User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PvE
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message53163
Kasperksyionut

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 11-03-2017 15:23)
Joined: 27 Nov 2010
Posts: 308, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 283.9
Votes: 22

 
Post Posted: 21-05-2013, 21:30:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Blackar cautama ingame . Healulol


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xlavander

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-07-2013 11:34)
Joined: 04 Nov 2012
Posts: 28, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 33.3
Votes: 3

Post Posted: 23-05-2013, 10:02:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :Eduard
2.Varsta :15(fac 16 imediat)
3.Ocupatie :Sunt elev
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xlavander
5.Clasa :Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Nu am un program pe care il urmez pot fii online mereu la raiduri
7.Main Spec / Off Spec :HOLY/RETRY
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pt. ca pe 4.0.6 era ,,criza de healeri"
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Talente http://tinypic.com/view.php?pic=68sjz4&&s=5 . Sincer sa fiu in general healeri nu au o anumita rotatie pentru ca nu stii nici odata ce se poate intampla in timpul encounterului. Ordinea statusurilor vine c-am asa Intellect-Haste-Spirit-Crit-Mastery la ultimele doua stats Crit-Mastery poti sa le inversezi depinde de stilul fiecaruia de joc dar eu prefer sa joc la crit pt. proc mai mare la Infusion of light. Gemuri folosesc RED: 50 intellect Orange: 25 intellect si 25 haste PURPLE : 25intellect si 25 spirit.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :Sunt healer
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :Pai am m-am apucat de wow pe 3.0.1 patch cu Naxxramas si am avut full progres pe 3.3.5 am avut tot inafara de lk hc si pe 4.0.6 full progress. Pe acest parch 4.3.4 am Toti bossi pe hc ( fara hagara pt. ca nu am gasit grupa capabila)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Divinity inca nu am iesit dar o voi face daca sunt acceptat
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : Am teamspeak, am microfon
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pt. ca am auzit ca sunteti o guilda capabila si vreau sa fac progress la hagara hc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zabalos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2014 16:29)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 190, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 6

 
Post Posted: 23-05-2013, 10:09:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xlavander wrote:
1.Nume Real :Eduard
2.Varsta :15(fac 16 imediat)
3.Ocupatie :Sunt elev
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xlavander
5.Clasa :Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Nu am un program pe care il urmez pot fii online mereu la raiduri
7.Main Spec / Off Spec :HOLY/RETRY
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pt. ca pe 4.0.6 era ,,criza de healeri"
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Talente http://tinypic.com/view.php?pic=68sjz4&&s=5 . Sincer sa fiu in general healeri nu au o anumita rotatie pentru ca nu stii nici odata ce se poate intampla in timpul encounterului. Ordinea statusurilor vine c-am asa Intellect-Haste-Spirit-Crit-Mastery la ultimele doua stats Crit-Mastery poti sa le inversezi depinde de stilul fiecaruia de joc dar eu prefer sa joc la crit pt. proc mai mare la Infusion of light. Gemuri folosesc RED: 50 intellect Orange: 25 intellect si 25 haste PURPLE : 25intellect si 25 spirit.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :Sunt healer
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :Pai am m-am apucat de wow pe 3.0.1 patch cu Naxxramas si am avut full progres pe 3.3.5 am avut tot inafara de lk hc si pe 4.0.6 full progress. Pe acest parch 4.3.4 am Toti bossi pe hc ( fara hagara pt. ca nu am gasit grupa capabila)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Divinity inca nu am iesit dar o voi face daca sunt acceptat
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : Am teamspeak, am microfon
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pt. ca am auzit ca sunteti o guilda capabila si vreau sa fac progress la hagara hc




leaga contul de pe forum cu cel din joc te rog si /w in-game Reebs .




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freero

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2018 00:21)
Joined: 12 Mar 2013
Posts: 30, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 244.1
Votes: 6

 
Post Posted: 23-05-2013, 11:52:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :Stefan
2.Varsta :20
3.Ocupatie :LIber Profesionist momentan
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Asomeo
5.Clasa : Shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 6-7h
7.Main Spec / Off Spec : Resto / Enha
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Curiozitate presupun ^_^
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Fiind Heal nu prea are rotatie...
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Tot ce se poate mai putin Hagara si yor pe Heroic..
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :Inspiration care s-a dizolvat si Bad Exemple
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : Detin
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Mi se pare o guilda serioasa si vreau sa fac progres + ca am si 2 prieteni in guilda

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zabalos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2014 16:29)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 190, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 6

 
Post Posted: 23-05-2013, 13:46:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

freero wrote:
1.Nume Real :Stefan
2.Varsta :20
3.Ocupatie :LIber Profesionist momentan
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Asomeo
5.Clasa : Shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 6-7h
7.Main Spec / Off Spec : Resto / Enha
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Curiozitate presupun ^_^
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Fiind Heal nu prea are rotatie...
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Tot ce se poate mai putin Hagara si yor pe Heroic..
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :Inspiration care s-a dizolvat si Bad Exemple
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : Detin
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Mi se pare o guilda serioasa si vreau sa fac progres + ca am si 2 prieteni in guilda



acceasi treaba si la tine leaga contu de forum cu cel din joc si /w in-game




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Optikall

[Ceapa-i Dumnyezo']



Status: Offline
(since 25-01-2018 16:18)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 666, Topics: 66
Location: SM - BM

Reputation: 84.4
Votes: 35

        Optiskillz 
Post Posted: 24-05-2013, 22:26:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zabalos wrote:
freero wrote:
1.Nume Real :Stefan
2.Varsta :20
3.Ocupatie :LIber Profesionist momentan
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Asomeo
5.Clasa : Shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 6-7h
7.Main Spec / Off Spec : Resto / Enha
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Curiozitate presupun ^_^
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Fiind Heal nu prea are rotatie...
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Tot ce se poate mai putin Hagara si yor pe Heroic..
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :Inspiration care s-a dizolvat si Bad Exemple
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : Detin
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Mi se pare o guilda serioasa si vreau sa fac progres + ca am si 2 prieteni in guilda



acceasi treaba si la tine leaga contu de forum cu cel din joc si /w in-game



Nu mai recrutam shamani. O seara placuta!


Cumpar Cioara neagrã / Corb



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
popitza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2021 06:48)
Joined: 25 May 2013
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 2

 
Post Posted: 25-05-2013, 16:38:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :Pop PauL
2.Varsta :20
3.Ocupatie :-
4.Link Armory (gear PvE ) :384
5.Clasa :mage
6.Cat timp oferi jocului pe zi :10h
7.Main Spec / Off Spec :main
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :pai din cauza guirului
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :arcane mage se bazeaza pe haste mai mult ,in schimb fire se bazeaza pe critica cum nu am guir foarte bun am ales arcane
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :22k dps
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :cunoscator script ds
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :nu am avut nici o guilda cu care sa fac raiduri ,raidurile le-am facut cu globalu
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) :da am team speack
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : pentru ca e ce-a mai buna
Quote:
NUMELE DIN JOC BOURNING

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Optikall

[Ceapa-i Dumnyezo']



Status: Offline
(since 25-01-2018 16:18)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 666, Topics: 66
Location: SM - BM

Reputation: 84.4
Votes: 35

        Optiskillz 
Post Posted: 25-05-2013, 17:06:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

popitza wrote:
1.Nume Real :Pop PauL
2.Varsta :20
3.Ocupatie :-
4.Link Armory (gear PvE ) :384
5.Clasa :mage
6.Cat timp oferi jocului pe zi :10h
7.Main Spec / Off Spec :main
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :pai din cauza guirului
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :arcane mage se bazeaza pe haste mai mult ,in schimb fire se bazeaza pe critica cum nu am guir foarte bun am ales arcane
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :22k dps
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :cunoscator script ds
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :nu am avut nici o guilda cu care sa fac raiduri ,raidurile le-am facut cu globalu
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) :da am team speack
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : pentru ca e ce-a mai buna
Quote:
NUMELE DIN JOC BOURNING



De la tara + analfabet = RESPINS


Cumpar Cioara neagrã / Corb



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 31-05-2013, 12:58:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Yaz wrote:
Theunu wrote:
popitza wrote:
1.Nume Real :Pop PauL
2.Varsta :20
3.Ocupatie :-
4.Link Armory (gear PvE ) :384
5.Clasa :mage
6.Cat timp oferi jocului pe zi :10h
7.Main Spec / Off Spec :main
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :pai din cauza guirului
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :arcane mage se bazeaza pe haste mai mult ,in schimb fire se bazeaza pe critica cum nu am guir foarte bun am ales arcane
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :22k dps
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :cunoscator script ds
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :nu am avut nici o guilda cu care sa fac raiduri ,raidurile le-am facut cu globalu
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) :da am team speack
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : pentru ca e ce-a mai buna
Quote:
NUMELE DIN JOC BOURNING



De la tara + analfabet = RESPINS


Scuze de off topic dar nici cererea de aplicatie a voastra nu este prea corecta.

La punctul 13 ma refer. TS = Team Speak ,nu team speack, oricum e o greseala nesemnificativa pe langa "guir" - succes -

Crezi ca ne intereseaza parerea ta?...nu inteleg care este treaba ta daca scrie Speack in loc de Speak...te inteleg ca te crezi superior dar na nu trebuie sa suferi asa -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 31-05-2013, 15:34:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Diseara UPDATE la primul post , dar ca sa stiti de acum playeri avizati sa raspunda la cererile de recrutare sunt : Erasmuus , Healulol , Amusette , Efe



HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Evilgrim

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-05-2020 00:36)
Joined: 27 Mar 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

 
Post Posted: 31-05-2013, 22:41:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Alex. In-game: Evilbow
2.Varsta : 22
3.Ocupatie : Student Automatica Calculatoare si Electronica
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Evilbow
5.Clasa : Hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 6h+
7.Main Spec / Off Spec : MM/SV
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : DPS si aoe bun, distractiv
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : 7/31/3. Se joaca la prioritati: Serpent sing, Chimera shot la CD, 2x Steady Shot, 1x Aimed shot
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://img43.imageshack.us/img43/9735/wowscrnshot053113232840.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : ET,FL,BH 10 si 25 N si HC, DS 10 si 25 N si HC fara Hagara
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Revengers. Timp petrecut 3 luni. Motiv: lipsa programarii grupelor la raiduri, lipsa de punctualitate.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : DA
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Doresc sa fac raiduri programate, unde sa pot prinde loc, un mediu placut, playeri experimentati si cu bun simt.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 02-06-2013, 14:18:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Evilgrim wrote:
1.Nume Real : Alex. In-game: Evilbow
2.Varsta : 22
3.Ocupatie : Student Automatica Calculatoare si Electronica
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Evilbow
5.Clasa : Hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 6h+
7.Main Spec / Off Spec : MM/SV
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : DPS si aoe bun, distractiv
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : 7/31/3. Se joaca la prioritati: Serpent sing, Chimera shot la CD, 2x Steady Shot, 1x Aimed shot
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://img43.imageshack.us/img43/9735/wowscrnshot053113232840.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : ET,FL,BH 10 si 25 N si HC, DS 10 si 25 N si HC fara Hagara
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Revengers. Timp petrecut 3 luni. Motiv: lipsa programarii grupelor la raiduri, lipsa de punctualitate.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : DA
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Doresc sa fac raiduri programate, unde sa pot prinde loc, un mediu placut, playeri experimentati si cu bun simt.

Respins !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
remynarx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2014 06:02)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 91, Topics: 7
Location: Italy

Reputation: 87.4
Votes: 4

 
Post Posted: 03-06-2013, 19:27:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume Real : Sabin
2. Varsta : 25
3. Ocupatie : Somer... ca-i cel mai mai moda.
4. Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Bhyndya
5. Clasa : Rogue
6. Cat timp oferi jocului pe zi : destul de mult, poate chiar prea mult.
7. Main Spec / Off Spec : combat.
8. De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : e cel mai rentabil spec (desi are si cateva bug-uri).
9. Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : joc de cativa ani buni rogue si am studiat destule chestii sa stiu cum sa joc rogue. in orice caz m-as lungi inutil in monoloage lungi.
10. SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://imageshack.us/f/600/wowscrnshot060313190750.jpg/
11. Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : joc de foarte mult timp, am cam 6-7 ani (cu pauze) de cand tot joc wow. am jucat pe toate expansiunile, am ajuns pe freakz prin 2011 cred. pe wotlk nu prea mai stiu guildele in care am fost... le-am cam uitat din pacate, stiu doar ca am stat 2-3 luni in enigma apoi in wow freakz most wanted. pe cataclysm am stat in o guilda cam 1 an jumate (pe nume Brootherhood, apoi rename in Rage Quit) si de atunci am mai stat in unele guilde mai de umplutura... and here i am in Specii
12. Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : foste guilde sunt multe. motivele sunt si ele multe. recent sincer, mi s-a acrit de atitudinea unora si de discutiile in guilda. am decis sa "migrez" la ceva mai bun.
13. TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : logic.
14. De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : pentru ca am auzit numai vorbe bune despre voi.

15. NOTE: scuze ca imi permit sa spun asta dar stiu ca la dummy in printul ala par o leguma anchilozata (unde mai pui ca nici nu ma vad... era un drac de shamy acolo). va dau un screen de la yor`sahj recent. sa nu spuneti ca as fi paralizat si la raids: http://imageshack.us/f/856/wowscrnshot060213204043.jpg/ Cel de deasupra mea e Masachru. nu stiu zau de ce il arata unknown. si inca ceva... nu va luati dupa Time Played de la warrior... ala imi era main char undeva pe 4.0.6 -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-06-2013, 09:13:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w efe in game for more tests


Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nrultimate

[your master]



Status: Offline
(since 23-07-2023 17:07)
Joined: 02 Nov 2010
Posts: 1033, Topics: 162
Location: Where the sun shine only if you pay him

Reputation: 357.6
Votes: 23

   
Post Posted: 05-06-2013, 14:24:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :
Marius si Elvis
2.Varsta :
Aproape 22
3.Ocupatie :
Student
4.Link Armory (gear PvE ) :
Click Me
5.Clasa :
Warrior (tauren)
6.Cat timp oferi jocului pe zi :
Depinde de zile pot de la 2 la 24 de ore -
7.Main Spec / Off Spec :
Protection / Arms (pot juca si Fury)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :
Protection l-am ales ca main spec pt ca imi place sa joc, ma descurc foarte bine pe el. Arms / fury joc mai mult din obligatie (ma descurc dps cat sa ma ridic la asteptarile raid liderului)
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
Degeaba scriu aici rotatii si alte cele pt ambele specuri pt ca veti considera ca le i-au din guide-uri desi totusi joc altfel ca sa imi pot permite un tanking sau dps decent in situatia calculatorului meu -.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
Click me - fara potiune, flask, food, buffs sa alte prostii...doar ce are clasa / rasa
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :
- 3.3.5 - full progres in hkp
- 4.0.6 - full progres fara AC hc (am luat si o pauza indelungata de la wow pana pe 4.3.4
- 4.3.4 - Morchok - down cu propriul guild, Yor - cu guildul Specii

12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :
ELGG (propria guilda), Specii - se face o pauza pt vacanta.(doar pe 4.3.4)
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) :
DA
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :
Am niste prieteni pe la voi sau cel putin am avut si mi-au spus ca sunteti playeri buni. De obicei tin de guildele in care intru daca desigur merita sa raman in ele, si asta nu depinde de progres.


VEKU
Joker of Jokes. Ace of Games. Warrior of Chaos.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 18-04-2024, 02:34:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x