inteles ca raidurile se fac seara pe la 22:00 - 22:30 ,programul asta mi se potriveste ca o manusa ! teoretic as putea sa am prezenta la raiduri 110%
5. Clasa: MAGE ! \m/
6. Main Spec/OFF spec: Frost main spec / frost pvp off spec
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/pinguinpower
8. Screenshot cu Interfata**: IMG: http://i58.tinypic.com/2zqsf10.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Frost am jucat mult timp dar fire este prima mea dragoste , joc frost pana ce repara combustion/alter time/etc si am macar 35% crit chance. Oricum , imi cunosc foarte bine CLASA nu doar 1 singur spec -
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Frost story: rotatia este simpla , bomba up 100% fie ca e living bomb / nether tempest / frost bomb (prefer living bomb personal deoarece CD la frost bomb nu scade cu haste momentan....bug...) frost bolt, frost bolt , frost bolt ............. si ice lance la procuri de finger of frost , in rest , Evocation buff 100% up-time,icy veins la cd,mirror image la cd, frozen orb la cd (sau il pastrez cand stiu ca vine o faza importanta de aoe , cum ar fi la Tsu Long cand trebuie sa omoram mobii mici de dau fear cand intra din faza de zi in faza de noapte) si gata -. Mai sunt lucrurile de finete cum ar fi pet freeze pe mobi pentru extra stacks de finger of frost , nu multi stiu ca poti sa scoti un stack de la orbul care il scoate Asani din Toes pt ca este freezable.
Ultimul lucru este Alter time , il dau cand am procuri pe mine cum ar fi TW , icy veins , dps trinket si (perfect ar fi) sa am 2 procuri de fingers of frost si un brain freeze.
important stats si gemuri: 15%hit -> haste este baza , urmat de mastery. Gemuri galben:300 haste , rosii: prefer cel portocaliu cu 80 intel si 160 haste decat 160 intel , blue: 160 hit 160 haste. haste -> mai multe frost bolturi(implicit mai multe Icicles) -> mai multe procuri de fingers of frost -> mai multe ice lance big crits (si ar mai fi cooldown scazut la frost bomb din cauza haste-ului , dar asta nu merge momentan).
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow pe Freakz din mid-WOTLK , am jucat la nivel de raider 90% din clase /specuri dar dintre toate acestea magul mi-a ramas la suflet ! in Cataclysm nu am fost overly-active din simplu motiv ca nu imi placea expansiunea , am asteptat MOP un an intreg ! ador expansiunea asta si sunt hotarat sa il omor pe Garrosh hc realm first alaturi de HKP . Nu am avut probleme cu respectarea scripturilor niciodata , mereu imi faceam "temele" in legatura cu bossi , fie ca erau din icc / bwd / ds sau toes. Invat repede si fac si decizii pe moment in cazul in care ceva nu merge bine.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) nu am fost alaturi de guilde importante in Cataclysm din motivul invocat mai sus , nu eram "prieten" cu expansiunea, am fost in Cosa Nostra o perioada, faceam ds 10 si 25 cu ei dar nu imi facea asa mare placere. Dupa a venit MOP si am facut pana acum progres in The Council Of Elders. Vreau sa plec din The council of Elders si sa vin in HKP pentru ca raidurile sunt putine , merg greu din cauza unor oameni mai putin compatibili cu scriptuirle si simt ca unii oameni din aceasta guilda ma trag in jos pe mine ca player. Sunt o fire perfectionista , imi place sa verific din mai multe surse alegerile de talente, glyphuri , rotatie si sa le testez personal si nu suport cand cineva spune : "m-am uitat la un random la talente si le-am facut si eu la fel" sau alte fraze "nesimtite". Ai venit la raid , nu ai venit sa te caram noi.
13. Detalii PC***. nu e prea mult de spus aici , am un PC decent , la 10n/hc se misca fara probleme cu ts on , iar la 25 n/hc cu ts on am un pic lag atunci cand druizii explodeaza ciupercile alea cat casa - dar nu eeste un deficit major (in termeni de dps / urmat script)
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Nu cred ca ar fi vreo guilda mai potrivita pentru mine ca si player ce doreste sa faca treaba nu sa piarda timpul , serioasa , cu playeri egali ca skill si knowledge si care a rezistat toti acesti ani pe Freakz! M-am saturat ca oamenii sa imi ceara: "intra pe healer ca avem nevoie , intra pe tank ca al nostru nu a intrat" , vreau sa joc MAGE si vreau sa il joc BINE. Unde altundeva sa fac asta daca nu intr-o guilda care accepta doar main characters.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la UPB , am terminat anul I , sunt o persoana comunicativa , imi exprim punctul de vedere atunci cand cred ca ar afecta in mod pozitiv decursul unui raid iar in timpul liber in general ies cu iubita in oras , parcuri , peste tot. Am o relatie serioasa si imi impart timpul intre facultate , prietena si WoW.
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu am 490 ilvl , nu am 40 zile played (doar 12) , nu am cel mai bun calculator DAR sunt determinat sa va demonstrez ca sunt un adaos demn pentru HKP, ca sunt un om cumsecade, care isi cunoaste foarte bine clasa si care gandeste inainte sa apese pe butoane ca un robot :"de ce apas butonul asta? nu pot sa scot dps mai mare daca apas butonul ala ?healerii au probleme , poate ar trebui sa las frost boltu ala nenorocit si sa castez un ice barrier ca sa stau in viata. Nu cumva este mai bun itemul X decat itemul Y pentru specul meu chiar daca are ilvl mai mic?". Sper sa ma alatur guildei voastre cat mai curand si sa va demonstrez ca nu ati facut alegerea gresita.
17. recount 20M : IMG: http://i62.tinypic.com/1z4ihar.jpg



Last edited by xmousegx on 28-06-2015, 17:08:36; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 28-06-2015, 17:06:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@pinguinpower accepted

btw ugly name -




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neutronzor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2018 15:10)
Joined: 11 Feb 2014
Posts: 28, Topics: 12
Location: Ireland

Reputation: 157
Votes: 6

 
Post Posted: 01-07-2015, 21:37:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ion

2. Varsta: 22

3. Localitate: Suceava

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Seara dupa 8, all night long, bem si cafeaua de dimineata impreuna + weekdays full

4. Clasa: Priest

5. Main Spec/OFF spec: Heal

6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/aesirofdeath

7. Screenshot cu Interfata**:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum : ... good question

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) :
From the beauty times of begging , untill now

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Opus Dei ( m-am mutat la horde)

12. Detalii PC***. Plin de praf, tigaie

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Nu prea imi mai permit sa pierd timp pretios, so aiming for the best

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) -.- really ?

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) -
Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



http://images.neobux.com/imagens/banner9/?u=NeuTroNBuXx&u3=17168800
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 01-07-2015, 22:56:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@aesirofdeath "Rejected"



De ce sa te iau in guilda? : "good question" ca sa ma fac inteles.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BigMaster

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2017 19:42)
Joined: 16 May 2014
Posts: 8, Topics: 1
Location: Moldova Chisinau

Reputation: 72.3
Votes: 4

     
Post Posted: 05-07-2015, 17:36:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Garmin
2. Varsta:24
3. Localitate:Chisinau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) pe zi 6 ore
4. Clasa:Dk tank
5. Main Spec/OFF spec:Blood/frost
6. Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character/genesis/Garmin
7. Screenshot cu Interfata**:http://postimg.org/image/wdw0uymax/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:E un speac foarte interesant
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).o sami dati inspect la raid si o sa vedeti
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).m inceput sa joc in Cataclysm la finele la patch
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Mystikalz,La cosa Nostra, vs The World
12. Detalii PC***.AMD dual core 2gb, 8gb dd3,placa video AMD AMD Radeon HD 6310 Graphic
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt inginer-tehnolog departamentul Ape,timpul liber mil folosesc la trade forex unde fac bani in plus
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) -Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 05-07-2015, 18:24:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@BigMaster (Garmin) - Respins.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BigMaster

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2017 19:42)
Joined: 16 May 2014
Posts: 8, Topics: 1
Location: Moldova Chisinau

Reputation: 72.3
Votes: 4

     
Post Posted: 05-07-2015, 18:31:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

care e motivul de am fost respins

Posturi unite automat, 05-07-2015, 19:31:23

ma cosmine ce ai frica sa te ard la dps sau ce ???

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-03-2024, 15:00:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x