User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PvE
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message53176
carutacudouaroti

[HeaVen]



Status: Offline
(since 12-09-2018 00:59)
Joined: 08 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 31
Location: Baia Mare

Reputation: 40.5
Votes: 47

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Lockkar 
Post Posted: 13-06-2015, 22:06:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

larryse , leaga-ti contul de wow cu cel de forum.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-06-2015, 10:40:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

larryse wrote:
1.Nume Real : Andreas
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Ajutor de bucatar
4.Link Armory (gear PvE ) : https://armory.freakz.ro/character/genesis/larryse
5.Clasa : Druid resto
6.Cat timp oferi jocului pe zi : cam 6-7 ore poate chiar mai mult daca este nevoie
7.Main Spec / Off Spec : Main spectu este resto
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca am vrut sa fiu healar
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : rotatie:life bloom pe tank, Rejuvenation pe 5-6 oameni, Wild Growth la cd si Tranquility cand este nevoie.
10.SS cu Recount 5 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : joc pve de aproape un 1 jumate
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Die Hard( sa destramat ) si Wasted ( din motiv ca nu este organizare)
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : As dori sa ma alaturi voua pentru ca stiu ca daca vrei sa fi cel mai bun trebe sa ai o echipa buna si sa fie organizare.


Respins. Multa bafta. Multumesc ca ti-ai facut timp sa postezi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Creionelu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2015 13:16)
Joined: 14 Jun 2015
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 14-06-2015, 19:16:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Radulescu Octavian
2.Varsta : 16
3.Ocupatie : Liceu
4.Link Armory (gear PvE ) : https://armory.freakz.ro/character/genesis/extroll
5.Clasa : Druid Resto
6.Cat timp oferi jocului pe zi : este vacanta de vara.. pot sa ofer si 6 ore pe zi.
7.Main Spec / Off Spec : Resto main spec / no off spec.
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : foarte distractiv... e bun pe patchu asta.. si imi place mult druidu resto.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
Talents :

Displacer Beast -> Ysera`s Gift -> Typhoon -> Incarnation -> Ursol`s Vortex -> Nature`s Vigil

Stats priority:

Intellect > Spirit > Haste > Mastery > Crit > more Haste

La sfarsit am spus "more Haste" doarece Haste ajuta la primirea a mai multor tickuri la Lifebloom , Regrowth , Rejuvenation , Tranquility si la Wild Growth/Swiftmend

10.SS cu Recount 5 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : sunt healer.
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am inceput sa joc de pe 4.0 dar ca orice alt jucator.. nu stiam sa joc foarte bine.. deci pot spune ca experienta mea este cam de la inceputul patchului 4.3 .
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Betrayers , Evolution si restu in care am fost nu.s cunoscute.. si nici eu nu le mai stiu.. in The Betrayers am stat 2-3 luni si am parasit guilda deoarece nu.mi placea de guild leaderu lor.. si in Evolution am fost dat afara din cauza inactivitatii.. asta din cauza examenului de clasa a 8-a .
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : am Teamspeak 3 si microfonul functional.
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Din cauza potentialului de progres Pve.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
carutacudouaroti

[HeaVen]



Status: Offline
(since 12-09-2018 00:59)
Joined: 08 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 31
Location: Baia Mare

Reputation: 40.5
Votes: 47

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Lockkar 
Post Posted: 14-06-2015, 20:12:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Creionelu wrote:
1.Nume Real : Radulescu Octavian
2.Varsta : 16
3.Ocupatie : Liceu
4.Link Armory (gear PvE ) : https://armory.freakz.ro/character/genesis/extroll
5.Clasa : Druid Resto
6.Cat timp oferi jocului pe zi : este vacanta de vara.. pot sa ofer si 6 ore pe zi.
7.Main Spec / Off Spec : Resto main spec / no off spec.
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : foarte distractiv... e bun pe patchu asta.. si imi place mult druidu resto.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
Talents :

Displacer Beast -> Ysera`s Gift -> Typhoon -> Incarnation -> Ursol`s Vortex -> Nature`s Vigil

Stats priority:

Intellect > Spirit > Haste > Mastery > Crit > more Haste

La sfarsit am spus "more Haste" doarece Haste ajuta la primirea a mai multor tickuri la Lifebloom , Regrowth , Rejuvenation , Tranquility si la Wild Growth/Swiftmend

10.SS cu Recount 5 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : sunt healer.
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Am inceput sa joc de pe 4.0 dar ca orice alt jucator.. nu stiam sa joc foarte bine.. deci pot spune ca experienta mea este cam de la inceputul patchului 4.3 .
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Betrayers , Evolution si restu in care am fost nu.s cunoscute.. si nici eu nu le mai stiu.. in The Betrayers am stat 2-3 luni si am parasit guilda deoarece nu.mi placea de guild leaderu lor.. si in Evolution am fost dat afara din cauza inactivitatii.. asta din cauza examenului de clasa a 8-a .
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : am Teamspeak 3 si microfonul functional.
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Din cauza potentialului de progres Pve.

RESPINS, ai abilitatile si puterile supranaturale a unui membru din fecioare despletite



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cucuricucutu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-05-2018 17:56)
Joined: 30 Mar 2014
Posts: 14, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 3

 
Post Posted: 05-07-2015, 19:26:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-07-2015, 20:02:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pentru:



Druid(Restoration/Balance)

Rouge

Paladin(Holy)





Eraasmus wrote:
*Minim Item Level 490 PvE .
**Contul din WoW sa fie legat de contul de pe forum

Quote:
1.Nume Real :
2.Varsta :
3.Ocupatie :
4.Link Armory (gear PvE ) :
5.Clasa :
6.Cat timp oferi jocului pe zi :
7.Main Spec / Off Spec :
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
10.SS cu Recount 5 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :




Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide



Last edited by efekt12 on 25-07-2015, 23:49:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loomiz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2016 06:20)
Joined: 17 Jul 2015
Posts: 14, Topics: 2
Location: Switzerland

Reputation: 47.5
Votes: 2

Post Posted: 24-07-2015, 09:36:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Versace
2.Varsta : 25
3.Ocupatie : profesor
4.Link Armory (gear PvE ) : https://armory.freakz.ro/character/genesis/loomiz
5.Clasa : Druid
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 14:00-01:00
7.Main Spec / Off Spec : Restoration main spec / Guardian off spec Dar mulți nu știu guardian
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : M-am distrat pentru cã îmi place și am ales o clasã plinã de uimire și frumusețe, și oricine care vrea sã aibã aceastã clasã este cã am de a lucra acest lucru în clasa cred Și opinia dvs. este foarte important pentru mine cã sunt un jucãtor bun sau nu.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
talents Feline Swiftness
Ysera's Gift
Mass Entanglement Pentru Cã Trebuie sa Feng the Accursed
Incarnation Era noua mea loviturã la numele Tree of Life Și, pentru moment, cea mai periculoasã este foarte bun
Ursol's Vortex Pentru Cã Trebuie sa Feng the Accursed
Dream of Cenarius Nu pot umple cu sânge ca ritmul În aceastã secțiune
Rotatie
3x life bloom . wild growth on timp . wild mushroom on timp . nourish . regrowth . tranquility and Tree of life at Brusting

Gemming
meta : Ember Primal Diamond / roșu : Brilliant Primordial Rub /
portocale : Reckless Vermilion Onyx / violet : Purified Imperial Amethyst

etc : Shoulder :Secret Crane Wing Inscription / cloak : Superior Intellect / chest : Glorious Stats / Wrist : Mastery / Hands : Mastery / Waist : 1 gem
plus / Legs : Tailoring: Greater Pearlescent Spellthread / feet : Pandaren's Step / Weapon : Windsong dar ar trebui sã jade spirit util


10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Sunt plin de sange jucãtor batsman am
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : am blizzard joc Și știu script's
Și nu vã faceți griji, deoarece experienta am bun

12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Pentru cã atunci când am una pentru Online mea raid ei nu au fost invitați Și atunci când pentru a Și Nu am on-line, au fost reduse DKP On-line mi-a spus pentru a obține timp am primit on-line, la momentul respectiv, dar nu m-ai invitati
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da, sunt sigur și microfon
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pentru cã eu cred cã ești mai bun decât echipa mea anterioarã și am fost ca, îmi place, îmi place joc, dar plãcerea mea am primit de la diluare echipa precedentã și sper sã te întorci la mine . Îmi place sã joace prietenul meu și camarad în timp sã râdã și glumã, dar eu sunt într-un timp de rãzboi, nu este o gluma si rade Multumesc,

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hujulikes

[STAR]



Status: Offline
(since 04-09-2022 15:35)
Joined: 27 Jun 2014
Posts: 363, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 67.5
Votes: 23

   
Post Posted: 24-07-2015, 11:45:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Loomiz , rejected
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-07-2015, 23:49:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pentru:



Druid(Restoration/Balance)

Rouge

Paladin(Holy)





Eraasmus wrote:
*Minim Item Level 490 PvE .
**Contul din WoW sa fie legat de contul de pe forum

Quote:
1.Nume Real :
2.Varsta :
3.Ocupatie :
4.Link Armory (gear PvE ) :
5.Clasa :
6.Cat timp oferi jocului pe zi :
7.Main Spec / Off Spec :
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
10.SS cu Recount 5 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :




Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IllidianStormwing

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2015 04:17)
Joined: 02 Feb 2015
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 11-08-2015, 21:29:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Cristi
2.Varsta : 22
3.Ocupatie : Job + Masterat
4.Link Armory (gear PvE ) : https://armory.freakz.ro/character/genesis/adoptedchild
5.Clasa : Elemental Shaman
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Cca. 6-7 ore, uneori mai mult, depinzand de timpul din ziua respectiva.
7.Main Spec / Off Spec : Elemental/Restoration
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Intrucat am inceput a juca shaman elemental inca din TBC si mi-a placut modul in care a evoluat de-a lungul expansion-urilor. De asemenea, avand un timp indelungat de joc pe aceasta clasa, mi-e mult mai usor sa ma adaptez la schimbari si pot spune ca ma descurc destul de bine.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Inca din TBC shamanul a fost facut ca o clasa hibrid, niciodata nu a fost facut pentru pure dps, insa odata cu MoP desi s-a pastrat acest aspect hibrid (healing while dpsing si invers) poate arata ca da un dmg considerabil, iar pt. un elemental priceput nu ar trebui sa fie greu sa se mentina in top 5 dps, pacat ca aici nu merge exact cum ar trebui. Din punct de vedere al stats priority, avem asa: hit rating (15%)->intellect->mastery->haste. Spirit da hit, iar critical strike nu e nevoie sa-l stackezi tinand cont ca LB da intotdeauna critical strike si ca e main dmg dealer. D.p.d.v al gems, stacking de intellect este cea mai buna metoda in momentul in care ai un haste cap acceptabil cu un mastery rating decent. Nu joc la bonus sockets decat acolo unde bonusul este intellect sau unde bonusul e activat de un socket cu intellect. D.p.d.v al rotatiei, totul tine de prioritati: Lava Burst are prioritate inaintea a tot. de preferat a se folosi imediat dupa Unleash Elements. Ca opener folosesc mereu Elemental Blast (apoi dat la CD), Flame Shock + BL+ Ascendance (acolo unde e nevoie de burst imens la inceput), dupa care spam de Lava Burst pana la terminarea Ascendance. In acelasi timp, am grija ca Searing Totem si Lightning Shield sa fie on. Atunci cand am cca 5-6 stacks de LS se foloseste ES, insa in momentul in care observ ca am acele stackuri dar mai sunt 2 secunde pana la expirarea Flame Shock, prefer sa dau refresh FS si abia la urmatorul CD sa folosesc ES. Lightning Bolt functioneaza ca filler atunci cand restul este pe CD. Cele mai importante 2 procs sunt Lava Surge (Instant next LB) si Fullmination, despre care am vorbit (ES 5-6 stacks).
Alte spell-uri situationale ar mai fi Ancestral Guidance si Spiritwalker's Grace. Primul ajuta foarte mult healerii atunci cand encounter-ul o cere, iar cel de-al doilea iti permite sa te misti liber in timp ce dai dmg. Un alt CD important este Stormlash Totem pe care-l folosesc de asemenea la CD, inca din inceputul encounter-ului.
Talentele se pot vedea pe Armory ,prefer sa merg pe Echo of the Elements si Elemental Blast care in combinatie cu Mastery Rating, face ca shamanul elemental sa fie o mitraliera la foc continuu.
10.SS cu Recount 5 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://tinypic.com/r/201i05/8
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : D.p.d.v al PVE pe MoP nu pot spune ca am o vasta experienta, insa sunt obisnuit cu mecanicile bosilor din raidurile disponibile, precum si cu cele din dungeons. Experienta PVE majora a fost in timpul expansion-ului WotLK, unde am reusit impreuna cu guilda de la acea vreme, pe un server blizzlike 1x cu scripturi 98% functionale sa dominam ICC pe toate dificultatile, reusind "first realm" 10hc LK kill precum si 25HC BQL/Sindragosa.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : ORA, in care sunt si acum, am primit invite automat cand am intrat pe server, iar de pe vremea LK, pe un alt server (cu siguranta unii stiti): SSSC, Royal Bloodline, Legiune, Deep Thunder. Primeia i s-a dat disband, cea de-a doua s-a impartit de asemenea, iar Legiune a ramas insa o parte s-au transformat in Deep Thunder.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : DA
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Doresc sa fac parte dintr-o guilda care urmareste progresul PvE, cu playeri capabili si intelegatori si de asemenea activi cand vine vorba de Dungeons/Raids si PvE Content. Pe langa asta, imi place sa vad comunicare pe g chat in momentul in care intru on-line.

PS: Nu dispun de enchants intrucat iLVL este 460 iar anumite iteme nu merita enchantate intrucat vor fi schimbate ulterior. Cele care merita acest lucru vor fi enchantate pe cat de curand posibil, intrucat prioritatea este inlocurirea celorlalte. Desi iLVL este doar 460, consider ca experienta mea cu aceasta clasa si in ceea ce priveste contentul PVE echilibreaza balanta, alaturi de zic eu dmg decent pt. aferentul iLVL.
PS2: Contul de pe forum nu este cel legat cu contul in-game, intrucat nu mai tin minte pe ce adresa de e-mail/numele respectivului cont pe Forum, ci doar pe cel in-game.



Last edited by IllidianStormwing on 12-08-2015, 01:30:08; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hujulikes

[STAR]



Status: Offline
(since 04-09-2022 15:35)
Joined: 27 Jun 2014
Posts: 363, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 67.5
Votes: 23

   
Post Posted: 11-08-2015, 21:41:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@IllidianStormwing leaga contu de forum cu cel de wow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IllidianStormwing

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2015 04:17)
Joined: 02 Feb 2015
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 11-08-2015, 21:56:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, imediat.
LE: Done.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
avon72

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-08-2015 23:46)
Joined: 13 Aug 2015
Posts: 1, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 0

Post Posted: 13-08-2015, 01:46:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Robert Gabriel
2.20
3.Diploma + Job(de cand in cand)
4.https://armory.freakz.ro/character/genesis/deathfear
5.Combat Rogue
6.cate 4-5 ore de obicei
7. Combat/Sub
8.Lam ales pur si simlul fiind ca e ala care face cel mai mult dmg dintre toate 3..Pe monster WoW cand am jucat din 2012 am avut ratie mare in 2s si TOATE titlurile de PVE posibile pentru patchu 4.0.3.Si acolo Sub nu era bugat cum e aici.
9.Pot sa il fac PVE schimbadaii glyphuri si talente.Restul nu pot spune.Fiecare are tactica lui cu rougu..El e clasa cea mai rafinata din joc parerea mea -
10.
11.Am putina experienta im MOP..Deoarece de 3 ani am tot jucat Cataclysm.Dar invat usor.
12.pai pe seravru asta nu am intrat in nici una sincer..nu vreau sa intru in toate panaramele de guilde dizorganizate..vreau TOPUL..si in plus pe Monster aveam Guildul meu in top 4 pe servar.
13DA
14Deci ilevelul meu actual e 459.Imi lispesc cateva gemuri si enchanturi..in rest mergem inainte -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Slifer256

[Joc,KeR]



Status: Offline
(since 13-01-2018 22:12)
Joined: 08 Feb 2015
Posts: 69, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 28.3
Votes: 6

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-08-2015, 13:51:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Anghelinei Nicolae Catalin

2.Varsta : 17 ani

3.Ocupatie : Frec menta pana cand dau Bacalaureat-ul (Oleca de umor defpt invat pana vine el)

4.Link Armory (gear PvE ) : https://armory.freakz.ro/character/genesis/Anonimuro

5.Clasa : Frost DK

6.Cat timp oferi jocului pe zi : 5-6 ore pe zi in medie

7.Main Spec / Off Spec : Blood DK

8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca are un DPS destul de bun .

9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Talente ( [Unholy Blight] [Lichborne] [Asphyxiate] [Death Pact] [Runic Empowerment] [Remorseless Winter]) Rotatie ( [Outbreak] [Howling Blast] [Frost Strike] [Obliterate] stiu ca trebue sa te invarti intre astea 3 si sa dai [Obliterate] pe kill machine cand ai 2 hands) gameplay (Stiu ca sts principale pentru dps sunt Hast ,mastery ,critic ,7.5 hit expert )

10.SS cu Recount 5 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://i.imgur.com/xzPBkhj.jpg

11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Stiu majoritatea scripturilor din MV (Stone guard -daca ai lant cu un Ranged el vine unde esti tu daca esti Melee daca e Ranged atunci stati unul langa altul,Feng The Accursed -in prima faza casteaza ceva care te poate omora instant (prima faza dureaza pana cand el este la 65% HP ) etc.

12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Council of Elders -Mau dat afara pentru dps prea mic ,PUG-Lider-ul era inactiv de un timp incoace.

13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : DA

14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :Sincer nam ce face si am auzit ca aveti mount-ul ala care se ia prin acivement atat.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
efekt12

[Heaven]



Status: Offline
(since 31-07-2017 18:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 890, Topics: 28
Location: Tomis Nord

Reputation: 200.5
Votes: 28

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-08-2015, 18:22:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@avon72 leaga contu din wow cu cel de pe forum

@Slifer256 respins



Paladin Retribution 5.4.8 Pve Guide

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 20-04-2024, 05:10:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x