User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PvE
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message53194
Ghost Ryder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 02:29)
Joined: 17 Feb 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 167.7
Votes: 5

 
Post Posted: 23-09-2013, 14:03:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

torquecosmin1 wrote:
lory100 wrote:
1.Nume Real : Lorand
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Agis 388 ilvl dar urca in curand putin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3,4 ore
7.Main Spec / Off Spec : Destruction
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Cunosc speku bine.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : In primul rand spell hit 17, haste 20-22 % iar restu se da reforge in crit. Glyp: Confligrate,Immolate,Imp,Soulstone,Healstone,Demonic Circle,Health funel,Ritual of souls, Unendind Breath(buguit). Rotatia: Curse of Elements,Soulburn, Soul fire, Immolate,coflagrate,chaos bolt,Corruption,Bane of Doom,incinerate dupa care tin Soul Fire activat si toate doturile pe target. Tailoring full si urmeaza Engeneering pentru enchantul de pe hands.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
http://i.imgur.com/jMRpbo5.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Sunt un player care invata foarte repede, acesta este primul meu warlock si l-am invatat in 5 minute, i-mi place foarte mult si nu ma pierd intre butoane.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Betrayers, nu mi-a convenit sa iau -200 dkp pentru greseala unui recrut urmand wipe la zonozz pe 25hc asa ca am spus ce ma doare si un officer ma dat afara.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Am auzit ca sunteti o guilda cu progres acceptabil si as vrea sa ma alatur echipei.




maxim...te-ai asigurat de un loc la raid

Ce cauti la noi pe forum la recrutari? Ti-a dat cineva voie? Daca te mai vad pe aici primesti report.

Posturi unite automat, 23-09-2013, 15:03:51

lory100 wrote:
1.Nume Real : Lorand
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Agis 388 ilvl dar urca in curand putin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3,4 ore
7.Main Spec / Off Spec : Destruction
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Cunosc speku bine.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : In primul rand spell hit 17, haste 20-22 % iar restu se da reforge in crit. Glyp: Confligrate,Immolate,Imp,Soulstone,Healstone,Demonic Circle,Health funel,Ritual of souls, Unendind Breath(buguit). Rotatia: Curse of Elements,Soulburn, Soul fire, Immolate,coflagrate,chaos bolt,Corruption,Bane of Doom,incinerate dupa care tin Soul Fire activat si toate doturile pe target. Tailoring full si urmeaza Engeneering pentru enchantul de pe hands.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
http://i.imgur.com/jMRpbo5.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Sunt un player care invata foarte repede, acesta este primul meu warlock si l-am invatat in 5 minute, i-mi place foarte mult si nu ma pierd intre butoane.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Betrayers, nu mi-a convenit sa iau -200 dkp pentru greseala unui recrut urmand wipe la zonozz pe 25hc asa ca am spus ce ma doare si un officer ma dat afara.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Am auzit ca sunteti o guilda cu progres acceptabil si as vrea sa ma alatur echipei.

/w gabano ingame sa discutam.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
doghiy05

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2015 09:11)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 33, Topics: 5
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 44.3
Votes: 6

   
Post Posted: 28-09-2013, 19:00:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Razvan
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Doghiiy
5.Clasa : paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : si 10 ore daca e nevoie(14:00-24:00)
7.Main Spec / Off Spec : Retri 397(main),holy 392,prot 391(off)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Mi s-a parut un spec din care aveai ce alege si pot sa joc toate specurile
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : ca si gemming,merg pe full str(unde nu reusesc cap din reforge pun gem), ca si rotatie o foloesc cu exactitate pe cea de aici:http://forum.wow-freakz.com/Paladin-Retribution-PVE-Iteme-de-start-etc-t97974.html
de asemenea pentru toate specurile de pe acelasi site
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
http://postimg.org/image/3vspnuv19/(in DS hc este mai mare cu 2-3k deoarece fac multi-dotting)
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Ca si experienta pve de pe patchul 3.3.5a toate scripturile stiute n/hc pana pe patchul actual
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : std r bop(guilda unui prieten mai mult axata pe pvp)
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : ambele
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :Mi se pare un guild stabil unde cred eu ca voi avea loc la fiecare raid+full progres ceea ce indica responsabilitate si performanta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Vlad`

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2014 12:56)
Joined: 17 May 2013
Posts: 216, Topics: 13
Location: Constanta

Reputation: 44.7
Votes: 7

 
Post Posted: 13-10-2013, 09:25:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

doghiy05 momentan guilda nu mai este activa.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 05-12-2013, 23:26:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa modific maine primul post. Recrutari deschise !



HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
forwader

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-12-2015 18:57)
Joined: 06 Dec 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 38
Votes: 1

 
Post Posted: 07-12-2013, 10:58:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Dani
2.Varsta : 16/17
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Vespereth
5.Clasa : Hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi :3/4 ore ..poate mai putin,poate mai mult..depinde de zi
7.Main Spec / Off Spec : Survival/Marksmanship PVP
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Am incercat toate specurile..le-am testat si survival mi se pare cel mai eficient (patch-ul asta cel putin)
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Rotatie:doturi..cobras pana la 90% spam,arcane/cateodata kill command,procs de lnl la 1 secunda fiecare...Talentele,gems si gliphs sunt pve,cele mai bune :stats principale..hit/haste cap, 15 mastery..restu crit
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://postimg.org/image/xtk33pbhz/
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : joc din 4.06, desi am facut o pauza in timpul tranzitiei catre 4.3 , am facut toti bosii din bot/bwd (hc/n) ..stiu toate scripturile de la bosi actuali, dar am reusit sa fac doar yor @hc
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : In 4.3 ,2 guilde :paradox si whysoserious, le-am parasit deoarece playeri erau inactivi/neexperimentati
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da, amandoua
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Deoarece stiu ca este o guilda buna,activa cu playeri buni

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Devai

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2013 11:48)
Joined: 07 Dec 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 07-12-2013, 14:27:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

forwader wrote:
1.Nume Real : Dani
2.Varsta : 16/17
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Vespereth
5.Clasa : Hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi :3/4 ore ..poate mai putin,poate mai mult..depinde de zi
7.Main Spec / Off Spec : Survival/Marksmanship PVP
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Am incercat toate specurile..le-am testat si survival mi se pare cel mai eficient (patch-ul asta cel putin)
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Rotatie:doturi..cobras pana la 90% spam,arcane/cateodata kill command,procs de lnl la 1 secunda fiecare...Talentele,gems si gliphs sunt pve,cele mai bune :stats principale..hit/haste cap, 15 mastery..restu crit
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://postimg.org/image/xtk33pbhz/
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : joc din 4.06, desi am facut o pauza in timpul tranzitiei catre 4.3 , am facut toti bosii din bot/bwd (hc/n) ..stiu toate scripturile de la bosi actuali, dar am reusit sa fac doar yor @hc
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : In 4.3 ,2 guilde :paradox si whysoserious, le-am parasit deoarece playeri erau inactivi/neexperimentati
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da, amandoua
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Deoarece stiu ca este o guilda buna,activa cu playeri buni


Respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deekline

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2014 10:04)
Joined: 22 Oct 2012
Posts: 15, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 68.6
Votes: 2

 
Post Posted: 11-12-2013, 14:10:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Andrei
2.Varsta : 17 ani
3.Ocupatie : Scoala, somn, WoW
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deeklineftw cred ca e vreo problema cu armoryul, imi arata itemele pvp... dar pve am 395 ilvl am sa dau inspect in joc:)
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : cam cat pot aproximativ vreo 3-4 ore! -
7.Main Spec / Off Spec : UnHoly
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Inainte jucam frost, dar am vazut ca si uh da bine, si am zis sa incerc si eu:)
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Dissase, 2x FF, 1x SS, Burst, Gargoyle, spam x5 DC, D.Transformation, unii joaca crit, altii mastery, eu joc pe balance intre crit - mastery, in rest full haste:), hit cap!
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://tinypic.com/r/20gia7m/5
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Destul de experimentat:)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Am fost in The Warlords, dar nu am parasito, GM a zis ca ne mutam cu totii la voi in guild:)
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : TS3 on! dar trb sa repar microfonul:)
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pentru ca imi place si Pve-ul, si in plus vreau si eu progres:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 11-12-2013, 14:50:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Deekline gm-ul a intrat cu 2-3 playeri care au trecut de teste si ulterior la raid au luat kick , acum e in alt guild, vorbeste cu el . RESPINS.



HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sketch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-04-2014 12:56)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 57.7
Votes: 2

 
Post Posted: 22-12-2013, 00:32:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Bogdan
2.Varsta : 23
3.Ocupatie : student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Synesttro
5.Clasa : death knight
6.Cat timp oferi jocului pe zi : cat este nev...pot juca si 1 zi intreaga
7.Main Spec / Off Spec : blood/unholy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : nu am o rotatie anume...doar sa tin agro
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : am full progres fara ultraxion pe hc...scripturi stiute
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Defiance....GM era prea capos si prea noob
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :am inteles k sunteti o g de oameni seriosi....si cam asta caut si eu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
baracuss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2014 13:25)
Joined: 07 Mar 2012
Posts: 67, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 29.4
Votes: 6

Post Posted: 22-12-2013, 02:49:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Bogdan
2.Varsta : 23
3.Ocupatie : student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Synesttro
5.Clasa : death knight
6.Cat timp oferi jocului pe zi : cat este nev...pot juca si 1 zi intreaga
7.Main Spec / Off Spec : blood/unholy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : nu am o rotatie anume...doar sa tin agro
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : am full progres fara ultraxion pe hc...scripturi stiute
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Defiance....GM era prea capos si prea noob
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :am inteles k sunteti o g de oameni seriosi....si cam asta caut si eu


w/ baracus in game pentru mai multe intrebari de la ora 14:30

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raikiida133

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2019 18:23)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 40, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 74.6
Votes: 3

 
Post Posted: 26-01-2014, 20:47:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Andrei
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : well... inca la liceu...
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Knavia
5.Clasa : paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 5-6 ore/zi
7.Main Spec / Off Spec : Holy 397 / prot 390
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : deoarece imi place, il stiu juca si pentru ca rolul de healer mi se potriveste cel mai bine
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : well... incerc sa dau heal mai mult consumand holy powers sau la proc, holy radiance spam in aoe situations + light of down la 3 holy power, holy shock + divine light la proc pentru single target... gemming : rosu = intelect ; blue = spirit ; galben = crit
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : joc de pe la sfarsit de TBC, pe wotlk am luat pauza si pe cata 406 am venit pe Freakz, am avut mare parte din progresul HC, acum pe 4.3.4 am progress complet cu exceptia Zon'ozz si Ultraxion..
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : nu am prea fost prin guilde. alea prin care au fost sunt deastea mai slabe.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : pentru ca sunt satul sa ma chinui degeaba cu nabi si pentru ca imi place munca in echipa.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-05-2015, 15:24:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pentru:



Druid(Restoration/Balance)

Monk(Mistweaver)

Paladin(Holy)

Hunter(Survival/Marksmanship)




Eraasmus wrote:
*Minim Item Level 470 PvE .
**Contul din WoW sa fie legat de contul de pe forum

Quote:
1.Nume Real :
2.Varsta :
3.Ocupatie :
4.Link Armory (gear PvE ) :
5.Clasa :
6.Cat timp oferi jocului pe zi :
7.Main Spec / Off Spec :
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
10.SS cu Recount 5 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :




Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mylittlelove

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2015 14:13)
Joined: 04 Jun 2015
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 1.8
Votes: 1

Post Posted: 06-06-2015, 09:56:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Silviu
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : https://armory.freakz.ro/character/genesis/mylittlelove
Stiu ca nu e mult dar pana fac gear stau la rdf:). Fac repede gear din sha si galeon Baggu de la rdf.
5.Clasa : paladin holy
6.Cat timp oferi jocului pe zi : depinde 5-6 ore
7.Main Spec / Off Spec : main spec holy/retri(retri folosesc doar pentru questuri si batut mobi)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : De ce am ales specu.Pentru ca e singuru spec care imi place de la paladin si il joc de 3 ani cat si clasa -.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : talente sunt 2 tipuri cel care folosesti judgement in rotatie si light's hammer(http://i.imgur.com/evZCYWO.jpg) si cel care spreduiesti healu care folosesti eternal flame si holy prism (http://i.imgur.com/H5OF0xd.jpg) depinde de fight.
Asa cred eu ca ar trebui sa joc:).
10.SS cu Recount 5 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : singuru ss care il am e asta deocamdata ca nu am avut nici o guilda pana acum nu am facut raids sunt nou la hoarda:) e dintr-un rdf nu cred ca ajuta prea mult http://i.imgur.com/5USDH4z.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Exeperienta mea pve a inceput pe 4.3.4 dragon soul 25h full am jucat in toate rolurile am tankat(si boss si oaze la spine) am healat am dat dps a fost un patch frumos si interesant. iar pe 5.4.8 mv 25n 10n 10h
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Opus Dei nu am niici un motiv vreau sa ma mut la hoarda atata tot
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : ts3:on microfon:on
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? Comunitate, progres oameni noi.Eu pun accent mai mult pe comunitate si mai putin pe progres.
Multumesc indiferent de raspuns!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-06-2015, 12:57:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mylittlelove wrote:
1.Nume Real : Silviu
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Elev
4.Link Armory (gear PvE ) : https://armory.freakz.ro/character/genesis/mylittlelove
Stiu ca nu e mult dar pana fac gear stau la rdf:). Fac repede gear din sha si galeon Baggu de la rdf.
5.Clasa : paladin holy
6.Cat timp oferi jocului pe zi : depinde 5-6 ore
7.Main Spec / Off Spec : main spec holy/retri(retri folosesc doar pentru questuri si batut mobi)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : De ce am ales specu.Pentru ca e singuru spec care imi place de la paladin si il joc de 3 ani cat si clasa -.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : talente sunt 2 tipuri cel care folosesti judgement in rotatie si light's hammer(http://i.imgur.com/evZCYWO.jpg) si cel care spreduiesti healu care folosesti eternal flame si holy prism (http://i.imgur.com/H5OF0xd.jpg) depinde de fight.
Asa cred eu ca ar trebui sa joc:).
10.SS cu Recount 5 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : singuru ss care il am e asta deocamdata ca nu am avut nici o guilda pana acum nu am facut raids sunt nou la hoarda:) e dintr-un rdf nu cred ca ajuta prea mult http://i.imgur.com/5USDH4z.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Exeperienta mea pve a inceput pe 4.3.4 dragon soul 25h full am jucat in toate rolurile am tankat(si boss si oaze la spine) am healat am dat dps a fost un patch frumos si interesant. iar pe 5.4.8 mv 25n 10n 10h
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Opus Dei nu am niici un motiv vreau sa ma mut la hoarda atata tot
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : ts3:on microfon:on
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? Comunitate, progres oameni noi.Eu pun accent mai mult pe comunitate si mai putin pe progres.
Multumesc indiferent de raspuns!


Cauta un Officer/2ndGM si spunele ca ai fost acceptat de mine pe forum(Andrei). Accepted.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
larryse

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-11-2015 10:16)
Joined: 13 Jun 2015
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

 
Post Posted: 13-06-2015, 20:09:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Andreas
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Ajutor de bucatar
4.Link Armory (gear PvE ) : https://armory.freakz.ro/character/genesis/larryse
5.Clasa : Druid resto
6.Cat timp oferi jocului pe zi : cam 6-7 ore poate chiar mai mult daca este nevoie
7.Main Spec / Off Spec : Main spectu este resto
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca am vrut sa fiu healar
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : rotatie:life bloom pe tank, Rejuvenation pe 5-6 oameni, Wild Growth la cd si Tranquility cand este nevoie.
10.SS cu Recount 5 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : joc pve de aproape un 1 jumate
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Die Hard( sa destramat ) si Wasted ( din motiv ca nu este organizare)
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : As dori sa ma alaturi voua pentru ca stiu ca daca vrei sa fi cel mai bun trebe sa ai o echipa buna si sa fie organizare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 24-04-2024, 02:03:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x