User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PvE
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message53168
kissrajmond

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2013 11:36)
Joined: 02 Jul 2013
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 39.6
Votes: 1

 
Post Posted: 07-07-2013, 21:45:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Raymond
2.Varsta : 15
3.Ocupatie : Schoala
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Funyhorse
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi :8 ore/zii
7.Main Spec / Off Spec : Blood/Frost
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Primul meu character a fost tanku la 12 ani am inceput wow de atunci imi plase tanku..
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Outbreak>Spamm Death Strike>Icebound Fortitude>Anti-Magic-Shell...
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :https://imageshack.com/scaled/large/266/amjn.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Stiu scripturile, imi stiu clasa.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Angels Of Obivilion..:Este o guilda fara activitate raiduri...
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da am de toate..
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Este o guilda buna(sper) cu progrese..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 07-07-2013, 21:55:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TheSaint wrote:
1.Nume Real : Lucas
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ilbdll
5.Clasa : Priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Cat timp sunt acasa sunt in wow , peste 4 ore
7.Main Spec / Off Spec : Shadow / o sa fac un disci . Am facut full progress pe 4.0.6 cu disci.
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Imi place foarte mult , are multe de oferit si ajuta la un raid.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Gemuri cu intelect. Full reforge in haste dupa ce fac 17% hit rating. Vt-SW:p-DP. mind flay pana la primu orb si Mind Blast . Sub 25% Vt-DP:SW:D-mind flay pana la primu dot Mind Blast.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://tinypic.com/view.php?pic=4kdw0h&&s=5
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : TBC full progress o expansiune deosebita. Pe LK nu am prea jucat . Am inceput sa joc cata pe freakz si am facut orice boss din prima ocazie oferita.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Inspiration e ultima , vre o luna de zile. Am primit kick din motive neintemeiate.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Am parasit fosta ghilda si caut o ghilda in care sa imi gasesc prieteni si sa fac progress in continuare.
Mentionez ca voi fi activ la fiecare raid al ghildei si voi urma fiecare instructiune oferita de raid leader.

/w Gabano ingame pentru mai multe detalii.

Posturi unite automat, 07-07-2013, 22:55:56

kissrajmond wrote:
1.Nume Real : Raymond
2.Varsta : 15
3.Ocupatie : Schoala
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Funyhorse
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi :8 ore/zii
7.Main Spec / Off Spec : Blood/Frost
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Primul meu character a fost tanku la 12 ani am inceput wow de atunci imi plase tanku..
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Outbreak>Spamm Death Strike>Icebound Fortitude>Anti-Magic-Shell...
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :https://imageshack.com/scaled/large/266/amjn.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Stiu scripturile, imi stiu clasa.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Angels Of Obivilion..:Este o guilda fara activitate raiduri...
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da am de toate..
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Este o guilda buna(sper) cu progrese..

/w gabano ingame

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hp7650

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-08-2013 01:11)
Joined: 23 Jul 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 57.1
Votes: 2

 
Post Posted: 07-07-2013, 23:39:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : stan gabriel
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : -
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Straho
5.Clasa : shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3-4 ore
7.Main Spec / Off Spec : Resto
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : pentru ca este cel mai bine stiut de mine , si voi demonstra asta pe parcurs
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : reforge mastery la gemuri intelect /mastery/spirit iar rotatia healing rain la cd chain heal /riptide ... greater healing wave /healing surge toteme : healing stream (cu glyph ) strenght totem / flametongue /wrat of air
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : am fost in guilda legiune ... desi stiu scripturile bine pe heroic nu am reusit niciodata cu ei sa fac un astfel de raid
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : mi se pare o guilda capabila , unde raidurile sunt tratate serios .

contul meu de wow nu este legat de cel de forum / numele shamanului meu este straho

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aleju

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2020 13:29)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 205, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 287.9
Votes: 27

 
Post Posted: 07-07-2013, 23:58:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hp7650 wrote:
1.Nume Real : stan gabriel
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : -
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Straho
5.Clasa : shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3-4 ore
7.Main Spec / Off Spec : Resto
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : pentru ca este cel mai bine stiut de mine , si voi demonstra asta pe parcurs
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : reforge mastery la gemuri intelect /mastery/spirit iar rotatia healing rain la cd chain heal /riptide ... greater healing wave /healing surge toteme : healing stream (cu glyph ) strenght totem / flametongue /wrat of air
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : am fost in guilda legiune ... desi stiu scripturile bine pe heroic nu am reusit niciodata cu ei sa fac un astfel de raid
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : mi se pare o guilda capabila , unde raidurile sunt tratate serios .

contul meu de wow nu este legat de cel de forum / numele shamanului meu este straho


Acceptat



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
microwave

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-07-2013 10:52)
Joined: 08 Jul 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31
Votes: 1

 
Post Posted: 08-07-2013, 00:53:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Andrei
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : elev
4.Link Armory (gear PvE ) : https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Microwave
5.Clasa :shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4-10 ore
7.Main Spec / Off Spec : Resto / elemental
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : pentru ca healul este o componenta esentiala in desfasurarea unui raid.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : talente @ armory ul meu , rotatie nu este una fixa , sa aveti healing rain pe jos , earth shield pe tank , si riptide + greater healing in caz ca cineva este low , si pt AoE chain heal , si daca este panica panica , soul link.
rosii : 40 int.
galbene 20 int 20 haste
albastre : 20 int 20 spirit
meta 54 int. 2% mana.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Sunt destul de ascultator , nu vorbesc in timpul raidului doar daca am nevoie de ceva si incerc sa stau in banca mea si sa-mi joc rolul.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : guilde mici fara progres, am incercat progres.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da / Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : progres si seriozitate , m-am saturat de globalisit

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 08-07-2013, 11:39:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

microwave wrote:
1.Nume Real : Andrei
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : elev
4.Link Armory (gear PvE ) : https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Microwave
5.Clasa :shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4-10 ore
7.Main Spec / Off Spec : Resto / elemental
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : pentru ca healul este o componenta esentiala in desfasurarea unui raid.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : talente @ armory ul meu , rotatie nu este una fixa , sa aveti healing rain pe jos , earth shield pe tank , si riptide + greater healing in caz ca cineva este low , si pt AoE chain heal , si daca este panica panica , soul link.
rosii : 40 int.
galbene 20 int 20 haste
albastre : 20 int 20 spirit
meta 54 int. 2% mana.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Sunt destul de ascultator , nu vorbesc in timpul raidului doar daca am nevoie de ceva si incerc sa stau in banca mea si sa-mi joc rolul.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : guilde mici fara progres, am incercat progres.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da / Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : progres si seriozitate , m-am saturat de globalisit

Nu avem nevoie de off chare in guild. Respins!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chomsky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-10-2013 19:00)
Joined: 05 Jul 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 39
Votes: 1

 
Post Posted: 08-07-2013, 15:08:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Alex
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Chomsky
5.Clasa : hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 2 - 4 ore
7.Main Spec / Off Spec : mm
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : specu asta l-am ales cand am facut lvl
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : chimera la cd , aimed cand am focus
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://postimg.org/image/xovrtyo7r/
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : lk + cata
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : inspiration + true story
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da / Nu
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : hc raids

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aleju

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2020 13:29)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 205, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 287.9
Votes: 27

 
Post Posted: 08-07-2013, 15:10:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chomsky wrote:
1.Nume Real : Alex
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Chomsky
5.Clasa : hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 2 - 4 ore
7.Main Spec / Off Spec : mm
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : specu asta l-am ales cand am facut lvl
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : chimera la cd , aimed cand am focus
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://postimg.org/image/xovrtyo7r/
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : lk + cata
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : inspiration + true story
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da / Nu
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : hc raids


Acceptat



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSambo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2019 23:58)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 37, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 117
Votes: 5

 
Post Posted: 10-07-2013, 17:07:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Carlo
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Elev liceu
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kazedk
5.Clasa : Death Knight
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 6-7 ore
7.Main Spec / Off Spec : Unholy / Blood am putine iteme
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Am jucat pe 4.0.6 frost si dupa ce sa facut update am inteles ca se joaca mai mult unholy si am zis sa incerc
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Pun Outbreak pe target si dau macro scorge strike Claw de la pet dupa festering strike deathcoile cand se procuie si Icy Touch si Plague Strike cand nu mai sunt dotturi si am cd pe Outbreak
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://img827.imageshack.us/img827/5281/epv4.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am tot pe normal pe hc nu am nimic ca deabea m-am reapucat si nu am avut cu cine face progres, scripturile le stiu
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : DeathWish aveau grupul lor care faceau 1 sapt am stat ca m-am reapucat de 2 luni aproape nu mai stiu sigur
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : dap
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Este o guilda cu progres si din cate am inteles cu oameni cu care poti vorbi despre foarte mult lucruri si e respect reciproc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 10-07-2013, 18:29:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BlackSambo wrote:
1.Nume Real : Carlo
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Elev liceu
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kazedk
5.Clasa : Death Knight
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 6-7 ore
7.Main Spec / Off Spec : Unholy / Blood am putine iteme
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Am jucat pe 4.0.6 frost si dupa ce sa facut update am inteles ca se joaca mai mult unholy si am zis sa incerc
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Pun Outbreak pe target si dau macro scorge strike Claw de la pet dupa festering strike deathcoile cand se procuie si Icy Touch si Plague Strike cand nu mai sunt dotturi si am cd pe Outbreak
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://img827.imageshack.us/img827/5281/epv4.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am tot pe normal pe hc nu am nimic ca deabea m-am reapucat si nu am avut cu cine face progres, scripturile le stiu
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : DeathWish aveau grupul lor care faceau 1 sapt am stat ca m-am reapucat de 2 luni aproape nu mai stiu sigur
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : dap
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Este o guilda cu progres si din cate am inteles cu oameni cu care poti vorbi despre foarte mult lucruri si e respect reciproc

Respins !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kaka111111

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-08-2013 14:25)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 10-07-2013, 19:57:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Rares
2.Varsta : 15
3.Ocupatie : Tenis si WoW
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Agarnahil
5.Clasa : Shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : cat e nevoie
7.Main Spec / Off Spec : Resto / Elemental
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Imi place sa joc un spec care nu prea se gaseste
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Heal
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am inceput pve pe 4.3.4 am ales pve pt ca e mai intens , heal dau ok
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Legiune ( ma prostit un amic ca ma ia in We play naked ca cica sa refacut , am intrat si dupa 3 ore sa destramat si am ramas cu ochii in soare )
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pt progres pve si pt echipa care ati format-o

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
poro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-04-2018 18:30)
Joined: 14 Jul 2011
Posts: 20, Topics: 1
Location: Ireland

Reputation: 47.3
Votes: 4

 
Post Posted: 11-07-2013, 07:43:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Erasmuus te rg si eu frumos se poate un inv la guild ...old porro is back -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kasperksyionut

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 11-03-2017 15:23)
Joined: 27 Nov 2010
Posts: 308, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 283.9
Votes: 22

 
Post Posted: 11-07-2013, 09:29:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poro - /w healulol / ksk


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 11-07-2013, 10:40:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kaka111111 wrote:
1.Nume Real : Rares
2.Varsta : 15
3.Ocupatie : Tenis si WoW
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Agarnahil
5.Clasa : Shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : cat e nevoie
7.Main Spec / Off Spec : Resto / Elemental
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Imi place sa joc un spec care nu prea se gaseste
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Heal
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am inceput pve pe 4.3.4 am ales pve pt ca e mai intens , heal dau ok
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Legiune ( ma prostit un amic ca ma ia in We play naked ca cica sa refacut , am intrat si dupa 3 ore sa destramat si am ramas cu ochii in soare )
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pt progres pve si pt echipa care ati format-o

Acceptat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Freakka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2014 16:13)
Joined: 24 May 2012
Posts: 27, Topics: 4
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 103.8
Votes: 3

 
Post Posted: 13-07-2013, 21:51:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Gabi
2.Varsta : 17 ani
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Freakka
5.Clasa : Druid
6.Cat timp oferi jocului pe zi : In mod normal stau on cam 4-5 ore .
7.Main Spec / Off Spec : Resto/Balance
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca imi place foarte mult,acesta fiind primul spec incercat cand m-am apucat de wow .
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : O sa fiu scurt,dar la obiect : cu cap .
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://img547.imageshack.us/img547/6707/ql8e.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Stiu scripturile la Morchock,Yor`saj si Hagara pe N dar si pe HC .
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Forgotten Heroes (4 saptamani),unde in afara de raidurile de 25N nu prindeam nimic altceva si nu am mai stat sa fiu bataie de joc ..
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : TS On,o sa-mi iau si microfon zilele astea .
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pentru ca doresc sa fac parte dintr-o guilda capabila,cu progres .

Edit : SS adaugat,prima oara am omis sa-l pun -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 18-04-2024, 22:32:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x