User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PvE
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message53344
torquecosmin1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2016 07:41)
Joined: 10 Apr 2013
Posts: 139, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 64
Votes: 12

 
Post Posted: 05-06-2013, 17:14:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ne vedem la teste in-game vekule.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 05-06-2013, 17:16:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nrultimate wrote:
1.Nume Real :
Marius si Elvis
2.Varsta :
Aproape 22
3.Ocupatie :
Student
4.Link Armory (gear PvE ) :
Click Me
5.Clasa :
Warrior (tauren)
6.Cat timp oferi jocului pe zi :
Depinde de zile pot de la 2 la 24 de ore -
7.Main Spec / Off Spec :
Protection / Arms (pot juca si Fury)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :
Protection l-am ales ca main spec pt ca imi place sa joc, ma descurc foarte bine pe el. Arms / fury joc mai mult din obligatie (ma descurc dps cat sa ma ridic la asteptarile raid liderului)
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
Degeaba scriu aici rotatii si alte cele pt ambele specuri pt ca veti considera ca le i-au din guide-uri desi totusi joc altfel ca sa imi pot permite un tanking sau dps decent in situatia calculatorului meu -.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
Click me - fara potiune, flask, food, buffs sa alte prostii...doar ce are clasa / rasa
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :
- 3.3.5 - full progres in hkp
- 4.0.6 - full progres fara AC hc (am luat si o pauza indelungata de la wow pana pe 4.3.4
- 4.3.4 - Morchok - down cu propriul guild, Yor - cu guildul Specii

12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :
ELGG (propria guilda), Specii - se face o pauza pt vacanta.(doar pe 4.3.4)
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) :
DA
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :
Am niste prieteni pe la voi sau cel putin am avut si mi-au spus ca sunteti playeri buni. De obicei tin de guildele in care intru daca desigur merita sa raman in ele, si asta nu depinde de progres.

Acceptat ! Da-mi /w Amunsette ingame.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iksh

[Chungus]



Status: Offline
(since 03-10-2022 20:50)
Joined: 02 Aug 2012
Posts: 78, Topics: 19
Location: Constanta , Romania

Reputation: 163.6
Votes: 14

 
Post Posted: 05-06-2013, 20:28:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Razvan
2.Varsta : 16
3.Ocupatie : elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hotsizzle
5.Clasa : Hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : in timpul saptamanii de la 20:00 la 22:30 , iar in weekend de la 10:00 la 13:00 si de la 19:00 la 23:00
7.Main Spec / Off Spec : All specs .... Main Spec Survival
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Joc acum pe survival deoarece este singurul spec pe care mai trebuie sa-l invat...... inca putin timp de practica si
ma descurc de minune !!
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Rotatia la survival nu-i foarte grea! Inainte de encounter hunter's mark si
misdirect pe tank , incep cu serpent sting , apoi black arrow si 1 explosive shot , la proc de explosive shot dau explosive > cobra > explosive > cobra sau explosive>
arcane > explosive > arcane in functie de focus. Black arrow la cd .In aoe pun explosive trap si ice trap si incep rotatia multi shot>cobra shot . Majoritatea gemurilor pe patch-ul actual la hunter trebuie rosii(40-50 agility)
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
Marksman: http://img822.imageshack.us/img822/4932/wowscrnshot052013080634.jpg
Survival: http://img21.imageshack.us/img21/5947/wowscrnshot053113053516.jpg (daca nu era delay dadeam mai mult)
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Experienta mea in PVE a inceput la aparitia primului patch de cataclysm. Eram cel mai bun la dps pe mm. Am facut
toti bossii scriptati de pe cataclysm. Pe WOTLK am invatat lucrurile de baza ale clasei mele.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Specii - guilda e acum in vacanta
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : ON (microfonul baraie uneori dar asta este o problema minora)
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Doresc sa ma alatur echipei deoarece am auzit k sunt oameni capabili in guild. Mai am si unii prieteni in aceasta guilda
, majoritatea mi-au recomandat guilda.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kasperksyionut

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 11-03-2017 15:23)
Joined: 27 Nov 2010
Posts: 308, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 283.9
Votes: 22

 
Post Posted: 05-06-2013, 21:02:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

acceptat /w healulol


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Popescu123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-08-2013 09:23)
Joined: 17 May 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.3
Votes: 2

 
Post Posted: 06-06-2013, 08:47:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : robert
2.Varsta : 19
3.Ocupatie : liceu
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bestwarior
5.Clasa : warrior
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4-6 ore si mai mult daca e nevoie nu am o limita anume
7.Main Spec / Off Spec : arms/prot
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : se merita cel mai mult pe acest patch
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : la warrior nu este o rotatie anume , rend ms ,cs , op,hs,slam
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : nu folosesc recount dar am 28 dps la 5 mil pe dummy hc
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : joc wow de pe tbc inclusiv pve
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Ground zero nu erau seriosi
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : am auzit ca sunteti o guilda unita si seriosi asta caut

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 06-06-2013, 13:15:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@popescu123 respins .



HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
popitza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2021 06:48)
Joined: 25 May 2013
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 2

 
Post Posted: 09-06-2013, 17:21:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :PauL
2.Varsta :20
3.Ocupatie :Player wow
4.Link Armory (gear PvE ) :389 resto,385 feral
5.Clasa :druid
6.Cat timp oferi jocului pe zi :5-6 ore
7.Main Spec / Off Spec :Resto/feral
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :m-am apucat recent de cataclysm cunosc scripturile ds normal alea le-am putu face cu global
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :nu am fost in nici o guilda cu progrese
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) -a
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : doresc sa ma alaturi voua deoarece imi doresc progres si pe heroic

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
taz140789

[Assassin]



Status: Offline
(since 24-09-2022 17:20)
Joined: 04 Sep 2010
Posts: 69, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 137.5
Votes: 11

 
Post Posted: 09-06-2013, 19:35:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Mircea
2.Varsta : 24
3.Ocupatie : Pregatitor Vopsitor Auto
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Baddoc
5.Clasa : Druid
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 1 - 6 ore
7.Main Spec / Off Spec : Resto / Tank
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : pentru ca imi place si il joc de cand m-am apucat de wow..
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : pe heal nu prea ai o rotatie anume, ci doar in anumite situatii sa dai mai tare heal .. i usually wild growth , rej , regrowth on proc etc.. pe tank 3 lifebloom ... s.a.m.d
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : stiu majoritatea scripturilor , iar daca nu stiu le invat caci imi place sa ma informez cu si despre acestea.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : mai multe in special specii care mi s-a parut mai ok .. de obicei nu m-am considerat apt pentru guilde bune , dar nici ele nu aveau progress etc.. nu aveam loc la raid .. so i left..
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : am un amic la voi (Rambohoof) + ca as dori sa am progress -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 09-06-2013, 21:44:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ popitza - Respins

@Baddoc - w erasmuus vorbim in joc




HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
robertenc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2016 20:47)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 15, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 17.7
Votes: 6

 
Post Posted: 10-06-2013, 20:38:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Robert(nu dau numele de familie scuze..)
2.Varsta : 21
3.Ocupatie : student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bubulica
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : online aproape in fiecare zi...mai putin in sesiune......cand e vb de raiduri sunt tot timpul online . 10-12 ore...
7.Main Spec / Off Spec : Tank/DPS
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? Pt ca imi place mie...
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Rotatia am ales-o eu...nu pot sa explic dc dar asa consider eu ca este mai bine
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Cunosc toate scripturile...mai putin noul boss Hagara pt ca nu am mai jucat de ceva vreme...si vreau sa ma reapuc
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : ELGG-dar s-a destramat,the divinity(am fost dat afara pt ca am fost plecat o perioada)-nu am avut niciodata probleme in guilda...
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : DA
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :Veku mia spus despre guilda voastra este un tovaras de al meu si as vrea sa vad ce poate guilda...daca voi fi acceptat in guilda sper sa nu va dejamagesc..multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 10-06-2013, 21:53:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

robertenc wrote:
1.Nume Real : Robert(nu dau numele de familie scuze..)
2.Varsta : 21
3.Ocupatie : student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bubulica
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : online aproape in fiecare zi...mai putin in sesiune......cand e vb de raiduri sunt tot timpul online . 10-12 ore...
7.Main Spec / Off Spec : Tank/DPS
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? Pt ca imi place mie...
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Rotatia am ales-o eu...nu pot sa explic dc dar asa consider eu ca este mai bine
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Cunosc toate scripturile...mai putin noul boss Hagara pt ca nu am mai jucat de ceva vreme...si vreau sa ma reapuc
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : ELGG-dar s-a destramat,the divinity(am fost dat afara pt ca am fost plecat o perioada)-nu am avut niciodata probleme in guilda...
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : DA
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :Veku mia spus despre guilda voastra este un tovaras de al meu si as vrea sa vad ce poate guilda...daca voi fi acceptat in guilda sper sa nu va dejamagesc..multumesc!

Respins !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
robertgta

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2013 16:03)
Joined: 15 Jun 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Kazakhstan

Reputation: 32
Votes: 1

 
Post Posted: 15-06-2013, 18:47:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :catalin
2.Varsta :19
3.Ocupatie : (contabil in devenire)
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Iomol
5.Clasa : pala
6.Cat timp oferi jocului pe zi : -4ore
7.Main Spec / Off Spec : retri holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : stiu prea bn holy vreau sa dau dps ca pe vremuri ca acu 2 ani
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : MASTERI>HASTE CAP >CRIT
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Am fost testat
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : pe tlk nu am facut lk pe cataclism 406 full progres freakz.si momentan nu am hagara hc
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : nu prea mai stiu am intrat in guilde cand mergeam cu globalu la raid si dupa luam kick pt
inactivitate
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : am
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : caut comunitate pve

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 15-06-2013, 23:44:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

robertgta wrote:
1.Nume Real :catalin
2.Varsta :19
3.Ocupatie : (contabil in devenire)
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Iomol
5.Clasa : pala
6.Cat timp oferi jocului pe zi : -4ore
7.Main Spec / Off Spec : retri holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : stiu prea bn holy vreau sa dau dps ca pe vremuri ca acu 2 ani
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : MASTERI>HASTE CAP >CRIT
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Am fost testat
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : pe tlk nu am facut lk pe cataclism 406 full progres freakz.si momentan nu am hagara hc
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : nu prea mai stiu am intrat in guilde cand mergeam cu globalu la raid si dupa luam kick pt
inactivitate
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : am
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : caut comunitate pve

Acceptat !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Seyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2014 05:37)
Joined: 23 May 2010
Posts: 14, Topics: None
Location: Bucuresti

Reputation: 120.5
Votes: 5

   
Post Posted: 16-06-2013, 01:07:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Branza Mihai ( sar putea sa radeti de numele meu de familie , dar nu e nimic )
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : Astept sa intru la facultate
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tsisimhemied ( S-ar putea sa apara si specu de dps sau nu stiu..daca vreti va arat in joc specu de heal daca pe armory nu se vede..am 392 pe heal )
5.Clasa : Shaman ( Troll )
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Sunt online in fiecare zi , pana la 12- 1 noaptea
7.Main Spec / Off Spec : Resto / Enha
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? Pentru ca e frumos si simplu , pentru mine care cunosc clasa.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Rotatia am aleso eu in functie de boss , nu am o rotatie anume. Talente la fel. Mi sa recomandat de un prieten.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : pe 3.3.5 Full progres inafara de lk pentru ca nu am avut cu cine in guilda accea.
- 4.0.6 full progres bwd. + cu guilda specii am facut BH 25 in 10 oameni , am si video pe fb daca vreti.
-4.3.5 Morcok si yor pe hc. Stiu si scriptu la hagara pe hc , numai ca nu am avut cu cine sa-l fac.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Speci . Dar din cauza oamenilor care nu mai vroiau sa faca ceva cu guilda aia , am plecat fiecare pe drumu lui.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :Rambohoof mi-a recomandat guilda. Un prieten foarte bun care ma ajutat si ma ajuta. si as vrea sa ajut guilda cum pot ...daca voi fi acceptat in guilda sper sa nu va dezamagesc..multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
roro29

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-10-2013 19:15)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 16-06-2013, 15:44:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Roro
2.Varsta : 16
3.Ocupatie : Always holydays
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Unstuck
5.Clasa : Death knight
6.Cat timp oferi jocului pe zi : ore
7.Main Spec / Off Spec : unholy/blood
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :Pentru ca mi se pare potrivit pentru mine.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : str>hit>haste>mastery>crit>expertise . rotatie : outbreak , 2x festering , 2x scourge , burst , 7x scourge ....
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Testat in game.
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Joc de pe TBC... insa pe contul asta am doar 4.0.3 si 4.3.4 full progres
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :Perverts...putin timp...s-a destramat ; True story...aproximativ 1 luna.... dar se misca extrem de incet si au niste principii aiurea. In rest guilde fantoma...
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Recomandarea unor prieteni.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 26-04-2024, 15:14:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x