User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PvE
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message53148
Menion

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2014 19:53)
Joined: 06 Mar 2013
Posts: 54, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 83.9
Votes: 3

 
Post Posted: 16-06-2013, 16:05:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :Maximilian Floroiu
2.Varsta :15
3.Ocupatie :licean
4.Link Armory (gear PvE ) : Offspechttp://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Menionjr/ Mainspec(nu pot da link armory deoarece nu se actualizeaza-->main spec viewed de gabano)
5.Clasa :Death Knight
6.Cat timp oferi jocului pe zi :8-9h,depinde de zile
7.Main Spec / Off Spec :Blood/unholy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :Joc blood deoarece am un feeling placut in timpul encounter-ului de a fi capabil sa tin un Badass pe mine in timp ce ceilalti mates il omoara -...Si imi place sa joc acest spec
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :Pai...pe Cataclysm multi bosi sunt spell dmg iar Dk Blood se joaca la 2 feluri.Avoidance(dodge+parry) sau mastery si stamina...Eu am ales sa joc pe mastery si stamina pt ca este mai folositor dupa parerea mea.Cand incep encounter-ul incep cu un outbreak pe target,death strik x2/3 rune strik pana se duce runic power heart strike daca am rune si tot asa(pe single target).Pe multiple targets incep cu outbreak pestilence si death and decay... urmate de 2/3 blood boil,death strike pt armura si rune strike pe un single target si de la inceput spamm blodd boil
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Tested ingame with Gabano.6M 26k dps
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :joc wow cam de 5 ani,pe cataclysm am jucat de la inceput(4.0.6) in guilda evo,am fost main tank impreuna cu "Deadbreath" am participat la concursuri pve unde s-a luat locul 1 la 10h si 2 la 25h(daca tin bine minte aminte) am jucat si pe blizz timp de 2 ani dar am predat contul unui coleg si m-am mutat pe private servers
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :Am fost intr-o singura de guilda de cand a fost bagat 4.0.6,cum am precizat si mai sus in "EVO",am parasit aceasta guilda deoarece multi nu respecta programul de raiduri si nu sunt prezenti in orele respective,si pentru ca am mai fost capabili de progress.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :Am
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Vreau sa ma alatur guildei <<HEAVEN>> deoarece am vazut ca este o guilda buna,cu progress bun si dornica de a fi printre primele,si sper ca daca voi fi acceptat sa ma inteleg bine cu toti -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 16-06-2013, 18:14:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Menion wrote:
1.Nume Real :Maximilian Floroiu
2.Varsta :15
3.Ocupatie :licean
4.Link Armory (gear PvE ) : Offspechttp://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Menionjr/ Mainspec(nu pot da link armory deoarece nu se actualizeaza-->main spec viewed de gabano)
5.Clasa :Death Knight
6.Cat timp oferi jocului pe zi :8-9h,depinde de zile
7.Main Spec / Off Spec :Blood/unholy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :Joc blood deoarece am un feeling placut in timpul encounter-ului de a fi capabil sa tin un Badass pe mine in timp ce ceilalti mates il omoara -...Si imi place sa joc acest spec
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :Pai...pe Cataclysm multi bosi sunt spell dmg iar Dk Blood se joaca la 2 feluri.Avoidance(dodge+parry) sau mastery si stamina...Eu am ales sa joc pe mastery si stamina pt ca este mai folositor dupa parerea mea.Cand incep encounter-ul incep cu un outbreak pe target,death strik x2/3 rune strik pana se duce runic power heart strike daca am rune si tot asa(pe single target).Pe multiple targets incep cu outbreak pestilence si death and decay... urmate de 2/3 blood boil,death strike pt armura si rune strike pe un single target si de la inceput spamm blodd boil
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Tested ingame with Gabano.6M 26k dps
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :joc wow cam de 5 ani,pe cataclysm am jucat de la inceput(4.0.6) in guilda evo,am fost main tank impreuna cu "Deadbreath" am participat la concursuri pve unde s-a luat locul 1 la 10h si 2 la 25h(daca tin bine minte aminte) am jucat si pe blizz timp de 2 ani dar am predat contul unui coleg si m-am mutat pe private servers
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :Am fost intr-o singura de guilda de cand a fost bagat 4.0.6,cum am precizat si mai sus in "EVO",am parasit aceasta guilda deoarece multi nu respecta programul de raiduri si nu sunt prezenti in orele respective,si pentru ca am mai fost capabili de progress.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :Am
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Vreau sa ma alatur guildei <<HEAVEN>> deoarece am vazut ca este o guilda buna,cu progress bun si dornica de a fi printre primele,si sper ca daca voi fi acceptat sa ma inteleg bine cu toti -

Acceptat ! Da-mi /w Amunsette ingame.

Posturi unite automat, 16-06-2013, 19:12:06

roro29 wrote:
1.Nume Real : Roro
2.Varsta : 16
3.Ocupatie : Always holydays
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Unstuck
5.Clasa : Death knight
6.Cat timp oferi jocului pe zi : ore
7.Main Spec / Off Spec : unholy/blood
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :Pentru ca mi se pare potrivit pentru mine.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : str>hit>haste>mastery>crit>expertise . rotatie : outbreak , 2x festering , 2x scourge , burst , 7x scourge ....
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Testat in game.
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Joc de pe TBC... insa pe contul asta am doar 4.0.3 si 4.3.4 full progres
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :Perverts...putin timp...s-a destramat ; True story...aproximativ 1 luna.... dar se misca extrem de incet si au niste principii aiurea. In rest guilde fantoma...
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Recomandarea unor prieteni.

Acceptat !

Posturi unite automat, 16-06-2013, 19:14:26

Seyn wrote:
1.Nume Real : Branza Mihai ( sar putea sa radeti de numele meu de familie , dar nu e nimic )
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : Astept sa intru la facultate
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tsisimhemied ( S-ar putea sa apara si specu de dps sau nu stiu..daca vreti va arat in joc specu de heal daca pe armory nu se vede..am 392 pe heal )
5.Clasa : Shaman ( Troll )
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Sunt online in fiecare zi , pana la 12- 1 noaptea
7.Main Spec / Off Spec : Resto / Enha
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? Pentru ca e frumos si simplu , pentru mine care cunosc clasa.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Rotatia am aleso eu in functie de boss , nu am o rotatie anume. Talente la fel. Mi sa recomandat de un prieten.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : pe 3.3.5 Full progres inafara de lk pentru ca nu am avut cu cine in guilda accea.
- 4.0.6 full progres bwd. + cu guilda specii am facut BH 25 in 10 oameni , am si video pe fb daca vreti.
-4.3.5 Morcok si yor pe hc. Stiu si scriptu la hagara pe hc , numai ca nu am avut cu cine sa-l fac.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Speci . Dar din cauza oamenilor care nu mai vroiau sa faca ceva cu guilda aia , am plecat fiecare pe drumu lui.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :Rambohoof mi-a recomandat guilda. Un prieten foarte bun care ma ajutat si ma ajuta. si as vrea sa ajut guilda cum pot ...daca voi fi acceptat in guilda sper sa nu va dezamagesc..multumesc!

Da-mi /w inGame Amunsette pentru mai multe informati !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdan100

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-10-2013 16:28)
Joined: 09 Jun 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 38.1
Votes: 1

 
Post Posted: 16-06-2013, 18:25:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : bogdan
2.Varsta : 26
3.Ocupatie : somer
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kraftt
5.Clasa : hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 12-14 ore
7.Main Spec / Off Spec : sv mm
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : merge ff bine
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Hunter's Mark pe target pentru 1772 range Attack Power apoi Serpent Sting, pe urma vei aplica Black Arrow, dupa acestea vei da cu Explosive Shot si tot asa .
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : 30 fara nici 1 buf 32k cu flash si food
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : tbc cu mici pause de 1 2 luni
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : 2 saptamani in specii , nu mai erau oameni
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : vreau progress ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 17-06-2013, 16:20:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bogdan100 wrote:
1.Nume Real : bogdan
2.Varsta : 26
3.Ocupatie : somer
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kraftt
5.Clasa : hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 12-14 ore
7.Main Spec / Off Spec : sv mm
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : merge ff bine
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Hunter's Mark pe target pentru 1772 range Attack Power apoi Serpent Sting, pe urma vei aplica Black Arrow, dupa acestea vei da cu Explosive Shot si tot asa .
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : 30 fara nici 1 buf 32k cu flash si food
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : tbc cu mici pause de 1 2 luni
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : 2 saptamani in specii , nu mai erau oameni
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : vreau progress ...

Acceptat !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bleaahhzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2018 16:14)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 169, Topics: 50
Location: Terra

Reputation: 293.2
Votes: 7

 
Post Posted: 19-06-2013, 16:50:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :alex
2.Varsta :14
3.Ocupatie :elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Healforyou
5.Clasa :druid
6.Cat timp oferi jocului pe zi :depinde,pot sta si 8-10 pe zi daca e nevoie
7.Main Spec / Off Spec :Resto/Balance/Feral momentan ofspec joc balance dar am itm si de feral
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :e destul de usor de jucat si da heal destul de bine -
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :nu sunt multe de explicat,talentele se fac in functie de bos,haste main stat dupa intelect si spirit O.o
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : (healer)
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :joc de la inceputul pachului 4.0.6 pe freakz,dedicat pve`ului,pe pachul asta am 25/10 h/n morckock,yorshaj 25 n 10 n/h si hagara doar pe normal 25/10.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :inspiration,we play naked dar au fost pe pachul trecut pe la inceput si ultima guilda in evo din care am plecat pentru ca multi au decis sa lase balta guilda.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : am doar teamspeak3.
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :pentru progres pve si seriozitate -.
sper ca nu am omis nimic -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shpace

[742617000027]



Status: Offline
(online 6 days ago)
Joined: 18 Mar 2011
Posts: 6938, Topics: 284
Location: Bacau

Reputation: 502.4
Votes: 417

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-06-2013, 17:00:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te rog leaga-ti contul de wow de cel de forum.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bleaahhzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2018 16:14)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 169, Topics: 50
Location: Terra

Reputation: 293.2
Votes: 7

 
Post Posted: 19-06-2013, 18:38:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am legat conturile


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kasperksyionut

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 11-03-2017 15:23)
Joined: 27 Nov 2010
Posts: 308, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 283.9
Votes: 22

 
Post Posted: 19-06-2013, 19:07:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shpace scrie sus ca aici raspund doar offiterii/hitler


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kukas

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2013 17:53)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 60.5
Votes: 2

 
Post Posted: 21-06-2013, 20:36:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Citat:
1.Nume Real : Goga
2.Varsta : 24
3.Ocupatie : Liber
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kukas
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 7 ore
7.Main Spec / Off Spec : Dps 397///Tank 388
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : nu imi place Holy
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Gardian,Burst Crusader,Zealotry.etc
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Testat de GM
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : experimetant,joc de 2 ani pve cunosc toate scripturile pana in prezent
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : O.F.K ptr ca s-a destramat si Perverts ptr ca nu puteam face progres
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Ptr ca doaresc o guilda (Fitza) adik sa pot face progres si sa ma inteleg cu oameni pe ts si sa stie de glume.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 21-06-2013, 22:46:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kukas wrote:
Citat:
1.Nume Real : Goga
2.Varsta : 24
3.Ocupatie : Liber
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kukas
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 7 ore
7.Main Spec / Off Spec : Dps 397///Tank 388
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : nu imi place Holy
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Gardian,Burst Crusader,Zealotry.etc
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Testat de GM
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : experimetant,joc de 2 ani pve cunosc toate scripturile pana in prezent
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : O.F.K ptr ca s-a destramat si Perverts ptr ca nu puteam face progres
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Ptr ca doaresc o guilda (Fitza) adik sa pot face progres si sa ma inteleg cu oameni pe ts si sa stie de glume.

Acceptat !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lohlem

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2013 10:16)
Joined: 31 May 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53
Votes: 2

 
Post Posted: 23-06-2013, 22:10:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Octavian
2.Varsta : 13
3.Ocupatie : elev...
4. Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&cn=Lohlem
5.Clasa : Paladin
6. Cat timp oferi jocului pe zi : pai acum ca suntem in vacanta vreo 7 ore -
7.Main Spec / Off Spec : Main Spec: Holy
Off Spec : nu am un off spec anumit eu am gear si de retry si de prot
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ?: imi place foarte mult sa joc Holy , joc de pe 3.3.5
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : spec :http://wowtal.com/#k=kmQRLfQM.bqj.paladin.-0rd_0
rotatie: Single Target ->Judgement( pentru Judgement of Pure), Holy Shock , Divine Light, World of Glory(3HP), Flash of Light
Aoe Target ->Judgement( pentru Judgement of Pure) Holy Shock , Holy Radiance, Light of Dawn ( 3HP)
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done: nu sunt dps dar pot sa va arat niste SS din timpul unor fighturi la healing done:
1)http://i.imgur.com/KKvJLdQ.jpg
2)http://i.imgur.com/9wnCyZj.jpg
3)http://i.imgur.com/SqoyfKN.jpg
11.Experienta PvE : Wotlk : am facut toti bossi din ICC 25hc
4.0.6 : toti bossi care mergeau pe sv nostru.
4.3.4: toti bossi pe normal si Morchok si Yor'Shaj hc
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : In 4.3.4 am fost intr-o guilda numita Syndrome motiv pentru care am parasit-o : disband.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Normal. s-ar putea sa nu pot sa vorbesc tot timpul -
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pentru ca este una din cele mai bune guilde de pe serverul nostru si in care poti face un raid indiferent de NPC.
15. As mai vrea sa adaug ca, caracterul meu este inca pe Exodus o sa-l transfer pe Genessis in cateva zile.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kasperksyionut

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 11-03-2017 15:23)
Joined: 27 Nov 2010
Posts: 308, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 283.9
Votes: 22

 
Post Posted: 23-06-2013, 23:39:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lohlem acceptat /w ingame Healulol/gabano/Amunsette si zi ca ai fost acceptat de catre mine @ forum


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Damatarc01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2013 09:10)
Joined: 27 Jun 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

Post Posted: 27-06-2013, 22:05:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Alex
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Alies
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 7-9 ore in vacanta si in timpul anului depinde de cursuri
7.Main Spec / Off Spec : Unholy/blood
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Scoate foarte mult dps , este o clasa atractiva si este un bun tank
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Cu foarte multa rabdare dar in acelasi timp cu destul de multa munca
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : 30 k testat de Daspy
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am facut toti bossi din Ds dar din pacata doar morchock pe hc ceilalti nu am intalnite raiduri capabile, dar stiu script pe Hc la ceilalti bosi disponibili
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The divinity>aveau deja oameni pentru raiduri si nu se puneau la socoteala si cei noi de 2 sapt
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Este o guilda care are progrese pe hc , se tine de munca, se fac mai multe raiduri si pentru ceilalti,invatam de la cei mai buni

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SilePericol
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-07-2013 20:55)
Joined: 24 Jun 2013
Posts: 21, Topics: 1
Location: United States

Reputation: -3.2
Votes: 3

Post Posted: 27-06-2013, 22:06:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alies acceptat /w Daspy in game
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ISREAL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2017 19:33)
Joined: 29 May 2013
Posts: 47, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 139.6
Votes: 4

 
Post Posted: 30-06-2013, 15:27:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Zoltan
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4-5 ore pe zi
7.Main Spec / Off Spec : holy/retri
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :ca este bun de heal si e in locul 2 ca resto shaman este mai bun dar imi place foarte mult holy paladin
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : e greu dar 2 roatatia la singel target:bacon la tank+holy schok la cd+divine light+flash heal+holy schok la multi target: bacon la tank holy radiance+holy schok pe cd+light of dawn+3 spam holy raidance +flash heal

11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am facut toti bossi din Ds dar din pacata doar morchock pe hc ceilalti nu am intalnite raiduri capabile, dar stiu script pe Hc la ceilalti bosi disponibili
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : PERVERTS: ca e guild slab THE FORGOTTEN HEROES: ssunt prost omanei
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :ca este guild bun si este full progress de hc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 17-04-2024, 00:55:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x