User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PvE
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message52907
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 13-04-2013, 19:44:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inainte de a completa aplicatia de recrutare trebuie sa aveti in vedere urmatoarele aspecte :


1. Daca nu ai DBM instalat , nu cunosti scripturile , nu cunosti clasa , cauta alta guilda.
2. Daca stai prost cu rabdarea , si vrei totul din prima , nu te poti controla , nu esti bine venit " Perseverenta este mama succesului".
3. Nu trebuie sa fii activ 24/24 ci doar la raiduri pentru a putea avansa impreuna ca o echipa , absentele neanuntate nu sunt tolerate si nici tu ca persoana nu te vei simti bine daca vei intarzia la raid , asteptandu-te 24 de oameni si din aceasta cauza vei incerca sa nu mai repeti gresala.
4. Daca gearul tau nu este PvE + sokete + enchanturi nu completa aplicatia.
5. Cititi Regulile Guildei voi decideti daca le acceptati sau nu .
6. Minim Item Level 470 PvE .

*Contul din WoW sa fie legat de contul de pe forum !



Aplicatia de recrutare :




Quote:
1.Nume Real :
2.Varsta :
3.Ocupatie :
4.Link Armory (gear PvE ) :
5.Clasa :
6.Cat timp oferi jocului pe zi :
7.Main Spec / Off Spec :
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
10.SS cu Recount 5 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :





NOTA : Toate punctele sunt obligatorii si trebuie completate (1-14) . Aplicatiile facute in bataie de joc nu le toleram si nu le luam in considerare.




HEAVEN Guild Master



Last edited by Eraasmus on 14-05-2015, 20:42:20; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daspy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-06-2013 17:52)
Joined: 11 Sep 2012
Posts: 182, Topics: 42
Location: IaD

Reputation: 34.7
Votes: 5

 
Post Posted: 17-04-2013, 23:01:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Mihai
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : School o_o, WoW
4.Link Armory (gear PvE ) : CLICK HERE ARMORY
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 14:00-01:00
7.Main Spec / Off Spec : Unholy - Unholy(pvp)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : nu-mi place TANK
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : SPEC CLICK HERE. PENTRU YOR 25h! 10h!
Rotatie Death and Decay,Outbreak, 1 Scourge Strike, 2 Festering Strike , BURST , Summon Gargoyle, SPAM Scourge Strike , 5 Death Coil, Dark Transformation ,SPAM Scourge Strike ..
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : CLICK HERE SCREEN 3M, Depinde de proc .. pot da si mai mult
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Bun! imi stiu clasa stiu script invat repede
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : [4-6 DAY]I need A Life am dat leave sa ma duc in [4-5 SAPT]One Fast Kill si am dat tot leave la OFK pt ca nu erau in stare de 1 raid
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : da am tot ce trebuie
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Guilda de progress si am cu cine face raiduri si sa pot vb cu cineva pe TS sa gulumim caterinca stiti voi ^^ -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmxsharky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2015 17:07)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 49, Topics: 3
Location: Oradea

Reputation: 85.3
Votes: 5

 
Post Posted: 18-04-2013, 10:23:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Catalin
2.Varsta :24
3.Ocupatie : Afaceri murdare!
4.Link Armory (gear PvE ) : Click here
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 6-7 Ore.
7.Main Spec / Off Spec : Blood / Unholy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca imi place sa tankez
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Nu prea am ce sa explic la Blood DK asa ca spun: Mastery & Pary
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Ne e cazul meu sa pun recount
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :Sunt un player pe Freakz nu am jucat pe Blizz prind repede si am 3 ani pe freakz.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :One fast killer motivu conducerea era varza.
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : On all
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Spirit de echipa, potential de progres I love Heaven !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zecelei

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2019 15:57)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 16, Topics: None
Location: Zalau , Romania

Reputation: 124.6
Votes: 3

   
Post Posted: 19-04-2013, 18:34:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : David
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Elev ftw
4.Link Armory (PVE gear) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Skyneet
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3-4 ore
7.Main Spec / Off Spec : Blood(main) / Unholy(off)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Clasa usoara (parerea mea) si faptul ca imi place tankatul
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : putine explicatii de dat , mastery si parry conteaza -
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Tank Here -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Toti Bossii de pe wotlk pana in prenent (freakz) batuti pe hc / n
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Divinity -> guild de carton , inactivitate
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : ON
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Echipa cu potential progresiv pve -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmxsharky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2015 17:07)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 49, Topics: 3
Location: Oradea

Reputation: 85.3
Votes: 5

 
Post Posted: 19-04-2013, 19:00:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zecelei wrote:
1.Nume Real : David
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Elev ftw
4.Link Armory (PVE gear) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Skyneet
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3-4 ore
7.Main Spec / Off Spec : Blood(main) / Unholy(off)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Clasa usoara (parerea mea) si faptul ca imi place tankatul
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : putine explicatii de dat , mastery si parry conteaza -
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : Tank Here -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Toti Bossii de pe wotlk pana in prenent (freakz) batuti pe hc / n
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Divinity -> guild de carton , inactivitate
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : ON
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Echipa cu potential progresiv pve -


Acceptat

Posturi unite automat, 19-04-2013, 20:00:18

Daspy wrote:
1.Nume Real : Mihai
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : School o_o, WoW
4.Link Armory (gear PvE ) : CLICK HERE ARMORY
5.Clasa : DK
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 14:00-01:00
7.Main Spec / Off Spec : Unholy - Unholy(pvp)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : nu-mi place TANK
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : SPEC CLICK HERE. PENTRU YOR 25h! 10h!
Rotatie Death and Decay,Outbreak, 1 Scourge Strike, 2 Festering Strike , BURST , Summon Gargoyle, SPAM Scourge Strike , 5 Death Coil, Dark Transformation ,SPAM Scourge Strike ..
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : CLICK HERE SCREEN 3M, Depinde de proc .. pot da si mai mult
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Bun! imi stiu clasa stiu script invat repede
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : [4-6 DAY]I need A Life am dat leave sa ma duc in [4-5 SAPT]One Fast Kill si am dat tot leave la OFK pt ca nu erau in stare de 1 raid
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : da am tot ce trebuie
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Guilda de progress si am cu cine face raiduri si sa pot vb cu cineva pe TS sa gulumim caterinca stiti voi ^^ -


Acceptat



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
popedestept

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2014 22:33)
Joined: 28 Oct 2012
Posts: 51, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 42.9
Votes: 2

 
Post Posted: 19-04-2013, 20:13:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Mircea
2.Varsta : 23
3.Ocupatie : student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mantuitorul
5.Clasa : mage
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 2-8 ore, infunctie de timp
7.Main Spec / Off Spec : fire/fire
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : best spec pve pe mag
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : scorch, lb, spam firreball, pyro la hot streak, combustion la full debuff, bam bam mort.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://postimg.org/image/rfghk5udn/
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : recent http://www.wowhead.com/achievement=6111/heroic-yorsahj-the-unsleeping
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : blue world, oameni de nimic
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : in general caut o guilda cu playeri cu bun simt, cu simtul umorului si capabili de progres

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmxsharky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2015 17:07)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 49, Topics: 3
Location: Oradea

Reputation: 85.3
Votes: 5

 
Post Posted: 19-04-2013, 21:36:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

popedestept wrote:
1.Nume Real : Mircea
2.Varsta : 23
3.Ocupatie : student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mantuitorul
5.Clasa : mage
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 2-8 ore, infunctie de timp
7.Main Spec / Off Spec : fire/fire
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : best spec pve pe mag
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : scorch, lb, spam firreball, pyro la hot streak, combustion la full debuff, bam bam mort.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://postimg.org/image/rfghk5udn/
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : recent http://www.wowhead.com/achievement=6111/heroic-yorsahj-the-unsleeping
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : blue world, oameni de nimic
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : in general caut o guilda cu playeri cu bun simt, cu simtul umorului si capabili de progres


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kitepoww

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2013 17:33)
Joined: 23 May 2012
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 2

Post Posted: 19-04-2013, 22:08:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Alex
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : multe:)
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Pantroms
5.Clasa : Priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : depinde de imprejurari...(2-5 ore)
7.Main Spec / Off Spec : main spec holy/ off spec shadow la nevoie...
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : pentru ca e mijto...si imba^^
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : inca nu am gas o rotarie:)) dar na.. restu uitati la armory...
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : nu e cazu la heal...
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : un an...chiar daca nu se vede...(in sensul bun al cuvantului^^)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : pe patchul asta... The betrayers 3 luni si ceva...am iesit ca mau chemat pr in alta guilda zis imba^^-
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : da merg toate...daca le pu roate..
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : sa vad putina seriozitate si ceva progres....(mai pe scurt comunism) ersik!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmxsharky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2015 17:07)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 49, Topics: 3
Location: Oradea

Reputation: 85.3
Votes: 5

 
Post Posted: 19-04-2013, 22:18:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kitepoww wrote:
1.Nume Real : Alex
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : multe:)
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pantroms
5.Clasa : Priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : depinde de imprejurari...(2-5 ore)
7.Main Spec / Off Spec : main spec holy/ off spec shadow la nevoie...
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : pentru ca e mijto...si imba^^
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : inca nu am gas o rotarie:)) dar na.. restu uitati la armory...
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : nu e cazu la heal...
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : un an...chiar daca nu se vede...(in sensul bun al cuvantului^^)
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : pe patchul asta... The betrayers 3 luni si ceva...am iesit ca mau chemat pr in alta guilda zis imba^^-
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : da merg toate...daca le pu roate..
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : sa vad putina seriozitate si ceva progres....(mai pe scurt comunism) ersik!


Acceptat



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
adyblak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2014 21:22)
Joined: 19 Jul 2012
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 43.3
Votes: 4

 
Post Posted: 21-04-2013, 09:27:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Maxim Adrian
2.Varsta : 16 ani
3.Ocupatie : elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Oxis
5.Clasa : warlock destro
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3-4 ore
7.Main Spec / Off Spec : destro/ demo
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : cel mai imba spec rup tot
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : usor
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : am fost cu Dmxshrky la dummy am dat 24k la 3 mil
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : full progres pe official pana pe patch 4.3
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : twinkiez si am fost dat afara pt k am luat o mica pauza
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : merge
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : pt progres pe freakz si iteme.
15.Interfata: http://tinypic.com/view.php?pic=zsjww3&&s=4

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmxsharky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2015 17:07)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 49, Topics: 3
Location: Oradea

Reputation: 85.3
Votes: 5

 
Post Posted: 21-04-2013, 09:45:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adyblak wrote:
1.Nume Real : Maxim Adrian
2.Varsta : 16 ani
3.Ocupatie : elev
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Oxis
5.Clasa : warlock destro
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3-4 ore
7.Main Spec / Off Spec : destro/ demo
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : cel mai imba spec rup tot
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : usor
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : am fost cu Dmxshrky la dummy am dat 24k la 3 mil
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : full progres pe official pana pe patch 4.3
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : twinkiez si am fost dat afara pt k am luat o mica pauza
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : merge
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : pt progres pe freakz si iteme.
15.Interfata: http://tinypic.com/view.php?pic=zsjww3&&s=4


Respins Fara binduri egal cliker !!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
fantezye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-08-2015 11:39)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 131, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 77.8
Votes: 9

 
Post Posted: 22-04-2013, 00:16:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Alin
2.Varsta : 21
3.Ocupatie : -
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Amunsette
5.Clasa : Priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Depinde de zi.
7.Main Spec / Off Spec : Holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca imi place foarte mult si este foarte usor !
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : http://armory.freakz.ro/character-talents.xml?r=Genesis&&cn=Amunsette&&gn=HEAVEN&&group=2 Si la rotatie deinde de raid !
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : De cand sa bagat noul Patch
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Havock, pentru ca fiecare era pentru interesul lui.
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : On !
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pentru ca este o guilda cu Succes si spirit de echipa si in care poti face un raid indiferent de NPC -
15. Interface : http://postimg.org/image/8pcs1mo29/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmxsharky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2015 17:07)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 49, Topics: 3
Location: Oradea

Reputation: 85.3
Votes: 5

 
Post Posted: 22-04-2013, 08:44:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fantezye wrote:
1.Nume Real : Alin
2.Varsta : 21
3.Ocupatie : -
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Amunsette
5.Clasa : Priest
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Depinde de zi.
7.Main Spec / Off Spec : Holy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Pentru ca imi place foarte mult si este foarte usor !
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : http://armory.freakz.ro/character-talents.xml?r=Genesis&&cn=Amunsette&&gn=HEAVEN&&group=2 Si la rotatie deinde de raid !
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : -
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : De cand sa bagat noul Patch
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Havock, pentru ca fiecare era pentru interesul lui.
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : On !
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pentru ca este o guilda cu Succes si spirit de echipa si in care poti face un raid indiferent de NPC -
15. Interface : http://postimg.org/image/8pcs1mo29/


Acceptat



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Iacasajunior

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2013 12:06)
Joined: 05 Feb 2013
Posts: 18, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 51.4
Votes: 3

 
Post Posted: 23-04-2013, 17:31:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Riccardo
2.Varsta : 16
3.Ocupatie : Liceu (sa termine 12 clase si facultate:)
4.Link Armory (gear PvE ) :
5.Clasa : Dk
6.Cat timp oferi jocului pe zi : de cand vin de la scola pana seara 11
7.Main Spec / Off Spec : blood/unholy
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Ca mi se pare destul de frumos si umpic complicat si necesita timp
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Sunt tank....
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : M-am apucat in Augus mi-a zis Dederek de acest joc,am jucat pe saman si cam atat
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Ultima oara am fost in Light Of Down pt ca nu au destul progres
13.TeamSpeack 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : .....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 23-04-2013, 17:53:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ricardo , respins , nu ma incita deloc aplicatia ta sau dorinta de a intra in guild .



HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 29-03-2024, 12:39:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x