User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PvE
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message53173
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 30-06-2013, 20:03:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins , invata sa scrii inainte sa completezi aplicatia



HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 01-07-2013, 00:31:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM

Paladin Retribution (main spec/off spec)

Warlock Demonology

Item level 395 !!!



Last edited by fantezye on 03-07-2013, 21:32:03; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kissrajmond

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2013 11:36)
Joined: 02 Jul 2013
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 39.6
Votes: 1

 
Post Posted: 03-07-2013, 12:47:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Raymond
2.Varsta : 15
3.Ocupatie : School:(
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Funyhorse
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4-6 ore pe zii
7.Main Spec / Off Spec : Blood/frost
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Imi place la nebunie tanku:))
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : La inceput de boss:Bone shield>Imune>Dmg taken reduce>spamm Death strike
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Pe spec de dps file:///C:/Users/Rajmond/Desktop/World%20of%20Warcraft%204.3.4.15595%20FREAKZ%20Edition/Screenshots/WoWScrnShot_070313_034427.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :Stiu toate scripturile,clasa
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Duality motiv:Nu era o guilda buna guild master 2 sapt off:(
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Am tot ce trebe
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :Cred ca este o guilda foarte buna.Si aveti progrese bune...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 03-07-2013, 21:27:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kissrajmond wrote:
1.Nume Real : Raymond
2.Varsta : 15
3.Ocupatie : School:(
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Funyhorse
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4-6 ore pe zii
7.Main Spec / Off Spec : Blood/frost
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Imi place la nebunie tanku:))
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : La inceput de boss:Bone shield>Imune>Dmg taken reduce>spamm Death strike
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Pe spec de dps file:///C:/Users/Rajmond/Desktop/World%20of%20Warcraft%204.3.4.15595%20FREAKZ%20Edition/Screenshots/WoWScrnShot_070313_034427.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :Stiu toate scripturile,clasa
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Duality motiv:Nu era o guilda buna guild master 2 sapt off:(
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Am tot ce trebe
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :Cred ca este o guilda foarte buna.Si aveti progrese bune...

Respins !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
caNnab1s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-01-2015 22:11)
Joined: 29 Jun 2010
Posts: 15, Topics: 4
Location: Focsani

Reputation: 77.5
Votes: 3

Post Posted: 06-07-2013, 13:33:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Mihai
2.Varsta : 21
3.Ocupatie : Liber profesionist.
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Steelseriez
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4-5 ore, depinde..
7.Main Spec / Off Spec : retri 401/prot 395
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : ca e top dps
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc): incepem cu burst, inquisition mereu pe tine; aripi si zealotry la cd.. rotatia depinde de la boss la boss.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://oi41.tinypic.com/10pu32q.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am inceput pve pe exodus in urma cu un an, nu am avut full progres pe patchul trecut ca m-am lasat de joc o perioada; m-am mutat pe genesis odata cu noul patch; acum am full progres hc.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Blue World, 2-3 luni, nu stiu exact; nu mai activeaza pe freakz.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da.
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Sa fac raiduri .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulian78

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2019 16:07)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 59.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-07-2013, 14:21:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : George Iulian
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Ciclism ....Scoala.
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Baiu
5.Clasa : MAGE
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4 5 ore depinde de zi.
7.Main Spec / Off Spec : Fire/frost
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Deoarece dps'ul este pe masura !
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Pyroblast-Living Bomb-Fireball-Combustion-(Scorch-Flame ORB)
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : TESTAT INGAME
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : 3-4 ani (numai firemage)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : We Play Naked ( s'au lasat) IM GLAD FKIN HOE (PVP)
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : AM.
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : ''Unde's multi puterea creste'' / Singur ma descurc foarte greu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 06-07-2013, 14:43:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iulian78 wrote:
1.Nume Real : George Iulian
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Ciclism ....Scoala.
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Baiu
5.Clasa : MAGE
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4 5 ore depinde de zi.
7.Main Spec / Off Spec : Fire/frost
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Deoarece dps'ul este pe masura !
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Pyroblast-Living Bomb-Fireball-Combustion-(Scorch-Flame ORB)
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : TESTAT INGAME
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : 3-4 ani (numai firemage)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : We Play Naked ( s'au lasat) IM GLAD FKIN HOE (PVP)
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : AM.
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : ''Unde's multi puterea creste'' / Singur ma descurc foarte greu.

Acceptat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 06-07-2013, 16:22:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

caNnab1s wrote:
1.Nume Real : Mihai
2.Varsta : 21
3.Ocupatie : Liber profesionist.
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Steelseriez
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4-5 ore, depinde..
7.Main Spec / Off Spec : retri 401/prot 395
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : ca e top dps
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc): incepem cu burst, inquisition mereu pe tine; aripi si zealotry la cd.. rotatia depinde de la boss la boss.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://oi41.tinypic.com/10pu32q.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am inceput pve pe exodus in urma cu un an, nu am avut full progres pe patchul trecut ca m-am lasat de joc o perioada; m-am mutat pe genesis odata cu noul patch; acum am full progres hc.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Blue World, 2-3 luni, nu stiu exact; nu mai activeaza pe freakz.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da.
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Sa fac raiduri .

Da-mi /w inGame pentru mai multe informatii !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fakeru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2013 16:05)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

 
Post Posted: 06-07-2013, 16:28:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : caius
2.Varsta : 25
3.Ocupatie : lucrez
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fakerul
5.Clasa : mag
6.Cat timp oferi jocului pe zi : depinde de zi
7.Main Spec / Off Spec : fire/arcane
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : ca deobicei da cel mai tare pe fire si e nevoie de aoe
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : talentele de pe site rotatia de pe site gemurile cat mai mult intelect si dupa crit
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : ma incercat Gabano
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : joc din tbc (ilidan down server de 1x) pe WOTLK numa pe normal am doborat LK pe hc nu
statea lumea la tryuri si acuma pe ultimu patch de cataclysm
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Bad Example, frecau menta in fata bosului si dura prea mult timp pana se adunau (o jumatate de ora o ora + statu si uitatu in fata bosului)
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : nam microfon
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : vreau in alta ghilda si sper sa fie realm first la deathwing

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-07-2013, 17:31:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fakeru wrote:
1.Nume Real : caius
2.Varsta : 25
3.Ocupatie : lucrez
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fakerul
5.Clasa : mag
6.Cat timp oferi jocului pe zi : depinde de zi
7.Main Spec / Off Spec : fire/arcane
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : ca deobicei da cel mai tare pe fire si e nevoie de aoe
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : talentele de pe site rotatia de pe site gemurile cat mai mult intelect si dupa crit
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : ma incercat Gabano
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : joc din tbc (ilidan down server de 1x) pe WOTLK numa pe normal am doborat LK pe hc nu
statea lumea la tryuri si acuma pe ultimu patch de cataclysm
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Bad Example, frecau menta in fata bosului si dura prea mult timp pana se adunau (o jumatate de ora o ora + statu si uitatu in fata bosului)
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : nam microfon
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : vreau in alta ghilda si sper sa fie realm first la deathwing


leaga contul cu cel din joc



Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fakeru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2013 16:05)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

 
Post Posted: 06-07-2013, 17:43:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum?

Posturi unite automat, 06-07-2013, 18:43:58

ii legat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 06-07-2013, 17:55:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fakeru wrote:
1.Nume Real : caius
2.Varsta : 25
3.Ocupatie : lucrez
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fakerul
5.Clasa : mag
6.Cat timp oferi jocului pe zi : depinde de zi
7.Main Spec / Off Spec : fire/arcane
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : ca deobicei da cel mai tare pe fire si e nevoie de aoe
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : talentele de pe site rotatia de pe site gemurile cat mai mult intelect si dupa crit
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : ma incercat Gabano
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : joc din tbc (ilidan down server de 1x) pe WOTLK numa pe normal am doborat LK pe hc nu
statea lumea la tryuri si acuma pe ultimu patch de cataclysm
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Bad Example, frecau menta in fata bosului si dura prea mult timp pana se adunau (o jumatate de ora o ora + statu si uitatu in fata bosului)
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : nam microfon
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : vreau in alta ghilda si sper sa fie realm first la deathwing

Respins !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
katy_naritza

[Creep]



Status: Offline
(since 02-01-2022 12:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 912, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 193.4
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-07-2013, 12:47:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Catalin
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xdemkaas
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : in general doar cand e raid...mai intru ocazional ca sa pierd vremea...
7.Main Spec / Off Spec : Unholy/blood
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca e peste frost pe acest patch...tank nu ma prea pasioneaza, dar am offspec de blood +ceva iteme...
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : ca talente folosesc 7/0/34, fara AMZ
Rotatie(prioritati)
Diseases>Dark Transformation>SS/DnD>Death Coil(la sudden doom sau high Rp)>FS pentru mentinerea diseasurilor pe target si transformarea runelor folosite in Death Runes dupa reactivare(FS===>4 SS dupa ce se reactiveaza runele folosite de FS)
Rune tap folosit cand e prima blood runa in cd deoarece o reactiveaza si o transforma in death rune>>>more SS
AOE:DnD(joc cu glyph cand trebuie aoe masiv-yor'sahj hc-in locul celui de Death Coil), Pestilence, Blood Boil, Macro cu SS si Claw de la pet(Sweeping Claws cand e transformat==> cleave la 3 targets)..cam atat ar fi explicatia pe scurt...
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
http://i39.tinypic.com/zwalo9.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Joc wow doar de pe Cata( de cand s'a bagat 4.0.6) unde am avut full progress bwd/bot n/h...la fel si pe 4.3, full progress n/h....ce sa mai spun...nu stau in foc -, ma descurc in orice situatie in materie de pve.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Evo, cea mai mai mare parte a timpului unde am facut si cea mai mare parte a progresului n/h, dar au plecat playerii capabili si nu se mai putea face mai nimic, INL(o mica perioada), am fost dat afara dupa o neintelegere, Blue World, am iesit de curand deoarece s'au mutat pe alt server si mi'e lene sa fac iar char+iteme+achievs etc.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Cunosc cateva persoane(fosti membii Evo) si in rest pentru progres





Fixed!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 07-07-2013, 15:29:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

katy_naritza wrote:
1.Nume Real : Catalin
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xdemkaas
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : in general doar cand e raid...mai intru ocazional ca sa pierd vremea...
7.Main Spec / Off Spec : Unholy/blood
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca e peste frost pe acest patch...tank nu ma prea pasioneaza, dar am offspec de blood +ceva iteme...
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : ca talente folosesc 7/0/34, fara AMZ
Rotatie(prioritati)
Diseases>Dark Transformation>SS/DnD>Death Coil(la sudden doom sau high Rp)>FS pentru mentinerea diseasurilor pe target si transformarea runelor folosite in Death Runes dupa reactivare(FS===>4 SS dupa ce se reactiveaza runele folosite de FS)
Rune tap folosit cand e prima blood runa in cd deoarece o reactiveaza si o transforma in death rune>>>more SS
AOE:DnD(joc cu glyph cand trebuie aoe masiv-yor'sahj hc-in locul celui de Death Coil), Pestilence, Blood Boil, Macro cu SS si Claw de la pet(Sweeping Claws cand e transformat==> cleave la 3 targets)..cam atat ar fi explicatia pe scurt...
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
http://i39.tinypic.com/zwalo9.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Joc wow doar de pe Cata( de cand s'a bagat 4.0.6) unde am avut full progress bwd/bot n/h...la fel si pe 4.3, full progress n/h....ce sa mai spun...nu stau in foc -, ma descurc in orice situatie in materie de pve.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Evo, cea mai mai mare parte a timpului unde am facut si cea mai mare parte a progresului n/h, dar au plecat playerii capabili si nu se mai putea face mai nimic, INL(o mica perioada), am fost dat afara dupa o neintelegere, Blue World, am iesit de curand deoarece s'au mutat pe alt server si mi'e lene sa fac iar char+iteme+achievs etc.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Cunosc cateva persoane(fosti membii Evo) si in rest pentru progres

Acceptat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TheSaint

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2014 10:22)
Joined: 29 Apr 2012
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 60.5
Votes: 2

 
Post Posted: 07-07-2013, 19:34:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Lucas
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ilbdll
5.Clasa : Priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Cat timp sunt acasa sunt in wow , peste 4 ore
7.Main Spec / Off Spec : Shadow / o sa fac un disci . Am facut full progress pe 4.0.6 cu disci.
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Imi place foarte mult , are multe de oferit si ajuta la un raid.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Gemuri cu intelect. Full reforge in haste dupa ce fac 17% hit rating. Vt-SW:p-DP. mind flay pana la primu orb si Mind Blast . Sub 25% Vt-DP:SW:D-mind flay pana la primu dot Mind Blast.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://tinypic.com/view.php?pic=4kdw0h&&s=5
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : TBC full progress o expansiune deosebita. Pe LK nu am prea jucat . Am inceput sa joc cata pe freakz si am facut orice boss din prima ocazie oferita.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Inspiration e ultima , vre o luna de zile. Am primit kick din motive neintemeiate.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Am parasit fosta ghilda si caut o ghilda in care sa imi gasesc prieteni si sa fac progress in continuare.
Mentionez ca voi fi activ la fiecare raid al ghildei si voi urma fiecare instructiune oferita de raid leader.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 20-04-2024, 00:36:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x