User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PvE
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message53348
Kasperksyionut

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 11-03-2017 15:23)
Joined: 27 Nov 2010
Posts: 308, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 283.9
Votes: 22

 
Post Posted: 16-08-2013, 14:28:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ LoRd_DaRK acceptat /w ksk ingame


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
easylikes

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 18:26)
Joined: 21 Aug 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 39.1
Votes: 1

 
Post Posted: 21-08-2013, 19:29:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Daniel
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Elev in ultimul an de liceu -
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Easylikes
5.Clasa : Rogue
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Nu am limita de timp alocata PC-ului sau jocurilor de pe acesta
7.Main Spec / Off Spec : Combat/Subletly
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Combat? Un dps excelent + o rotatie usoara => ownage ! ; Keep calm and keep SnD up !
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Rotatia o stie toata lumea cred , gemming : agility .. deoarece nu poti da reforge in agility .. in rest cunosc niste chestii care multi nu le cunosc la combat rogue ..
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://img42.imageshack.us/img42/2424/lke3.jpg (P.S: m-a cam luat putin valul eram concentrat sa dau bine si am depasit cam mult 3m dar ma puteti testa si in-game daca doriti)
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Experienta? stiu scripturile destul de bine din raidurile si dungeonele noi si sunt gata oricand sa invat chestii noi despre ele..
Cele vechi.. nu merg, doar e freakz -
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Alliance Funeral Company si motivul : n-aveau treaba cei in grad mai mare sa faca raid-uri sa obtinem progres, ei pur si simplu se jucau pe alt server cu pandaria.. lipsa de progres si nepasarea lor m-a facut sa caut altceva..
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da , amandoua
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Deoarece sper sa gasesc ce nu am avut de unde am plecat: interes pt. raiduri , progress , gearing..
fun, intelegere si lucru in echipa..
Astept raspuns, multumesc ! :cheers:


For Quel'Thalas!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ELECTRONIST

[Shadow]



Status: Offline
(since 01-12-2019 15:01)
Joined: 24 Jul 2013
Posts: 285, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 133.3
Votes: 43

 
Post Posted: 23-08-2013, 18:52:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

easylikes wrote:
1.Nume Real : Daniel
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Elev in ultimul an de liceu -
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Easylikes
5.Clasa : Rogue
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Nu am limita de timp alocata PC-ului sau jocurilor de pe acesta
7.Main Spec / Off Spec : Combat/Subletly
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Combat? Un dps excelent + o rotatie usoara => ownage ! ; Keep calm and keep SnD up !
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Rotatia o stie toata lumea cred , gemming : agility .. deoarece nu poti da reforge in agility .. in rest cunosc niste chestii care multi nu le cunosc la combat rogue ..
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://img42.imageshack.us/img42/2424/lke3.jpg (P.S: m-a cam luat putin valul eram concentrat sa dau bine si am depasit cam mult 3m dar ma puteti testa si in-game daca doriti)
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Experienta? stiu scripturile destul de bine din raidurile si dungeonele noi si sunt gata oricand sa invat chestii noi despre ele..
Cele vechi.. nu merg, doar e freakz -
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Alliance Funeral Company si motivul : n-aveau treaba cei in grad mai mare sa faca raid-uri sa obtinem progres, ei pur si simplu se jucau pe alt server cu pandaria.. lipsa de progres si nepasarea lor m-a facut sa caut altceva..
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da , amandoua
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Deoarece sper sa gasesc ce nu am avut de unde am plecat: interes pt. raiduri , progress , gearing..
fun, intelegere si lucru in echipa..
Astept raspuns, multumesc ! :cheers:


Respins


SHADOW


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scorpio21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2013 18:36)
Joined: 18 Feb 2012
Posts: 15, Topics: None
Location: Belgium

Reputation: 66.9
Votes: 2

 
Post Posted: 23-08-2013, 22:46:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:vuya
2. Varsta:24
3. Localitate: bruxxeles belgia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) de la ora 8 jumate inacolo cate este nevoie pentru 1 bos nou un raid progres
4. Clasa: trol/druid
5. Main Spec/OFF spec:resto cam asta jok eu in general,mai am si balance da nu prea imbracat
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vuya
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place ca lumea sa depinda de mine -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).LK,4.0.6 n/h ful 4.3.4 n.h ful
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) the revengers fail raid doar GM ofiteri si rai leaderi fac raiduri restu ....
12. Detalii PC***. i7 10 gb ddr3 ti radeon 4 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? respec progres si seriozitate
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez in wekend o ierire cu prietena prietenii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).sper ca e k astept raspuns,ms

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
danieldany

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2013 06:19)
Joined: 08 May 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 60.1
Votes: 2

 
Post Posted: 23-08-2013, 22:59:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Swiz
2. Varsta:20
3. Localitate: Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)DE la ora 19:00 pana cand e nevoie
5. Main Spec/OFF spec:Marksmanship
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Swiz
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca pe el ma descurc cel mai bine
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Cel mai bine sa ma vedeti in actiune
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum:Joc de pe Tbc de 4 ani si pe Cata de pe pachu trecut pana in prezent
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Betrayers Din cauza Gm-ului
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Pentru ca am auzit numai lucruri fromoase despre voi
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lMuncesc de luni pana vineri de la ora 6 dimineatza pana la 6 seara,cu prieteniimi petrec timpu liber

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulie@priest

[Night Fury]



Status: Offline
(since 30-08-2013 11:23)
Joined: 04 May 2013
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 21.8
Votes: 3

 
Post Posted: 23-08-2013, 23:17:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)




Last edited by iulie@priest on 24-08-2013, 17:00:15; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dj_fear99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-04-2021 10:52)
Joined: 28 Mar 2013
Posts: 69, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 271.4
Votes: 17

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-08-2013, 23:18:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Nicu
2.Varsta : 14
3.Ocupatie : scoala
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Healu
5.Clasa : shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : cat e nevoie
7.Main Spec / Off Spec : resto / ele
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : deoarece imi place sa fiu heal
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : ..
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : heal
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : stiu toate script ..
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : drunken badgers , vreau ceva pve nu pvp
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : avem avem
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : deoarece caut o guilda pve



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 24-08-2013, 02:39:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iulie@priest wrote:
Vuya si Swiz acceptati

Iulie si dkill vreau si eu sa stiu cand v-am atribuit rank de officer. Discutam ingame.

Posturi unite automat, 24-08-2013, 03:39:32

dj_fear99 wrote:
1.Nume Real : Nicu
2.Varsta : 14
3.Ocupatie : scoala
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Healu
5.Clasa : shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : cat e nevoie
7.Main Spec / Off Spec : resto / ele
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : deoarece imi place sa fiu heal
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : ..
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : heal
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : stiu toate script ..
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : drunken badgers , vreau ceva pve nu pvp
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : avem avem
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : deoarece caut o guilda pve

Respins, sa fim seriosi 391 ilvl 2 zile played?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hardyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2015 16:46)
Joined: 11 Jun 2013
Posts: 46, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 116.5
Votes: 4

 
Post Posted: 24-08-2013, 11:13:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Mihai
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Liber profesionist:)) trec in cls 12-a
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hardyy
5.Clasa : warrior
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Destul de multe depinde de timpul meu liber .
7.Main Spec / Off Spec : arms / protections
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca arms este superior in pve. Si warrioru este primul meu caracter de cand joc wow..
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
charge-rent-mortalstrike-slam-overpower-heroicstrike.. si la cd colosoush mash...
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://tinypic.com/r/142hdv8/5
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : PVe joc de cand s-a bagat versiunea 4.3.4
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The betrayers nu sunt prea seriosi nu am stat mult vreo 2-3 saptamani.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Doresc progres si activitate !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 24-08-2013, 14:12:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hardyy wrote:
1.Nume Real : Mihai
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Liber profesionist:)) trec in cls 12-a
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hardyy
5.Clasa : warrior
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Destul de multe depinde de timpul meu liber .
7.Main Spec / Off Spec : arms / protections
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca arms este superior in pve. Si warrioru este primul meu caracter de cand joc wow..
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
charge-rent-mortalstrike-slam-overpower-heroicstrike.. si la cd colosoush mash...
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://tinypic.com/r/142hdv8/5
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : PVe joc de cand s-a bagat versiunea 4.3.4
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The betrayers nu sunt prea seriosi nu am stat mult vreo 2-3 saptamani.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Doresc progres si activitate !

RESPINS, nu avem nevoie de offchare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Astashalia

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 13:27)
Joined: 02 Aug 2013
Posts: 20, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 39.7
Votes: 1

 
Post Posted: 24-08-2013, 21:51:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Razvan
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : Somer
4.Link Armory (gear PvE ) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ishootblanks
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi :3 -5 ore
7.Main Spec / Off Spec : Holy/Retry
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Asta joc de 5 ani de wo numai heal
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Paladinu se joaca la Intelect>haste>crit>spirit>mastery asa joc eu
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : 4 ani ceva in genu
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Eu vin de pe fostu real evo acolo a fost Hardcore (sa desfitat) Opus dei etc ....de cele mai multe ori sau lasat de joc
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Din auzite ca sunteti oameni seriosi imi plac genu asta de oameni si vreau sa joc cu oameni cu capu pe umeri....nu cu copii de 10 14 anii



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexrg

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2013 19:32)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36.2
Votes: 1

 
Post Posted: 25-08-2013, 12:06:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Alexandru
2.Varsta : 22
3.Ocupatie : Luptator al luminii
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nemaydes
5.Clasa : Goblin Rogue
6.Cat timp oferi jocului pe zi : In timpul saptamanii cam 3-4 ore, iar in weekend mai mult.
7.Main Spec / Off Spec : Combat/ SUb
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Acest spec furnizeaza cel mai bun dps in PvE
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Voi incepe cu stats- Agility, Melee hit 8%, Expertise 26, Haste, Spell Hit Cap 17% pentru a nu da miss cu poisons, Mastery si Crit. La gemming, luam bonusul doar daca este +30 agility, daca nu punem un gem cu +50 agil. Rotatia- SS 3-4 combo points, Slice n Dice , SS 4 combo- Rvs - Eviscerate. Prioritatea este sa tin Slice up tot timpul. ( Eu foloesc si Rupture doar la 5 combo si daca este un bleed debuff pe boss)
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Am fost testat in game de catre un leader, am scos 24k pe dummy.
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am jucat pe retail din 2006, undead rogue pe Sylvanas EU pana la WoTWLK (cu pauze) iar cand a iesit Cata am renuntat. Am prins mai toate raidurile de la Vanilla Molten Core, Naxx, BWL, AQ pana la BT, SSC, TK, ICC.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Am fost in Madness la ally, iar orele la care raidurile erau programate nu erau foarte ok pt mine.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da/Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Mi-a fost recomandata de un prieten de la voi din guilda, si am si vazut cand am fost la el ca sunteti oameni chiar ok cu care poti face treaba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Solodyc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2013 13:54)
Joined: 25 Aug 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 37.1
Votes: 1

 
Post Posted: 25-08-2013, 14:11:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Eduard
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Student in primul an.
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Solodyc
5.Clasa : Shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Destul de mult.
7.Main Spec / Off Spec : Enha/Resto
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca doream sa incerc o noua clasa de melee dps.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Rotatia este simpla dupa ce iti alegi prioritatile, important e sa dai lava lash doar la 5 stackuri de searing totem. Ca stat principal joc la mastery.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii.
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am facut toti bossi de pe acest patch.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da , amandoua
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Cred ca sunteti o guilda serioasa si doresc sa fac performanta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 25-08-2013, 14:38:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Solodyc wrote:
1.Nume Real : Eduard
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Student in primul an.
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Solodyc
5.Clasa : Shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Destul de mult.
7.Main Spec / Off Spec : Enha/Resto
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca doream sa incerc o noua clasa de melee dps.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Rotatia este simpla dupa ce iti alegi prioritatile, important e sa dai lava lash doar la 5 stackuri de searing totem. Ca stat principal joc la mastery.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii.
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am facut toti bossi de pe acest patch.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da , amandoua
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Cred ca sunteti o guilda serioasa si doresc sa fac performanta.

Acceptat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
micutuc24

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2013 18:50)
Joined: 28 Aug 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

Post Posted: 29-08-2013, 00:43:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume:Alwex/alex
varsta:15 ani
locatie:zalau
clasa:rogue
mains spec:combat
off spec:sub dar pvp doar
profesii:doar ench 143skill
Pai am timpde wow mereu si in timpul scoli tocmai am terminat a8a
Am ales aceasta guilda pentru ca as vrea mai multe porgresurile si sunt de parere ca este o guilda capabila
Dps:27k non buff
Achiv points:1100
Fps:cam aproximativ 20-30
Da am mircrofon casti si Ts tot pot fi mereu on!
Ilvl :392
Ocupatie:scoala ....si wow mai mereu
Experiente pve:Stiu toate scriptuile ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 27-04-2024, 02:22:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x