User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PvE
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message52905
rea

[tu dã bi dã best]



Status: Offline
(since 23-01-2018 15:18)
Joined: 16 May 2011
Posts: 2299, Topics: 41
Location: sector 2 bucuresti

Reputation: 275.1
Votes: 67

   
Post Posted: 05-08-2013, 11:44:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
1.Nume Real : Alic
2.Varsta : 21
3.Ocupatie : student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bluetech
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : aprox. 6 ore/zi
7.Main Spec / Off Spec : Prot / Holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Intotdeauna mi-a placut sa tankez/sa dau heal.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : momentan sunt mai mult pe stamina pentru ca nu ma ajuta gear-ul, dar mastery>parry>dodge. Despre cum joc clasa... depinde de encounter: dau cd cand trebuie fac ce trebuie la momentul potrivit. nu pot sa explic asta... Rotatie pe tank/healer nu exista, depinde de situatie.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : joc paladin prot+holy de pe wotlk. (healer sau tank in general)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : nu comentez
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : sa fac raiduri cu un guild


offchar P@



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 05-08-2013, 11:51:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
1.Nume Real : Alic
2.Varsta : 21
3.Ocupatie : student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bluetech
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : aprox. 6 ore/zi
7.Main Spec / Off Spec : Prot / Holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Intotdeauna mi-a placut sa tankez/sa dau heal.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : momentan sunt mai mult pe stamina pentru ca nu ma ajuta gear-ul, dar mastery>parry>dodge. Despre cum joc clasa... depinde de encounter: dau cd cand trebuie fac ce trebuie la momentul potrivit. nu pot sa explic asta... Rotatie pe tank/healer nu exista, depinde de situatie.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : joc paladin prot+holy de pe wotlk. (healer sau tank in general)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : nu comentez
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : sa fac raiduri cu un guild

Respins.(low gear)

Posturi unite automat, 05-08-2013, 12:48:00

Holycharm wrote:
1.Nume Real : Alex
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Holycharm
5.Clasa : Priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Cat e nev...
7.Main Spec / Off Spec : HOLY/DISCI
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : e un spec frumos si joc de mult timp
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
talente vedeti pe armory
depinde de encounter...daca e hard heal sau medium sau low heal ... depinde
gemming joci la bonusuri si cat mai multe de 50-40 intelect
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : pai pe tbc am facut full bt si swp primi 2 bossi(kalecgos si brutalus) lk am facut tot inafara de gun ship pe 406 am facut tot ce era posibil pe freakz inafara de council iar acuma nu am facut warlord...
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The divinity nu coincide programul lor cu al meu
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : pai am auzit ca aveti multe raiduri si sper ca la unu din ele sa prind loc si stiu ca daca nu pot veni intr-o zii in urmatoare se face alt raid ...

Respins. Nu avem nevoie de off chare in guild.

Posturi unite automat, 05-08-2013, 12:51:55

rea wrote:
tompiing wrote:
1.Nume Real : Alic
2.Varsta : 21
3.Ocupatie : student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bluetech
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : aprox. 6 ore/zi
7.Main Spec / Off Spec : Prot / Holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Intotdeauna mi-a placut sa tankez/sa dau heal.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : momentan sunt mai mult pe stamina pentru ca nu ma ajuta gear-ul, dar mastery>parry>dodge. Despre cum joc clasa... depinde de encounter: dau cd cand trebuie fac ce trebuie la momentul potrivit. nu pot sa explic asta... Rotatie pe tank/healer nu exista, depinde de situatie.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : joc paladin prot+holy de pe wotlk. (healer sau tank in general)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : nu comentez
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : sa fac raiduri cu un guild


offchar P@

Rea, te rog nu mai posta in acest topic, regulile in acest topic sunt pe prima pagina.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
olarmanu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2013 16:06)
Joined: 14 Jun 2013
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 33.6
Votes: 1

 
Post Posted: 09-08-2013, 13:09:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Marius
2.Varsta : 22
3.Ocupatie : Proiectionist
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shivv
5.Clasa : Rogue
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Depinde de zi ( media 2-3 ore )
7.Main Spec / Off Spec : Combat
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Are cel mai mare potential de dps pe patchul acesta
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Combat, sokete rosii agility, sokete galbene agil+haste, Rotatie: dupa parerea mea cea mai buna rotatie este incepi cu adrenaline rush si cu berserking(troll) dupa care 4xsinister strike, 1xslice and dice, 4xsinister striket,1x evenom si tot asa cand pica adrenaline rush si nu ai energie dai killing spree, asa se tot repoeta tinand mereu Up slice and dice.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://photobase.ro/di-AHNW.jpg (AOE DPS) http://photobase.ro/di-1NW8.jpg (Solo target DPS)
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Pot sa zic ca am trecut prin toate dungeon-urile, joc de la primul patch de wow, am oscilat intre pvp si pve doar ca odata ce s-a trecut de burning crusade mi se pare unbalanced pvp-ul si am renuntat la pvp si m-am axat pe pve. Am facut toti bossi din DS. Am progres toti pe 10/25n iar pe heroic am facut cu alt char deci stiu script yor mor si hagara.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Legiune ( motiv leader suferind Malakay) 3 sapt timp petrecut.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :Progres pve frumos si vreau sa ma alatur unei guilde care are potential pve.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GhetoBrother

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2013 07:34)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

 
Post Posted: 09-08-2013, 17:01:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Florin
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Golgoroth
5.Clasa : Priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 7-8 ore pe zi
7.Main Spec / Off Spec : Holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca-mi place foarte mult sa dau Heal
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Ca si healer nu ai o rotatie anume depinde in ce stare este raidul.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Pe 4.0.6 am facut putin pve,mai mult pvp dar de pe 4.3.4 am inceput pve-ul serios
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Divinity,am avut o disputa cu guild masteru din cauza unei ore puse la raid cam aiurea.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da,am
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pentru raiding de calitate si progres

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 09-08-2013, 17:37:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GhetoBrother wrote:
1.Nume Real : Florin
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Golgoroth
5.Clasa : Priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 7-8 ore pe zi
7.Main Spec / Off Spec : Holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca-mi place foarte mult sa dau Heal
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Ca si healer nu ai o rotatie anume depinde in ce stare este raidul.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Pe 4.0.6 am facut putin pve,mai mult pvp dar de pe 4.3.4 am inceput pve-ul serios
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Divinity,am avut o disputa cu guild masteru din cauza unei ore puse la raid cam aiurea.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da,am
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pentru raiding de calitate si progres

Acceptat, /w gabano ingame.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SergiuKC

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2022 09:12)
Joined: 10 Mar 2013
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 100.3
Votes: 2

 
Post Posted: 10-08-2013, 00:10:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Sergiu
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Retallica
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 2-6 ore
7.Main Spec / Off Spec : Retribution / Holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Am vrut o clasa buna pentru DPS, caracterul precedent fiind Druid Feral.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Inqusiton > Templar's Verdict > Crusader Strike > Exorcism > Hammer of Wrath > Judgement > Holy Wrath / Talente {7/2/32}
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Test in- game
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am inceput PVE de pe 4.0.6 cu paladin Protection, acum continui cu DPS pe patchul asta.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Pride -> aprox. 3 luni am fost acolo / am iesit cand am observat ca unii nu ma plac
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Check.
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Aveam nevoie de o guilda (nu am fost in una de o vreme) si guilda aceasta este in top + membrii foarte de treaba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 10-08-2013, 09:39:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SergiuKC wrote:
1.Nume Real : Sergiu
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Retallica
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 2-6 ore
7.Main Spec / Off Spec : Retribution / Holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Am vrut o clasa buna pentru DPS, caracterul precedent fiind Druid Feral.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Inqusiton > Templar's Verdict > Crusader Strike > Exorcism > Hammer of Wrath > Judgement > Holy Wrath / Talente {7/2/32}
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Test in- game
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am inceput PVE de pe 4.0.6 cu paladin Protection, acum continui cu DPS pe patchul asta.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Pride -> aprox. 3 luni am fost acolo / am iesit cand am observat ca unii nu ma plac
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Check.
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Aveam nevoie de o guilda (nu am fost in una de o vreme) si guilda aceasta este in top + membrii foarte de treaba.

Respins !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
olarmanu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2013 16:06)
Joined: 14 Jun 2013
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 33.6
Votes: 1

 
Post Posted: 10-08-2013, 12:06:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Marius
2.Varsta : 22
3.Ocupatie : Proiectionist
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shivv
5.Clasa : Rogue
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Depinde de zi ( media 2-3 ore )
7.Main Spec / Off Spec : Combat
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Are cel mai mare potential de dps pe patchul acesta
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Combat, sokete rosii agility, sokete galbene agil+haste, Rotatie: dupa parerea mea cea mai buna rotatie este incepi cu adrenaline rush si cu berserking(troll) dupa care 4xsinister strike, 1xslice and dice, 4xsinister striket,1x evenom si tot asa cand pica adrenaline rush si nu ai energie dai killing spree, asa se tot repoeta tinand mereu Up slice and dice.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://photobase.ro/di-AHNW.jpg (AOE DPS) http://photobase.ro/di-1NW8.jpg (Solo target DPS)
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Pot sa zic ca am trecut prin toate dungeon-urile, joc de la primul patch de wow, am oscilat intre pvp si pve doar ca odata ce s-a trecut de burning crusade mi se pare unbalanced pvp-ul si am renuntat la pvp si m-am axat pe pve. Am facut toti bossi din DS. Am progres toti pe 10/25n iar pe heroic am facut cu alt char deci stiu script yor mor si hagara.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Legiune ( motiv leader suferind Malakay) 3 sapt timp petrecut.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :Progres pve frumos si vreau sa ma alatur unei guilde care are potential pve.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 10-08-2013, 13:10:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

olarmanu wrote:
1.Nume Real : Marius
2.Varsta : 22
3.Ocupatie : Proiectionist
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shivv
5.Clasa : Rogue
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Depinde de zi ( media 2-3 ore )
7.Main Spec / Off Spec : Combat
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Are cel mai mare potential de dps pe patchul acesta
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Combat, sokete rosii agility, sokete galbene agil+haste, Rotatie: dupa parerea mea cea mai buna rotatie este incepi cu adrenaline rush si cu berserking(troll) dupa care 4xsinister strike, 1xslice and dice, 4xsinister striket,1x evenom si tot asa cand pica adrenaline rush si nu ai energie dai killing spree, asa se tot repoeta tinand mereu Up slice and dice.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://photobase.ro/di-AHNW.jpg (AOE DPS) http://photobase.ro/di-1NW8.jpg (Solo target DPS)
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Pot sa zic ca am trecut prin toate dungeon-urile, joc de la primul patch de wow, am oscilat intre pvp si pve doar ca odata ce s-a trecut de burning crusade mi se pare unbalanced pvp-ul si am renuntat la pvp si m-am axat pe pve. Am facut toti bossi din DS. Am progres toti pe 10/25n iar pe heroic am facut cu alt char deci stiu script yor mor si hagara.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Legiune ( motiv leader suferind Malakay) 3 sapt timp petrecut.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :Progres pve frumos si vreau sa ma alatur unei guilde care are potential pve.

1. Nu trebuie sa repeti cererea de recrutare.
2. Esti off char, guilda heaven nu are nevoie de off chare.
3. Respins!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xecutorrwtf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2022 20:12)
Joined: 25 May 2013
Posts: 103, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 172.6
Votes: 13

 
Post Posted: 11-08-2013, 11:34:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :Adi
2.Varsta :17
3.Ocupatie :Elev
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Morifa
5.Clasa -K
6.Cat timp oferi jocului pe zi :3-4 ore pe zi
7.Main Spec / Off Spec :Blood / Unholy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :am ales blood pt ca e mai usor sa tankezi decat sa te omori cu dps`u
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :-
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :-
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :Wotlk , Cataclysm
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :Ground zero , motivu nu se faceau raiduri
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ?pt ca vreau sa fac progres pve



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 11-08-2013, 12:34:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xecutorrwtf wrote:
1.Nume Real :Adi
2.Varsta :17
3.Ocupatie :Elev
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Morifa
5.Clasa -K
6.Cat timp oferi jocului pe zi :3-4 ore pe zi
7.Main Spec / Off Spec :Blood / Unholy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :am ales blood pt ca e mai usor sa tankezi decat sa te omori cu dps`u
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :-
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :-
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :Wotlk , Cataclysm
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :Ground zero , motivu nu se faceau raiduri
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ?pt ca vreau sa fac progres pve

Respins !!! Ai mai fost la noi si ai luat kick pentru inactivitate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ELECTRONIST

[Shadow]



Status: Offline
(since 01-12-2019 15:01)
Joined: 24 Jul 2013
Posts: 285, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 133.3
Votes: 43

 
Post Posted: 13-08-2013, 16:02:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM:1 Pala Holy/retry,2 Priesti holy/disc,2 Samani resto,1 Rogue,1 Warlock

SHADOW


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hrubaru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-12-2015 18:36)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 11, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 1.7
Votes: 4

 
Post Posted: 13-08-2013, 20:40:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Alex
2.Varsta : 19
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mesha
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : mai mult de 6 ore
7.Main Spec / Off Spec : Retri/Holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca retri este printre top dps momentan, pe freakz.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : In primu rand imi tin un cap de haste de ~18% apoi gemming/reforging in mastery. Rotatia e simpla. Inquisition always on, 3 holy power > templar.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://i40.tinypic.com/2duebzn.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : M-am apucat de wow pe tbc, dar atunci nu prea stiam, eram noob, etc. Am venit pe freakz pe 3.3.5, am creat paladinul asta, si cu el am jucat cel mai mult (am avut multe offchare). Am facut full progress in ICC si Ruby sanctum. Pe atunci jucam holy, si eram la ally. Cand s-a trecut la cataclysm, m-am lasat de wow. am jucat foarte putin pe 4.0.6 dar m-am oprit. Acum aproximativ 1 saptamana sau 2, m-am apucat iar, si astfel m-am transferat si la hoarda (mi-a placut mai mult hoarda)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Pf, pai acuma n-am fost in nici o guilda, doar ce am facut raiduri cu global.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Am auzit ca ati fost primii care ati dat zon'ozz pe 10hc. Altceva sincer nu prea stiu de voi - n-am mai jucat de ceva timp pe serveru asta. Sper sa n-o luati ca pe o insulta xD.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 14-08-2013, 13:11:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hrubaru wrote:
1.Nume Real : Alex
2.Varsta : 19
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mesha
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : mai mult de 6 ore
7.Main Spec / Off Spec : Retri/Holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca retri este printre top dps momentan, pe freakz.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : In primu rand imi tin un cap de haste de ~18% apoi gemming/reforging in mastery. Rotatia e simpla. Inquisition always on, 3 holy power > templar.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://i40.tinypic.com/2duebzn.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : M-am apucat de wow pe tbc, dar atunci nu prea stiam, eram noob, etc. Am venit pe freakz pe 3.3.5, am creat paladinul asta, si cu el am jucat cel mai mult (am avut multe offchare). Am facut full progress in ICC si Ruby sanctum. Pe atunci jucam holy, si eram la ally. Cand s-a trecut la cataclysm, m-am lasat de wow. am jucat foarte putin pe 4.0.6 dar m-am oprit. Acum aproximativ 1 saptamana sau 2, m-am apucat iar, si astfel m-am transferat si la hoarda (mi-a placut mai mult hoarda)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Pf, pai acuma n-am fost in nici o guilda, doar ce am facut raiduri cu global.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Am auzit ca ati fost primii care ati dat zon'ozz pe 10hc. Altceva sincer nu prea stiu de voi - n-am mai jucat de ceva timp pe serveru asta. Sper sa n-o luati ca pe o insulta xD.

Acceptat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-08-2013, 14:03:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Andrei-Gabriel
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Bacu anu asta... si frec menta/ il tund pe efekt in timpul liber
4.Link Armory (gear PvE ) : armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Andreyutzuu
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Cat vrea KSK
7.Main Spec / Off Spec : Ce vrea ksk!
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Sa cresca perfectiunea desfasurarii raidurilor
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Sincer. sunt fail nu am nici ce-a mai vaga idee. dar promit ca intr-o sapt o sa dau randament maxiM!
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : nu crek sunt dps.
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Foarte multa ^_^ belive me.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Prefer sa nu mentionez.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : hmm.. da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Sa il aud pe KSK " SABIE TRECI TANK!" si sa il aud pe vyx " Andreyutzule! iau eu sunet"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 28-03-2024, 11:37:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x