User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PvE
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message53345
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 14-07-2013, 13:32:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Freakka wrote:
1.Nume Real : Gabi
2.Varsta : 17 ani
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Freakka
5.Clasa : Druid
6.Cat timp oferi jocului pe zi : In mod normal stau on cam 4-5 ore .
7.Main Spec / Off Spec : Resto/Balance
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca imi place foarte mult,acesta fiind primul spec incercat cand m-am apucat de wow .
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : O sa fiu scurt,dar la obiect : cu cap .
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://img547.imageshack.us/img547/6707/ql8e.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Stiu scripturile la Morchock,Yor`saj si Hagara pe N dar si pe HC .
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Forgotten Heroes (4 saptamani),unde in afara de raidurile de 25N nu prindeam nimic altceva si nu am mai stat sa fiu bataie de joc ..
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : TS On,o sa-mi iau si microfon zilele astea .
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pentru ca doresc sa fac parte dintr-o guilda capabila,cu progres .

Edit : SS adaugat,prima oara am omis sa-l pun -

Acceptat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Keem
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-07-2015 17:03)
Joined: 11 Apr 2013
Posts: 34, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 7.9
Votes: 4

 
Post Posted: 19-07-2013, 00:02:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Cristi
2.Varsta : 26
3.Ocupatie : -
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shtab
5.Clasa : Shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4-5ore
7.Main Spec / Off Spec : Resto/Enha
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : E un spec solicitant si imi place.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : rotatie nu este una fixa , sa aveti healing rain pe jos , earth shield pe tank , si riptide + greater healing in caz ca cineva este low , si pt AoE chain heal , si daca este panica panica , spirit link.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Joc wow de pe WOTLK
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Divinity ,am avut o perioada de inactivitate.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pt progres.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 19-07-2013, 00:22:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Keem wrote:
1.Nume Real : Cristi
2.Varsta : 26
3.Ocupatie : -
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shtab
5.Clasa : Shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4-5ore
7.Main Spec / Off Spec : Resto/Enha
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : E un spec solicitant si imi place.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : rotatie nu este una fixa , sa aveti healing rain pe jos , earth shield pe tank , si riptide + greater healing in caz ca cineva este low , si pt AoE chain heal , si daca este panica panica , spirit link.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Joc wow de pe WOTLK
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Divinity ,am avut o perioada de inactivitate.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pt progres.

Acceptat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kissrajmond

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2013 11:36)
Joined: 02 Jul 2013
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 39.6
Votes: 1

 
Post Posted: 24-07-2013, 07:33:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Florin
2.Varsta : 14
3.Ocupatie : School
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Daredevyl
5.Clasa : Rouge
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 6-7 ore
7.Main Spec / Off Spec : Combat/Subtlety
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Rouge este aproape cea mai buna clasa..
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Rotatie asta o stiu eu: 2XSinster strike>burst>Killing spre>>facem5 combo si dupaia eviscerate
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :http://imageshack.com/scaled/large/845/7lp1.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Imi stiu clasa destul de bine...
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Heartless nu faceu raiduri,et nimica nici bgs...
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da am
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Este o guilda buna..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 24-07-2013, 12:14:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kissrajmond wrote:
1.Nume Real : Florin
2.Varsta : 14
3.Ocupatie : School
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Daredevyl
5.Clasa : Rouge
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 6-7 ore
7.Main Spec / Off Spec : Combat/Subtlety
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Rouge este aproape cea mai buna clasa..
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Rotatie asta o stiu eu: 2XSinster strike>burst>Killing spre>>facem5 combo si dupaia eviscerate
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :http://imageshack.com/scaled/large/845/7lp1.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Imi stiu clasa destul de bine...
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Heartless nu faceu raiduri,et nimica nici bgs...
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da am
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Este o guilda buna..

Blade flurry activat, low gearat. Respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andrey.miku

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2013 18:27)
Joined: 03 Jul 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 41.1
Votes: 1

 
Post Posted: 25-07-2013, 14:12:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Andrei
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fakecastlol
5.Clasa : priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3-4 ore
7.Main Spec / Off Spec : holy/shadow
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : deoarece pristu holy este o clasa ff buna si rezisti cu heal-u la orice boss
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : flash heal,binding heal,prayer of healing,renew,holy nova etc....
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : sunt heal
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : stiu toate script dragon soul...joc wow dp TBC
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Legiune o guilda de oameni care sufera din orice motiv....1 luna
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :deoarece vreau sa fac raids saptamanal si progress....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 25-07-2013, 14:59:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andrey.miku wrote:
1.Nume Real : Andrei
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fakecastlol
5.Clasa : priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3-4 ore
7.Main Spec / Off Spec : holy/shadow
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : deoarece pristu holy este o clasa ff buna si rezisti cu heal-u la orice boss
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : flash heal,binding heal,prayer of healing,renew,holy nova etc....
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : sunt heal
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : stiu toate script dragon soul...joc wow dp TBC
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Legiune o guilda de oameni care sufera din orice motiv....1 luna
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :deoarece vreau sa fac raids saptamanal si progress....

Respins, nu avem nevoie de offchare in guild.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
allina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-07-2013 17:06)
Joined: 31 Mar 2013
Posts: 8, Topics: 1
Location: Braila

Reputation: 57.3
Votes: 2

 
Post Posted: 26-07-2013, 12:55:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :ALINA
2.Varsta :20 si ceva
3.Ocupatie :asistent med
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Alliina
5.Clasa :mag
6.Cat timp oferi jocului pe zi :4-5 ore/zi
7.Main Spec / Off Spec :fire
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :cel mai bun pe dps pve
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :pyro/living bomb,spam fireblast si tot asa .
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :joc de pe wolk am facut toate raidurile de acolo n/hc si tot asa pana acum
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :the life is pve,evo.ground zero,hkp.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : pt ca aveti full progres.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Naturelle

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2013 19:59)
Joined: 22 May 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Deva

Reputation: 61.1
Votes: 2

 
Post Posted: 26-07-2013, 14:12:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Bogdan
2.Varsta : 19, aproape 20
3.Ocupatie : proaspat student ^^
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Brehar
5.Clasa : Druid
6.Cat timp oferi jocului pe zi : media de 3-4 ore si in caz de raid cat e nevoie.
7.Main Spec / Off Spec : Resto/Boomkin
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Deoarece specul ofera o mobilitate imensa , druidul resto reusind sa dea heal in miscare, ceea ce mi se pare exceptional.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Gasesc talentele astea utile, eventual cu mici modificari in functie de gameplay http://wowtal.com/#k=gBkPXayM4.bqj.druid.entGdS. O posibila rotatie(greu de numit asa dupa parerea mea) este: 3xLifebloom pe tank + Regrowth/Nourish/HT sa dam refresh la LB, Swiftmend si WG cand se ia AOE dmg(deci almost la cd in cazul DS-ului) . Rejuvenation parerea mea ca trebuie folosit cu cap, nu pus la intamplare pe oricine din raid, fiind un HOT cu heal considerabil (deci pe cei care iau DMG mare in special) . La clearcasting se da Regrowth(heal bun, sansa de crit mare, cast mic). Gearul este si el o necesitate, ca stats urmand : Intelect>Mastery>Haste(2005)>Spirit>Crit .
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : pe 434 toti bossi mai putin Ozz ( numai ce am terminat cu examenele) .
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Revengers, Hkp, motiv: inactivitate din cauza studiilor.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Consider ca munca este una de calitate, fiind o echipa serioasa.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 26-07-2013, 14:20:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

allina wrote:
1.Nume Real :ALINA
2.Varsta :20 si ceva
3.Ocupatie :asistent med
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alliina
5.Clasa :mag
6.Cat timp oferi jocului pe zi :4-5 ore/zi
7.Main Spec / Off Spec :fire
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :cel mai bun pe dps pve
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :pyro/living bomb,spam fireblast si tot asa .
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :joc de pe wolk am facut toate raidurile de acolo n/hc si tot asa pana acum
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :the life is pve,evo.ground zero,hkp.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : pt ca aveti full progres.

Acceptat !

Posturi unite automat, 26-07-2013, 15:20:24

Naturelle wrote:
1.Nume Real : Bogdan
2.Varsta : 19, aproape 20
3.Ocupatie : proaspat student ^^
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Brehar
5.Clasa : Druid
6.Cat timp oferi jocului pe zi : media de 3-4 ore si in caz de raid cat e nevoie.
7.Main Spec / Off Spec : Resto/Boomkin
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Deoarece specul ofera o mobilitate imensa , druidul resto reusind sa dea heal in miscare, ceea ce mi se pare exceptional.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Gasesc talentele astea utile, eventual cu mici modificari in functie de gameplay http://wowtal.com/#k=gBkPXayM4.bqj.druid.entGdS. O posibila rotatie(greu de numit asa dupa parerea mea) este: 3xLifebloom pe tank + Regrowth/Nourish/HT sa dam refresh la LB, Swiftmend si WG cand se ia AOE dmg(deci almost la cd in cazul DS-ului) . Rejuvenation parerea mea ca trebuie folosit cu cap, nu pus la intamplare pe oricine din raid, fiind un HOT cu heal considerabil (deci pe cei care iau DMG mare in special) . La clearcasting se da Regrowth(heal bun, sansa de crit mare, cast mic). Gearul este si el o necesitate, ca stats urmand : Intelect>Mastery>Haste(2005)>Spirit>Crit .
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : pe 434 toti bossi mai putin Ozz ( numai ce am terminat cu examenele) .
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Revengers, Hkp, motiv: inactivitate din cauza studiilor.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Consider ca munca este una de calitate, fiind o echipa serioasa.

Acceptat !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OneHit

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2016 14:36)
Joined: 22 Feb 2013
Posts: 10, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 33.6
Votes: 2

 
Post Posted: 26-07-2013, 14:25:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Ionut
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Congtong
5.Clasa : Mage fire (troll)
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Depinde de zi dar in general 3-4 ore daca e nevoie mai mult !
7.Main Spec / Off Spec : Fire / Arcane ( arcane tin pt focus magic doar nu joc arcane )
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : E cel mai bun in pve in momentul de fata ...
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Living bomb + fireball pana la proc de pyro (activez burst potiune etc) dau pyro daca e crit si imi pune ignite dau comb ..(sincer depinde si de boss daca stau sa explic fiecare rotatie la boss cum o fac eu ar dura prea mult...)
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://postimg.org/image/q365ae7j1/
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Wotlk full progres (pe alt char ) 4.0.6 full progres fara acel buff de 30% increse si 4.3.4 hagara/yor'shaj/mortock hc (faza zon ozz)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Guilde mici in general nu am avut prea mult timp de joc mai ales acum pe 4.3.4 .... insa acum ca e vara am timp si m-am reapucat intensiv ca sa zic asa !
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da (ambele)
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Progres + caut o comunitate de playeri cu care sa poti sa te intelegi nu doar sa faci raid !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 26-07-2013, 14:35:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OneHit wrote:
1.Nume Real : Ionut
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Congtong
5.Clasa : Mage fire (troll)
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Depinde de zi dar in general 3-4 ore daca e nevoie mai mult !
7.Main Spec / Off Spec : Fire / Arcane ( arcane tin pt focus magic doar nu joc arcane )
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : E cel mai bun in pve in momentul de fata ...
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Living bomb + fireball pana la proc de pyro (activez burst potiune etc) dau pyro daca e crit si imi pune ignite dau comb ..(sincer depinde si de boss daca stau sa explic fiecare rotatie la boss cum o fac eu ar dura prea mult...)
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://postimg.org/image/q365ae7j1/
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Wotlk full progres (pe alt char ) 4.0.6 full progres fara acel buff de 30% increse si 4.3.4 hagara/yor'shaj/mortock hc (faza zon ozz)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Guilde mici in general nu am avut prea mult timp de joc mai ales acum pe 4.3.4 .... insa acum ca e vara am timp si m-am reapucat intensiv ca sa zic asa !
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da (ambele)
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Progres + caut o comunitate de playeri cu care sa poti sa te intelegi nu doar sa faci raid !

Acceptat !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
popitza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2021 06:48)
Joined: 25 May 2013
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 2

 
Post Posted: 26-07-2013, 15:40:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :
PauL
2.Varsta :
20
3.Ocupatie :
nimic
4.Link Armory (gear PvE ) :
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bourning
5.Clasa :Mage
6.Cat timp oferi jocului pe zi :4-5 ore
7.Main Spec / Off Spec :Fire/arcane
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :
Pentru ca il consider cel mai folositor
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
Rotatia pe single target incepi cu pyroblast living bomb Fire orb ,mirror images pe urma astepti o critica mare ca sa folosesti combustion pe urma spam fireball
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii:
http://s7.postimg.org/xe6ui9y97/Wo_WScrn_Shot_072113_142227.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :
m-am apucat de cataclysm de cateva luni doar am mai jucat in urma cu vreo 2 ani wotlk
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :
Keepers of somthing a fost guilda in care am petrecut majoritatea timpului motivul parasirii guildei fost programu lor de raiduri
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :
caut o guilda serioasa si matura cu care se poate face progres

Posturi unite automat, 26-07-2013, 16:40:51

popitza wrote:
1.Nume Real :
PauL
2.Varsta :
20
3.Ocupatie :
nimic
4.Link Armory (gear PvE ) :
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bourning
5.Clasa :Mage
6.Cat timp oferi jocului pe zi :4-5 ore
7.Main Spec / Off Spec :Fire/arcane
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :
Pentru ca il consider cel mai folositor
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
Rotatia pe single target incepi cu pyroblast living bomb Fire orb ,mirror images pe urma astepti o critica mare ca sa folosesti combustion pe urma spam fireball
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii:
http://s7.postimg.org/xe6ui9y97/Wo_WScrn_Shot_072113_142227.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :
m-am apucat de cataclysm de cateva luni doar am mai jucat in urma cu vreo 2 ani wotlk
Sunt foarte ,sper ca aceasta guilda sa fie la fel de activa
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :
Keepers of somthing a fost guilda in care am petrecut majoritatea timpului motivul parasirii guildei fost programu lor de raiduri
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :
caut o guilda serioasa si matura cu care se poate face progres

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 26-07-2013, 16:12:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

popitza wrote:
1.Nume Real :
PauL
2.Varsta :
20
3.Ocupatie :
nimic
4.Link Armory (gear PvE ) :
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bourning
5.Clasa :Mage
6.Cat timp oferi jocului pe zi :4-5 ore
7.Main Spec / Off Spec :Fire/arcane
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :
Pentru ca il consider cel mai folositor
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
Rotatia pe single target incepi cu pyroblast living bomb Fire orb ,mirror images pe urma astepti o critica mare ca sa folosesti combustion pe urma spam fireball
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii:
http://s7.postimg.org/xe6ui9y97/Wo_WScrn_Shot_072113_142227.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :
m-am apucat de cataclysm de cateva luni doar am mai jucat in urma cu vreo 2 ani wotlk
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :
Keepers of somthing a fost guilda in care am petrecut majoritatea timpului motivul parasirii guildei fost programu lor de raiduri
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :
caut o guilda serioasa si matura cu care se poate face progres

Posturi unite automat, 26-07-2013, 16:40:51

popitza wrote:
1.Nume Real :
PauL
2.Varsta :
20
3.Ocupatie :
nimic
4.Link Armory (gear PvE ) :
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bourning
5.Clasa :Mage
6.Cat timp oferi jocului pe zi :4-5 ore
7.Main Spec / Off Spec :Fire/arcane
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :
Pentru ca il consider cel mai folositor
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
Rotatia pe single target incepi cu pyroblast living bomb Fire orb ,mirror images pe urma astepti o critica mare ca sa folosesti combustion pe urma spam fireball
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii:
http://s7.postimg.org/xe6ui9y97/Wo_WScrn_Shot_072113_142227.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :
m-am apucat de cataclysm de cateva luni doar am mai jucat in urma cu vreo 2 ani wotlk
Sunt foarte ,sper ca aceasta guilda sa fie la fel de activa
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :
Keepers of somthing a fost guilda in care am petrecut majoritatea timpului motivul parasirii guildei fost programu lor de raiduri
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :
caut o guilda serioasa si matura cu care se poate face progres

Acceptat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iuli1998

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2014 17:32)
Joined: 15 Jan 2013
Posts: 22, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 86.3
Votes: 3

 
Post Posted: 27-07-2013, 11:56:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :Iulian
2.Varsta : 16 ani
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Horler
5.Clasa :Priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : In mod normal stau on cam 4-5 ore .
7.Main Spec / Off Spec : Holy/Shadow
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :Consider ca este foarte complex .
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :Pai pe acest spec over healingul nu este permis deoarece o sa ti se duca mana repede,in rest banalele speluri.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Stiu scripturile la Morchock,Yor` si Hagara pe N dar si pe HC si la zonzz inca invat scriptul.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :Blue World
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : TS On .
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pentru ca doresc sa fac parte dintr-o guilda capabila de niste raiduri .

Posturi unite automat, 27-07-2013, 12:56:22

1.Nume Real :Iulian
2.Varsta : 16 ani
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Horler
5.Clasa :Priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : In mod normal stau on cam 4-5 ore .
7.Main Spec / Off Spec : Holy/Shadow
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :Consider ca este foarte complex .
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :Pai pe acest spec over healingul nu este permis deoarece o sa ti se duca mana repede,in rest banalele speluri.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Stiu scripturile la Morchock,Yor` si Hagara pe N dar si pe HC si la zonzz inca invat scriptul.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :Blue World
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : TS On .
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pentru ca doresc sa fac parte dintr-o guilda capabila de niste raiduri .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 26-04-2024, 17:52:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x